برگزیده های پرشین تولز

طرح تفریحی پیشنهاد بدید

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
سلام

طرح تفریحی تازه با بودجه تا 300 تومنی پیشنهاد بدید
واسه جزیره کیش می خوام

آبی-هوایی و ...
شما اگه ميخوای پول دربياری
اين 300 تا رو تو شهر ما بزاری تو کار ساختمون سالی 500 تا شيرين ازش مياد بيرون!!!
ساله ديگه اون 500 تا و اين 300 تا ببين ديگه چی ميشه!!!!
از اين سرمايه گذاری ها هم تو ايران نکنی بهتره طرح تفريحی ميشه چی ملت سرپناه ميخواد آقا
ميخوای با هم شريکی کار کنيم من زمين دارم به اندازه پولت از سند دانگ به اسمت ميزنم
شما هزينه ساخت بده آخره سال هم يه 100-200 تا بزار رو پولت هيچ کاری هم نميخاد بکنی
بخور بخواب بگرد و ب... پول دار شو
ولی اگه قصدت فقط اين سرمايه گذاری تو کيش هست که من به نظرم رستوران متحرک بزن
مثلاً يه 10 متر بره بالا بعدش بچرخه(حالت دورانی) يه خورده اين ور اون ور بره
نميخاد زياد هم بزرگ بگيری کنار ساحل که باشه انگار آدم داره فيلم ميبينه هر دفعه که سرت رو مياری بالا
يه منظره ميبينی تو کيش که سهله تو ايران صدا ميکنه پولش هم که خفن ميشه ديگه

Last edited:

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
شما اگه ميخوای پول دربياری
اين 300 تا رو تو شهر ما بزاری تو کار ساختمون سالی 500 تا شيرين ازش مياد بيرون!!!
ساله ديگه اون 500 تا و اين 300 تا ببين ديگه چی ميشه!!!!
از اين سرمايه گذاری ها هم تو ايران نکنی بهتره طرح تفريحی ميشه چی ملت سرپناه ميخواد آقا
ميخوای با هم شريکی کار کنيم من زمين دارم به اندازه پولت از سند دانگ به اسمت ميزنم
شما هزينه ساخت بده آخره سال هم يه 100-200 تا بزار رو پولت هيچ کاری هم نميخاد بکنی
بخور بخواب بگرد و ب... پول دار شو
ولی اگه قصدت فقط اين سرمايه گذاری تو کيش هست که من به نظرم رستوران متحرک بزن
مثلاً يه 10 متر بره بالا بعدش بچرخه(حالت دورانی) يه خورده اين ور اون ور بره
نميخاد زياد هم بزرگ بگيری کنار ساحل که باشه انگار آدم داره فيلم ميبينه هر دفعه که سرت رو مياری بالا
يه منظره ميبينی تو کيش که سهله تو ايران صدا ميکنه پولش هم که خفن ميشه ديگه

علاقه به سرمایه گذاری در زمینه ملک ندارم

رستوران متحرک در ارتفاع بالای 300 تومن خرج میشه
هزینه غذا در رستوران در ارتفاع در خارج از کشور بین 2 هزار دلار الی 20 هزار دلار است
آیا در کیش کسی حاضر میشه 200 تومن بابت غذا بده؟

رستورات مانند عکس زیر چطور است؟

Amazing362.jpg

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
و البته ایرانیان عزیز علاقه شدیدی دارن که گند بزنن به طبیعت ! مخصوصا از نوع شناورش :دی

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
خوبه٬ فقط به نظرت با مانتو و چادر هم میشه همونطوری که این خانوما با شُرت توی آب نشستن٬ نشست؟

1-2 متر بالاتر میشه زد که خیس نشن و با موج دریا هم مشکلی نداشته باشن

بنظر شما میگیره؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
1 طرح توپ دارم، اگر اجراش کردی، اومدم کیش ، مجانی سوار میشم ها :دی

1 دونه از این چتر ها که عکسش رو گذاشتم، با کابل به 1 قایق خیلی تند رو متصل میشه، قکه حرت میکنه، این چتره و آدمش میرن بالا دیگه ... خیلی حال میده ... از جت اسکی خیلی خیلی باحال تر هست !!!

f_01011m_5bf5bcf.jpg

با 300 تومن، چند تاییش رو میتونی راه بندازی ، سود فوق العاده هم داره، آخه تو ایران هیچ جا ندارن از این نمونه !!!

سلام
این چتر ها اگه نباشه توی کیش و شما موسسش باشی فکر میکنم مشتری زیاد داشته باشی.

تونل شیشه ای رو هم من چون از قضیه های فنیش مطلع نیستم ، نمیدونم چقدر هزینه داره ولی چیز خوبیه :)

رستوران روی آب و ... زیاد چیز جالبی نیست البته اگه بخواد اینطوری اجرا بشه در ضمن به فکر اداره مکانی که میخوای بزنی هم باش که راحت تر بتونی جمع کنی :)

موفق باشی

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244

بنظر شما میگیره؟

نه ..
مگر اینکه یه کفی طراحی شه کمی بالا تر از سطح آب .. کاملا شیشه ای .. یعنی پاتو رو شیشه بزاری .. یه جورایی اسکله ی شیشه ای ...
بعد کف دریا هم پرژکتور بزاریم که روشن شه ..
دکور کاملا دریایی .. توی ساخت میز و صندلی ها هیچ اثری از تکنولوژی نباشه .. یعنی همش با طبیعت جزیره ای ... انگار تو یه جزیره گیر کردی و می خوای میز صندلی بسازی .... بعد گارسون ها لباساشون خاص باشه ...
ظرف غذا ها تک باشه ..
می تونی قسمتی از ساحل رو هم کلبه درست کنی با همین روش کافی شاپ ..

حس می کنم شدنی باشه با این بودجه .. علاقه می خواد که فکر کنم داری...

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چند تا طرح توپ اگر خواستی باهات شریک هم می شوم

1. تاکسی بخری خوب پولی دارد

2. همین رستوران خوبه ولی یک طرحی دارم توپ

توضیح رستوران : یک اتاقک درست کنی تمام شیشه ای و یک دکل که این اتاقک را نگه دارد بعد این اتاقک به وسیله دکل روی آب نگهدارد بعد وقتی که امواج بهش می خوره خیلی با حال می شود . این دکل باید متحرک باشد.

3. آیا شهربازی فوق پیشرفته بزنی

4. اجاره دادن خودرو با قیمت کمتر

5. یک شهرک تفریحی درست کتی همه چیز توش باشه ولی نیاز به چند تا سرمایه گذار داری.

6. اینم با حاله اسکی روی آب با قایق

7. آیا یک کار تبلیغاتی خیلی سود دارد اگر خواستی در مورد این موضوع بیشتر بدانی اطلاه بده تا جزییات را بگم. این کار تا حالا تو کیش نشده .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
و البته ایرانیان عزیز علاقه شدیدی دارن که گند بزنن به طبیعت ! مخصوصا از نوع شناورش :دی

تایید میشه :D

بنظر شما میگیره؟

اصلا

4. اجاره دادن خودرو با قیمت کمتر

5.

دردسرش خیلیه و سود دهیش هم پایینه ... مثلا کمری بخری ... 22 میلیون ... اجاره بدی روزی 100

220 روز باید اجاره بره تا تازه پول خودش در بیاد ... 220 روز توی 3 سال زمان میبره

پول تعویض روغن و فیلتر و ترمز و اینارو حساب کن ;)

بعد موضوع دیگه ای که هست اینه که تو کیش فکر نکن هر کاری بخوای میتونی بکنی

سازمان بیچارت میکنه بخواد طرحت رو تایید کنه ... اگه طرحت تاپ باشه و شاخ بشه یا نمیزارن اجرا کنی

با خودشون اجرا میکنن ... اما 300 داری به نظرم خونه های 70 - 80 % ساخته شده رو بخر

( اوایی که پول لازمن و کل پروژه رو میخوان بفروشن ) بعد 2 ماه 3 ماه هم طول میکشه تکمیلش کنی

چون تو کیش هر چی مدت زمان داره ... مثلا ساختمون 2 ساله باید ساخته بشه وگرنه جریمه سنگین

بهت میخوره ... این میتونه سود دهی بالایی برات داشته باشه

اما اگه به هیچ وجه کار ساختمونی نمیخوای برو گلایدر بخر اجاره بده + آموزشش

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
1- يه استخر روباز آب شيرين كنار ساحل بزن. مثل كشورهاي توريستي. چون بهداشتي هست و كيش 80% سال آفتاب داره خيلي طرفدار داره خصوصاً واسه برنزه كردن. آب شور چشم رو مي سوزونه و خيليها استخر رو ترجيح ميدهند مخصوصاً كه در آخر پائيز و اوايل زمستون دريا متلاطم ميشه و باد داره.

2- پاراشوت كه تو كشورهاي توريستي مثل تايلند و تركيه و مالديو و ... خيلي طرفدار داره. يه قايق مي خواد و چند تا چتر. اگر نگرفت جمع مي كني ميري شمال دريا كنار.

3- يه قايق بزرگ اجاره ميكني كه سالن بزرگي داشته باشه. روزها تور دور جزيره همراه با نها و شنا در وسط دريا و ديدن ماهيهاي وسط دريا همراه با نهار و ... شبها هم موزيك زنده و حركات موزون همراه با شام . تركيه و تايلند خيلي از اين راه پول در مي يارند. اگر باشه من هر دفعه برم كيش سوارش ميشم. خيلي حال ميده.
تو تايلند هركدوم از اين تورها از 1500 بت يعني 45000 تومن كمتر نبود. بين 30 تا 100 نفر رو هم ميشه سرويس داد.

4- رستوران زير آب و شهربازي و احداث هتلي مثل برج العرب خيلي هزينه هنگفتي داره و با 300 تا نميشه كاري كرد.

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
يكي از دوستام براي بالن سواري و چند جاذبه ديگه رفته بود سريلانكا

يه زن و مرد انگليسي اونها رو سوار بالن كرده بودند و پول خوبي هم در مي آوردند.

اجاره و گردش با هواپيماي تك موتوره براي گردش بالاي جزيره و رفتن به قشم هم بد نيست.

نقاشي دلفين تو پارك دلفينها يكبار 2 ميليون فروش رفت. تو كيش براي كلاسش هم شده پولهاي زيادي خرج مي كنند.

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
1- يه استخر روباز آب شيرين كنار ساحل بزن. مثل كشورهاي توريستي. چون بهداشتي هست و كيش 80% سال آفتاب داره خيلي طرفدار داره خصوصاً واسه برنزه كردن. آب شور چشم رو مي سوزونه و خيليها استخر رو ترجيح ميدهند مخصوصاً كه در آخر پائيز و اوايل زمستون دريا متلاطم ميشه و باد داره.

2- پاراشوت كه تو كشورهاي توريستي مثل تايلند و تركيه و مالديو و ... خيلي طرفدار داره. يه قايق مي خواد و چند تا چتر. اگر نگرفت جمع مي كني ميري شمال دريا كنار.

3- يه قايق بزرگ اجاره ميكني كه سالن بزرگي داشته باشه. روزها تور دور جزيره همراه با نها و شنا در وسط دريا و ديدن ماهيهاي وسط دريا همراه با نهار و ... شبها هم موزيك زنده و حركات موزون همراه با شام . تركيه و تايلند خيلي از اين راه پول در مي يارند. اگر باشه من هر دفعه برم كيش سوارش ميشم. خيلي حال ميده.
تو تايلند هركدوم از اين تورها از 1500 بت يعني 45000 تومن كمتر نبود. بين 30 تا 100 نفر رو هم ميشه سرويس داد.

4- رستوران زير آب و شهربازي و احداث هتلي مثل برج العرب خيلي هزينه هنگفتي داره و با 300 تا نميشه كاري كرد.

کلا هتل که دیگه اصلا جواب نمیده تو کیش ... به هبچ وجه ! رستوران زیر آب هم خیلی خوبه اما پول میخواد

شهر بازی 100000 % جواب میده شدید اما سرمایه هنگفت میخواد که تو چند تا پست قبلی هم گفتم باید با

چند نفر گردن کلفت شریک بشی اما درامدش خیلی عالیه چون هوا کم سرد میشه برای همین 300 روز تو سال

میتونه باز باشه

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
شهر بازی جواب نمیده

اگه خوب بود که شهر بازی سابق الان فعال بود ولی الان اثری از شهر بازی گذشته نیست

کازینو هم به همین شکل

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
-

رو پيشنهاد شماره 3 فكر كن. برنامه هاي موسيقي و شاد و اجراي ماهي صفت براي افتتاحيه خيلي عاليه.

اگر خواستي شريك مي شم.

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
چقدر سرمایه واسه این کار می خواد؟

ولی فکر نکنم با این وضعیت کیش جواب بده با احتساب روزهای عادی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
شهر بازی جواب نمیده

اگه خوب بود که شهر بازی سابق الان فعال بود ولی الان اثری از شهر بازی گذشته نیست

کازینو هم به همین شکل

1000 % جواب میده ... نه از این شهر بازیهای مسخره ... یه چیز درست حسابی که تقریبا 10 میلیارد هزینشه

برای همینم گفتم با چند نفر باید شریک بشی

رو پيشنهاد شماره 3 فكر كن. برنامه هاي موسيقي و شاد و اجراي ماهي صفت براي افتتاحيه خيلي عاليه.

اگر خواستي شريك مي شم.

به هیچ وجه جواب نمیده ... 2 یا 3 تا هستن ... دیگه فایده نداره

چقدر سرمایه واسه این کار می خواد؟

ولی فکر نکنم با این وضعیت کیش جواب بده با احتساب روزهای عادی

نه اصلا جواب نمیده ... روز های شلوغشم همه میرن شاندیز صفدری و غروب ... خیلی کم میرن کشتی

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
تو پیشنهادای صفحات قبل یکی بانجی جامپینگ بود که راه اندازیش کار حساسی هست. اینی هم که تو تهران زدن آقای ابدی (همون که ادعا کرده بود بدلکاره کبرا 11 هست) راه انداخت که همین چند وقت پیش هم مهره های ستون فقرات یک بنده خدایی آسیب دید اونجا
و اینکه تو کیش بخواین بذارین باید با آسانسورشو درست کنین، تو اون گرما کسی 40 50 متر پله نمیره ..

در مورد اون چتری که به قایق وصله هم من 3 سال پیش تو کیش دیدم.. البته از چتر های پاراگلایدینگ(هلالی شکل) استفاده نمیکردن و از چتر هایی که حالت نیمکره داشتن استفاده میکردن
و اینکه اینجور ورزشای هوایی مثه پاراگلایدینگ، پاراموتور و پاراشوت رو پیشنهاد نمی کنم چون تو همین تهران هم مواقعی مثل فصل بهار کار و بارشون تخته میشه چون وزش باد شدید میشه .. چه برسه لب دریا ..

یه رستوران یا کافی شاپ ساحلی باحال میشه .. مثلا یه قایق بزرگ خراب رو لاششو بیارن تو ساحل و از ساختمونش استفاده کنین ..

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
تو پیشنهادای صفحات قبل یکی بانجی جامپینگ بود که راه اندازیش کار حساسی هست. اینی هم که تو تهران زدن آقای ابدی (همون که ادعا کرده بود بدلکاره کبرا 11 هست) راه انداخت که همین چند وقت پیش هم مهره های ستون فقرات یک بنده خدایی آسیب دید اونجا
و اینکه تو کیش بخواین بذارین باید با آسانسورشو درست کنین، تو اون گرما کسی 40 50 متر پله نمیره ..

در مورد اون چتری که به قایق وصله هم من 3 سال پیش تو کیش دیدم.. البته از چتر های پاراگلایدینگ(هلالی شکل) استفاده نمیکردن و از چتر هایی که حالت نیمکره داشتن استفاده میکردن
و اینکه اینجور ورزشای هوایی مثه پاراگلایدینگ، پاراموتور و پاراشوت رو پیشنهاد نمی کنم چون تو همین تهران هم مواقعی مثل فصل بهار کار و بارشون تخته میشه چون وزش باد شدید میشه .. چه برسه لب دریا ..

یه رستوران یا کافی شاپ ساحلی باحال میشه .. مثلا یه قایق بزرگ خراب رو لاششو بیارن تو ساحل و از ساختمونش استفاده کنین ..

اونجا 90 % از سال باد نداره

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
باد هم که بیاد اگه یه قایق قدرتمند باشه میتونه چتر رو بکشونه

همه چیز بستگی به کیفیت کالا داره

موتور قدرتمند= مشکلات کمتر

بالا