برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده ساعت کوهنوردی Gps دار، غواصی ،اسپرت و... Casio ژاپن و Suunto فنلاند با قیمت استثنایی

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

اقای بحرانی ساعت صحیح و سالم رسید .

با تشکر

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
سلام ..

من این دو مدل مد نظرم هست ..هر کدام را که دارید قیمت نهایی را +شماره حساب برام سند کنید ..

EQS-700DB-1AV

EQW-M710DB-1A1ER

با تشکر

jojo_2000

Registered User
لایک‌ها
2

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

اقای بحرانی ساعت صحیح و سالم رسید .

با تشکر
مبارکتون باشه ...

سلام ..

من این دو مدل مد نظرم هست ..هر کدام را که دارید قیمت نهایی را +شماره حساب برام سند کنید ..

EQS-700DB-1AV

EQW-M710DB-1A1ER

با تشکر

مدل eqs 500 موجود هست مدل های مدل eqs 700 و مدل eqw اصلا تو ایران نیست ...

فکر کنم گفتن سری eqs نیست اگه باشه 600 یا 700 تومنه!;)

بله گفتم اما نه مدل eqs من مدل eqw گفتم اتفاقا مدل eqs 500 پرفروشترین مدل مون بوده

Last edited:

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
دست شما درد نکنه ساعت ها رسید..

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
سلام
من این مدلو میخوام
EF-509L-7AV
صفحه سفید مستطیلیه

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم گفتن سری eqs نیست اگه باشه 600 یا 700 تومنه!;)

ممنون بابت توضیحاتتون ...ولی سری EQS اتفاقا از پرفروشترین سری ها در ایرانه و به وفور در ساعت فروشی ها هست ..فکر میکنم منظور شما سری EQW باشه که اونم اگر کسی خواهانش باشه بصورت سفارشی میارند ..منظور استارتر محترم تاپیک مدل 1100DBبود که فرمودند 700 هزار تومن قیمت داره والا این مدل 185 یورو قیمت داره ..;)

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13

ممنون بابت توضیحاتتون ...ولی سری EQS اتفاقا از پرفروشترین سری ها در ایرانه و به وفور در ساعت فروشی ها هست ..فکر میکنم منظور شما سری EQW باشه که اونم اگر کسی خواهانش باشه بصورت سفارشی میارند ..منظور استارتر محترم تاپیک مدل 1100DBبود که فرمودند 700 هزار تومن قیمت داره والا این مدل 185 یورو قیمت داره ..;)

ok کدوم ساعت فروشی مدل eqs 700 داره که من تاحالا ندیدم من همه ساعت فروشی تهران که کامل میشناسم
میشه ۱ دونم ازون وفور که صحبت میکنی به من نشون بدی بعد شما میتونی ساعت تون از همون جا بخرید :دی
هیچ کس هیچ جا مثل من ساعت نداره ساعت که من نداشته باشم یعنی هیچ جا هیچ کس نداره شک نکن ....

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
من مدل EF-524SP1 رو ميخوام . قيمت رو برام ارسال كنيد

ضمنن اگر موجود دارين قيمت اين چهار مدل رو هم بهم بگيد
EF-524D-1AV
EF-517D-2AV
EF-525D-2AV
EF-521D-2AVDF

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
دست شما درد نکنه ساعت ها رسید..
خواهش میکنم مبارکت تون باشه ....
ممنون ساعت منم رسید:blink:
مبارکتون باشه ....
سلام
من این مدلو میخوام
EF-509L-7AV
صفحه سفید مستطیلیه
پخ کردم
سلام
من مدل EF-524SP1 رو ميخوام . قيمت رو برام ارسال كنيد

ضمنن اگر موجود دارين قيمت اين چهار مدل رو هم بهم بگيد
EF-524D-1AV
EF-517D-2AV
EF-525D-2AV
EF-521D-2AVDF
اگه موجود باشه قیمت باید حدود ۱۱۰ تومان باشه اما قیمت دقیق فردا بهتون میگم لطفا شماره تماستون برم پی ام کنید ...

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
ok کدوم ساعت فروشی مدل eqs 700 داره که من تاحالا ندیدم من همه ساعت فروشی تهران که کامل میشناسم
میشه ۱ دونم ازون وفور که صحبت میکنی به من نشون بدی بعد شما میتونی ساعت تون از همون جا بخرید :دی
هیچ کس هیچ جا مثل من ساعت نداره ساعت که من نداشته باشم یعنی هیچ جا هیچ کس نداره شک نکن ....

دوست گرامی شما اصلا مطلب منو کامل خوندید ..من با توجه به گفته دوستمون که فرموند مدل EQS در ایران نیست و اگر هم باشه قیمتش 600 یا 700 تومن هست عرض کردم که مدل EQS در ایران به وفور هست و جزو پرفروشترین هاست اتفاقا ..نگفتم که مدل EQS 700 ..:)

بهرحال اونقدرها مثل شما حرفه ای نیستم ولی میدونم که جدیدترین مدل EQS همین EQS 700 هست ..به همین دلیل از شما پرسیدم میخواستم بدونم وارد شده یا نه ؟؟

بابت پیشنهاد هم ممنونم
..;)

jojo_2000

Registered User
لایک‌ها
2
ما عذر می طلبیم بابت پست اشتباهی که دادیم:wacko:

mohamad_skiller

Registered User
لایک‌ها
13
دوست گرامی شما اصلا مطلب منو کامل خوندید ..من با توجه به گفته دوستمون که فرموند مدل EQS در ایران نیست و اگر هم باشه قیمتش 600 یا 700 تومن هست عرض کردم که مدل EQS در ایران به وفور هست و جزو پرفروشترین هاست اتفاقا ..نگفتم که مدل EQS 700 ..:)
بهرحال اونقدرها مثل شما حرفه ای نیستم ولی میدونم که جدیدترین مدل EQS همین EQS 700 هست ..به همین دلیل از شما پرسیدم میخواستم بدونم وارد شده یا نه ؟؟

بابت پیشنهاد هم ممنونم
..;)

ببخشید شما یه مقدار بد منظورتون نوشته بودین من فکر کردم میگین قیمت اون ساعت که من گفتم ۷۰۰ ۸۰۰ هزار تومان قیمتش ۱۸۰ یورو بعد فکر کردم مدل eqs 700 رو میگین به وفور یافت میشه در هر صورت اگه شما ناراحت شدین من از شما معذرت میخوام در مورد اون ساعت های که خواستین eqs 700 که فکر نکنم اصلا تو ایران هنوز اومده باشه اما بازم براتون سوال میکنم بعد پیشنهاد من به شما ساعت eqs 500 هست تنها ساعت نوری تو اون سبک که فعلاموجود هست اتفاقا همین مدل eqs 500 خیلی کم گیر میاد هر کسی نداره ..
بله عزیز موجود هست مدل bem 501 که قیمت تو تاپیک هست دیگه ....اون یکی هم قیمتش همین حدود ...

Last edited:

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
مدل EF-509L-7AV باتریش خورشیدی نیست؟
اگه نه تو اتین سبک چی دارین نوری باشه؟

asfa

Registered User
لایک‌ها
17
سلام داداش
قیمت و شرایط خرید مدل PRG 130 رو بی زحمت برام پیغام خصوصی کن .
اگه ممکنه یه کم از امکانات و جنس بند و عکس هم ازش بذاری ممنون میشم .
یه سوال هم دارم اینکه ارزششو داره براش هزینه کنم یا با همین امکانات با پول کمتر میتونم یه همچین چیزی بخرم ؟

Last edited:
بالا