برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار اقلیم

VIPteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعضا اطلاعاتی در مورد این نرم افزار دارند؟

2hn2exx.jpg

2yo8pxd.gif

fu2kwz.gif

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
نرم افزار نقشه و ردیاب gps روی pocket pc

نرم افزار اقلیم با نمایش موقعیت شما بر روی رایانه جیبی - Pocket PC - و موبایل های دارای جی پی اس و یا متصل به جی پی اس، شما را در راهیابی و رسیدن به مقصد یاری خواهد رساند. این نرم افزار دارای قابلیت ها و امکانات زیر می باشد:
1. مشاهده لایه های مختلف (مانند رستورانها ، پارکها ، سینماها و ...) بر روی نقشه
2. نمایش اطلاعات مکان¬ها
3. جستجو اماکن با کلمات مورد نظر در نقشه
4. بزرگ¬نمایی و کوچک¬نمایی نقشه
5. حرکت در نقشه در هر جهت
6. رویت مکان فعلی بر روی نقشه (در صورت مجهز بودن دستگاه به GPS)
7. امکان ارسال موقعیت از طریق SMS برای شخص دیگر
8. امکان ثبت نقطه برای کاربر
9. امکان ذخیره اطلاعات حرکتی
10. نمایش سرعت- ارتفاع – موقعیت و جهت (در صورت مجهز بودن دستگاه به GPS)
11. امکان خروجی اطلاعات ذخیره شده به صورت فرمتهای استاندارد
12. دارای نقشه تهران
امکان نصب و استفاده در موبایل و رایانه های جیبی که دارای ویندوز سی ای (Windows CE) هستند.
دستگاه هایی که فاقد جی پی اس -gps- هستند با استفاده از یک جی پی اس موسی می توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

جهت مشاهده انواع جی پی اس ها و نرم افزارهای نقشه می توانید به آدرس سایتwww.rayanic.net مراجعه نمائید.
ا‬
قیمت: 30 هزار تومان

منبع

VIPteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار نقشه و ردیاب gps روی pocket pc

نرم افزار اقلیم با نمایش موقعیت شما بر روی رایانه جیبی - Pocket PC - و موبایل های دارای جی پی اس و یا متصل به جی پی اس، شما را در راهیابی و رسیدن به مقصد یاری خواهد رساند. این نرم افزار دارای قابلیت ها و امکانات زیر می باشد:
1. مشاهده لایه های مختلف (مانند رستورانها ، پارکها ، سینماها و ...) بر روی نقشه
2. نمایش اطلاعات مکان¬ها
3. جستجو اماکن با کلمات مورد نظر در نقشه
4. بزرگ¬نمایی و کوچک¬نمایی نقشه
5. حرکت در نقشه در هر جهت
6. رویت مکان فعلی بر روی نقشه (در صورت مجهز بودن دستگاه به GPS)
7. امکان ارسال موقعیت از طریق SMS برای شخص دیگر
8. امکان ثبت نقطه برای کاربر
9. امکان ذخیره اطلاعات حرکتی
10. نمایش سرعت- ارتفاع – موقعیت و جهت (در صورت مجهز بودن دستگاه به GPS)
11. امکان خروجی اطلاعات ذخیره شده به صورت فرمتهای استاندارد
12. دارای نقشه تهران
امکان نصب و استفاده در موبایل و رایانه های جیبی که دارای ویندوز سی ای (Windows CE) هستند.
دستگاه هایی که فاقد جی پی اس -gps- هستند با استفاده از یک جی پی اس موسی می توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

جهت مشاهده انواع جی پی اس ها و نرم افزارهای نقشه می توانید به آدرس سایتwww.rayanic.net مراجعه نمائید.
ا‬
قیمت: 30 هزار تومان

منبع
ممنون از توضیحات اما چند پرسش دیگر
1.این نقشه فقط مخصوص تهران می باشد؟
2.نرم افزاری تکمیل تر از این(اقلیم)وجود دارد؟

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
ممنون از توضیحات اما چند پرسش دیگر
1.این نقشه فقط مخصوص تهران می باشد؟
2.نرم افزاری تکمیل تر از این(اقلیم)وجود دارد؟

والا منم سرچ کردم فقط همینو گیر آوردم
اگه نقشه اش به روز باشه به نظر چیزه خیلی خوبیه ولی من 30 تومن نمیدم !

در مورد اطلاعات تکمیلیش با سایتشون تماس بگیر

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
با سلام

واقعا جالبه ، فقط چندتا سوال :

1- ایا ابن برنامه Navigation یا همون راهنمایی صوتی داره ؟

2- ایا فقط نقشه تهران رو داره ؟ یا نقشه کل ایران هست ؟

4- ایا نقشه ها با جزئیات کامل هست ؟ یعنی کوچه ها همه رو داره ؟

3- ایا برنامه قابلیت نشون دادن نقشه به صورت 3 بعدی رو دارد ؟

lo\/er

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام

واقعا جالبه ، فقط چندتا سوال :

1- ایا ابن برنامه Navigation یا همون راهنمایی صوتی داره ؟

2- ایا فقط نقشه تهران رو داره ؟ یا نقشه کل ایران هست ؟

4- ایا نقشه ها با جزئیات کامل هست ؟ یعنی کوچه ها همه رو داره ؟

3- ایا برنامه قابلیت نشون دادن نقشه به صورت 3 بعدی رو دارد ؟
من این برنامه را قبل از آنکه به بازار بیاد به عنوان هدیه از طرف پارت آسیا گرفتم (الان هم پارت آسیا به قیمت 15 هزار تومان میفروشتش)
و اما جواب سوالاتان:
1- برنامه سیستم nav نداره مثل pathaway هست ولی فارسی شده
2- تهران و ایران . هر دو را داره
3- جزئیات نقشه بد نیست ولی دقت بسیار پایینی داره چون بالاخره نقشه وکتوری نیست که چروکها را بشه حذف کرد ولی به نسبت دیگر نقشه ها مشابه جزئیات بهتری داره
3- خیر سه بعدی نشون نمیده . از روی عکس مشخص هست

----
ایرادهای دیگر نرم افزار
این برنامه با .net نوشته شده و فقط با .net 2 کار میکنه کسانی که wm6.1 دارند (.net 3.5 ) بایستی دات نت فریم ورک 2 را نصب بکنند

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
ممنونم بابت اینکه جوابم رو دادی !

من نمیدونم با وجود این همه نقشه های دقیق و خوب از ایران ، و همچنین وجود برنامه های فوق العاده جی پی اس برای پاکت پی سی ، مثل Navigin & IGO & Sygic Drive & Copilot & Destenator & ... هيچ کدوم برای ایران نقشه درست نکردند !!!

حد اقل اونها درست نکردن ایران برای یکی از این برنامه ها نقشه خوبی درست کنه ، تعجبه ایران با این همه برنامه نویس همچنین کاری رو هنوز نکرده !

lo\/er

Registered User
لایک‌ها
12
ممنونم بابت اینکه جوابم رو دادی !

من نمیدونم با وجود این همه نقشه های دقیق و خوب از ایران ، و همچنین وجود برنامه های فوق العاده جی پی اس برای پاکت پی سی ، مثل Navigin & IGO & Sygic Drive & Copilot & Destenator & ... هيچ کدوم برای ایران نقشه درست نکردند !!!

حد اقل اونها درست نکردن ایران برای یکی از این برنامه ها نقشه خوبی درست کنه ، تعجبه ایران با این همه برنامه نویس همچنین کاری رو هنوز نکرده !
علت آن این هست که اینجا ایرانه و .....​

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
علت این هست که ما ایرانی هستیم . واقعا 1 هفته وقت میبره با یکی از این برنامه های ادیت نقشه نقشه های عکسی خوبی رو که داریم وکتور کنند؟ 3-4 نفری شاید بشه 4-5 روزه هم حلش کرد . 3-4 روز هم جاهای مهم رو روش گذاشت و جهت خیابان ها رو مشخص کرد.
1 هفته هم کالیبره اش کرد.

یعنی کمتر از 15 روز یک نقشه کامل وکتور خواهیم داشت. اما ما ایرانی هستیم . لقمه آماده دوست داریم!!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
علت این هست که ما ایرانی هستیم . واقعا 1 هفته وقت میبره با یکی از این برنامه های ادیت نقشه نقشه های عکسی خوبی رو که داریم وکتور کنند؟ 3-4 نفری شاید بشه 4-5 روزه هم حلش کرد . 3-4 روز هم جاهای مهم رو روش گذاشت و جهت خیابان ها رو مشخص کرد.
1 هفته هم کالیبره اش کرد.

یعنی کمتر از 15 روز یک نقشه کامل وکتور خواهیم داشت. اما ما ایرانی هستیم . لقمه آماده دوست داریم!!

عماد جان فکر نمی کنم به این اسانی باشد
فکر می کنم یک مهندس تمام عیار و باتجربه نیاز باشد ، با اینحال اگر فکر می کنید شدنی ست ، همه گونی همکاری حاضرم انجام بدهم

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
عماد جان فکر نمی کنم به این اسانی باشد
فکر می کنم یک مهندس تمام عیار و باتجربه نیاز باشد ، با اینحال اگر فکر می کنید شدنی ست ، همه گونی همکاری حاضرم انجام بدهم

صرف وکتور کردن نقشه از روی نقشه بیتمپ همون یک هفته رو وقت میگیره. با یکی از این نرم افزارهای ادیت نقشه های جی پی اس (هر چه پیشرفته تر بهتر) و یه خورده حوصله و کلیل روی انتها و ابتدای هر خیابان و ... .
کار خیلی خسته کننده ایه اما دسته جمعی هم فکر کنم امکانش باشه و هر کس یک طرف از نقشه رو بچسبه انجام خواهد شد.

فقط نقشه باید کیفیت داشته باشه و البته دقت.

وکتور که شد بقیه اش اسم وارد کردنه و اسکیل کردن که همه بلد هستند . میشه بهترین نرم افزار ادیت نقشه جی پی اس رو از فروم های خارجی پرسید . اما سر کال قبلیم که بودم یکی از همکار های دور زده بود تو کار دودره بازی و از نقشه بیتمپ داشت نقشه وکتور در میوورد . کلی کار خودش رو راحت کرده بود (و البته بی دقت).
البته نرم افزار ایشون خیلی تخصصی بود .

lo\/er

Registered User
لایک‌ها
12
در آوردن نقشه وکتور از بیتمپ کاری است بی فایده است چون در نقشه دو بعدی خطا وجود داره
یکی از عوامل خطا میتونه این باشه که معمولا سازمانهای تهیه کننده نقشه ها برای جلوگیری از سو استفاده مقیاس طولی و عرضی هر نقشه نسبت به هم (که باید 1 به یک باشه) رو تغییر میدهند. به عبارتی اندازه یک طول ثابت در دو راستای عمودی و افقی یکسان نیست.

در pc7 ما حتی دسترسی به نقشه های شهرداری و حتی بالاتر از آن را داشتیم که فقط تهران شامل 400 نقشه میشود نقشه ها اصلا زیبا نیستند ولی دقیق هستند و با برنامه خاصی (مثل Scan2CAD Pro و Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit و ....) بایستی کانورت میشدند ولی به علت وقتگیر بودن و عدم دسترسی به شخصی که این نقشه داشت پروژه suspend شد
نمونه اینگونه نقشه ها:
http://i24.tinypic.com/2itijrp.gif
یک خبر جالبی هم راجع به خود گارمین دارم که یک نقشه کامل از ایران درست کرده ولی هیچوقت منتشر نکرده چون جایی که سفارش آن را داده یک دولت خارجی بوده و سفارش خصوصی بوده حالا نپرسید چی و کی ... چون جواب نمیدم

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
یک خبر جالبی هم راجع به خود گارمین دارم که یک نقشه کامل از ایران درست کرده ولی هیچوقت منتشر نکرده چون جایی که سفارش آن را داده یک دولت خارجی بوده و سفارش خصوصی بوده حالا نپرسید چی و کی ... چون جواب نمیدم

يعني خودت نقشه رو داري ؟ راجع بهش اطلاعات داري ؟ خب بكَو كشتي ما رو !!!!

mra528

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه جایی پیدا کردم که این نرم افزار رو به صورت کامل و رجیستر شده میفروشه . به قیمت 20 هزار تومان . شرکت ره نگار تو خیابون مطهری کوچه سربداران شماره 14 واحد 8 است . من خودم mio a701 دارم و pathway رو هم از همین شرکت تهیه کردم. این شرکت تخصصی کار GPS می کنه.

1200

Registered User
لایک‌ها
7
در pc7 ما حتی دسترسی به نقشه های شهرداری و حتی بالاتر از آن را داشتیم که فقط تهران شامل 400 نقشه میشود نقشه ها اصلا زیبا نیستند ولی دقیق هستند و با برنامه خاصی (مثل Scan2CAD Pro و Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit و ....) بایستی کانورت میشدند ولی به علت وقتگیر بودن و عدم دسترسی به شخصی که این نقشه داشت پروژه suspend شد
نمونه اینگونه نقشه ها:
http://i24.tinypic.com/2itijrp.gif

لابد وقتی نمایندگان شرکت گارمین برای خرید نقشه به ایران آمدند شما در جریان قرار گرفتید؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
لابد وقتی نمایندگان شرکت گارمین برای خرید نقشه به ایران آمدند شما در جریان قرار گرفتید؟

از بحث غیر علمی اینجا بپرهیزید لطفا ً ، لاور توهینی به شما نکرده است ، تنها خبری تایید نشده را از سوی خودش نقل کرده است. اگر دوست ندارید باور کنید ، نیازی به کنایه زدن نیست.
:hmm:

siteregnews

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم این نقشه آریو اقلیم رو دارم 30 هزار تومن که البته فارسی هست ولی رجیستر کردن داره و نمیشه کپی کرد.
یدونه نقشه دیگه هم هست ماله گارمین که 63 هزار تومن هست و تهران مسیر هم میده ولی بقیه جاهای ایران نه.
میتونید به سایتش برید:
[http://mapshop.ir/catalog/product_info.php?cPath=23&products_id=25

DrMaham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
خواستم بگم که منم یه دو سالی میشه این اقلیم رو دارم. البته من jamin دارم و gps external استفاده میکنم
ولی نقشه هاش خیلی خوبه. مخصوصا یه ایران گردی که کردم جاده ها توش خوب دقیق بود نسبتا!
نقشه تهرانش هم خوبه. یه خوبیش قابلیت سرچ و نمایش مکانهاشه. خیلی جاها به درد میخوره.
ولی بعضی وقت ها مجبور میشدم که از gps tuner استفاده کنم. یه جاهایی نقشه ایراد داره.
میخواستم بدونم آیا ورژن جدیدش اومده؟ من اقلیم ویرایش 2 دارم.
راستی چرا یکی کرک این رو نمیزاره؟!:rolleyes:
خوش باشید

بالا