برگزیده های پرشین تولز

HTC Touch Diamond

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
...
برید 190 بخرید!
BYE.

Last edited:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
من خودم دیاموند دارم ، گوشی ای به این خوبی رو برای چی میخوای بفروشی؟

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
دوست عزیز با اچ تی سی هیرو عوض می کنی من 30 تومن هم سر میدم
به خدا گوشی نو نو هست میرم برات از مغازه میخرم
htc-hero-unboxing-08.jpg

قیمتت نجومی هست برادر

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
بخششید ولی اگه منظورتون D1 بدون گارانتیش بین 250 تا 270
احتمالا اشتباه تایپ کردید

دوست عزیز این دستگاه در بهترین حالت و در حد آک بودن هم بیش از 200 ارزش نداره
قیمت منطقی باشه من خریدارم البته نه 200

Last edited:

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم دیاموند دارم ، گوشی ای به این خوبی رو برای چی میخوای بفروشی؟
بله حق دارید اما به پولش احتیاج دارم...
دوست عزیز با اچ تی سی هیرو عوض می کنی من 30 تومن هم سر میدم
به خدا گوشی نو نو هست میرم برات از مغازه میخرم
htc-hero-unboxing-08.jpg

شرمنده تعویض نمیکنم.
قیمتت نجومی هست برادر
چرا؟ الان نوش 570 گارانتی یاس شما 30 % کم کن...
بخششید ولی اگه منظورتون D1 بدون گارانتیش بین 250 تا 270
احتمالا اشتباه تایپ کردید

دوست عزیز این دستگاه در بهترین حالت و در حد آک بودن هم بیش از 200 ارزش نداره
قیمت منطقی باشه من خریدارم البته نه 200
بدون گارانتی؟ میگم گارانتی یاس هست درسته تمام شده اما خدمات پس از فروش چی!
من 30% کم کردم شما داری قیمت D1 متفرقه رو میدی نه شرکتی...;)

iphone3gs

Registered User
لایک‌ها
1
منظورتون دیاموند1 هستش یا 2 ؟

الان دیاموند 1 قیمت اکبندش 280 تومنه.
دیاموند 2 اکبندش 380 تومنه.(با گارانتی اصلی یاس425 تومن).

بعد شما می خوای دیاموند 1 کارکرده رو 100 تومن بالاتر از قیمت اکبندش بفروشی :lol:

sasane

Guest
لایک‌ها
0
سلام
گارانتی: یاس گوشی 1 سال خریداری شده ... کلا 1 ماه هم روشن نبود و استفاده نشده کاملا سالم.پک کامل همراه با قلم و ....
خیلی تمیز هست خط و خش نداره از روز اول هم روی LCD محافظ زدم...دوربین باتری و همه چیز سالم لطفا در این مورد سوال نکنید!

قیمت پایه: 400

اخه یه چیز بگین که حداقل ادم به چشماش شک نکنه!!!

الان اکش که خیلی نایاب هست.عمرا بالای 250 باشه با همون گارانتی یاس که شما میگین.

واسه شما هم که گارانتیش تموم شده!من نمیدونم چه خدمات پس از فروشی میخوان به این گوشی بدن که شما اون جمله رو استفاده کردی.

تمیزترین حالتش.بدون هیچ خط و خشی همون 190-200.

اینجا هم یه بنده خدایی همین 1ماه پیش دقیقا یدونه بدون خط و خش رو 200 رد کرد.

حالا شما....!!!!

ایشالا مشتری 450 تومنی گیر بیاری.ولی من 190 میخوام..

..::HESSSAM::..

Registered User
لایک‌ها
16
با عرض معذرت از صاحب تاپیک.
لطفا قیمت رو اصلاح کنید تا بشه روش فکر کرد

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه یه چیز بگین که حداقل ادم به چشماش شک نکنه!!!

الان اکش که خیلی نایاب هست.عمرا بالای 250 باشه با همون گارانتی یاس که شما میگین.

واسه شما هم که گارانتیش تموم شده!من نمیدونم چه خدمات پس از فروشی میخوان به این گوشی بدن که شما اون جمله رو استفاده کردی.

تمیزترین حالتش.بدون هیچ خط و خشی همون 190-200.

اینجا هم یه بنده خدایی همین 1ماه پیش دقیقا یدونه بدون خط و خش رو 200 رد کرد.

حالا شما....!!!!

ایشالا مشتری 450 تومنی گیر بیاری.ولی من 190 میخوام..
جناب من یک دستگاه خریدم 9 ماه داشتم استفاده میکردم دیروز بردم بفروشم بازار طرف گفت دستگاه اک هست و به قیمت اک ازم خرید! حالا گوشی که کلا 1 ماه هم استفاده نشده و فقط رو میز بوده رو با گوشی که اون فروخته یکی میبینی؟
پست بالایی گفته 280 بدون گارانتی شما میگی با گارانتی 250؟؟؟
به هر حال اگر مشکلی پیش بیاد LCD بشکنه و ... خدمات میده.
ایشالا شما هم 100 بخرید.;)

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
جناب من یک دستگاه خریدم 9 ماه داشتم استفاده میکردم دیروز بردم بفروشم بازار طرف گفت دستگاه اک هست و به قیمت اک ازم خرید! حالا گوشی که کلا 1 ماه هم استفاده نشده و فقط رو میز بوده رو با گوشی که اون فروخته یکی میبینی؟
دوست عزیز من نوش رو 250 برات مییارم
من خودم یه دونه داشتم با منت 190 فروختم کاملا سالم بود بدونه یه دونه مشکل و خش

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
اخه این چه قیمتیه که میدی:wacko:
بچه ها دارن میگن برات 250میارن بعد شما میگی 400
برو اقا :hmm:
راستی من یه ایفون 3 جی دارم 400 قیمت خوره خواستی سر به سر میزنیم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
ایشون منطق های جالبی داره

آخه دوست عزیز من اکثر پرسنل یاس و پرشین تلکام رو میشناسم به خصوص پرشین تلکام رو
این ها به همکار که من باشم گوشی گارانتی دار رو توی مدت گارانتی با روی باز تحویل نمیگیرند چه برسه بعد از اتمام گارانتی

یه مورد داشتم مشکلی داشت که اینقدر طولش دادند تا یک ماه گارامتیش تموم شد بعدا گفتند شامل گارانتی نمیشه

موقع اتمام گارانتی هم یک گوشی متفرقه با گرانتی تموم شده یکیه

بعد شما خدایی نکرده بدون فکر که پست نمیدی

D1 دیگه تولید نمیشه و دلیل گرون بودن گوشی های قدیمی با گارانتی خرید شرکت در زمان اوج تولیده مثلا همین d1 در زمان تولیدش پای یاس بالای 300 تموم شد حالا که نمیاد زیر 300 بده معلومه توی انبار هم باشه یا برگشتی از شرکت HTC داشته باشند 400 میدند

والا خدا به ما عقل داده d1 حتی آکش هم ارزش خرید نداره

به فرض که گوشی شما 1 سال هم گارانتی داشت باز هم 240 هم ارزش نداشت چه برسه این قیمت بامزه ای که اعلام کردید

من d1 رو در بهترین حالت 180 میخرم چون خیلی تلاش کنم 190 فروش میره البته 180 هم با بازار الان خریدش اشتباه HD2 توی این مدت کم افت قیمت زیادی داشته دیگه گوشی های قدیمی و از رده خارج که هیچ ...

البته نگران نباشید ما هم توی فامیلون افرادی رو درایم که 3310 خودشون رو حاضر نیستند 30 تومنم بفروشند میگند یه روزی 230 خریدم ضرر میکنیم بفروشیم تازه اون زمان با گارانتی NIA منقرض شده :D:D:D:D:D
در نتیجه این افکار از ایرانی ها به دور نیست

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایشون منطق های جالبی داره

آخه دوست عزیز من اکثر پرسنل یاس و پرشین تلکام رو میشناسم به خصوص پرشین تلکام رو
این ها به همکار که من باشم گوشی گارانتی دار رو توی مدت گارانتی با روی باز تحویل نمیگیرند چه برسه بعد از اتمام گارانتی

یه مورد داشتم مشکلی داشت که اینقدر طولش دادند تا یک ماه گارامتیش تموم شد بعدا گفتند شامل گارانتی نمیشه

موقع اتمام گارانتی هم یک گوشی متفرقه با گرانتی تموم شده یکیه

بعد شما خدایی نکرده بدون فکر که پست نمیدی

D1 دیگه تولید نمیشه و دلیل گرون بودن گوشی های قدیمی با گارانتی خرید شرکت در زمان اوج تولیده مثلا همین d1 در زمان تولیدش پای یاس بالای 300 تموم شد حالا که نمیاد زیر 300 بده معلومه توی انبار هم باشه یا برگشتی از شرکت HTC داشته باشند 400 میدند

والا خدا به ما عقل داده d1 حتی آکش هم ارزش خرید نداره

به فرض که گوشی شما 1 سال هم گارانتی داشت باز هم 240 هم ارزش نداشت چه برسه این قیمت بامزه ای که اعلام کردید

من d1 رو در بهترین حالت 180 میخرم چون خیلی تلاش کنم 190 فروش میره البته 180 هم با بازار الان خریدش اشتباه HD2 توی این مدت کم افت قیمت زیادی داشته دیگه گوشی های قدیمی و از رده خارج که هیچ ...

البته نگران نباشید ما هم توی فامیلون افرادی رو درایم که 3310 خودشون رو حاضر نیستند 30 تومنم بفروشند میگند یه روزی 230 خریدم ضرر میکنیم بفروشیم تازه اون زمان با گارانتی NIA منقرض شده :D:D:D:D:D
در نتیجه این افکار از ایرانی ها به دور نیست
دوست عزیز شاید حق با شما باشه اما من که گوشی رو 690 خریدم بندازم گوشه خونه بهتره که 190 بفروشم! در ضمن شما بامزه تری 180 اگه کسی میفروخت تا الان خریده بودی!
در ضمن فکر نکنید ما گوشی رو نمیشناسیم و چیزی سر در نمیارم من خودم 8250 دارم هر گوشی هم داشتم از 6630 گرفته تا N900 باهاش کار کردم خریدم فروختم انجمن موبایل هم دارم بین این گوشی ها این از همه بهتر بود فقط GPS داخلی که با گارمین کاملا هماهنگ 180 میارزه بیخودی قیمت پایین نده پس.... شما دیوانه نیستی زرنگ هستی خوب میدونی چی میخوای بیخودی تو سر مال نزن دیگه نمیفروشم برو نوش رو 250 بخر اگه آدم عاقل باشه نمیاد 180 دسته 2 بگیره... در ضمن D2 هم به زیبایی D1 نیست و قابل مقایسه نیست...

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزیز شاید حق با شما باشه اما من که گوشی رو 690 خریدم بندازم گوشه خونه بهتره که 190 بفروشم! در ضمن شما بامزه تری 180 اگه کسی میفروخت تا الان خریده بودی!
در ضمن فکر نکنید ما گوشی رو نمیشناسیم و چیزی سر در نمیارم من خودم 8250 دارم هر گوشی هم داشتم از 6630 گرفته تا N900 باهاش کار کردم خریدم فروختم انجمن موبایل هم دارم بین این گوشی ها این از همه بهتر بود فقط GPS داخلی که با گارمین کاملا هماهنگ 180 میارزه بیخودی قیمت پایین نده پس.... شما دیوانه نیستی زرنگ هستی خوب میدونی چی میخوای بیخودی تو سر مال نزن دیگه نمیفروشم برو نوش رو 250 بخر اگه آدم عاقل باشه نمیاد 180 دسته 2 بگیره... در ضمن D2 هم به زیبایی D1 نیست و قابل مقایسه نیست...

دیدی گفتم از اون دسته 3310 دار ها هستی :D

تکنولوژی همیه عزیزم اونقدر که من PPC خریدمو فروختم بعید می دونم کسی اینجا این کراو کرده باشه هر مدلی هم بیاد اول خودم میخرم و به عنوان دست دوم هم میفروشم حدود 80 درصد تولدیات HTC ر خریدم و فروختم

هیچ وقت توقع نداشتم گوشی که میفروشم به زمان خرید باشه
یادمه jamin رو خریدم 780 فروختم 230 k-jam رو خریدم 720 فروختم همون سال 450
PDA2 رو خریدم 820 فروختم 100 تومن
بازم بگم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نه دیوانم نه زرگ همین جا بچه های روی همین رنج خرید فروش کردند که تازه از من میپرسیدند رنجش خوبه من میگفتم خودم 170 بیشتر به دردم نمیخوره

در هر صورت شما واقعا افکار جالبی داری ولی واسه من اصلا عجیب نیست چون افراد زیادی با این طرز فکر دیدم

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیدی گفتم از اون دسته 3310 دار ها هستی :D

تکنولوژی همیه عزیزم اونقدر که من PPC خریدمو فروختم بعید می دونم کسی اینجا این کراو کرده باشه هر مدلی هم بیاد اول خودم میخرم و به عنوان دست دوم هم میفروشم حدود 80 درصد تولدیات HTC ر خریدم و فروختم

هیچ وقت توقع نداشتم گوشی که میفروشم به زمان خرید باشه
یادمه jamin رو خریدم 780 فروختم 230 k-jam رو خریدم 720 فروختم همون سال 450
PDA2 رو خریدم 820 فروختم 100 تومن
بازم بگم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نه دیوانم نه زرگ همین جا بچه های روی همین رنج خرید فروش کردند که تازه از من میپرسیدند رنجش خوبه من میگفتم خودم 170 بیشتر به دردم نمیخوره

در هر صورت شما واقعا افکار جالبی داری ولی واسه من اصلا عجیب نیست چون افراد زیادی با این طرز فکر دیدم

مرد ناحسابی من و با فامیل 2 زاری گری گوری خودت مقایسه نکن! 8250 کلکسیونی هست...
چرا بهت بر میخوره بابا این قیمت نمیدم منم رو گوشی هایی که تا به حال فروختم ضرر کردم اما این فرق داره برام خودم استفاده میکنم چرا بدم آدم های بیشعور گدا گشنه ای مثل شما بخوره؟

sasane

Guest
لایک‌ها
0

اولا این که اون دوستمون d2 رو گفتن 380 بدون گارانتی.نه 280.گوشی شما اگه پیدا بشه اکش(نمیدونم از کجا) همون 250 هست قیمتش با گارانتی اصل

این گوشی شما هم که گارانتیش تموم شده و توش بحثی نیس.پس واسه شما هم بدون گارانتیه.

دوما:ال-سی-دی بشکنه و یا اتفاقه دیگه ای بیفته گارانتی پولشو میگیره و عوض میکنه.چون گوشی ضربه خورده و این حالت خارج از گارانتیه.گوشیه شما هم که گارانتیش تموم شده.

سوما:شما خیلی پس زرنگی ها.چون این مغازه دارا خودشون روزی سر 12369812 نفر رو کلاه میزارن.شما پس دیگه خیلی زرنگ تشریف داری که گوشی 9ماه کارکردتو به قیمت اک فروختی.به.به

میشه دقیقا بگین شما چه دستگاهی رو 9ماه استفاده کردین و بعد به یه مغازه دار به قیمت اک فروختین؟

حتما ادرس اون مغازه رو لطف کنید که یه وقت بچه های دیگه فک نکنن شما داری دروغ میگی.

خواهشا تخیلات خودتون رو تو مخ ما فرو نکینید.اینجا همه بچه ها گوشی بازن و همه این راه هایی که شما میخوای باهاش ما رو دور بزنی رو ما خودمون تا ته رفتیم و تازه فهمیدیم بن بست هستش اخر این اتوبان.

mhadih

Registered User
لایک‌ها
124
از خدا جوییم توفیق ادب ************ ****** بی ادب محروم ماند از لطف رب
بی ادب تنها نه خود را داشت بد ************* بلکه اتش در همه افاق زد

sasane

Guest
لایک‌ها
0
حالا گوشی که کلا 1 ماه هم استفاده نشده و فقط رو میز بوده رو با گوشی که اون فروخته یکی میبینی؟

شما گوشی هایی که استفاده میکنی رو میزاری رو میز هوا بخوره؟جالبه ها!!!

فرقی نمیکنه.چه 1ساعت استفاده شده باشه و چه 2سال.

چیزی که مهمه اینه که گوشی در حد و تمیز باشه.

همه چیزو نسبت به قیمتی که الان داره بررسی میکنن و رو کارکردش قیمت میزارن.الان اک این گوشی 250 هست.

شما میخوای 400 بدی؟کم نباشه یه وقت؟

واسه دوست عزیزم dj.juniors که فوقالعاده تمیز بود بنده خدا 190 فروخت.

شما هم اگه قصدت فروشه قیمت پایه رو بزار 190.ببین کسی ازت بالاتر میخره یا نه.

بالا