برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد یاهو مسنجر Yahoo Messenger ا

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
یک مشکل عجیب

من نزدیک به 1 سال میشه که اصلا در یاهو مسنجر ام فایل عکس که drag and drop می کنم برای فرد مقابل رد نمیشه و تهش ارور میده. حالا مشکل عجیب تز اینه که چند وقته هر نوع لینکی رو هم که برای فرد مقابل سند می کنم نمیبینه و عملا براش رد نمیشه. حالا چه به صورت http:// ... باشه یا www. باشه بازم رد نمیشه و طرف نمیبینه !

تمامی ورژهای یاهو رو هم از ورژن 8 تا 11 که جدیدترینه امتحان کردم باز هم همینه

رو سیستم ام کسپر اورجینال 2011 هم نصبه و چند بار اسکن کردم اما هیچ ویروسی پیدا نکرد

ویندوز رو چندین بار عوض کردم - هم ایکس پی و هم 7 و همه ی ورژنهای یاهو مسنجر رو ریختم اما باز هم نشد !

حتی با برنامه hijack this هم سیستم رو اسکن کردم و هرچی پیدا کرد رو پاک کردم اما بازم نشد.

فایروال هارو هم آف کردم باز نشد.

* لازم به ذکر است که روی سیستم هم آخرین ورژن های فلش پلیر و جاوا هم نصبه.

ممنون میشم یک عزیزی مشکل یک ساله ی منو حل کنه

ممنونم

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
از دوستان متخصص کسی راه حلی نداره برای مشکلی که در پست بالا (پست 389) ذکر شد ؟

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
یک مشکل عجیب

من نزدیک به 1 سال میشه که اصلا در یاهو مسنجر ام فایل عکس که drag and drop می کنم برای فرد مقابل رد نمیشه و تهش ارور میده. حالا مشکل عجیب تز اینه که چند وقته هر نوع لینکی رو هم که برای فرد مقابل سند می کنم نمیبینه و عملا براش رد نمیشه. حالا چه به صورت http:// ... باشه یا www. باشه بازم رد نمیشه و طرف نمیبینه !

تمامی ورژهای یاهو رو هم از ورژن 8 تا 11 که جدیدترینه امتحان کردم باز هم همینه

رو سیستم ام کسپر اورجینال 2011 هم نصبه و چند بار اسکن کردم اما هیچ ویروسی پیدا نکرد

ویندوز رو چندین بار عوض کردم - هم ایکس پی و هم 7 و همه ی ورژنهای یاهو مسنجر رو ریختم اما باز هم نشد !

حتی با برنامه hijack this هم سیستم رو اسکن کردم و هرچی پیدا کرد رو پاک کردم اما بازم نشد.

فایروال هارو هم آف کردم باز نشد.

* لازم به ذکر است که روی سیستم هم آخرین ورژن های فلش پلیر و جاوا هم نصبه.

ممنون میشم یک عزیزی مشکل یک ساله ی منو حل کنه

ممنونم

داخل ایمیل یاهو هم یاهو مسنجر داره ببینید اونجا هم چنین مشکلی هست؟!

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
داخل ایمیل یاهو هم یاهو مسنجر داره ببینید اونجا هم چنین مشکلی هست؟!

مگه از توی مسنجر ایمیل، میشه فایل سند کرد واسه فرد مقابل ؟

ضمن اینکه آیا تست این مورد مشکل رو برای خود نرم افزار مسنجر ، نصب شده روی ویندوز مرتفع میکنه ؟ من احساس می کنم هر چی که هست یا از ویروس و اسپای ور هست که کسپر هم نتونسته شناساییش کنه در این 1 سال یا موارد دیگه.

با این حال از داحل ایمیل هم چک می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم.

مرسی

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان
کلافه کلافه شدم از دیشب تا الان
مشکلم با یاهو مسنجره
مشکلم اینه که هر کاری می کنم تا آی دی رو به لیستم Add کنم نمیشه آخرش یه صفحه میاد و مجبوری finish بزنی.
:(:(:(:(

ukintv2wn1n7qau1xg.jpg

دوستان کمک:hmm::):rolleyes::rolleyes:
اینو هم اضافه کنم بارها و بارها از یاهو مسنجر خارج شدم و دوباره امتحان کردم فایده ای نداشت بعلاوه چند تا یاهو مسنجر مختلف رو نصب کردم بازم نشد .
ولی اگه برم با یه آی دی دیگه طرف رو add کنم میشه ولی این آی دی که الان باهاش کار میکنم هیچجوری نمیشه کسی رو add کرد .
راستی اون ای دی هم که میخوام add کنم کاملاً درسته ....

ممنون از همه دوستان

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
سلام برادران
یاهو مسنجرم خراب شده عوضشم کردم درست نشد
وقتی به طرف مقابل پی ام میدم یا اون به من پی ام میده دیده نمیشه !
چی کار کنم؟؟؟

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
سلام برادران
یاهو مسنجرم خراب شده عوضشم کردم درست نشد
وقتی به طرف مقابل پی ام میدم یا اون به من پی ام میده دیده نمیشه !
چی کار کنم؟؟؟

علیک سلام همشهری خودم :) این روش ها رو امتحان کن :

1 . راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

این مشکل به خاطر وجود یک بد افزار به وجود میاد که با آنتی ویروس های موجود در بیشتر موارد که دیدم قابل شناسایی نیست و تنها راه حل این مشکل دانلود و نصب نرم افزار Malware Bytes می باشد

دانلود
کد:

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

بعد از دانلود و نصب حتماً آپدیتش کنید و بعد با این برنامه سیستم خودتون رو quick scan کنید و بعد از پایان اسکن، حتماً سیستم رو ریستارت کنید

بعد از انجام این کارها می بینید که دیگه مشکلی به نام سفید بودن صفحه چت وجود نخواهد داشت!

2 . وقتی مسنجرتون باز هست (یعنی آنلاین هستین) run رو باز کنید، regedit رو بزنید.
مسیر HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wi ndows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones رو بروید
تو فولدر Zones، فقط باید فولدرهای 0 تا 4 باشن. هر چی به جز (0، 1، 2، 3 و 4) بود رو Delete کنید. (مثلا برای من یه L اضافه بود)، عکسشو پیوست میکنم.
بعد که این کار رو انجام دادید، از مسنجر خارج بشید. یعنی علاوه بر اینکه ساین اوت میکنید، آیکون مسنجر رو از کنار ساعت ویندوز هم exit بزنید. اگه ری استارت بکنید هم دیگه محکم کاری میشه.

3 . یاهو مسنجر یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های چت و گفتگوی آنلاین است که با وجود معرفی سرویس‌های مشابه هنوز از محبوبیت آن کاسته نشده است. اما یکی از مشکلاتی که اخیراً در بین کاربران این برنامه شایع شده است مشکل نمایش پیام‌های رد و بدل شده در محیط یاهو مسنجر است. به این صورت که در پنجره چت، جملات ارسالی و دریافتی دیده نمیشود و صفحه خالی باقی می‌ماند. باید بدانید که این مشکل نه به دلیل وجود ویروس است و نه با کارهایی نظیر پاک کردن و نصب مجدد یاهو مسنجر حل می‌شود، چرا که مشکل از جایی آب می‌خورد که فکرش را نمی‌کنید. در این ترفند قصد داریم به معرفی نحوه رفع این مشکل بپردازیم.

پیش از هر کار بایستی بدانید این مشکل پس از نصب نسخه آزمایشی مرورگر Internet Explorer 9 به وجود می‌آید. اما با حذف کردن این مرورگر از روی ویندوز هم مشکل حل نمی‌شود.

اما جهت رفع این مشکل:
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
حال بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).
اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید: regsvr32 jscript.dll
سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید: regsvr32 vbscript.dll
مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط CMD وارد کنید:regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه Java Runtime Environment را از سایت www.java.com دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد نمایید.

راه‌حل دیگر:
در صورتی که این ترفند موجب حل مشکل نشد و یا اینکه اصلاً این مشکل به دلیل نصب IE 9 حادث نشده بود، این ترفند را اجرا کنید:
بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wi ndows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه ‏اندازی کنید.

4 . موید باشی :)

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
سلام دوستان
کلافه کلافه شدم از شب تا الان:hmm::eek::hmm::eek:
مشکلم اینه که هر کاری می کنم تا آی دی رو به لیستم Add کنم نمیشه آخرش یه صفحه میاد و مجبوری finish بزنی.
:eek::f34r::wacko::(:(

ukintv2wn1n7qau1xg.jpg

دوستان کمک
( اینو هم اضافه کنم بارها و بارها از یاهو مسنجر خارج شدم و دوباره امتحان کردم فایده ای نداشت بعلاوه چند تا از ای دی ها هم حذف کردم و دوباره امتحان کردم باز هم نشد . راستی اون ای دی هم که میخوام اد کنم کاملاً درسته !!!! )
ممنون

سلام ! شما هم این روش ها رو امتحان کن :

1 . یاهو مسنجر رو پاک کنید , طوریکه هیچ اثری ازش نمونه ( مخصوصا پوشه ای که تو Local Settings ساخته شده ) , سیستم رو ریستارت کنید و دوباره نصب کنید ..

2 . با یه آی دی دیگه همین آی دی رو ادد کنید ببینید نتیجه چیه ...

3 . با یه کامپیوتر دیگه امتحان کنید ... اگر نتایج متفاوت بود میشه احتمال داد که مشکل از کجاست ...

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
علیک سلام همشهری خودم :) این روش ها رو امتحان کن :

1 . راه حل 100% رفع مشکل سفید بودن صفحه چت یاهو

این مشکل به خاطر وجود یک بد افزار به وجود میاد که با آنتی ویروس های موجود در بیشتر موارد که دیدم قابل شناسایی نیست و تنها راه حل این مشکل دانلود و نصب نرم افزار Malware Bytes می باشد

دانلود
کد:

http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

بعد از دانلود و نصب حتماً آپدیتش کنید و بعد با این برنامه سیستم خودتون رو quick scan کنید و بعد از پایان اسکن، حتماً سیستم رو ریستارت کنید

بعد از انجام این کارها می بینید که دیگه مشکلی به نام سفید بودن صفحه چت وجود نخواهد داشت!

2 . وقتی مسنجرتون باز هست (یعنی آنلاین هستین) run رو باز کنید، regedit رو بزنید.
مسیر HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wi ndows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones رو بروید
تو فولدر Zones، فقط باید فولدرهای 0 تا 4 باشن. هر چی به جز (0، 1، 2، 3 و 4) بود رو Delete کنید. (مثلا برای من یه L اضافه بود)، عکسشو پیوست میکنم.
بعد که این کار رو انجام دادید، از مسنجر خارج بشید. یعنی علاوه بر اینکه ساین اوت میکنید، آیکون مسنجر رو از کنار ساعت ویندوز هم exit بزنید. اگه ری استارت بکنید هم دیگه محکم کاری میشه.

3 . یاهو مسنجر یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های چت و گفتگوی آنلاین است که با وجود معرفی سرویس‌های مشابه هنوز از محبوبیت آن کاسته نشده است. اما یکی از مشکلاتی که اخیراً در بین کاربران این برنامه شایع شده است مشکل نمایش پیام‌های رد و بدل شده در محیط یاهو مسنجر است. به این صورت که در پنجره چت، جملات ارسالی و دریافتی دیده نمیشود و صفحه خالی باقی می‌ماند. باید بدانید که این مشکل نه به دلیل وجود ویروس است و نه با کارهایی نظیر پاک کردن و نصب مجدد یاهو مسنجر حل می‌شود، چرا که مشکل از جایی آب می‌خورد که فکرش را نمی‌کنید. در این ترفند قصد داریم به معرفی نحوه رفع این مشکل بپردازیم.

پیش از هر کار بایستی بدانید این مشکل پس از نصب نسخه آزمایشی مرورگر Internet Explorer 9 به وجود می‌آید. اما با حذف کردن این مرورگر از روی ویندوز هم مشکل حل نمی‌شود.

اما جهت رفع این مشکل:
ابتدا به منوی Start بروید و عبارت cmd را وارد نمایید.
حال بر روی cmd.exe راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید (این کار را بایستی حتماً انجام دهید).
اکنون در پنجره Command Prompt ابتدا دستور زیر را وارد کرده و Enter بزنید: regsvr32 jscript.dll
سپس دستور زیر را وارد نموده و Enter بزنید: regsvr32 vbscript.dll
مشکل با انجام این کار حل خواهد شد.

دقت کنید که در صورتی که مشکل حل نشد، دو دستور زیر را نیز در محیط CMD وارد کنید:regsvr32 msxml3.dll
regsvr32 scrrun.dll

در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، آخرین نسخه Java Runtime Environment را از سایت www.java.com دانلود نموده و نصب کنید. سپس دستورات فوق را مجدداً وارد نمایید.

راه‌حل دیگر:
در صورتی که این ترفند موجب حل مشکل نشد و یا اینکه اصلاً این مشکل به دلیل نصب IE 9 حادث نشده بود، این ترفند را اجرا کنید:
بر روی منوی Start کلیک کنید و عبارت regedit را وارد نمایید.
پس از باز شدن رجیستری ویندوز،‌ به مسیر زیر بروید:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wi ndows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones
اکنون دقت کنید بایستی در پوشه Zones، تعداد 5 پوشه از 0 تا 4 وجود داشته باشد (0، 1، 2، 3 و 4). در صورتی که هر پوشه‏ دیگری به جز این 5 پوشه وجود داشت،‌ بر روی آن راست کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید و پوشه اضافی را حذف کنید.
پس از این کار یک‏بار سیستم را از نو راه ‏اندازی کنید.

4 . موید باشی :)

سلام قارداش !
نوچرم دربست !!
با مورد1 حل شد !
مگه شما اهل اینجااین؟!!!

hasankachal2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من به تازگی یاهو 11 رو نصب کردم
ولی هر وقت میخوام sign in کنم؛ یه پیغام میده
yahoo has stopped working
بعد یاهو بسته میشه
مشکل از چیه؟
در ضمن ویندوزم 7ه

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
من از وقتی که از ورژن 10 به 11 اومدم
دیگه نه چراغ آی دی من برای دوستم روشن هست و نه واسه اون برای من
در حالی که هر دو آنلاینیم
مشکل از چیه چطوری اوکی میشه؟

D-olarba-Z

Registered User
لایک‌ها
111
دوستان من وقتی که تغییر زبان میدم مسنجرم هنگ می کنه و باید End Task کنم

به نظر شما چی کار کنم؟؟؟

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
دوستان من یه کمک فوری می خوام خواهش می کنم راهنماییم کنید.
من ویندوز سون نصب کردم و در این ویندوز با یاهومسنجر هر موقع که وارد هر چت رومی میشن بعد از چند ثانیه این ارور میاد و مجبور میشم کل برنامه رو ببندم!
با همه ورژن ها هم امتحان کردم همین اتفاق میفته.
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که درست بشه؟
اینم عکسش:
w6qxxublnbe5x1mkdf8v.png

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بعد از عوض کردن ویندوز ، الان که میخوام یاهو مسنجر رو نصب کنم به مشکل خوردم

فایل msgr11us.exe رو از سایت یاهو دانلود کردم و وقتی بازش میکنم این پیام رو میده
51362741608857929183.png

آنتی ویروس و فایروالم هم خاموشه

فایل های ضمیمه

• 51362741608857929183.png
    51362741608857929183.png
    20.7 KB · نمایش ها: 89

Mahsa Melody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیزم...1 سوال دارم ،،، میشه pm ها رو حذف کرد ؟؟
میخوام pmهایی رو که فرستادم تو ID کس دیگه حذف کنم..میشه؟؟؟
IDم رو از addlistش پاک کردم ..آیا pmهام هم پاک شدن؟؟؟؟
لطفا سریع یکی جواب منو بده ....خیلی حیاتیه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
سلام دوستان عزیزم...1 سوال دارم ،،، میشه pm ها رو حذف کرد ؟؟
میخوام pmهایی رو که فرستادم تو ID کس دیگه حذف کنم..میشه؟؟؟
IDم رو از addlistش پاک کردم ..آیا pmهام هم پاک شدن؟؟؟؟
لطفا سریع یکی جواب منو بده ....خیلی حیاتیه
بعید میدونم که بشه
اما چیزی که میدونم اینه که با پاک کردن ایدی پی ام ها پاک نمیشه
میگم ایگنورش کن شاید شد :d

tape

Registered User
لایک‌ها
505
با سلام دوستان من از اينترنت ايرانسل استفاده مي كنم چند روز قبل اومدم با id ديگم وارد بشم كه وارد نشد و الان يه 10 .15 روزيه ديگه تو هيچ كدوم از id ها وارد نميشه و تويه مايلمم نميره ولي زماني كه با خود گوشي ميرم مي تونم وارد بشم تويه هر 2تاش لطفا كمك كنيد.

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان من زمانیکه می خوام پیام رسان یاهو رو اجرا کنم به این دشواری روبرو می شم:

5645a27c4f1a.jpg

البته با ویرایش های قدیمی تر مشکلی ندارم ولی با ویرایش تازه ی پیام رسان یاهو مشکل دارم

بالا