برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره صدا . مرکز تخصصی فروش هدفون . ایرفون . اسپیکر .هدست و هندزفری از معتبرترین برند ها

کدامیک از وارد زیر از اهمیت بالاتری برای انتخاب هدفون موردنظر شما برخوردار است ؟

• طراحی ظاهری و بدنه

Votes: 61 17.8%
  • شفافیت صدا

Votes: 237 69.1%
  • حجم صدا و باس

Votes: 179 52.2%
  • مقاومت بدنه و کابل ها

Votes: 73 21.3%
  • آگوستیک و عایق بندی هدفون

Votes: 75 21.9%

• Total voters
    343

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
Signature2.jpg
شرکت آریوسیستم بزرگترین مرجع تخصصی تجهیزات صوتی حرفه ای و مبتدی از قبیل هدفون , هدست , ایرفون , هندزفری , اسپیکر , آمپلی فایر و ...... مجموعه ای از بهترین کالا ها از معتبرترین برند ها و نشان های تجاری دنیا را برای هر سلیقه و نیازی را در اختیار شما میگذارد .

Beats - Sennheiser - Monster - SMS Audio - AKG - Audio Technica - Yamaha - Razer - Jabra- Logitech - Creative - Microsoft - Pioneer - Libratone - Soul - Supertooth - Mipow - Fiio - Bluetrek - Harman Kardon - Bose - Klipsch - iHome - Puma

کلیه محصولات اورجینال , با گارانتی اصلی میباشند

جهت اطلاعات و توضیحات بیشتر به وب سایت ما
www.ArioSystem.com
مراجعه فرمایید

* توضیح در مورد محصولات ( AAA+ (Same Original :

هدفون هایی که ( AAA+ (Same Original هستند بالاترین درجه کیفیت ساخته شده هستند و از نظر کیفیت صدا و مونتاژ بدنه کاملا با اورجینال یکسان هستند و با مدل های HighCopy که به نام های کیفیتی مختلف ,دارای بدنه و جعبه و لوازم مشابه هستند کاملا در شفافیت صدا و عمر دستگاه متفاوت میباشند .
محصولات AAA+ دارای 48 ساعت مهلت تست کیفیت و 6ماه گارانتی شرکت هستند و در صورت عدم رضایت از کیفیت در 48 ساعت مهلت تست امکان برگشت کالا و وجه پرداخت شده وجود دارد
لطفا سوالات و سفارشات رو از طریق پیام خصوصییا تماس با شماره 09191144211 و 02188504036 مطرح نمایید .

ارسال به شهرستان ها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس امکانپذیر میباشد .
برای خرید های داخل شهر تهران امکان پرداخت کالا در زمان تحویل مقدور میباشد .

تاریخ بروزرسانی قیمت ها : 1392/11/30

========================================
Beats.jpg
کشور سازنده : آمریکا
Orginal (گارانتی راندمان )

Beats iBeats HTC : 90.000

Beats New UrBeats:
Orginal : 495.000 | AAA+ : 135.000

Beats HeartBeats LadyGaga :
Orginal: موجود نیست | AAA+ : 110.000

Beats PowerBeats :
Orginal: 695.000| AAA+ : 110.000

Beats New Tour 2nd:
Orginal : 695.000 | AAA+ : 185.000

Beats Tour 1st :
Orginal: موجود نیست | AAA+ : 145.000

Beats New SoloHD Matte 2014 :
Orginal : 880.000 |AAA+ : 265.000

Beats SoloHD :
Orginal: موجود نیست |AAA+ : 240.000

Beats New Studio 2014 :
Orginal : 1.350.000 | AAA+ : 590.000

Beats Studio :
Orginal: 1.100.000 | AAA+ : 360.000

Beats New Studio Wireless :
Orginal : 1.590.000 |AAA+ : 685.000

Beats Mixr 2014 :
Orginal: 1.100.000 | AAA+ : 390.000

Beats Wireless :
Orginal: 1.200.000 | AAA+ : 450.000

Beats Executive :
Orginal: 1.370.000 | AAA+ : 540.000

Beats Pro :
Orginal: موجود نیست | AAA+ : 430.000

Beats Detox :
Orginal: موجود نیست | AAA+ : 440.000

Beats Pill Speaker :
Orginal: 830.000 | AAA+ : 420.000

Beats Pill 2 Speaker :
Orginal: 860.000 | AAA+ : 0

Beats Pill 2 Rose Gold Speaker :
Orginal: 890.000 | AAA+ : 0

Beats BeatBox :
Orginal: 1.670.000 | AAA+ : 0

Beats BeatBox Portable :
Orginal : 1.670.000 | AAA+ : 890.000

SMS.jpg
(گارانتی آریوسیستم)

SMS Earbud - SMS OnEar - SMS Wireless - SMS Street - SMS DJ Pro - SMS Sync - SMS DJ Pro Wireless

Monster.jpg
(گارانتی آریوسیستم)

Turbine - Turbine Pro - iSport - Miles Davis - Trumpet
Sennheiser.jpg
کشور سازنده : آلمان
(گارانتی نامداران)

-CX175 -CX215-CX275S-CX300II- CX685- MM30i -MM70i -MM70S- IE8- IE80 -IE800- MX271-MX365-MX375-MX685 -OMX185-OCX685i-PMX60II-PMX90-HD201II- HD202 II- HD205 II -HD215II- HD218 -HD229 -HD238 --HD239- HD335S -HD419- HD429- HD439- HD449- HD518- HD558- HD598 -HD650- HD700- HD800- HD25 MOMENTUM- MOMENTUM ON EAR- AMPERIOR- MM100- MM450/450X-MM500X-MM550/550X-PX100II - PX200II -PX30 II -PX360- PX360 BT -PX685i- RS120-RS160 -RS170-RS220 -VMX200-EZX60-EZX80-PC2 CHAT-PC3 CHAT-PC7 USB-PC8 USB-PC330-PC330D-PC350-PC360

Yamaha.jpg
کشور سازنده : ژاپن
(گارانتی نامداران)

EPH20 -EPH30 -EPH50 -HPH120 -HPH220 -HPH200 -HPH-M82 -HPH-PRO300 -HPH-PRO400 -HPH-PRO500 -PDX11 -PDX-B11 -PDX13 -NX-P100 -TSX70-TSX112 -TSX140 -TSX-B232 -MCR042 -MCR140 -MCRB142 -ISX-B820
AudioTechnica.jpg
کشور سازنده : آمریکا- ژاپن
(گارانتی پیشگامان کیش)

M20 -M30 -M35 -M50 -T500

Razer.jpg
(گارانتی پانا)

Electra -Kraken -Kraken Pro -Kraken 7.1 -Carcharias For Xbox360 -0Tiamat 2.2 -Tiamat 7.1 -HammerHead -HammerHead Pro- Speaker Ferox -

محصولات Microsoft
(گارانتی پانا)

LifeChat LX1000- LifeChat LX2000- LifeChat LX3000- LifeChat LX4000 -LifeChat LX6000

Jabra.jpg
کشور سازنده : دانمارک
(گارانتی نامداران)

BT2045 -BT2046 -Active -Rhythm -EasyGo -EasyCall -Classic -Classic Farsi -EasyVoice -Mini -Talk -Clipper -Clear -Sport -Sport BT -Street II -Extreme II -Extreme PC -Wave + -Style -Play -Tag -Stone 3 -Supreme -Supreme Plus Motion -Revo -Revo Wireless -Halo II -Cruiuser -Vox -Tour -FreeWay -Drive -Speak510 -Solemate -Solemate Mini -Solemat Max -
=======================================
Harman.jpg
گارانتی آواسان رایان

HK-CI - HK-AE - HK-NI - Esquire - Nova - Onyx -Aura
Bose.jpg
گارانتی آرتا فرورد

Acoustimass 5 - Acoustimass 15 - Acoustimass 15 - Companion 2 - Companion 5 - SoundDock Serie III
SoundTouch10 - SoundTouch 20 - SoundTouch 30 - SoundTouch Potable
SoundLink III BT - SoundLink Mini BT - SIE2i- OE2i - AE2W

AKG.jpg
کشور سازنده : اتریش
گارانتی آواسان رایان

K315 -K321 - K375 - K511 - K518 DJ - K619 - K430 - K551 - K272HD - K495NC - K830BT - Q460 - K860BT - K912
JBL.jpg
گارانتی آواسان رایان

Flip - Flip II - Charge - OnBeats Rumble - Pulse - Spark - Voyayger - J22 -J33i -J55

Klipsch.jpg
گارانتی آرتا فرورد

S4i - S4i Rugged - A5i - S3 - Image One - X10i

PUMA.jpg
گارانتی آرتا فرورد

BullDog Earbud - El Diego Dos - SoundChuck - Vortice
FiiO.jpg
کشور سازنده : چین
گارانتی نامداران

E6 - E11 -E12 - E17 -E18 - E07-E09K
Supertooth.jpg
کشور سازنده : فرانسه
گارانتی راندمان

Disco - Disco 2- Sidco 3 - Disco Twin - Melody - Freedon - Crystal - HD

Libratone.jpg
کشور سازنده : دانمارک
گارانتی نامداران

Zipp -Live -Loop - Lounge

ایشون بسسسیار آدم محترمی هست و کاملا مورد تایید هستش,من با مدل استودیوشون گوش دادم واقلا در حد اوریجینال هست..
دوستان آرمین جان کارش درسته..
داداش به زودی میام کیف پرو رو ازت میگیرم خیلی ارادت..

اول از همه تشکر میکنم از آرمین جان
دوستان من از ایشون مدل tour رو خریداری کردم واقعا نسبت به قیمت عالی و عینا های کپی هست کیفیت هم عالی خصوصا بیس
باز هم تشکر میکنم ارمین جان

من هم PRO خریده بودم رسید و مارک مانستر هم که دوستان میگن روش حک شده بود .. بعد هم زیاد با اصل اش تفاوتی ندازه .. صداشون که تقریبا همون بود .. علت این که من این رو خریدم به خاطر این بود که من تاحالا شاید اندازه 1 میلیون تومان هدفون و هدست شکستم .. ولی این دیگه فلزیه .. فکر نکنم این رو بتونم بشکنم D:

ّاین چندمنظوره هست و میشه به هر وسیله ای هم وصل اش کرد ..

اقا واقعا از شما ممنون.هدست من رسیده و خیلی خوبه.

یکی از دوستان از ایشون هدفون تور خریدن ، ولی روی گوشی اکسپریا (نئو) ، به علت فرق کردن سر هدفون کارنکرد ،بنده هم هندسفری رو از ایشون خریدم برای ایفون 4 اس
به خوبی کار میکنه ، با کیفیت بسیار بالا (توی فضا هستم )
خیلی راضیم
انشالله موفق باشین

اول اینکه از آقا آرمین تشکر میکنم , من امشب یه DeTox گرفتم ازشون واقعا کیفیتش عالیه و قیمش خوب! توی پایتخت کپی ها رو با قیمت بالاتر از های کپی ایشون میدن! تازه ادعا میکنند اصله!!!!!

این مدل کیفیتش فوق العادست, با گوشی هم خوب جواب میده ولی اگه آیپاد داشته باشید یا یک کارت صدای قوی واقعا بهتون جو آدم فضایی ها رو میده :دی

خوبی این مدل این هست که Limited هست و دست هر کسی نمیبینیدش! و از اونجایی که کاملا شبیه اصل هست میتونید بگید اصله چون مدل های Limited بعد از یه مدت از فرم رجیستر سایت Dr. DRE حذف میشه و منم با توجه به این اطلاعات خریدم...

الان رسيد دستم. صدا و بيس فوق العاده خوب و تفكيك شده اي داره .شيك و مثل ارجيناله
و يه ايراد اينه كه عايق صدا نداره و اطرافيان هم ميتونن بشنون چي گوش ميدي

سلام بر دوست گرامی
قیمت عالی است اجناس هم گرید A++++ است که دوستان عزیزمون در نمایندگی به جای اصلی میدن . دوستان توجه داشته باشن که اینها رو به جای اصلی میفروشن . باور نمی کنید ادرس میدم با نمونه دوستمون برید فروشگاهش .

سلام آرمین جان
سفارش منم شبی رسید!!
دستت دردنکنه کیفیت عالی هست....

صحیح و سالم رسید
ممنون

سلام آقا آرمین

هدفونه رسید ممنون

واقعا جعبشو دیدم گفتم این اصلیه :blink: بازشم کردم گفتم اصلیه :blink: واقعا خیلی شبیه اصلی نمیشه تشخیص داد

من دتوکس از اقا ارمین گرفتم واقعا کیفیت صدا و جنس هدفونشم عالیه

بازم مرسی زحمتتون دادیم :blush:

آقا سلام
بابت headphone ممنون
کیفیت صداش عالیه

من فقط میخواستم از اخلاق خوب آقای فروشنده (آقا آرمین) و صبوریشون تشکر کنم چون من دیروز حدود 15 تا اس ام اس حدودا براشون فرستادم و با صبوری جواب دادن منو یاد این جمله انداخت

کار خودتان را انجام دهید ، اما نه فقط در حد وظیفه بلکه اندکی بیشتر و از روی سخاوت . همین مقدار اندک به اندازه تمام کار ارزش دارد.

امروز سولو اچ دی من هم به دستم رسید واقعا عالیه و نمی شه فرقی بینش با اورجینال پیدا کرد صداشم واقعا خوبه . های کپی داریم تا های کپی !!! ممنون آرمین جان .

Solo Hd منم رسید هیولایی هست برا خودش . با تشکر از آرمین جان

Beats Pro منم رسید، تشکر

دوستان سلام خصوصا آقا آرمین جان
بلاخره منم به گروه بیتس از نوع دیتکس پیوستم که آقا آرمین زحمتش رو کشیدن و منم پولش رو فرستادم:blush:
در یک کلام فوق العاده با مک بوک پرو md975 عالی داره جواب میده با گوشی ان 95 آهنگ cheryl cole بنام love killer خدای ترنس معرکه بود حالا اگه با آیفون تست بشه تو باور گنجنده نمیشه :blink:
مرسی مرسی مرسی:wub:

یدونه استودیو از آقا آرمین خریداری شد. :specool:

دوستان بنده یک TOUR از آقا رامین خریداری کردم
الان رسید دستم واقعا عالی کیفیت و بیسش عالی
آقا آرمینم که نیازی به تعریف نداره فروشنده گل
به ندرت میشه فروشنده صادق پیدا کرد که ایشونم جز. همون فروشنده ها هستن

سلام
هدفون منم یکم تاخیر افتاد توش ولی رسید و از کیفیت ساخت و صداش راضیم

ارمين جان پرو منم رسيد....
خيلي راضيم...دستتون درد نکنه..
ايشالله تو اين چند روزه. هارت بيتس ازتون ور ميدارم...

این آقا آرمین خیلی فروشنده خوبی هستند. پریروز یه دتوکس ازشون گرفتم، هر هدفونی رو خواستم گذاشت تست کنم، خیلی هم باهام راه اومد. یه توصیه این که این هدفونا رو با پلیر خوب به کار ببرید تا خودشون رو نشون بدن.
بازم از آقا آرمین تشکر میکنم.

دوستان من هفته پیش از آقا آرمین حضوری ی tour خریدم و واقعا راضیم, صدا معرکه است و واقعا هم با اورجینال از نظر کیفیت مو نمیزنه. بعلاوه مطمین هم هستید جنسی که میگیرید grade A هست.
ایشون لطف کردن اجازه دادن studio رو برای تست صدا بزاریم رو گوشمون. بعد از شنیدن صدای studio من و پسرخالم تا ی ساعت از تجمع آدرنالین تو خونمون رعشه گرفتیم. صدا واقعا غیر قابل توصیف بود در حد کف و خون.
ایشالله که همیشه موفق باشی تو کارت آقا آرمین
عید برای خرید studio مزاحمت میشم

سلام آقا آرمین.هدفونمو بالاخره امروز رفتم گرفتم.صداش واقعا عالیه.دستت درد نکنه.ایشالا چند ماه دیگه باز برای ی مدل بهتر مزاحم میشم

سلام آرمین جون هدفون ما رسید عای بود دست گلت درد نگو 1دونی

سلام
میخواستم از جناب عایل عزیز به صورت کامل تشکر کنم.
این چند وقته خیلی مزاحمشون شدم.یه هدفون خریدم که بسیار با بنده تعامل داشتن.بنا بر دلایلی مجبور شدم که هدفون رو پس بدم.باید بگم که به هیچ وجه جنس و یا هدفون ایشان مشکلی نداشت.وبه نظر من در کارشون کاملا صادق هستن.(الته این رو هم بگم که هدفون رو به صورت پلمب پس دادم.)
با شناختی که من از ایشون پیدا کردم فکر نکنم کسی از معامله با آقا رامین پشیمون بشه.

آقا آرمین دستتون درد نکنه..آقا هدفون رسید و همه چیزش عالی هستش..

حتی امروز با یه solo HD اورجینال مقایسه کردم و به جرعت میگم تو ظاهر و بدنه هیچچ فرقی نداشتن و تو صدا تفاوتشون محسوس نبود و شاید فقط 5 تا 10% تفاوت داشتن که این عالیه.دستتون درد نکنه

امروز یک عدد Tour With Control Talk Remote حضوری از آرمین جان خریدم , کیفیت خیلی عالی هست و کلا با این آشغال هایی که به عنوان High copy میفروشن قابل مقایسه نیست

ممنون آرمین جان

سلام.

Sloul SL49 از ایشون خریداری شد.
کیفیت بدنه و صدای این محصول واقعا خوبه و پیشنهاد میشه به دوستان.
کابل بسیار مقاومی داره و سالها میتونه مقاومت کنه. اون مشکل افتان از گوش هم که توی پست قبل گفتم قبل از خرید بود ولی زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه و توی گوش خوب قرار میگیره.

دوتا نکته فقط:
بر روی دستگاه های اندروییدی بهتره گوشی روت شده باشه و با برنامه STweaks مقدار صدای آمپلیفایر رو زیاد کنید تا بهترین و بلندترین صدا رو ازش بگیرید.
و اگه از EarTip های فومی یا درخت کریسمسی(!) استفاده کنید نتیجه چندیدن برابر بهتر میشه :دی

با تشکر از آقا آرمین عزیز :thumbsup:

هدفون بیتس تور از ایشان خریداری شد، بسیار با کیفیت! همان طور که گفته بودند. جا دارد از صبر و حوصله آقا آرمین هم تشکر کنم که چند روز مرتب پاسخگوی سوال های زیاد من بودند!

آقا آرمین دستت درد نکنه بیت تور ها عالی بود
این تنها کاری بود میتونستم ازت تشکر کنم و بگم کارتون حرف نداره
سپاس فراوان

آقا دستت درد تکنه هدفون امروز اومد رسید دستم

بنده از آرمین جان یه دونه هدفون AAA+ یا همون same Orginal مدل Pro رو خریداری کردم
بنده قبلا گرید a همین هدفون رو امتحان کرده بودم و امروز که هدفونی که آرمین حان لطف کردن فرستادن رسید دستم و تست کردم و بین گرید a و AAA+ کلی تفاوت از هر لحاظ هست که کامل توضیح میدم:

1: کیفیت ساخت بدنه هدفون تو گرید AAA+ به جرات میتونم بگم 95% عینه اورجینال هست چه از نظر آلمینیوم استفاده شده در ساخت بدنه هدفون و وزن هدفون
ولی تو گرید A کیفیت ساخت هدفون پایینتره و عملا آلمینیوم و نوع مواد استفاده شده تو ساخت بدنه و ریل های نگهدارنده هدفون یه حالت براق و کم کیفیتی دارن

2:نوع چرم استفاده شده برای بالشتک های هدفون گرید AAA+ خیلی بهتر و نرمتر و برجسته تر از گرید A هست.

3:تو گرید AAA+ هدباند هدفون عینا مثل مدل اورجینال قطور و حجیم بوده و نرم و طوری طراحی شده که باغث خنثی شدم وزن بالای هدفون میشه ولی تو گرید A هدباند هدفون یه حالت خیلی نازک و بی ریختی رو داره که به هیچ وجه اون فشاره وارده به سر و گردن و دفع نمیکنه.

4:مهمترین بخش هدفون که همون صداش میشه دوستان در گرید A صدای باس یا فراکانسهای پایین تقریبا حذف شده و باس خیلی کمی رو شنونده احساس میکنه و بیشتر صدای بدون باس و تیزی پخش میشه که در صداهای بالا باعث قاطی شدن صداها باهم شده و گوش اذیت میشه ولی تو گرید AAA+ ووفر های هدفون طوری طراحی شدن که باس بسیار نرم و اصطلاحا باس مخملی رو به گوش القا میکنه و صدای زیر رو بدون قاطی کردن فرکانسها و عدم نویز با صدایه شفاف پخش میکنه ( البته اینم باید بگم پلیرتون خیلی تاثیر داره تو نوع صدایی که از هدفون میگیرید.باید پلیرتون قوی باشه تا بتونه با هدفون درایو بشه.شما نیابد انتظار داشته باشید که از یه پلیر ضعیف بتونید یه صدای شفاف با باس مخملی رو برای این هدفون سایز بزرگ بگیرید)
5: کیفیت بسته بنده و نوع برجستگی های روی بسته بندی بسیار با کیفیت

در کل بنده که خیلی وسواسی هستم تو صدا و نوع صدایی که وسیلم برام پخش میکنه این هدفون و پسندیدم.واقعا با مبلغی که خرج میشه کیفیت در حد یه هدفون 1 تومن بالا رو دریافت میکنید.

آرمین جان دستتون درد نکنه , یه هدفون Beats Pro ـی aaa+ خریداری کرده بودم . دیروز رسید .

با سلام خدمت آرمین عزیز

از ایشون ۱ عدد beats tour و ۱ عدد beats solo HD و ۱ عدد beats wireless خریداری کردم

امروز که beats wireless دستم رسید و تست کردم از همه لحاظ نسبت به ۲ مدل قبلی فرق داشت

کیفیت صدای این مدل که واقعا عالیه!!! ( بدون اغراق دارم میگم این مورد رو )

جنس بدنه هم خیلی عالی هست و نسبت به جنس بدنه solo HD خیلی بهتر و مقاوم تر هست

من با هدفون های زیادی آهنگ گوش دادم از برند های مختلف اما واقعا beats wireless نسبت به همه اونها بهتر هست

از آرمین عزیز هم تشکر میکنم

موفق باشی داداش

آقا آرمین مشکل حل شد
من بیتس سولو گرفتم کیفیت عالیه خدایی هرکی نگیره از دستش رفته.با اینکه ماله من خیلی طول کشید ولی بازم راضیم ایشاالله بیشتر بفروشی
دوستان من امروز رفتم از دفترایشون خرید کردم .
بسیار راضی هستم کیفیت و همه چیز هم عالی بود و باز هم می خوام در اینده یک هدفون خوب هم بگیرم از ایشون

سفارش من امروز رسید ( New Urbeats)

بسته بنده رسید ...
عالی و بدون نقص ...
ممنون از آرمین عزیز

يك عدد sync by 50 cent از ايشون خريداري شد.واقعا ممنون كه اون همه وقت گذاشتين و سوالامو جواب دادين.كيفيت صداش عاليه چه شفافيت چه باس،در كل جاي حرفي نذاشته برام.ايشالا خوب بفروشين.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

دو عدد هدفون Beats Solo & Detox حضوری از آرمین جان خریداری شد.
من امروز خیلی وقتشون رو گرفتم و آرمین جان کاملا با حوصله برای من وقت گزاشتن.ایشون فروشنده ای مطلع و بسیار با متانت هستند.
ضمنا هدفون ها Same Original هست و کیفیت چه از نظر صدا چه ساخت بسیار خوب هست.

من امروز از آقا آرمین ie80 aaa خریدم واقعا صدای عالیی داره

Sent from my LT26i using Tapatalk

با سلام. بنده یک عدد هدفون Beats Mixr از ایشون خریداری کردم.با وجود اندکی تاخیر در تحویل از خریدم خیلی راضی هستم.کیفیت و .همینطور از مشتری مداری و رفتار خوب ایشون کمال تشکر رو دارم.

من امروز خدمت اقا آرمین رسیدم و ازشون ایرفون سنهایزر مدل cx310 خریدم و بسیار راضیم . ایشون فروشنده ای بسیار خوش برخورد و با حوصله هستند و چند مدل رو برای من آوردند و من بعد از تست خریدم کیفیت صدای گوشی من زیاد جالب نبود حتی گوشی خودشون رو در اختیار من گذاشتند تا من تست کنم . من واقعا راضیم از خریدم

اقا بسته من رسید بیتس تور سفید مرسی داش دمت گرم عالی بود

اقا ارمین واقعا شخص قابل اعتماد و خوشبرخوردی هستند. واقعا وقت میذارن و به سوالات پاسخ میدم. شخص بسیار محترمی هستند.
چندتا سوال داشتم از ایشون تمام و کمال راهنمایی کردن. ازشون خیلی ممنونم.
گفتم که بدونین فروشنده بسیار خوش برخورد و پاسخ گویی هستند
موفق باشید

Sent from my iPad using Tapatalk

با تشکر از آؤمین عزیز بنده یک عدد هدفون detoxeو یک عدد ایرفون پاور بیتس و یک عدد ایرفون سنهایزر ام ام 70 خریداری شد و مبلغ واسون جابجا کردم و پسری واقعا با شخصیت و به تمام سوالاتم پاسخ صحیح دادن و خلاصه یک دو روز وقت گذاشتن با تشکر

یه sms sync سفید از اقا ارمین عزیز خریداری شد

یه Beats Tour MONSTER +AAA از آقای آرمین به صورت حضوری خریداری شد.کیفیت بسیار خوبه.

من سال پیش همین موقع ها یک ایرفون بیتس تور طرح از آقا آرمین گرفتم این هدفون مثله مرد با کیفیت اولیه داره کار می ده . واقعا در خریدش شک نکنید.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

آقا
آرمین تو کار هدفن فوق العادس
یه دونه باشی
آرمین جات بار جدیدت اومد خبر بده

من امروز حضوری یه هدفون بیتس وایرلس خریدم.اخلاق آقا آرمین عالی بود و با حوصله گذاشتن همه ی مدل هارو تست کنم.قیمت ها هم عالی.در کل در خرید از ایشون شک نکنید.

باسلام خدمت آرمین جان عزیز.بخدا اصلا فکر نمیکردم برای اینکه کمکم کنه تا یه ایرفون مناسب باتوجه به سلیقه ام بگیرم اینقدر با صبر و حوصله به سوالاتم پاسخ بدهد و از تجربیاتش برام نظر بده. بازم جا داره از آرمین جان تشکر کنم و بهش بگم خیلی آقایی:cool:

فایل های ضمیمه

• ARIOSYSTEM LOGO Shekari1.png
    ARIOSYSTEM LOGO Shekari1.png
    45.9 KB · نمایش ها: 107
Last edited:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
...............................

Last edited:

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
به تومانه
ولي قابل شما رو نداره :)

javad_

Registered User
لایک‌ها
0
من هم یکی دارم مدل تور اکبنده بهم هدیه دادن هرکی خواست میفروشم 09195241459

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
اگه میشه یه اطلاعاتی ازش بزار . چند کاناله هست ؟ . انتی نویز داره ؟ چند دسی بل هست ؟

Arash Moghaddas

Registered User
لایک‌ها
83
آقا بازه صدای solo hd چند دسی بل هستش؟

Therion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یه عکس میگیرید ازشون؟ من یه دونه فیک دارم که "بی" روش خطش کاملا کجه و از دور هم مشخصه که فیکه. اگه میشه شما از یکیشون یه عکس از نزدیک بذارید که اگه اوکی بود یه دونه سولو سفید ازتون بگیرم. مرسی

من الان یه سرچ سریع زدم، اگه عکس دومی که گذاشتید از محصولات خودتونه که میفروشید، کارتون درسته :):)

Last edited:

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
اگه میشه یه اطلاعاتی ازش بزار . چند کاناله هست ؟ . انتی نویز داره ؟ چند دسی بل هست ؟

مدل های مختلف اطلاعات فنی مختلفی دارند
ولی همه شون Noise Canceling دارن
هدفون های Pro , Detox دارای تفکیک صدای بالاتری نسبت بقیه هستند
اگه مدل خاصی مد نطرتون هست بگید اطلاعات دقیق تری بدم خدمتتون

آقا بازه صدای solo hd چند دسی بل هستش؟

110dB (+/-2dB)

آقا یه عکس میگیرید ازشون؟ من یه دونه فیک دارم که "بی" روش خطش کاملا کجه و از دور هم مشخصه که فیکه. اگه میشه شما از یکیشون یه عکس از نزدیک بذارید که اگه اوکی بود یه دونه سولو سفید ازتون بگیرم. مرسی

من الان یه سرچ سریع زدم، اگه عکس دومی که گذاشتید از محصولات خودتونه که میفروشید، کارتون درسته :):)

بله عکس دوم از جنس های خودمون هست
مدل Solo نداریم در حال حاضر Solo HD موجوده که رنگ سفید هم داره

behrad22

Registered User
لایک‌ها
26
اقا قیمت studio رو درست زدید؟:eek:
فرقش با pro فقط 15 تومنه یعنی؟
مطمعنن قیمت یکی از این دوتا رو اشتباه درج کردید؟
بعد این که شما limited color ندارید؟studio مد نظر است؟

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
اقا قیمت studio رو درست زدید؟:eek:
فرقش با pro فقط 15 تومنه یعنی؟
مطمعنن قیمت یکی از این دوتا رو اشتباه درج کردید؟
بعد این که شما limited color ندارید؟studio مد نظر است؟

نه درسته :)
مدل هاي Pro خريد قبل هست و هنوز قيمت هاش رو بالا نبرديم براي دلار

استوديو فقط مشكي و سفيد موجوده

sina_bonjovi

Registered User
لایک‌ها
46
عکس های بیشتری از خود هد فون و جعبش بزاری ممنونت میشم

sinaagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دادا فرق پرو با دتوکس چیه دقیقا؟!
چه تعداد از این هدفون ها موجود دارین؟!

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159

چه مدلي مد نظرتون هست ؟

دادا فرق پرو با دتوکس چیه دقیقا؟!
چه تعداد از این هدفون ها موجود دارین؟!

اولين فرقشون كه ظاهرشون و ليميت بودن ديتاكس هست
ولي در صدا اگر با پلير هاي معمولي گوش كنيد زياد تفاوت صدا احساس نميكنيد ولي اگه دستگاه قوي داشته باشيد صداي ديتاكس بهتره ولي جفتشون صداشون تو يه سبكه

sinaagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور از لیمیت بودن دتوکس اینه که فقط به یک رنگ و مدل تولید میشه؟!

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
منظور از لیمیت بودن دتوکس اینه که فقط به یک رنگ و مدل تولید میشه؟!

فقط به يك رنگ توليد ميشه ولي اون ليميت بودن به دليل توليد محدود هست به خاطر رنگ منحصر به فرد و امضاي شخصي دكتر

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
tour چه رنگ هایی موجوده؟؟؟

همون رنگی که در عکس گذاشتم نمونه اش رو
مشکی - قرمز

این دو تا عکس از جعبه و محتویات SoloHD هست
اطلاعات بیشتری لازم داشتید بگید بزارم

84336873343480967800.jpg98270588352689524835.jpg

Last edited:

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
چه مدلي مد نظرتون هست ؟

/QUOTE]
بیشتر مدل پرو و استدیو

یه سئوال دیگه.در اورجینال این هد فون ها طلا به کار رفته بخاطر رسانایی که داره.ایا این هد فون هم اینجورین؟؟؟

این عکس های Pro , Studio

IMG_0050AAA.jpgIMG_0051AAA.jpg

بله اورجینال ها توی کابلهاشون طلا استفاده شده برای رسانایی بهتر
ولی HighCopy ها طلا نداره و دلیل اصلی تفاوت قیمتشون همین طلا هست
وگرنه نوع ساخت اسپیکر هاشون و ووفرهاشون و صدا تفاوت زیادی نداره

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
چون شما آدم صادقی هستی من یه PRO از شما میخرم !

بالا