برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار حسابداري خوب مي شناسيد؟

newmind

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

من يه نرم افزار خوب حسابداري لازم دارم. براي فروشگاه.
كه داراي امكاناتي مثل داشتن حساب مشتري ها و حساب اماني و حساب بانك و ازين قبيل امور داشته باشد.
كمي پيگيري كردم و به نرم افزارهايي مثل "هلو" و "برليان" يا "حسابرس" رسيدم.
مي خواستم كمك بگيرم كه اولا كدام يك ازين نرم افزار ها مناسب كار من است و ثانيا كدام ورژن و با كدام امكاناتش.
اگر بتوانيد كمكم كنيد ممنون مي شوم.
در ضمن سيستم براي يك مغازه ي كوچك ابزار فروشي است كه امكانات مورد نياز را بالا ليست كرده ام.
شايد موردي را هم فراموش كرده باشم.

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
با تجربه ناقصي كه من دارم مي دونم حسابرس براي كاراي فروشگاهي خيلي خوبه
فكر هلو رو از سرت بيرون كن كه ارزش تست هم نداره ( گرچه كرك شدش هم دارم )
اگه از من بپرسي حسابرس خوبه . خودم به يكي از دوستام فروختم و الان توي فرشگاهش داره ازش استفاده مي كنه.
اگه نسخه كرك شده خواستي به من پي ام بزن
موفق باشي

newmind

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از چه نظر نرم افزار "هلو" بدرد نمي خوره.
من نرم افزاري احتياج دارم كه مطمئن باشه و ايراد پيدا نكنه.
هزينه ي نرم افزار هم مهم نيست.
راجع به "برليان" چيزي نمي دونيد؟

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
خب به نظر من "هلو" نرم افزاري پر از باگ و ايراده
از اين گذشته واسط گرافيكي خوبي هم نداره.
انصافا درباره امكاناتش نمي تونم بگم كمه ولي وقتي برنامه هايي مثل "رافع ويژه" و "حسابرس" وجود دارند ديگه اين "هلو" رو نمي توان برنامه با امكاناتي ناميد.
اين رافع ويژه كه مي گم خيلي كارش درسته و توليد 83 و آپديت شده 84 هست
قيمتش الان در شركت براي فروش 1 تومن هست !! ( يك ميليون تومن ناقابل )
واقعا كاملترين هست !
گرچه اينو با كركش دارم ( كركش هم كار خودمه ) اما من هرگز براي يه مغازه اينو پيشنهاد نمي كنم.
براي كار فروشگاه الان بيشتر حسابرس استفاده مي شه
چون امكاناتش براي مغازه ها و فروشگاها طراحي شده.
حقيقتش هم اينه كه يكي از اساتيد ما براي يه فروشگاه نياز به يه برنامه حسابداري ( مثل شما) داشت.
كلي تحقيق كرد و آخر به "رافع "6 و "حسابرس" رسيد و آخرشم الان داره از "حسابرس" استفاده مي كنه ( با كرك من !! )
خلاصه اگه من بودم "حسابرس" رو انتخاب مي كردم ! البته اگه شما يه نفر حسابدار هم داريد مي تونيد از "رافع "6 " هم استفاده كنيد.
در كل انتخاب با شماست . اين نظر شخصي من بود. اگه هر كدوم از اينا رو با كركش خواستيد به من پي ام بزنيد.

برليان رو نديدم و ندارم ! بنابراين نمي تونم نظر بدم

newmind

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cracki :
خب به نظر من "هلو" نرم افزاري پر از باگ و ايراده
از اين گذشته واسط گرافيكي خوبي هم نداره.
انصافا درباره امكاناتش نمي تونم بگم كمه ولي وقتي برنامه هايي مثل "رافع ويژه" و "حسابرس" وجود دارند ديگه اين "هلو" رو نمي توان برنامه با امكاناتي ناميد.
اين رافع ويژه كه مي گم خيلي كارش درسته و توليد 83 و آپديت شده 84 هست
قيمتش الان در شركت براي فروش 1 تومن هست !! ( يك ميليون تومن ناقابل )
واقعا كاملترين هست !
گرچه اينو با كركش دارم ( كركش هم كار خودمه ) اما من هرگز براي يه مغازه اينو پيشنهاد نمي كنم.
براي كار فروشگاه الان بيشتر حسابرس استفاده مي شه
چون امكاناتش براي مغازه ها و فروشگاها طراحي شده.
حقيقتش هم اينه كه يكي از اساتيد ما براي يه فروشگاه نياز به يه برنامه حسابداري ( مثل شما) داشت.
كلي تحقيق كرد و آخر به "رافع "6 و "حسابرس" رسيد و آخرشم الان داره از "حسابرس" استفاده مي كنه ( با كرك من !! )
خلاصه اگه من بودم "حسابرس" رو انتخاب مي كردم ! البته اگه شما يه نفر حسابدار هم داريد مي تونيد از "رافع "6 " هم استفاده كنيد.
در كل انتخاب با شماست . اين نظر شخصي من بود. اگه هر كدوم از اينا رو با كركش خواستيد به من پي ام بزنيد.

برليان رو نديدم و ندارم ! بنابراين نمي تونم نظر بدم

کرکی جان ممنون. بسیار لطف کردی. احتمالا همین "حسابرس" رو تهیه کنم.
چطور می تونم گیر بیارم حالا. خودش یا کرکش رو؟
نسخه های متفاوتی داره؟
کدومش بدردم می خوره و قیمتش چقدره؟
باز هم تشکر.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
سلام کرکی جان .

من هم از این نرم افزار « حسابرس » میخوام .

اگه بازم داری ، پی ام بزنم .

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
منم همین نرم افزار حسابرس رو پیشنهاد میکنم
خیلی از هلو بهتره

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
منم همین نرم افزار حسابرس رو پیشنهاد میکنم
خیلی از هلو بهتره
حجمش چقدره ؟ چند مگابایته ؟
میشه آپلود و دانلودش کرد ؟ یا باید روی سی دی رایت بشه و فرستاده بشه ؟
اصلا بیرون پیدا میشه ؟

mtb2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش فوق العاده
CD هاي مترجم پارس 2.5 و مترجم پديده 8 و لغتنامه نارسيس 5

100% تضميني و كار كن
((تمام سي دي ها با كرك مي‌باشند))

---- مترجم پارس 2.5 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 2 CD)
قيمت: فقط 8000 تومان

توضيح: سي دي مترجم پارس آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 2.5 و در 38 رشته تخصصي + رشته عمومي در دو سي دي عرضه مي‌گردد. كه در سي دي اول شامل خود برنامه همراه با دو نوع كرك براي كرك كردن برنامه و استفاده نامحدود از مترجم مي‌باشد. سي دي دوم شامل بانك اطلاعاتي مترجم است. همراه با راهنماي نصب برنامه به زبان فارسي

---- مترجم پديده 8 (در 38 رشته تخصصي) + كرك (در 1 CD)
قيمت: فقط 5000 تومان

توضيح: سي دي مترجم پديده آخرين نسخه موجود در بازار نسخه 8 و در 38 رشته تخصصي مي‌باشد. سي دي اي كه ما به شما عرضه مي‌كنيم شامل سه نوع فايل مترجم پديده 8 است كه به دلخواه خود مي‌توانيد يكي از آنها را نصب كنيد. و همچنين شامل مترجم پديده نسخه 4.1 نيز مي‌باشد.

----لغتنامه نارسيس 5 (فرهنگ لغت انگليسي به فارسي و فارسي به انگليسي) + كرك (در 1 CD)
قيمت: فقط 3000 تومان

توضيح: سي دي ديكشنري (لغتنامه) نارسيس نسخه 5 موجود در بازار مي‌باشد. همراه با كرك آن كه به راحتي برنامه كرك شده و قابل استفاده نامحدود مي‌گردد. لغتنامه نارسيس فرهنگ انگلسيي به فارسي و فارسي به انگليسي مي‌باشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و ليست قيمت‌ها، لطفاً به سايت زير مراجعه كنيد:

http://translatormtb.tripod.com

براي تقاضاي خريد پستي با ايميل زير تماس بگيريد:

[email protected]

(قابل نصب در تمام ويندوزها و همچنين كرك 100% تضمين شده)
در صورت درخواست تخفيف نيز داده خواهد شد (خريد سي دي كلي يا جزئي)

توجه توجه توجه:
1) دوستان عزيزي كه با ما تماس مي‌گيرند، حتماً يك شماره تلفن ثابت منزل يا محل كار خود را برايمان ارسال دارند. متأسفانه بعضي از دوستان شماره موبايل مي‌دهند كه يا در درسترس نيست يا اينكه خاموش است و يا اينكه آنتن نمي‌دهد.
2) آدرس منزل يا محل كار خود را حتماً به فارسي برايمان ارسال داريد.
3) دوستان تهراني در صورت تمايل به خريد سي دي ها به آدرس ايميل ما تماس بگيرند و تقاضاي سي دي مورد نظرشان را بدهند. لطفا شماره تلفن محل كار يا منزلتان در حد امكان تلفن ثابت بدهيد، تا با شما تماس گرفته شود و قرار تحويل سي دي ها با شما گذاشته شود.
4) دوستان شهرستاني در صورت تمايل به خريد سي دي ها تقاضاي نوع سي دي و تعداد آن را به آدرس ايميل ما ارسال دارند. به محض مطلع شدن ما از خريد شما عزيزان شهرستاني از طرف مديريت سايت و فروشنده، يك ايميل به آدرس ايميل شما ارسال مي‌شود كه حاوي شماره حساب بانكي است. شما مي‌بايستيكه به شماره حساب فوق مبلغ سي دي توافق شده را واريز كرده و از فيش پرداختي يك اسكن گرفته و يك بار ديگري به آدرس ايميل ما ارسال داريد. به محض مطلع شدن ما از پرداخت فيش واريزي به حساب، اينجانب در همان روز با پست پيشتاز (البته رايگان) محموله سي دي ها برايتان ارسال خواهد شد.
لازم به ذكر است كه آدرس دقيق منزل همراه با كد پستي منزل و تلفن منزل را حتماً برايمان ارسال داريد.

مؤفق و در پناه خداوند مننان باشيد.

http://translatormtb.tripod.com

[email protected]

++++++++++ به زودي نرم افزار هاي حسابداري در اين سايت افتتاح مي‌شود +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
من هم حسابرس رو دارم
نرم افزارخوب ، محيط گرافيكي پيشرفته
فقط من يك مشكل باهاش داشتم نمي دونم همه دوستان اين مشكل رو دارند يا فقط من داشتم (يا نرم افزارم مشكل داشته)
حساب هاي فروش و حساب هاي خريد با يك شخص رو نمي تونست با هم تركيب كنه (نمي دونم منظورم واضح بود يا نه)
:happy:
يعني حساب يه نفر 500 تومن بود بعد 250 تومن ما ازش جنس مي آورديم نمي تونست از هم كم كنه و جدا ، جدا وارد مي كرد :(

mypejman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من بتازگی با نرم افزار حسابرس آنلاین آشنا شده ام.اتفاقا نسخه دمو هم داره.بد نیست یه امتحانی بکنید.

http://www.pss.ir

akhlaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقا كركي
اگه ميشه لينك دانلود و كركشو هم براي من ارسال بفرماييد
با تشكر

jkmoghaddam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تجربه ناقصي كه من دارم مي دونم حسابرس براي كاراي فروشگاهي خيلي خوبه
فكر هلو رو از سرت بيرون كن كه ارزش تست هم نداره ( گرچه كرك شدش هم دارم )
اگه از من بپرسي حسابرس خوبه . خودم به يكي از دوستام فروختم و الان توي فرشگاهش داره ازش استفاده مي كنه.
اگه نسخه كرك شده خواستي به من پي ام بزن
موفق باشي

سلام اگر شد برای من نسخه کرک شده اش را میل فرمایید
با تشکر

mehrdad661

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان من فقط حسابداری پاتریس رو به شما توصیه می کنم گرافیک بالا و از هر نظر عالی و بی عیب و نقص البته این کرک نشده من 100 هزار پول دادم بابتش ولی اگر کرک شده هم میخوایید پیشنهاد من پانیز هست که میشه گفت کپی شده پاتریس هست من 2.5 ساله که با پاتریس کار میکنم واقعا بی عیب و نقصه .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
کدوم برنامه حسابداری بهتره؟
برای یک فروشگاه مثلا کامپیوتری؟
با هلو کارکردم ازیک حسابدار سئوال میکردم میگه گزینه های خیلی کمی داره ودست ادم باز نیست نواقص داره

davoodrm_666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من برنامه فروشگاهی سی مپل رو به شما پیشنهاد می کنم این برنامه تازه نوشته شده و در حین پیاده سازی هم زیر بار بوده یعنی به خوبی ازش جواب گرفیتم توضیحات برنامه رو هم می تونید از لینک زیر ببینید
http://forums.nsd.ir/nsd/showthread.php?tid=1817

hajibandeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه یک نرم افزار حسابداری خوب می خواهی به نظر من برو سراغ نرم افزار حسابداری میزان. الان اکثر شرکت ها بخصوص شرکت های پیمانکاری با نرم افزار حسابداری میزان کار می کنند. یکی از بهترین نرم افزار های موجود در بازار. نسبت به نرم افزار حسابداری کار کردن باهاش راحته. قیمتشم مناسبه
من ادرس سایتشو برات می ذارم
نرم افزار حسابداری میزان مالی و پیمانکاری

hajibandeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

mghaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نرم افزار حسابداری محک رو پیشنهاد میکنم. همر نسخه فروشگاهی داره و هم نسخه های حسابداری تولیدی، خدماتی و شرکتی داره
قیمیت نرم افزارهای خیلی خوبه و قابلیت استفاده به صورت شبکه هم داره.
در ضمن یک نرم افزار حسابداری شخصی داره محک که روی موبایل یا تبلیت نصب میشه و میشه حساب و کتاب شخصی رو با اون انجام داد.
http://mahaksoft.com

بالا