آژانس هواپیمایی
pop up

TytnII يا JASJAR

شروع موضوع توسط bita_khanuom ‏29 مارس 2008 در انجمن مشاوره برای خرید گوشی و تبلت

1. bita_khanuom

bita_khanuom Registered User

بين i-mate JASJAR وHTC TytnII کدام طراحی و کارايی بهتری دارد؟(من در youtube يک سری کليپ از هر دوشون ديدم مشکل اينه که HTC صفحش يه خورده کوچيکه و جای دکمه هاش يه خورده بيضی شکل رنگ شده(پس زمينه اش))
    مشکل JASJAR اينه که ويندوز استانداردش 6 نيست؟
    دقت کنيد من اين دو گوشی رو در دستم نگرفتم اگر کسی از نزديک ديده بگه کدوم بهتره؟

در انتها اينکه فرق Qtek 9000 با i-mate JASJAR چيه؟

2. mojtaba2741

mojtaba2741 مدیر بازنشسته کاربر فعال

لطفا" در بخش مشاوره برای خرید مشخص کنید که چه انتظاراتی از پاکت پی سی تون دارید،یعنی نیازهاتون چیه؟برخی ها ممکنه اندازه کوچک براشون مهم باشه یا صفحه وی جی ای و ....؛شما ابتدا بگید که چه استفاده ای از پاکت پی سی تون می خواهید بکنید؛اگر ایبوک خوندن مهمه،باید به اسکرین بالای 3 اینچ وی جی ای فکر کنید؛درسته جسجار ویندوز آفیشال نداره؛اما رامهای آن آفیشال جس جار هم بدک نبودند؛بعد از اینکه چه نیازها و انتظاراتی دارید؛پیشنهادهای دیگری هم خدمتتون من و دوستان ارائه می کنیم.
    موفق باشید.

3. bahrain

bahrain Pocket PC کاربر فعال موبایل و کاربر فعال

اصلا هیچ با همدیگه قابل مقایسه نیستند ، تایتن 2 امکاناتش 2-3 برابر جسجر هست ، اندازه جسجر هم اونقدر گنده است که اصلا استفاده کردن ازش خیلی سخته ، اما تایتن 2 ریز و خوشگل ، صفحه نمایشش هم به نظر من 2.8 اینچ کافیه ، اگر شما صفحه 3 اینچی میخواهید به او 2 فلم فکر بکنید نه جسجر قدیمی !

4. siavash78

siavash78 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

در تکمیل فرمایش اساتید عرض کنم که جسجار و کیوتک 9000 هر دو یکی هستند و ریبرند های (htc universal) محسوب میشوند. وزن وحشتناکی داره فکر کنم 285 گرم و بعیده به این راحتی ها نوش گیر بیاد.
    به هر حال یک دیوایس قدیمی محسوب میشه ولی برتری هاش نسبت به تایتن2 شامل اسکرین وی جی ای و cpu قدرتمند اینتل و یکی 2 مورد دیگست.
    تایتن از نظر رم و رام بیشتر برتری داره و البته داشتن چیپست متوسط gps

5. FrankenStein

FrankenStein مدیر بازنشسته کاربر فعال

با اینکه ربطی به بحث نداره ولی زورم میاد نکم:blush:

هر چی میخواین بخرید بخرید طرف این tytn2 بی در و پیکر نرید:blush: