برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد و فراخوان برای تشکیل یک گروه ترجمه از انگلیسی به فارسی

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
با سلام به همه دوستان

من قصد دارم یک سایت ( عام المنفعه ) بزنم ، و برای اینکار یک سری کتاب و مقالات ناب هست که دارم ترجمه میکنم .
چون از نظر حجمی زیاد هست و من می خوام قبل از بالا اوردن سایت تعداد کافی مقاله و کتاب اونجا باشه ، از دوستانی که وقت و علاقه برای همکاری تو این پروژه و سایت دارن ، تقاضا میشه خودشون رو معرفی کنن .

نکته : از اونجا که سایت مجانی و عام المنفعه هست ، نباید انتظاری داشته باشیم ، ولی اگر به هر نحوی دارمدی از سایت باشه (فروش سی-دی ، تبلیغات ، یا اگر قرار شد بعضی قسمت ها عضویتی باشه ) ، بین اعضای گرداننده تقسیم میشه .

با این حال شرایط خودتون هم اعلام کنید ممنون میشم ....

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
با سلام به همه دوستان

من قصد دارم یک سایت ( عام المنفعه ) بزنم ، و برای اینکار یک سری کتاب و مقالات ناب هست که دارم ترجمه میکنم .
چون از نظر حجمی زیاد هست و من می خوام قبل از بالا اوردن سایت تعداد کافی مقاله و کتاب اونجا باشه ، از دوستانی که وقت و علاقه برای همکاری تو این پروژه و سایت دارن ، تقاضا میشه خودشون رو معرفی کنن .

نکته : از اونجا که سایت مجانی و عام المنفعه هست ، نباید انتظاری داشته باشیم ، ولی اگر به هر نحوی دارمدی از سایت باشه (فروش سی-دی ، تبلیغات ، یا اگر قرار شد بعضی قسمت ها عضویتی باشه ) ، بین اعضای گرداننده تقسیم میشه .

با این حال شرایط خودتون هم اعلام کنید ممنون میشم ....
یعنی چی؟یعنی توی سایت شما میان متن انگلیسی میدن بعد شما فارسییش رو تحویلشون میدی؟منظورت اینه که میخوای یه دارالترجمه آنلاین(مجازی) راه اندزی کنی؟:)

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
یعنی چی؟یعنی توی سایت شما میان متن انگلیسی میدن بعد شما فارسییش رو تحویلشون میدی؟منظورت اینه که میخوای یه دارالترجمه آنلاین(مجازی) راه اندزی کنی؟:)

خیر !!

یک سایت هست شامل کتاب های ناب و خاص ولی به زبان فارسی ، که این کتاب ها و مقالات ترجمه فارسیش موجود نیست . و همونطور که گفتم به علت حجم بالا ، احتیاج به کمک برای ترجمه هست
و همونطور که گفتم سایت هنوز راه اندازی نشده

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
حالا ایشالا که شما موفق بشی و ثابت کنی که من اشتباه می کنم ، اما همیشه اینطوریه که صاحب یه همچین پروژه ای بصورت عام المنفعه عمل می کنه و از نفع خودش می گذره ، اما دست اندرکارای پروژه ، خیر ... یعنی نباید انتظار داشته باشی که یه سری مترجم حرفه ای بیان و مجانی کار کنن و مقاله و کتاب تخصصی ترجمه کنن ...
169.gif

جسارتا عرض می کنم ، اون مترجمی که حاضر باشه کار مجانی این تیپی انجام بده ، یا خیلی خیلی خیلی خوب و خوش قلبه ، یا اصلا ترجمه بلد نیست ... (و به احتمال زیاد ، هر دو)

بازم شرمنده ...
peace.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
کسی نباشه ، فوقش تنهایی ادامه میدیم ، لول
به هر حال گفتیم شرایط بدن کسی که وقتشو داره
شرایط هم یعنی قیمت نسبت به زمان و صفحه

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
کسی نباشه ، فوقش تنهایی ادامه میدیم ، لول
به هر حال گفتیم شرایط بدن کسی که وقتشو داره
شرایط هم یعنی قیمت نسبت به زمان و صفحه

دوست عزیز من هستم . راستیتش من 25 مرداد دارم میرم سوئد برای ادامه تحصیل .
فلذا از 17 اسفند تا 25 مرداد وقتم Free free هست و بیکارم. می تونی رو من حساب کنی اینجوری زبانمم می تونم تقویت کنم. البته اگر به کارت بیام چون زبانم زیاد قوی نیستا مثلاً یه چیزی تو مایه های Ielts 6 یا TOEFL 550 طبق فرمایش آقای Symour مترجم درست حسابی که داوطلب نمی شه:p. ولی حداکثر تلاشم رو می کنم.
فقط ببینم این مقالات و کتاب های جنابعالی در چه موردی هست؟
در ضمن رو طراحی اون وب سایتتم می تونی رو من حساب کنی;) هرچند که می دونم کاربر درآمد اینترنتی هستی و تا الان چندین سایت hyip و از این قبیل سایت ها زدی و خبره شدی تو کار طراحی:lol:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
دوست عزیز من هستم . راستیتش من 25 مرداد دارم میرم سوئد برای ادامه تحصیل .
فلذا از 17 اسفند تا 25 مرداد وقتم Free free هست و بیکارم. می تونی رو من حساب کنی اینجوری زبانمم می تونم تقویت کنم. البته اگر به کارت بیام چون زبانم زیاد قوی نیستا مثلاً یه چیزی تو مایه های Ielts 6 یا TOEFL 550 طبق فرمایش آقای Symour مترجم درست حسابی که داوطلب نمی شه:p. ولی حداکثر تلاشم رو می کنم.
فقط ببینم این مقالات و کتاب های جنابعالی در چه موردی هست؟
در ضمن رو طراحی اون وب سایتتم می تونی رو من حساب کنی;) هرچند که می دونم کاربر درآمد اینترنتی هستی و تا الان چندین سایت hyip و از این قبیل سایت ها زدی و خبره شدی تو کار طراحی:lol:

متاسفانه یا خوشبختانه ( از نظر دید مادی یا وجدانی !! ) سایت هایپ نزدم و هنوز هم قصدش رو ندارم ، ولی هیچی در مورد بعدا قطعی نیست .

مثلا چیزایی مثل

Indian Why Stories by Frank Linderman [1915]

The Myths of Mexico and Peru by Lewis Spence [1913]

The Ideals of the East
by Kakuzo Okakura [1904]

The Story of Gio

و کتابایی از این قبیل ...

از نظر زبانی سخت نیستن ، از نظر حجمی زیادن ( تعداد زیادن ... )

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفانه یا خوشبختانه ( از نظر دید مادی یا وجدانی !! ) سایت هایپ نزدم و هنوز هم قصدش رو ندارم ، ولی هیچی در مورد بعدا قطعی نیست .

مثلا چیزایی مثل

Indian Why Stories by Frank Linderman [1915]

The Myths of Mexico and Peru by Lewis Spence [1913]

The Ideals of the East
by Kakuzo Okakura [1904]

The Story of Gio

و کتابایی از این قبیل ...

از نظر زبانی سخت نیستن ، از نظر حجمی زیادن ( تعداد زیادن ... )

آقا پس یا علی هرچی هست بده بیاد ما در خدمتیم

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
فقط یه سوال قضیه چیه که یه همچین کتابایی و اون هم اینقدر قدیمی رو انتخاب کردی. من متوجه نشدم این دست کتابا چه سودی برای ملت می تونه داشته باشه یا اصلاً شاید سودش برای ملت نیست;)

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
فقط یه سوال قضیه چیه که یه همچین کتابایی و اون هم اینقدر قدیمی رو انتخاب کردی. من متوجه نشدم این دست کتابا چه سودی برای ملت می تونه داشته باشه یا اصلاً شاید سودش برای ملت نیست;)

تو فیلدهای مختلف هست

African
Americana
Ancient Near East
Asia
Atlantis
Basque
Baha'i
Book of Shadows
Buddhism
Celtic
Christianity
Classics
Confucianism
Earth Mysteries
Egyptian
Evil
Fortean
Gothic
Hinduism
I Ching
Judaism
Legends/Sagas
Mormonism
Native American
Necronomicon
New Thought
Neopaganism/Wicca
Nostradamus
Oahspe
Roma
Sacred Books of the East
Shamanism
Shinto
Tantra
Taoism

و ... مثلا !

کتابهایی هستن ناب و متاسفانه غیر قابل دسترس به فارسی !! حالا یک کتاب قدیمی هست که دلیل نمیشه کسی نخونه یا ارزش نداشته باشه ، این همه کتاب به فارسی و زبان های دیگه هست ، وقتی فارسیش موجود باشه ، بر فرض داداش من هم که انگلیسی بلد نیست میخونه ، لول !!1

حتی کتاب های فیزیک و شیمی بسیار قدیمی رو ملت می خونن چه برسه به فرهنگ و دین و غیره ... :lol:

راستی این تاریخی که شما گفتی به میلادی میشه کی ؟
در ضمن من یک هفته نیستم دارم میرم مسافرت ، شاید بتونم به زور آن بشم .... بعد از اون تماس میگیرم
موفق باشید

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
تو فیلدهای مختلف هست

African
Americana
Ancient Near East
Asia
Atlantis
Basque
Baha'i
Book of Shadows
Buddhism
Celtic
Christianity
Classics
Confucianism
Earth Mysteries
Egyptian
Evil
Fortean
Gothic
Hinduism
I Ching
Judaism
Legends/Sagas
Mormonism
Native American
Necronomicon
New Thought
Neopaganism/Wicca
Nostradamus
Oahspe
Roma
Sacred Books of the East
Shamanism
Shinto
Tantra
Taoism

و ... مثلا !

کتابهایی هستن ناب و متاسفانه غیر قابل دسترس به فارسی !! حالا یک کتاب قدیمی هست که دلیل نمیشه کسی نخونه یا ارزش نداشته باشه ، این همه کتاب به فارسی و زبان های دیگه هست ، وقتی فارسیش موجود باشه ، بر فرض داداش من هم که انگلیسی بلد نیست میخونه ، لول !!1

حتی کتاب های فیزیک و شیمی بسیار قدیمی رو ملت می خونن چه برسه به فرهنگ و دین و غیره ... :lol:

راستی این تاریخی که شما گفتی به میلادی میشه کی ؟
در ضمن من یک هفته نیستم دارم میرم مسافرت ، شاید بتونم به زور آن بشم .... بعد از اون تماس میگیرم
موفق باشید

حدوداً 8 9 march
در ضمن حالا من گذشته از قدیمی بودن انتشار این کتابا منظورم این بود بهتر نیست که یه 4تا مقاله علمی در رشته های مختلف ترجمه کنیم بزاریم که دانشجویای ما یه حالی ببرن. هر چند که خیلی سخته ولی ارزشش رو داره.

بالا