برگزیده های پرشین تولز

TytnII يا JASJAR

bita_khanuom

Registered User
لایک‌ها
0
بين i-mate JASJAR وHTC TytnII کدام طراحی و کارايی بهتری دارد؟(من در youtube يک سری کليپ از هر دوشون ديدم مشکل اينه که HTC صفحش يه خورده کوچيکه و جای دکمه هاش يه خورده بيضی شکل رنگ شده(پس زمينه اش))
IMAGE_003.jpg

1465107602_e13dd8bcf0.jpg

مشکل JASJAR اينه که ويندوز استانداردش 6 نيست؟
دقت کنيد من اين دو گوشی رو در دستم نگرفتم اگر کسی از نزديک ديده بگه کدوم بهتره؟
I-Mate_Jasjar_8.JPG

در انتها اينکه فرق Qtek 9000 با i-mate JASJAR چيه؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بين i-mate JASJAR وHTC TytnII کدام طراحی و کارايی بهتری دارد؟(من در youtube يک سری کليپ از هر دوشون ديدم مشکل اينه که HTC صفحش يه خورده کوچيکه و جای دکمه هاش يه خورده بيضی شکل رنگ شده(پس زمينه اش))
IMAGE_003.jpg

مشکل JASJAR اينه که ويندوز استانداردش 6 نيست؟
دقت کنيد من اين دو گوشی رو در دستم نگرفتم اگر کسی از نزديک ديده بگه کدوم بهتره؟
I-Mate_Jasjar_8.JPG

لطفا" در بخش مشاوره برای خرید مشخص کنید که چه انتظاراتی از پاکت پی سی تون دارید،یعنی نیازهاتون چیه؟برخی ها ممکنه اندازه کوچک براشون مهم باشه یا صفحه وی جی ای و ....؛شما ابتدا بگید که چه استفاده ای از پاکت پی سی تون می خواهید بکنید؛اگر ایبوک خوندن مهمه،باید به اسکرین بالای 3 اینچ وی جی ای فکر کنید؛درسته جسجار ویندوز آفیشال نداره؛اما رامهای آن آفیشال جس جار هم بدک نبودند؛بعد از اینکه چه نیازها و انتظاراتی دارید؛پیشنهادهای دیگری هم خدمتتون من و دوستان ارائه می کنیم.
موفق باشید.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
اصلا هیچ با همدیگه قابل مقایسه نیستند ، تایتن 2 امکاناتش 2-3 برابر جسجر هست ، اندازه جسجر هم اونقدر گنده است که اصلا استفاده کردن ازش خیلی سخته ، اما تایتن 2 ریز و خوشگل ، صفحه نمایشش هم به نظر من 2.8 اینچ کافیه ، اگر شما صفحه 3 اینچی میخواهید به او 2 فلم فکر بکنید نه جسجر قدیمی !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
در تکمیل فرمایش اساتید عرض کنم که جسجار و کیوتک 9000 هر دو یکی هستند و ریبرند های (htc universal) محسوب میشوند. وزن وحشتناکی داره فکر کنم 285 گرم و بعیده به این راحتی ها نوش گیر بیاد.
به هر حال یک دیوایس قدیمی محسوب میشه ولی برتری هاش نسبت به تایتن2 شامل اسکرین وی جی ای و cpu قدرتمند اینتل و یکی 2 مورد دیگست.
تایتن از نظر رم و رام بیشتر برتری داره و البته داشتن چیپست متوسط gps

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
با اینکه ربطی به بحث نداره ولی زورم میاد نکم:blush:

هر چی میخواین بخرید بخرید طرف این tytn2 بی در و پیکر نرید:blush:

بالا