برگزیده های پرشین تولز

همکار برای راه اندازی سایت

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
سلام دوستان گرامی کیا پایه زدن یه سایت یافروم خوف اینگلیش با اپدیت بالا هستن؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
راه درامد این پروژه چیه؟
در واقع اصلا پروژه چیه؟
یعنی مثلا یه لایسنس vb بخریم و یه هاست و دومین هم بگیریم و فرومو. تبلیغ هم کنیم؟
خدافظ

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
سلام
راه درامد این پروژه چیه؟
در واقع اصلا پروژه چیه؟
یعنی مثلا یه لایسنس vb بخریم و یه هاست و دومین هم بگیریم و فرومو. تبلیغ هم کنیم؟
خدافظ
سلام مجدد
درامدش فعلا تبلیغات و ادسنس و... تا به یه جاهایی برسه بعد میترکونیم! :دی
اگه یه لایسنس بود که خودم میرفتم چیزش میکردم.الان دامین و هاست هم دارم.
میگم یعنی یه دیتابیس توپ هم ضمیمش کنیم !که از یه جای توپ شروع بشه!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام مجدد
درامدش فعلا تبلیغات و ادسنس و... تا به یه جاهایی برسه بعد میترکونیم! :دی
اگه یه لایسنس بود که خودم میرفتم چیزش میکردم.الان دامین و هاست هم دارم.
میگم یعنی یه دیتابیس توپ هم ضمیمش کنیم !که از یه جای توپ شروع بشه!

سلام
نه ببین منظور من اینه که تو بگو دقیقا چی میخوای. مثلا یه فروم انگلیسی زبان. در مورد چی؟
دیتابیس خوب ضمیمش کنیم یعنی چی؟
اگه خرج تبلیغ کنیم مطمئن باش خوب عضو میگیره. یه خورده عضوم که بگیره روی سود دهی هم میوفته.
ولی شما بگو دقیقا چی میخوای؟
فروم؟ اگه فرومه درباره چی؟
فعلا خدانگهدار تا بعد

vela

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوست عزیز یه مقدار بیشتر توضیح بده PLZ

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
سلام وشرمنده که کم سر میزنم.فیلتره منم که وی پی ان ندارم با سایت واکن دردسر داره !!
فرومو که گفتم اطلاعاتشو از یکی میگیریم خیلی ها فروشنده هستن در اینصورت مثلا با کلی کاربر و تاپیک و پست شروع میکنیم.لازم نیست از صفر شروع کنیم.
یه فروم اماده کلی بخش تخصصی مفید داره !+ اینکه من قبلا سایت انگلیسی نداشتم کیوردهای خوبو خیلی نمیشناسم .وقتی فروم اماده با مثلا 50 یا 100بخش تخصصی بگیریم خودبخود بعد یه مدت معلوم میشه علاقه کاربرا چیه و چه بخشهایی بازدیدشون خیلی کم.بخشهای بدردنخورشو حذف میکنیم و بخشهای خوبو تقویت
البته بخش شبکه و سایت و این حرفا مطمئنا اصلا لازم نیست :دی
کوپن گوگل و یاهو و.. هم دارم برای شروع
بعد من اشتراک ادسنس هم ندارم اگه کسی بین دوستان داره اعلام کنه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام وشرمنده که کم سر میزنم.فیلتره منم که وی پی ان ندارم با سایت واکن دردسر داره !!
فرومو که گفتم اطلاعاتشو از یکی میگیریم خیلی ها فروشنده هستن در اینصورت مثلا با کلی کاربر و تاپیک و پست شروع میکنیم.لازم نیست از صفر شروع کنیم.
یه فروم اماده کلی بخش تخصصی مفید داره !+ اینکه من قبلا سایت انگلیسی نداشتم کیوردهای خوبو خیلی نمیشناسم .وقتی فروم اماده با مثلا 50 یا 100بخش تخصصی بگیریم خودبخود بعد یه مدت معلوم میشه علاقه کاربرا چیه و چه بخشهایی بازدیدشون خیلی کم.بخشهای بدردنخورشو حذف میکنیم و بخشهای خوبو تقویت
البته بخش شبکه و سایت و این حرفا مطمئنا اصلا لازم نیست :دی
کوپن گوگل و یاهو و.. هم دارم برای شروع
بعد من اشتراک ادسنس هم ندارم اگه کسی بین دوستان داره اعلام کنه.

سلام
1. لازم نیست آماده بخریم. میتونیم فقط با یه هاست خوب دومین و ... شروع کنیم و فقط از روی فروم های موفق خارحی تقلید کنیم. و خرج تبلیغات کنیم. یاهو و گوگلم خوبن سیستم های بسیار ارزون ترم هستن. برای تبلیغ

2. لطفا یه براورد کنید که مثلا چند نفر باشیم و نفری چقدر هزینه کنیم تا به جایی برسونیمش. ( هزینه های هاست و تبلیغ و ...)

اکانت ادسنس من دارم اصلا چیز مهمی نیست.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
از صفر شروع کردن خیلی سخته! روزی 8 ساعت هم کار بکنیم بعد یه سال نمیشه فلان قدر تاپیک زد!
اگه یه فروم با چند ده تا صدهزار تاپیک :دی بگیریم فقط یکم ویرایش میکنیم و تمام!
یعنی فقط کافیه یه فروم تخصصی با پستهای خوب پیدا کنیم و اطلاعتشو بخریم یا اینکه از کسانی که فروم داشتن و قصد فروش دارن کمک بگیریم.اینجوری اولش یه هزینه بیشتر میدیم ولی عوضش لازم نیست عمرمونو پاش بذاریم .خیلی بیتره :دی

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
سلام
فروم هم خوبه ولی اول باید هدف مشخص بشه؟ زدن یه فروم هدف شماست یا زدن یه سایت و رسیدن به درآمد؟
اگر هدف دومی باشه راه های بهتر و کم هزینه تر(از لحاظ مالی و زمانی) هم هست , من خودم حاضر به شراکت هستم.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
والا من فرومو گفتم برای اینکه تقریبا همه کاری میشه کرد! حتی یه سایتی میخواستم بزنم در مورد تلوزیونهای انلاین و... الان دیدم حتی تو وی بی هم هکش هست که براحتی میتونی بخششو راه بندازی و حتی انلاین تی وی و ویدئو نمایش بدی!
در کل من دیدم میشه مثلا با نزدیک 1تومن یه فروم تقریبا کامل وبا تمام رشته ها و بخشهای بدرد بخور اماده تهیه کرد و بعد روش کار کرد
ولی خوب سایت هم خوبه! حالا پیشنهاد شما چی هست؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
فروم ها سایت های پر طرفداری هستند.
هنوز هم بازارشون اشباع نشده و حالا حالا ها بازار داره. نسبت به هزینه هم خوب جواب میده.
در ضمن قرار نیست عمرمونو پای فروم بزاریم. همون یه تومنو تبلیغ میکنیم. و شاید بازدهیش بیشتر باشه. بعید میدونم کسی یه فروم به اون اندازه رو یه میلیون بفروشه.
من با فروم موافقم. قدیم ندیما خیلی دلم میخواست یه فروم تخصصی در زمینه بازار های مالی داشته باشم. ولی نشد و ... حالا هم پایه شراکت هستم.
فروم یه جورایی یه سرمایه اندوخته هست. فقط نباید به درامد جاریش دقت کرد. البته درامد جاری خوبی هم داره. هر چی هم خرج تبلیغش بکنی جای رشد داره.
به نظر من گزینه خوبی هست.
حالا بهتره به جای بحث سر این که چی خوبه چی بده. دو سه تا گزینه بیاریم و تصمیم بگیریم. که کدومو بزنیم و بریم توی فکرش. مدتهاست توی این پرشین تولز دارم توی بحث های جدی شرکت میکنم که آخرش هیچ کدوم به یه کار جدی ختم نمیشه.
لطفا اگه قصد کار جدی رو دارین حتما تو بحث ها شرکت کنید و نظر بدین. اولین نظرم با خودم.

1. موافق زدن یه فروم هستم که از صفر شروع کنیم نه آماده بخریم.

2. اینطوری لازم نیست مثلا برای یه فروم آماده سه هزار دلار هزینه کنیم. با هزینه 500 دلار استارت میزنیم و بقیه پولا رو خرج تبلیغات میکنیم. از روی یه فروم موفق هم تقلید میکنیم.

3. درامدمونم فعلا ادسنس و سیستم های مشابه تبلیغاتی باشه که البته من دلم میخواد وقتی سایت به سود دهی میرسه ما برداشت نداشته باشیم بلکه همون سود رو برای گسترش سایت و احیانا سایت های بعدیمون هزینه کنیم.

دوستان دیگه هم بیان نظر بدن ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

چقدر سرمایه میخواید بکنید ؟
چقدر انتظار دارید؟

سلام
هزینه اصلی وقتمونه با مقداری هزینه تبلیغ شاید جمعا در حد هزار دلار. و با این وصف من به شخصه اوایل کار اصلا انتظار درامد ندارم بیشتر دلم میخواد وقت آزاد رو روی یه کار مفید بزارم.
همونطور هم که قبلا هم گفتم اگه همون اوایل کار مثلا به درامد دندون گیری هم برسه دوست دارم درامدو برای گسترش خود پروژه هزینه کنم. البته دوستان دیگه هم باید بیان نظر بدن.

rasamhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من هم به نمایندگی از مدیر شرکت آماده همکاری هستم ( هاستینگ و ... )

اما لطفا بیشتر بحث کنید تا به نتیجه برسیم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
با سلام

من هم به نمایندگی از مدیر شرکت آماده همکاری هستم ( هاستینگ و ... )

اما لطفا بیشتر بحث کنید تا به نتیجه برسیم

سلام
متاسفانه این فروم فیلتر شده و دوستان کم تر فرصت سر زدن پیدا میکنند.
لطفا شما هم تو بحث شرکت کنید و بیشتر توضیح بدین.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

نمی تونه دلیل قانع کننده ای باشه غیر از مواردی که فرمودید محتوی برای یک فروم خیلی موثر از طرفی
همزمان و قبل از شما فروم و وب سایت های مختلفی دارند فعالیت میکنند که سرمایه گذاری فراوانی کردند در غیر این صورت میبایست یک فکر یونیک داشت البته امیدوارم موفق بشید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

نمی تونه دلیل قانع کننده ای باشه غیر از مواردی که فرمودید محتوی برای یک فروم خیلی موثر از طرفی
همزمان و قبل از شما فروم و وب سایت های مختلفی دارند فعالیت میکنند که سرمایه گذاری فراوانی کردند در غیر این صورت میبایست یک فکر یونیک داشت البته امیدوارم موفق بشید

حرف شما متینه ولی یه سری مسائلی هم هست.
بازار این سایت ها اشباع نشده و هنوز هم میتونن درامد داشته باشن و خیلی جای رشد دارن. از طرفی لازم نیست این فکر یونیک در خود طرح خلاصه بشه. بلکه شما میتونید در عملکرد و استراتژی های خودتون نسبت به یه طرح هم با خلاقیت کار خودتونو جلو ببرید.
به نظر من میشه در این زمینه یه کارایی کرد و به سود دهی هم رسید. اون هم نه زیاد سخت. و فروم هم یکی از گزینه های خوب در این زمینه هست.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
منم که نظرمو گفتم فروم آماده آری فروم صفر کیلومتر خیر! :دی
چون واقعا تجربه مدل فارسیشو داشتم و میدونم چقدر وقت و مطلب باید گذاشت تا فقط به حد بازدید اولیه برسه!البته در درازمدت جواب میده ولی اگه قرار به اینکار باشه بهتره یه سایت خوب داشته باشیم (با این هزینه) که از همون اول میشه روش حساب کرد. الان سایتهایی هستن که اصلا برای ادسنس طراحی شدن یعنی یه سری مطلب محدود دارن ولی طوری طراحی شده که بهترین استفاده رو میکنن.
از روی همین نمونه ها که زیاد هم نیستن یه سایت ردیف میکنیم و بقیه پولو کافیه هزینه تبلیغ کنیم. چون میگم فقط کافیه بازدیدکننده بیاریم پاش!
بعد میشه کنارش بمرور به فروم رسید .
در ضمن همونطور که امیر جان گفتن هدف گسترشه سایته یعنی درامدهای اولیه مجددا هزینه بشه چه برای ارتقا و چه تبلیغات.
تا نظر بقیه دوستان چی باشه؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
منم که نظرمو گفتم فروم آماده آری فروم صفر کیلومتر خیر! :دی
چون واقعا تجربه مدل فارسیشو داشتم و میدونم چقدر وقت و مطلب باید گذاشت تا فقط به حد بازدید اولیه برسه!البته در درازمدت جواب میده ولی اگه قرار به اینکار باشه بهتره یه سایت خوب داشته باشیم (با این هزینه) که از همون اول میشه روش حساب کرد. الان سایتهایی هستن که اصلا برای ادسنس طراحی شدن یعنی یه سری مطلب محدود دارن ولی طوری طراحی شده که بهترین استفاده رو میکنن.
از روی همین نمونه ها که زیاد هم نیستن یه سایت ردیف میکنیم و بقیه پولو کافیه هزینه تبلیغ کنیم. چون میگم فقط کافیه بازدیدکننده بیاریم پاش!
بعد میشه کنارش بمرور به فروم رسید .
در ضمن همونطور که امیر جان گفتن هدف گسترشه سایته یعنی درامدهای اولیه مجددا هزینه بشه چه برای ارتقا و چه تبلیغات.
تا نظر بقیه دوستان چی باشه؟

سلام
من تجربه انگلیسیشو داشتم البته نه فروم از همین سایت هایی که میگی برای ادسنس طراحی شدن.
ولی دلم میخواد فروم داشته باشم. مزایای فروم رو اگه بخوام بشمرم و هر کدوم رو شرح بدم خیلی هست البته معایب هم داره ولی کمتر از مزایای زیادیه که داره. ولی نیاز به تبلیغ داره.
اگه فروم یا نمونه ای بود که با قیمت خوب فروخته میشد منم راضی هستم که بخریم ولی با قیمت خوب. و فقط علاقه شخصیم روی این بود که پروژه رو از ابتدا خودمون استارت بزنیم. ولی حاظرم اینطوری هم با شما و بقیه هم کاری کنم.
پس تا الان به این نتیجه رسیدیم. که سایت فروم باشه؟ درسته؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
حرف شما متینه ولی یه سری مسائلی هم هست.
بازار این سایت ها اشباع نشده و هنوز هم میتونن درامد داشته باشن و خیلی جای رشد دارن. از طرفی لازم نیست این فکر یونیک در خود طرح خلاصه بشه. بلکه شما میتونید در عملکرد و استراتژی های خودتون نسبت به یه طرح هم با خلاقیت کار خودتونو جلو ببرید.
به نظر من میشه در این زمینه یه کارایی کرد و به سود دهی هم رسید. اون هم نه زیاد سخت. و فروم هم یکی از گزینه های خوب در این زمینه هست.

سلام

در هر صورت من خوشحال میشم که اینطوری که میگید باشه اما معمولا باید این موارد رو ثابت کرد و بازه زمانی مورد نظرت میتونه خیلی مهم باشه طرف اگه قرار باشه توی مدت 2 سال یا 3 سال که کمترین رو عرض کردم به برداشت مالی برسه 100 البته که مبلغ قابل توجه نخواهد بود

بنظر شما پرسین تولز ماهانه چقدر میتونه از تبلیغات بگیره؟ حالا سوخت پروژه رو مثل فیلتر شدن و . . رو کاری نداریم

بالا