برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کارت visa credit cart بانک پاسارگاد

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام ، من امروز بانک پاسارگاد بودم و درخواست یه کارت اعتباری ارزی دادم که ظاهرا از یه بانک تو آذربایجان صادر میشه دادم. اعتبار این کارتا 1 سالست و 55 یورو هزینه صدورش میشه. باید به میزان اعتبار کارت تو یه حساب بانک پاسارگاد پول بذارید. برای کارت من که 1000 یورویه یک میلیون و ششصد هزار تومان میشه ( هر یورو 1600 تومان) . و دوم هر ماه میلادی باید تسویه کنید.

من یه سوال دارم از دوستان اینجا

تو بروشوری که به من دادن نوشته که از خرید فیزیکی ( چیزی که باید ارسال شه به ادرستون) خودداری کنید چون visa کارت رو مصدود میکنه ، در صورتیکه من برای خرید کتاب و از این چیزا میخواستم ، ایا دوستان همچین تجربه ای دارن؟ ایا ویزا مصدود میکنه؟ چه فرقی داره نرم افزار رجیستر کنی یا کتاب بخری ؟
مرسی

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
خب به آدرس شما صادر نشده و مشکل پیش میآد دیگه!

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
سلام ، من امروز بانک پاسارگاد بودم و درخواست یه کارت اعتباری ارزی دادم که ظاهرا از یه بانک تو آذربایجان صادر میشه دادم. اعتبار این کارتا 1 سالست و 55 یورو هزینه صدورش میشه. باید به میزان اعتبار کارت تو یه حساب بانک پاسارگاد پول بذارید. برای کارت من که 1000 یورویه یک میلیون و ششصد هزار تومان میشه ( هر یورو 1600 تومان) . و دوم هر ماه میلادی باید تسویه کنید.

تو بروشوری که به من دادن نوشته که از خرید فیزیکی ( چیزی که باید ارسال شه به ادرستون) خودداری کنید چون visa کارت رو مصدود میکنه ، در صورتیکه من برای خرید کتاب و از این چیزا میخواستم ، ایا دوستان همچین تجربه ای دارن؟ ایا ویزا مصدود میکنه؟ چه فرقی داره نرم افزار رجیستر کنی یا کتاب بخری ؟
مرسی
منم یه ویزا کارت صادره از اذربایجان دارم ولی بگم بانک پاسارگارد واسم درست نکرد ه است.
باشم از امازون خرید می کنم البته بگم چون امازون به ایران ارسال نداره به ادرس دوستم تو دبی خرید می کنم.

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
منم یه ویزا کارت صادره از اذربایجان دارم ولی بگم بانک پاسارگارد واسم درست نکرد ه است.
باشم از امازون خرید می کنم البته بگم چون امازون به ایران ارسال نداره به ادرس دوستم تو دبی خرید می کنم.

چون ادرس نمیتونه به نام شما در ایران ثبت بشه به همین دلیل میگن خودداری کنید
چون پولتون میره !

خب به آدرس شما صادر نشده و مشکل پیش میآد دیگه!

چه مشکلی ؟ چه فرقی میکنه ایران باشه با دبی وقتی به ادرس من ثبت نشده؟
پس اینا همه که اینترنتی خرید دارن با چه کارتیه؟
پس ما چه جوری اینترنتی خرید کنیم
پس این کارته به چه دردی میخوره
چه گرفتاری شدیم

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
چه مشکلی ؟ چه فرقی میکنه ایران باشه با دبی وقتی به ادرس من ثبت نشده؟
پس اینا همه که اینترنتی خرید دارن با چه کارتیه؟
پس ما چه جوری اینترنتی خرید کنیم
پس این کارته به چه دردی میخوره
چه گرفتاری شدیم
ایران تحریمه و اینا با رشوه های خیلی زیاد برای اینکه راحت بتونن پول شویی کنن این سرویس رو میدن.
ادرس اگه ایران باشه سیستم های Merchant سریع به کمپانی ویزا اعلام می کنن و اون کارت مسدود میشه و صاحب اون کارت باید جوابگو باشه و از اون جایی که صاحب کارت و خوده بانک خلاف کردن و این نباید دست شما باشه خیلی ها که رشوه دادن و گرفتن پاشون گیره !
از اینترنت با IP غیر ایرانی و ادرس غیر ایران میشه خرید کرد.
اون کارتو بانک داده اگه کسی خواست بره خارج استفاده کنه نه اینکه از خارج با ادرس ایران خرید کنه.

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
ایران تحریمه و اینا با رشوه های خیلی زیاد برای اینکه راحت بتونن پول شویی کنن این سرویس رو میدن.
ادرس اگه ایران باشه سیستم های Merchant سریع به کمپانی ویزا اعلام می کنن و اون کارت مسدود میشه و صاحب اون کارت باید جوابگو باشه و از اون جایی که صاحب کارت و خوده بانک خلاف کردن و این نباید دست شما باشه خیلی ها که رشوه دادن و گرفتن پاشون گیره !
اون کارتو بانک داده اگه کسی خواست بره خارج استفاده کنه نه اینکه از خارج با ادرس ایران خرید کنه.

مرسی از راهنماییت ، با ip ایران و ادرس خارج میشه خرید کرد؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
مرسی از راهنماییت ، با ip ایران و ادرس خارج میشه خرید کرد؟
خیر، IP باید غیر ایران باشه. ممکنه یک بار یا چند بار شانسی کاری نداشته باشن ولی در کل گیر میوفتی !

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
تا اونجایی که من می دونم در بسیاری از موارد باید آدرس شیپینگ با ادرس کارت یکی باشه

kholeno

Registered User
لایک‌ها
3
با این کارت صادره از بانک پاسارگاد پول میشه از ایران به یک کارت دیگر واریز کرد؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

تو همین فروم یکی دو نفر عین همین هارو میفروشن وثیقه میلیونی هم نمیگیرن ;)

رشوه داده نشده یک ایرانی قسمتی از سهام رویال بانک اذربایجان رو خریده

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
این کارتا بدرد هیچ کاری نمیخوره
برای خرید اینترنتی که باید بیلینگ آدرس داشته باشی که بهتون اینو نمیدن
بدرد یکی میخوره که دائم السفره و نمیخواد پول نقد بداره تو جیبش تازه باید کلی هزینه های بانکی برای شارژ کارتش بده که ما ایرانی ها عادت به این کار نداریم
ضمن اینکه تو هر کشوری که بری به شما که عابر بانکش یورو نمیده. پول همون کشور رو میده و شما باید اکسنچ هم پرداخت کنید.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
این کارتا بدرد هیچ کاری نمیخوره
برای خرید اینترنتی که باید بیلینگ آدرس داشته باشی که بهتون اینو نمیدن
بدرد یکی میخوره که دائم السفره و نمیخواد پول نقد بداره تو جیبش تازه باید کلی هزینه های بانکی برای شارژ کارتش بده که ما ایرانی ها عادت به این کار نداریم
ضمن اینکه تو هر کشوری که بری به شما که عابر بانکش یورو نمیده. پول همون کشور رو میده و شما باید اکسنچ هم پرداخت کنید.
والا همه خریدارو با هر اسم و ادرسی میشه انجام داد.
بیلینگ ادرس نمیدن که مهم نیست. مهم اینه Billing Address رو خالی گذاشتن. با هر اسم و ادرسی میشه خرید کرد. ما با کارت یکی از دوستان تا الان با 10 تا اسم مختلف خرید کردیم و اصلا هیچ مشکلی نداشت . فقط Iweb گفت Scan رویه کارت رو بده ندادیم که پول رو Refund کرد.

همه کشور ها معمولا فقط ارز همون کشور رو میدن و زیاد دلار و یورو توفیقی به حال طرف نمیکنه در هر صورت 0.5% هزیته Exchange بابته خرید و یا برداشت پول از ATM باید بده. از اون جایی که اروپا همه جا Euro قبول میکنه همون حساب یورویی بیشتر به درد افراد میخوره و هزینه Exchange نباید بدن.

mzsaeidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسی

از هر کجا کارت اعتباری می گیرید، بگیرید، ولی از بانکهای آذربایجان نگیرید به ویژه رویال بانک آذربایجان. به هیچ وجه پاسخ درستی به شما نمی دهند. من دو ماه است ویزا کارتشان را دارم ولی موفق به دیدن تراز حساب خودم نشده ام! چندین بار تماس گرفتم و کلی پول تلفن دادم ولی مشکل من را حل نکردند. ضمن این که کسری هم آوردم!

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
برای بلیط هواپیما رزو هتل و... خیلی ها رو دیدیم که بی مشکل استفاده کردند هم این ویزاکارت هم مسترکارتهای قبرسی بانک پارسیان

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
واسه اینکه از امریکا پول بریزن به حسابت به درد میخوره؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
بالاخره این کارتا به درد میخورن یا نه؟

واسه خرید اینترنتی (محصولات غیر فیزیکی)
وریافای کردن پیپال
استفاده واسه مرچنت.
به درد میخوره؟

sada1

Registered User
لایک‌ها
42
با سلام ما نیز کارت های مجازی میفروشیم و باهاش میشه بدون شناسایی هویت و با استفاده از IP غیر ایران وبه نام هر کشوری و هر اسمی و مشخصاتی خرید کرد ادرس در امضام هست
خواستید پیام بدید بگم کارت ها هم صادره از ترکیه یا اذربایجان نیست از 5 دلار تا 500 دلار و از بانک های امریکایی هست و غیر قابل شارز هست در حال مذاکره هستیم تا کارت های قابل شارز نیز اضافه کنیم
افرادی را هم که ازم خرید کردند هم در قسمت نظرات موجود هست و هم خواستید ایدی افراد را با رضایت فرد مورد نظر در اختیارتان قرار میدم

بالا