برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها و راهکار ها

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
واقعا تبریک میگم

بسیار بسیار عالی!

بارها این بخش رو درخواست کردم و از ایجادش واقعا خوشحالم!

رسیدگی به این بخش بسیار آسان تر از رسیدگی به بخش روابط عمومی هستش!

فقط خواهشا دسترسی تمامی همکاران بازارچه رو برای رسیدگی به این بخش باز بگذارید چون جناب بهروز خان به تنهایی از رسیدگی به این بخش بر نمیاند!

ممنون!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
واقعا تبریک میگم

بسیار بسیار عالی!

بارها این بخش رو درخواست کردم و از ایجادش واقعا خوشحالم!

رسیدگی به این بخش بسیار آسان تر از رسیدگی به بخش روابط عمومی هستش!

فقط خواهشا دسترسی تمامی همکاران بازارچه رو برای رسیدگی به این بخش باز بگذارید چون جناب بهروز خان به تنهایی از رسیدگی به این بخش بر نمیاند!

ممنون!

منم تبریک میگم!
خیلی خوشحال شدم که بخش جدایی برای رسیدگی راه اندازی شده است!
بنظر من هم مدیریت این بخش تنها توسط یک نفر امکان پذیر نیست ...
با تشکر.:)

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
بهمن خان با این کارت اکثر مشکلات بازارچه رو میشه حل کرد
واقعا ممنون بابت زحماتت:heart:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
تشکر میکنم بابت ایجاد این بخش که خیلی وقت پیش باید ایجاد میشد

به نظر من یک تاپیک مثلا به نام "شکایت از فروشندگان" حتما باید زده بشه تا هر کس به مشکلی در خرید برخورد اونجا پیگیری کنه

به نظرتون بهتر نیست این بخش رو زیر مجموعه بازارچه کنید؟ اینطوری دو تا تاپیک زیر رو هم به این قسمت انتقال بدین

http://forum.persiantools.com/t176953.html
http://forum.persiantools.com/t47542.html

اسم تاپیک اول رو به " اعلام و تایید پرداخت حق عضویت بازارچه" تغییر بدین

در این بخش یه تاپیک مستقل برای ویرایش تاپیک فروش هم میتونید بزنید

اگر کلاه برداری شخصی ثابت شد یک تاپیک در این بخش به صورت عمومی با اعلام مشخصات شخص کلاه بردار زده بشه

اضافه کنم نکته مهم در مورد برخورد با کلاه بردارها
الان طرف هر کلاه برداری کنه حداکثر دو ماه محروم از فروش میشه اسمش میره تو لیست سابقه منفی ... حتی بن هم نمیشه ... فوق اخرش زیر کاربریش زده محروم از فروش وگرنه راحت میتونه پست بده فعالییت کنه لول
خب واسه کلاه بردار اصلا این چیزا مهمه؟این قانونی که الان اجرا میشه کلاه برداریم داره بیشتر میکنه
این قانون زمانی بدرد میخوره طرف میلیونی داره از این سایت سود میکنه حالا بیان دو ماه محروم از فروشش کنن بیشتر ضررش باشه تا بیاد اشتباهی که کرده رو درست کنه ...

لطفا در مورد برخورد با متخلفین حتما تجدید نظر کنید این قانون فعلی واقعا خنده داره

+

موضوع بعدی و از همه مهم تر پیگیری مشکلات از طرف مدیران هست چرا اگر واقعا بخواد مثه قبل باشه ایجاد این بخش هم فرقی مثله قبل ایجاد نمیکنه

اینها پیشنهادات من بود
با تشکر

Last edited:

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
بالاخره شد آنچه باید میشد .....

ajhdar

Registered User
لایک‌ها
2
منم پیشاپیش این خجسته سالروز ازادیه روابط عمومی رو تبریک میگم
باشد که به صورت همزمان به چند کلاهبرداری - شکایت -دعوا . غریه با هم رسیدگی بشه!!!

Business Man

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
مدیرا چیکار میکنییین ؟؟؟؟؟ چرا نه پ.خ میره نه میااااااد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 10 تومن پول مفت که ندادیم.

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
ایجاد این قسمت پیشنهاد خیلی خوبی بود .
اینطوری همه چی مرتب تره .

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
مدیرا چیکار میکنییین ؟؟؟؟؟ چرا نه پ.خ میره نه میااااااد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 10 تومن پول مفت که ندادیم.

لطفا موارد مربوط به روت را در تاپیک مربوطه به خودش ارسال کنید .

با این حال من پیگیری می کنم ببینم مشکل چی هست .

alkin_1987

Registered User
لایک‌ها
18
مهمترین نکته ای که بار ها گفته شده و دوستان خریدار و فروشنده باید در نظر بگیرن این هست که:
تیم مدیریت پرشین تولز ( ادمین ها ، مدیرها ، همکار ها ) هیچ مسئولیتی در قبال کلاهبرداری هایی که ممکنه اتفاق بیوفته ندارند و تمام مسئولیت به عهده خود کاربر هست.

اقای ادمین منظور کاربران از مسولیئت این نیست که که پول کسایی که کلاهبرداری کردن پس بدید.

اینجا تاپیکی زده میشه و شکایت میشه.در صورت اثبات کلاهبرداریی.. از شما این فقط می خوام که اسم و مشخصات کاما اعم از نام نام خانوادگی و شماره تماش موبایل و اسم شهر و شماره حساب طرف تو لیست محرومین قرار داده بشه تا بقیه هم مواظب باشن.
دیگه شما این کار رو هم نکنیداسمش پیز دیگه میزارن و طرف شکایتی کنه در مراجع قضایی پایه این سایت و مدیرام گیره.

امیدوارم از این به بعد کوچکترین کلاهبرداری هم میشه مشخصات کامل همراه با شماره حساب تو زده بشه.

موفق باشید

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
بیشترمدیرهای ارشدسایت پ.ام خصوصی خودشون بستن ایجاد تاپیکی برای ارتباط با اونها هم خوبه:D:D:D

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
خسته نباشید ! با تشکر از مدیران گرامی فقط خواهشا کاری کنید که شکایت هر کسی تو یه تاپیک بیان بشه و تو اون تاپیک هم به جز شاکی و اون کسی که ارش شکایت شده کسی حق پست دادن نداشته باشه . ;)

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
سلام به همه دوستان سه نکته رو لازم دیدم بگم تا حتما اجرا بشه
1- قسمتی تو تاپیک کاربران با سابقه منفی یا محروم از فروش باید ایجاد شه به عنوان سابقه کاربران با سابقه منفی
که اگر کسی 2 روز هم بن میشه این مورد باید تو اون بخش آورده بشه یعنی دقیقا وقتی کسی از بن در میاد اسمش از محرومین فروش خارج بشه و بره تو این قسمت... البته در صورتی که موردی دیگه از شخص تکرار نشه بعد 1 سال از اون لیست هم خارج شه
2- اگر کاربری 3 بار بن بشه حتما باید بن دائم بشه... دلیل بن شدن های قبلی مهم نیست... و این مورد حتی قابل پاک شدن هم نیست اگر حتی بعد 4 سال هم 3 سابقه بن داشته باشه باید بن دائم بشه ...اینجوری یکم اوضاع بهتر میشه
3- با کاربرانی که تهمت بی دلیل میزنن و قصد بردن آبروی هر فردی رو دارن باید حتما وارد لیست کاربران با سابقه منفی بشن...متاسفانه این مورد اصلا رعایت نمیشه از سمت مدیران عزیز
و در آخر ممنون از ایجا این تاپیک مفید و اینکه ما هم به شما اعتماد داریم و میدونیم از نظرات ما هم استفاده می کنید

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
1- قسمتی تو تاپیک کاربران با سابقه منفی یا محروم از فروش باید ایجاد شه به عنوان سابقه کاربران با سابقه منفی
که اگر کسی 2 روز هم بن میشه این مورد باید تو اون بخش آورده بشه یعنی دقیقا وقتی کسی از بن در میاد اسمش از محرومین فروش خارج بشه و بره تو این قسمت... البته در صورتی که موردی دیگه از شخص تکرار نشه بعد 1 سال از اون لیست هم خارج شه
2- اگر کاربری 3 بار بن بشه حتما باید بن دائم بشه... دلیل بن شدن های قبلی مهم نیست... و این مورد حتی قابل پاک شدن هم نیست اگر حتی بعد 4 سال هم 3 سابقه بن داشته باشه باید بن دائم بشه ...اینجوری یکم اوضاع بهتر میشه
3- با کاربرانی که تهمت بی دلیل میزنن و قصد بردن آبروی هر فردی رو دارن باید حتما وارد لیست کاربران با سابقه منفی بشن...متاسفانه این مورد اصلا رعایت نمیشه از سمت مدیران عزیز
و در آخر ممنون از ایجا این تاپیک مفید و اینکه ما هم به شما اعتماد داریم و میدونیم از نظرات ما هم استفاده می کنید

دوست عزیز با تمام احترامی که به شما قائل هستم مخالف جمله ای که با قرمز مشخص کردم هستم
اینجا 3 تا اخطار کسی بگیره خود به خود بن میشه و این دلیل نمیشه که بخواد بن دائم بشه
مدیران هم کسانی که باصابقه هستند مطمئنا دوس ندارن بن دائم بشن
شما حساب کنید کاربری مثل وحید rax(حالا بحثهامون رو قاطی این مسائل نکنیم) با اون صابقه و پستهاش واقعا نباید بن دائم بشه
چون وقتی شما یا کاربرای جدید نبودن امثال ایشون پی تی رو بزرگ کردن
پس اینکار کاملا اشتباه هست

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533

دوست عزیز با تمام احترامی که به شما قائل هستم مخالف جمله ای که با قرمز مشخص کردم هستم
اینجا 3 تا اخطار کسی بگیره خود به خود بن میشه و این دلیل نمیشه که بخواد بن دائم بشه
مدیران هم کسانی که باصابقه هستند مطمئنا دوس ندارن بن دائم بشن
شما حساب کنید کاربری مثل وحید rax(حالا بحثهامون رو قاطی این مسائل نکنیم) با اون صابقه و پستهاش واقعا نباید بن دائم بشه
چون وقتی شما یا کاربرای جدید نبودن امثال ایشون پی تی رو بزرگ کردن
پس اینکار کاملا اشتباه هست
البته یه کاربری هم مثل رزیدنت اویل 35 بار هم بن بشه درس عبرت براش نمیشه و باز هم رفتارهای قبلی رو تکرار میکنه!

وقتی یه کاربری اینطوری رفتار میکنه به نظر شما بازم باید مدارا کرد؟

وحید هم اگر تخلفی انجام بده بلااستثنا باید بن بشه!

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
البته یه کاربری هم مثل رزیدنت اویل 35 بار هم بن بشه درس عبرت براش نمیشه و باز هم رفتارهای قبلی رو تکرار میکنه!

وقتی یه کاربری اینطوری رفتار میکنه به نظر شما بازم باید مدارا کرد؟

وحید هم اگر تخلفی انجام بده بلااستثنا باید بن بشه!

بله موافقم اگر تخلف چند بار صورت بگیره بله
ولی کاربری که بعلت 3 اخطاره بودن بن میشه رو نمیشه اینکار رو باهاش کرد

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352

بله موافقم اگر تخلف چند بار صورت بگیره بله
ولی کاربری که بعلت 3 اخطاره بودن بن میشه رو نمیشه اینکار رو باهاش کرد

به هرحال اینم درست نیست کسی 30 بار بن میشه به ریش همه میخنده واسه اون دو روز هم که بن شده آیدی جدید میسازه میاد تا بن قبلیش تموم شه !!! این درسته؟ شما خودتون میدونید که مدیر های اینجا عمرا کسی رو به این راحتی بن نکنن ... شما دیدین حتی به خودشونم بدو بیراه میگید بازم کاریتون ندارن... پس حتی یک بار بن شدنم توسط مدیران خیلی دلیل محکمی می خواد... در ضمن چه فرقی داره من 10000 پست دارم و 8 سال عضو هستم یا یک کاربر تازه وارد ... همه باید به قوانین سایت احترام بزارن ... آقا وحید هم از دوستان خود من هستن و منم خیلی قبولشون دارم اما قانون برا همه یکی هست چه من چه شما ... باید طوری برخورد کنیم که باعث آزار و اذیت دیگران نشیم... حتی اگر با کسی اختلاف داریم منطقی بحث کنیم ... نه اینکه قاطی کنیم و ... پس این موردی که گفتم توجیه پشتش بوده که گفتم دوست عزیز ... به نظرتون اگر این قوانین بود و اجرا میشد آقا بهروز می یومد هر روز 5 صفحه از روابط عمومی رو پاک کنه !!!!؟؟؟ اگر دنبال نظم بیشتر هستیم و مشکلات کمتر باید قوانینم سفت و سخت تر باشه دیگه...اگر قوانین حال حاظر کافی بود چرا مدیران اومدن این تاپیک رو باز کردن؟؟؟ دقیقا واسه اینکه قوانین اینجا نقص هایی داره که باید برطرف شه
حرف آخر من به شدت طرفدار مدارا کردن و مهربون بودن مدیر ها با کاربرهام اما وقتی اثری نداره !!! وقتی یاعث میشه دعوا ها شدید تر شه !!! پس حق بدید اینجور قوانین هم لازمه ...مدارا و برخورد باید کنار هم باشن تا اثر کنن ...ممنون از همگی

Last edited:

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92

Like +1

بالا