برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده ساعت کوهنوردی Gps دار، غواصی ،اسپرت و... Casio ژاپن و Suunto فنلاند با قیمت استثنایی

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
من SHN 3017 و EF 503 سفید رو انتخاب کردم..
فقط دنبال یک ساعت دیجیتالی ارزان قیمت برای برادرم میگردم. 40 تا 50 تومن..

مطمئن هستین از shn 3017 تو سایت کاسیو بگردین شاید مدل قشنگ تر پیدا کردین بیشتر مدل های زنونه قیمت همین قدر هست بین ۸۰ تا ۱۱۰ اینطورا
ساعت دیجیتالی هم شاید بتونم ۱ چیزی پیدا کنم ولی من میگم بخاطر ۳۰ تومان اشتباه نکنید
مدل های sgw واقعا فوق العاده هستن بخاطر ۳۰ تومان نرین مدل دیگه بگیرین

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
مطمئن هستین از shn 3017 تو سایت کاسیو بگردین شاید مدل قشنگ تر پیدا کردین بیشتر مدل های زنونه قیمت همین قدر هست بین ۸۰ تا ۱۱۰ اینطورا
ساعت دیجیتالی هم شاید بتونم ۱ چیزی پیدا کنم ولی من میگم بخاطر ۳۰ تومان اشتباه نکنید
مدل های sgw واقعا فوق العاده هستن بخاطر ۳۰ تومان نرین مدل دیگه بگیرین

چون برای هدیه هست زیاد نمیخوام تو خرج بیوفتم..حالا اگر شما مدلی به غیر از shn 3017 تو این رنج قیمت سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید..

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز قیمت بعضی ساعت ها توی آمازون با پست شما متفاوته. مثلاً EF 558 SG و EQS 500
لطفاً تصحیح کنید.

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
چون برای هدیه هست زیاد نمیخوام تو خرج بیوفتم..حالا اگر شما مدلی به غیر از shn 3017 تو این رنج قیمت سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید..
والا خودتون سایت ببینید من زیاد تو مدل زنونه ها نظر نمیدم چون ۱ چیز صلیقه هست
دوست عزیز قیمت بعضی ساعت ها توی آمازون با پست شما متفاوته. مثلاً EF 558 SG و EQS 500
لطفاً تصحیح کنید.
عزیز من قیمت هارو درست زدم سایت آمازون دوباره ارزون کرده من دوباره ویرایش کردم ممنون از تذکر ...

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
من این ساعت هرچی میگردم تو خود سایت کاسیو هم پیدا نمیکنم اگه میشه لینکش رو از سایت کاسیو بدین بعد تو این مدل زیاد ساعت هست ...

والا من هم نتونستم تو سایت پیدا کنم . ولی قبلا" اینجا داوود داشت تو آمارون هم هست

[ame="http://www.amazon.ca/Casio-Mens-Watch-G700BD-1AV/dp/B000FGWPH0"]Casio Men's Watch G700BD-1AV: Casio: Amazon.ca: Watches[/ame]

رفیقم هم نفره ایش رو داره g-700d

taghdir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من هم ساعتم رو تحویل گرفتم ممنون .فعلا که سرکارم برای تنظیماتش .

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
والا من هم نتونستم تو سایت پیدا کنم . ولی قبلا" اینجا داوود داشت تو آمارون هم هست

Casio Men's Watch G700BD-1AV: Casio: Amazon.ca: Watches

رفیقم هم نفره ایش رو داره g-700d

بهت اطلاع میدم بعد این که ۱ ساعت ساده است ga 100 دیدی آخر ساعت فوق العاده با کیفیت هست من که خیلی باهاش حال میکنم تنها ساعت هم هست که japan movt cased in tiland فوق العاده هم با کیفیت ...
من هم ساعتم رو تحویل گرفتم ممنون .فعلا که سرکارم برای تنظیماتش .

مبارک باشه در مورد تنظیم اولیه ساعت اگه سوالی داشتی در خدمتم اما دفترچه که کامل با عکس توضیح داده ...

aria442

Registered User
لایک‌ها
4
SGW-300 تو سایت آمازون حدود 48 دلار هست.اختلاف قیمت خیلی زیاده جریان چیه؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
ساعت منم دیروز رسید
صحیح و سالم
خیلی خیلی ممنون

Last edited:

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
SGW-300 تو سایت آمازون حدود 48 دلار هست.اختلاف قیمت خیلی زیاده جریان چیه؟

والا من قیمت بر اساس اون چیزی که خودم میگیرم میدم من خودم این ساعت ۷۰ خرده ای میگیرم بعد خوب شما حساب کنید هزینه بار این ساعت مثلا با ساعت که قیمتش 300 هزار تومان ۱ کیه برا همین مثلا اگه این ۵۰ دلار باشه تا برسه به ایران خوب فقط ۱۵ ۲۰ تومان هزینه باره عمدش میشه خوب طبیعیه که این ساعت ارزون نسبت به سایت آمازون بالا تر باشه
الان شما همون ساعت بخوای از آمازون از طریقه همین دوستان بخری حد اقل برات ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار در میاد تازه خیلیم بیشتر با احتساب دلاری ۱۱۵۰ تا ۱۲۰۰ تومانی که این دوستان حساب میکنن و هزینه ها و کارمزد بالایی که میگیرن

بعد خیلی از ساعت های ما از قیمت های آمازون پایین تر هست یا در حد آمازون هست بعضی خوب بالا تر هست چون برا خودمون بالا تر افتاده ....

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
محمد جان این مدل چند در میاد
SHN-3017D-7A

hipax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .... میشه یه لطفی بکنین و قیمت این سه تا مدل واسم پخ کنین AQF101WD-1BV و AMW-703D-1AV و EFA119BK-1AV

Last edited:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
جناب بحرانی ساعت من هم امروز رسید. خیلی عالی و بی نقص. فقط بندش یه مقدار برام بزرگ بود که سر فرصت باید کوتاهش کنم. با تشکر مجدد از جناب بحرانی.
ضمنا این رو هم بگ که کمترین قیمتی که از جاهای دیگه گرفته بودم بین 220 تا 250 بود که اصلا قابل قیاس با قیمتهای اقای بحرانی نیست!(190( درکل اگر قصد خرید کاسیو دارید مطمئن باشید فروشنده ای صادقتر از جناب بحرانی پیدا نخواهید کرد.
راستی جناب بحرانی زنگ زده بودید و من تماستون رو ندیده بودم. شرمنده

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام جناب بحرانی. میخواستم ببینم که ایا شما درباره راه اندازی ساعت وتنظیماتش چیزی میدونید؟من که هرچه قدرباهاش ور رفتم سر درنیاوردم:دی

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
سلام جناب بحرانی. میخواستم ببینم که ایا شما درباره راه اندازی ساعت وتنظیماتش چیزی میدونید؟من که هرچه قدرباهاش ور رفتم سر درنیاوردم:دی
من تنظیم ساعت میتونم بهتون بگم بقیه موارد تو دفترچه کامل با عکس توضیح داده دیگه :دی والا من خودم نمیدونم بقیه مواردش
جناب بحرانی ساعت من هم امروز رسید. خیلی عالی و بی نقص. فقط بندش یه مقدار برام بزرگ بود که سر فرصت باید کوتاهش کنم. با تشکر مجدد از جناب بحرانی.
ضمنا این رو هم بگ که کمترین قیمتی که از جاهای دیگه گرفته بودم بین 220 تا 250 بود که اصلا قابل قیاس با قیمتهای اقای بحرانی نیست!(190( درکل اگر قصد خرید کاسیو دارید مطمئن باشید فروشنده ای صادقتر از جناب بحرانی پیدا نخواهید کرد.
راستی جناب بحرانی زنگ زده بودید و من تماستون رو ندیده بودم. شرمنده
خواهش میکنم شما لطف دارین...
زنگ زدم بهتون بگم چون کد پستی پلاک ندادین حتما پیگیری کنید چون ساعت رسید بود به شهرتون
بعد دیدین گفتم بهتون ساعت تا ۴شنبه میرسه تازه زود ترم رسید حالا مهمونی هم میتونید باهاش برین :دی خداییش خیلی ساعت خوشگلی من آواتورم رو عکس ساعت شما گذشتم

عزیز مدل های eqw تو ایران نیست و قیمتش بالای ۷۰۰ هزار تومان هاست

Last edited:
بالا