برگزیده های پرشین تولز

حذف قانون آفسايد.درست يا غلط؟

آيا حذف قانون آفسايد از فو.نبال كار درستي است؟

• بلي

Votes: 10 29.4%
  • خير

Votes: 24 70.6%
  • نمي دونم

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
سپ بلاتر رئيس فيفا در حال حاضر مشغول گمانه زني با لئاندرو نگره رئيس فدراسيون هاكي است تا در مورد حذف قانون آفسايد تصميم گيري كند. فدراسيون هاكي در سال 1998 قانون آفسايد را حذف كرد و همين موضوع سبب شده اين بازي براي هواداران جذابتر و تماشايي تر شود اكنون اين صحبت ها به گوش مي رسد كه مسئولان فيفا نيز در حال بررسي اعمال تغييرات در فوتبال هستند.نگره در صحبت هايي اعلام كرده بلاتر به صورت غير رسمي با او صحبت كرده است ولي نظر نهايش را در اين زمينه اعلام نكرده است. او گفت:او از من سوالات فراواني در مورد ميزان موفقيت اين طرح پرسيد و البته هيچ وقت نظرش را اعلام نكرد پس بسيار سخت است كه بخواهم در مورد اعمال اين طرح در فوتبال نظر دهم ولي بلاتر هيجان بسياري داشت كه بداند اين طرح را چگونه پياده كرديم.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
نزدیک یک ماه هست که این صحبت شده.
من به شخصه مخالفم.
درسته که در صورت نبودن این قانون مشکلات داوری کمتر میشه و بازی فوتبال هم جذاب تر میشه.
اما خب در مقابل تعداد گل ها هم بالا میره و فوتبال هم میشه مثل هندبال و هاکی!
فکر هم نمیکنم این قانون به تصویب برسه.

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
يادش بخير بچه بوديم و فوتبال بازي ميكرديم و هيچ قانون آفسايدي هم نبود ، يكي هميشه ي خدا اون جلو بود و دروازه بان توپ رو كه ميگرفت مينداخت براي اون
اينجوري كه پيش بره تاكتيك هاي فوتبال هم تغيير ميكنه

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
من به شخصه مخالفم.
درسته که در صورت نبودن این قانون مشکلات داوری کمتر میشه و بازی فوتبال هم جذاب تر میشه.

دقیقا ! عملا دیگه مدافع ها بوق میشن اون وسط ! همینجوریشم داریم میبینیم دفاع تو فوتبال کار سختیه و افساید جزئی از تاکتیک دفاع محسوب میشه اگه برداشته بشه که عمرا نمیشه ! میشه گفت مهاجم های سرعتی تو هر بازی میتونن بالای 10 گل بزنن !!!

Last edited:

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اصلا این مساله اصل و اساس نداره :دی کسی که فوتبال می بینه میدونه که این تصمیم رو فقط ممکنه ا.ن اجرا کنه :دی من فکر کردم امیر داره شوخی میکنه :دی

@ امیر :

منبع خبر!!! رو بده شیطان :دی

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
اصلا این مساله اصل و اساس نداره :دی کسی که فوتبال می بینه میدونه که این تصمیم رو فقط ممکنه ا.ن اجرا کنه :دی من فکر کردم امیر داره شوخی میکنه :دی

@ امیر :

نه!
خبر درسته.
تو خود سایت فیفا من چند هفته پیش خودنم که رئیس رفته بوده پیش رئیس هاکی تا این مورد رو ازش سوال کنه.
چون هاکی هم قانون آفساید داشته اوائل اما سال 98 این قانون رو برداشت. خیلی ها اعتقاد دارن هاکی قشنگ تر شده. به همین علت هم این فکر به ذهن بلاتر هم رسیده.

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
اره من هم این خبر رو تو اخبار کوتاه خبر ورزشی دیدم , از بلاتر بعید اینو جدی گرفته باشه !! اخه اصلا هاکی با فوتبال قابل قیاس نیست ! شما زمین هاش رو با هم مقایسه کنید از نظر بزرگی . اونجوری یه مهاجم فقط میره اون جلو کنار تیر وا میسته تا توپ بفرستن براش !

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
بلاتر خیلی بامزست :دی

مجید جلالی برای شخص بلاتر نامه نوشته بود که بیایید در فوتبال هم تعداد خطاها رو بشمارید و مثل فوتسال براش محدودیت ایجاد کنید.
مثلا در هر نیمه 15 خطا و بعدش پنالتی!
بعدا بلاتر جواب داده بوده در فوتبال حرفه ای امروز هیچ تیمی در یک نیمه بیشتر از 8 یا ده خطا نمیکنه اما اگه در ایران بالای بیست خطا انجام میدن، برید و فوتبال خودتون رو حرفه ای کنید با اجرایی کردن این قوانین نمیشه فوتبال ایران رو حرفه ای کرد.
مشکل از شماست نه از قوانین فیفا.
این پیشنهاد شما رو یک شوخی در نظر میگیریم :دی

حالا هم میشه گفت این پیشنهاد بلاتر رو میشه یک شوخی فرض کرد :دی

من اگه جای جلالی بودم یک نامه کوبنده برای بلاتر مینوشتم و بهش میگفتم این پیشنهاد شما رو میشه یک شوخی فرض کرد جناب رئیس :دی

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
مجید جلالی برای شخص بلاتر نامه نوشته بود که بیایید در فوتبال هم تعداد خطاها رو بشمارید و مثل فوتسال براش محدودیت ایجاد کنید.
مثلا در هر نیمه 15 خطا و بعدش پنالتی!

جدی میگی اینو یوسف؟ :blink:

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
اگه تعداد گل های بازی فوتبال زیاد بشه از جذابیتش کم میشه
میشه مثل هندبال
باید رسیدن به گل برای تیم ها سخت باشه تا هیجان و حساسیت بازی زیاد باشه

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
نه!
خبر درسته.
تو خود سایت فیفا من چند هفته پیش خودنم که رئیس رفته بوده پیش رئیس هاکی تا این مورد رو ازش سوال کنه.
چون هاکی هم قانون آفساید داشته اوائل اما سال 98 این قانون رو برداشت. خیلی ها اعتقاد دارن هاکی قشنگ تر شده. به همین علت هم این فکر به ذهن بلاتر هم رسیده.

لینک خبر رو بده یوسف این حرفا رو ول کنید خدایی . بلاتر مگه فیفا ملک طلقش هست که بخواد اینجوری قانون بذاره . اینها باید مراحل رو طی کنه تا تصویب بشه . من میخوام ببینم اصل خبر چی بوده . شاید رفتن با هم چایی بستنی ای بزنن سر صحبت باز شد

این محال ممکنه جدی باشه مساله ش . الان خود تو خدایی خنده ت نمیگیره که آفساید حذف بشه :دی بعد یه مهاجم بره اون گوشه تو اوت بشینه . یکی هم مامور حفاظت ازش بشه . اینجوری 2 بازیکن به طور کل از جریان بازی خارج میشن :دی

اصلا این حرف اصل و اساس منطقی و علمی نداره به نظر من .

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
افساید حذف بشه همه میرن دنبال ارش برهانی

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
من به شخصه مخالفم.
موافقم....

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
من به اشتباه بله زدم اما اگه حذف بشه اصلا فوتبال این شور و حال الان رو نداره محاجم میره توی بغل دروازه بان
این قانون یک قانون خوبه چون اینجوری معلوم میشه کدوم مهاجم تمام عیار هست

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
ا
@ امیر :

شيطان كه منبع نداره فقط وسوسه مي كنه.
حالا فعلا اينو بگي:
http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5998444,00.html
سايت هاي معتبر زيادي اين خبر رو زدن. خبر كاملا صحت داره و جديه.البته تا عملي شدنش مونده.حالا فعلا بلاتر اين خبر انداخته وسط ببينه بازخوردش چه جوريه.من كه يه گذري به سايت هاي خارجي زدم ديدم همه شاكين.مخالف فعلا زيياد داره.آمارها هم نشون ميده:دي

بالا