برگزیده های پرشین تولز

طرح تفریحی پیشنهاد بدید

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

طرح تفریحی تازه با بودجه تا 300 تومنی پیشنهاد بدید
واسه جزیره کیش می خوام

آبی-هوایی و ...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام

طرح تفریحی تازه با بودجه تا 300 تومنی پیشنهاد بدید
واسه جزیره کیش می خوام

آبی-هوایی و ...

یدونه رستوران وسط آب بزن ... نه اینکه وسط دریا که 400 کیلو متر از ساحل دور تره ! ... مثلا 30 متر

اون ور تر از ساحل

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون ولی دوست دارم ورزش باشه از نوع هیجانی مثل جت اسکی یا هر چیز دیگه ایی
جدید هم باشه در کیش

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
منظورت 300 چي هست؟ هزار تومن؟ مليون تومن؟
ميخواي پروژه ي گردشگري راه بندازي؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
این چطوره :D سی ثانیه بیشتر فکر نکردم در حد یه پیشنهاد خام :D

الان ملت پول میدن که برن زیر آب یه دوری بزنن نیم ساعته برگردن :) حالا شما یه تونل شیشه ای از ساحل تا فاصله مثلا 200 متری به داخل دریا بزن که ملت از ساحل شروع کنن داخل تونل شیشه ای برن جلو و همینطوره تونل میره زیر اب و محیط خوشگل اطرافش را نگاه کنن تا برسن به پایان اون 200 متر که یه رستوران باحال اونجاست و یه چیزی هم اونجا زیر آب میخورن در محیطی که دور تا دورشون شیشه ای و زیر آب هستن یکسری جک و جووونور دریایی و خوش منظره هم اطراف رستوران در حال گردش :D

برای کسایی که نیاز به هیجان بیشتر دارن هم یه اتاقک واسط میزاری که ملت لباس بپوشن برن همونجا توی اب دریا یه دوری بزنن :) جهت ملتی که هیجان نیاز دارن یا میخوان برن توی دریا برای خانومشون که نشسته غذا میخوره از تو اب یه دستی تکون بدن :D

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
این چطوره :D سی ثانیه بیشتر فکر نکردم در حد یه پیشنهاد خام :D

الان ملت پول میدن که برن زیر آب یه دوری بزنن نیم ساعته برگردن :) حالا شما یه تونل شیشه ای از ساحل تا فاصله مثلا 200 متری به داخل دریا بزن که ملت از ساحل شروع کنن داخل تونل شیشه ای برن جلو و همینطوره تونل میره زیر اب و محیط خوشگل اطرافش را نگاه کنن تا برسن به پایان اون 200 متر که یه رستوران باحال اونجاست و یه چیزی هم اونجا زیر آب میخورن در محیطی که دور تا دورشون شیشه ای و زیر آب هستن یکسری جک و جووونور دریایی و خوش منظره هم اطراف رستوران در حال گردش :D

برای کسایی که نیاز به هیجان بیشتر دارن هم یه اتاقک واسط میزاری که ملت لباس بپوشن برن همونجا توی اب دریا یه دوری بزنن :) جهت ملتی که هیجان نیاز دارن یا میخوان برن توی دریا برای خانومشون که نشسته غذا میخوره از تو اب یه دستی تکون بدن :D

منظورم 300 میلیون بود

طرح خوبیه ولی سرمایه کافی نیستش
واسه این طرح حداقل 1 تومن سرمایه می خواد اگه منظورتون طرح بالا شبیه طرح زیر باشه

underwater-restaurant-3.jpg

maldives_underwater_restaurant.jpg

Last edited:

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
نظرتون در مورد پرش از بالن چیه؟
سرمایه آنچنان زیادی هم لازم نداره

article-0-02629E25000005DC-682_468x286.jpg

IMG_6969.jpg

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
بالن نمی گیره ...یعنی زیاد مشتری نخواهد داشت ، افراد سن بالا و بچه ها و طبیعتا متناوب آن خانواده از همون اول ازش حذف شدن !

این زیر آبیه شاید اگه امق زیاد نباشه هزینش زیاد نشه ، چون تو اون عکس که کفه اقیانوسه خوب باید تمهیداتی دید که فشار آبی به این حد رو تحمل کنه ،مشکلی که تو عمق کمتر نیست ! ( کمتره )

با تشکر

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یه بانجی جامپینگ اونجا خفن میترکونه ! مخصوصا که دکلت روی آب باشه ! طرف حتی اگه کابلش هم کنده بشه چیزیش نمیشه ! (البته اگه عمق آب کم نباشه )

Last edited:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
تا یادم نرفته؛ اگه این طرح رو پیاده کردی باید یه مشتلق (کادو/هدیه/دستمزد/پیشکش/... :دی ) خوب به من بدی !!!

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
دو طرح : ولی در کل همون جت اسکی فکر کنم از همه بهتر جواب میده . در ضمن محیط زیست ایران به طرح هایی که بخواد قسمتی از حریم دریا رو هم شامل بشه حساسه . این مورد هم مد نظرت باشه . { البته یک طرح تفریحی توپ و اختصاصی که نمونش رو تا بحال ندیدم هم دارم که گذاشتم یک دویست سال دیگه که پولدار شدم برم سراغش . اگه اجرایی شد تو همین فروم اعلام میکنم. }
0864a52a5e6f40e98046.JPG

7de53b72e9dc4ec2a85a.jpg

Last edited:

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
بانجی جامپینگ در تهران زیاد مشتری داره؟

با نظرتون با 300 تومن میشه باجی جامپینگ 70 متری راه اندازی کرد(کنار ساحل)؟

طرح آخری اون بالا رستورانه؟

گردش گری با بالن چطوره؟

Last edited:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
1 طرح توپ دارم، اگر اجراش کردی، اومدم کیش ، مجانی سوار میشم ها :دی

1 دونه از این چتر ها که عکسش رو گذاشتم، با کابل به 1 قایق خیلی تند رو متصل میشه، قکه حرت میکنه، این چتره و آدمش میرن بالا دیگه ... خیلی حال میده ... از جت اسکی خیلی خیلی باحال تر هست !!!

f_01011m_5bf5bcf.jpg

با 300 تومن، چند تاییش رو میتونی راه بندازی ، سود فوق العاده هم داره، آخه تو ایران هیچ جا ندارن از این نمونه !!!

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
اون دکل رو با داربست میتونی بزنی، اسکلتی هم که باشه، میشه سه تا دکل برق از این فشار قوی ها ! چیز خاصی نمیخواد !؟ خود دکل نهایت 50 میلیون هم بشه؛ بیشتر از این نمیشه. یه سری تجهیزات و این جور چیزا میخوای، 10 یا 15 تومن لازم داری. نهایتا با حساب کتابایی که من کردم؛ حدود 100 میلیون خرج میشه؛ یه زمین هم باید بتونی در نظر بگیری، که این زمین هم بیشتر از 200میلیون هزینه نمیبره؛
به نظر من بانجی تهران جاش خوب نیست؛ اگه یه جایی بهتر بود بطور قطع مشتری بیشتری هم داشت؛ تو کیش به خاطر در دسترس بودن تاکسی و نقاط جالب و دیدنی زیاد و رفت و آمد پرترافیک مردم؛ بطور قطع صرفه اقتصادی بیشتری خواهید داشت !

ولی یادت نره؛ این طرح رو هرکی زد، حلالش نمیکنم مگه اینکه یه مشتلق خوب بهم بده ! نفرین من گیراستا !!!

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
بانجی جامپینگ در تهران زیاد مشتری داره؟

با نظرتون با 300 تومن میشه باجی جامپینگ 70 متری راه اندازی کرد(کنار ساحل)؟

طرح آخری اون بالا رستورانه؟

گردش گری با بالن چطوره؟

اره رستورانه . توضیحش اینجا اومده .

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
من میگم یا بالن رو بزن می گیره یا همین بانجی جامپینگ اینجا خیلی کم داره.
جت اسکی هم بیخیال شو زیاده.
شما خودت کیش هستی؟

البته یک کار دیگه هم می تونی بزنی به نظر می گیره رستوران روی آب نزدیک اسکله چه شود.:)

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
الان کیش نیستم ولی قرار بیام

چتر روی آب چقدر قیمت داره؟

سازه های بانجی جامپینگ بنظر میاد بالای 300 تومن در بیاد اگه بخوایم از سازه های مخصوص استفاده کنیم(ایمیل میزنم تا مطمئن شم)
رستوران در ارتفاع به خاطر تراکم صندلی فکر نکنم مشتری زیادی داشته باشه چون همه نزدیک هم نشستند

رستوران روی آب هم طرح خوبیه-چقدر هزینه میشه؟

به نظر من بالن یا کشتی هوایی طرفدار های بیشتری داره با وجود قیمت مناسب آن

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
الان کیش نیستم ولی قرار بیام

چتر روی آب چقدر قیمت داره؟

سازه های بانجی جامپینگ بنظر میاد بالای 300 تومن در بیاد اگه بخوایم از سازه های مخصوص استفاده کنیم(ایمیل میزنم تا مطمئن شم)
رستوران در ارتفاع به خاطر تراکم صندلی فکر نکنم مشتری زیادی داشته باشه چون همه نزدیک هم نشستند

رستوران روی آب هم طرح خوبیه-چقدر هزینه میشه؟

به نظر من بالن یا کشتی هوایی طرفدار های بیشتری داره با وجود قیمت مناسب آن

والله من از قیمت چتر خبر ندارم.
در مورد رستوران روی آب فکر نمی کنم بیشتر از 300 بشه.
بله بالن هم اینجا نیست اگر بزنید قطعا مشتری خواهید داشت.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کایت سواری میتونی با مربی راه بندازی ... پالا گلایدر موتور دار میتونی بزاری ... راه اندازی شهر بازی میتونه عالی

باشه ... البته سرمایه بیشتر میخواد اما میتونی با کسی شریک بشی ... مثلا با 5 نفر 10 نفر شریک بشید

راه اندازی بازی گلف روی پرده ( یعنی شبیه ساز گلف که خیلی هم جالبه ) درست کردن پارک آبی

که تونلهای مختلف داشته باشه ... همراه با استخر موج ... اما بتونی شهر بازی راه بندازی مطمین باش نونت رو روغنه

بالا