برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره صدا . مرکز تخصصی فروش هدفون . ایرفون . اسپیکر .هدست و هندزفری از معتبرترین برند ها

کدامیک از وارد زیر از اهمیت بالاتری برای انتخاب هدفون موردنظر شما برخوردار است ؟

• طراحی ظاهری و بدنه

Votes: 61 17.8%
  • شفافیت صدا

Votes: 237 69.1%
  • حجم صدا و باس

Votes: 179 52.2%
  • مقاومت بدنه و کابل ها

Votes: 73 21.3%
  • آگوستیک و عایق بندی هدفون

Votes: 75 21.9%

• Total voters
    343

arm4n

Registered User
لایک‌ها
20
سلام tour without control دارید؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام اقا ارمین
ادرستون پخ میکنید حضوری بیام بگیرم
ibeats sensation xe میخواستم

پ خ شد

سلام آقا آرمین.مدل تور رو موجود دارین؟ قیمتش چنده؟
بله موجوده
پ خ شد

سلام لطفا شماره کارت و هزینه خرید یک عدد iBeats Sensation XE HTC رو پی ام کنید.

پ خ شد

سلام tour without control دارید؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta
خیر فقط ریموت دار داریم

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93
آقا دستت درد تکنه هدفون امروز اومد رسید دستم

بنده از آرمین جان یه دونه هدفون AAA+ یا همون same Orginal مدل Pro رو خریداری کردم
بنده قبلا گرید a همین هدفون رو امتحان کرده بودم و امروز که هدفونی که آرمین حان لطف کردن فرستادن رسید دستم و تست کردم و بین گرید a و AAA+ کلی تفاوت از هر لحاظ هست که کامل توضیح میدم:

1: کیفیت ساخت بدنه هدفون تو گرید AAA+ به جرات میتونم بگم 95% عینه اورجینال هست چه از نظر آلمینیوم استفاده شده در ساخت بدنه هدفون و وزن هدفون
ولی تو گرید A کیفیت ساخت هدفون پایینتره و عملا آلمینیوم و نوع مواد استفاده شده تو ساخت بدنه و ریل های نگهدارنده هدفون یه حالت براق و کم کیفیتی دارن

2:نوع چرم استفاده شده برای بالشتک های هدفون گرید AAA+ خیلی بهتر و نرمتر و برجسته تر از گرید A هست.

3:تو گرید AAA+ هدباند هدفون عینا مثل مدل اورجینال قطور و حجیم بوده و نرم و طوری طراحی شده که باغث خنثی شدم وزن بالای هدفون میشه ولی تو گرید A هدباند هدفون یه حالت خیلی نازک و بی ریختی رو داره که به هیچ وجه اون فشاره وارده به سر و گردن و دفع نمیکنه.

4:مهمترین بخش هدفون که همون صداش میشه دوستان در گرید A صدای باس یا فراکانسهای پایین تقریبا حذف شده و باس خیلی کمی رو شنونده احساس میکنه و بیشتر صدای بدون باس و تیزی پخش میشه که در صداهای بالا باعث قاطی شدن صداها باهم شده و گوش اذیت میشه ولی تو گرید AAA+ ووفر های هدفون طوری طراحی شدن که باس بسیار نرم و اصطلاحا باس مخملی رو به گوش القا میکنه و صدای زیر رو بدون قاطی کردن فرکانسها و عدم نویز با صدایه شفاف پخش میکنه ( البته اینم باید بگم پلیرتون خیلی تاثیر داره تو نوع صدایی که از هدفون میگیرید.باید پلیرتون قوی باشه تا بتونه با هدفون درایو بشه.شما نیابد انتظار داشته باشید که از یه پلیر ضعیف بتونید یه صدای شفاف با باس مخملی رو برای این هدفون سایز بزرگ بگیرید)
5: کیفیت بسته بنده و نوع برجستگی های روی بسته بندی بسیار با کیفیت

در کل بنده که خیلی وسواسی هستم تو صدا و نوع صدایی که وسیلم برام پخش میکنه این هدفون و پسندیدم.واقعا با مبلغی که خرج میشه کیفیت در حد یه هدفون 1 تومن بالا رو دریافت میکنید.

Bahram.R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آرمین جان دستتون درد نکنه , یه هدفون Beats Pro ـی aaa+ خریداری کرده بودم . دیروز رسید .

juventus_1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[h=2][/h] دوستان هدفون تا 40-50 تومن برای سبک ترنس چه پیشنهادی دارید؟

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
آقا دستت درد تکنه هدفون امروز اومد رسید دستم

بنده از آرمین جان یه دونه هدفون AAA+ یا همون same Orginal مدل Pro رو خریداری کردم
بنده قبلا گرید a همین هدفون رو امتحان کرده بودم و امروز که هدفونی که آرمین حان لطف کردن فرستادن رسید دستم و تست کردم و بین گرید a و AAA+ کلی تفاوت از هر لحاظ هست که کامل توضیح میدم:

1: کیفیت ساخت بدنه هدفون تو گرید AAA+ به جرات میتونم بگم 95% عینه اورجینال هست چه از نظر آلمینیوم استفاده شده در ساخت بدنه هدفون و وزن هدفون
ولی تو گرید A کیفیت ساخت هدفون پایینتره و عملا آلمینیوم و نوع مواد استفاده شده تو ساخت بدنه و ریل های نگهدارنده هدفون یه حالت براق و کم کیفیتی دارن

2:نوع چرم استفاده شده برای بالشتک های هدفون گرید AAA+ خیلی بهتر و نرمتر و برجسته تر از گرید A هست.

3:تو گرید AAA+ هدباند هدفون عینا مثل مدل اورجینال قطور و حجیم بوده و نرم و طوری طراحی شده که باغث خنثی شدم وزن بالای هدفون میشه ولی تو گرید A هدباند هدفون یه حالت خیلی نازک و بی ریختی رو داره که به هیچ وجه اون فشاره وارده به سر و گردن و دفع نمیکنه.

4:مهمترین بخش هدفون که همون صداش میشه دوستان در گرید A صدای باس یا فراکانسهای پایین تقریبا حذف شده و باس خیلی کمی رو شنونده احساس میکنه و بیشتر صدای بدون باس و تیزی پخش میشه که در صداهای بالا باعث قاطی شدن صداها باهم شده و گوش اذیت میشه ولی تو گرید AAA+ ووفر های هدفون طوری طراحی شدن که باس بسیار نرم و اصطلاحا باس مخملی رو به گوش القا میکنه و صدای زیر رو بدون قاطی کردن فرکانسها و عدم نویز با صدایه شفاف پخش میکنه ( البته اینم باید بگم پلیرتون خیلی تاثیر داره تو نوع صدایی که از هدفون میگیرید.باید پلیرتون قوی باشه تا بتونه با هدفون درایو بشه.شما نیابد انتظار داشته باشید که از یه پلیر ضعیف بتونید یه صدای شفاف با باس مخملی رو برای این هدفون سایز بزرگ بگیرید)
5: کیفیت بسته بنده و نوع برجستگی های روی بسته بندی بسیار با کیفیت

در کل بنده که خیلی وسواسی هستم تو صدا و نوع صدایی که وسیلم برام پخش میکنه این هدفون و پسندیدم.واقعا با مبلغی که خرج میشه کیفیت در حد یه هدفون 1 تومن بالا رو دریافت میکنید.

مباركت باشه داداش
لطف داري

آرمین جان دستتون درد نکنه , یه هدفون Beats Pro ـی aaa+ خریداری کرده بودم . دیروز رسید .

خواهش ميكنم
مباركتون باشه

سلام ارمین جان
من هنوز منتظره خبرت برای هدبند استودیو هستما !

سلام
پوريا جان يادم هست
ايندفعه برام هدباند استوديو نيومد
برسه حتما خبرت ميكنم

mahdifarzaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش
آدرستون رو لطفا پ. خ کنید
میخوام حضوری بیام بگیرم

ghafooriyan

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام خدمت آرمین عزیز

از ایشون ۱ عدد beats tour و ۱ عدد beats solo HD و ۱ عدد beats wireless خریداری کردم

امروز که beats wireless دستم رسید و تست کردم از همه لحاظ نسبت به ۲ مدل قبلی فرق داشت

کیفیت صدای این مدل که واقعا عالیه!!! ( بدون اغراق دارم میگم این مورد رو )

جنس بدنه هم خیلی عالی هست و نسبت به جنس بدنه solo HD خیلی بهتر و مقاوم تر هست

من با هدفون های زیادی آهنگ گوش دادم از برند های مختلف اما واقعا beats wireless نسبت به همه اونها بهتر هست

از آرمین عزیز هم تشکر میکنم

موفق باشی داداش

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام داداش
آدرستون رو لطفا پ. خ کنید
میخوام حضوری بیام بگیرم
پ خ شد

حالا بفرستید
قیمت Same Original با تخفیف لطقاً

پ خ شد
با سلام خدمت آرمین عزیز

از ایشون ۱ عدد beats tour و ۱ عدد beats solo HD و ۱ عدد beats wireless خریداری کردم

امروز که beats wireless دستم رسید و تست کردم از همه لحاظ نسبت به ۲ مدل قبلی فرق داشت

کیفیت صدای این مدل که واقعا عالیه!!! ( بدون اغراق دارم میگم این مورد رو )

جنس بدنه هم خیلی عالی هست و نسبت به جنس بدنه solo HD خیلی بهتر و مقاوم تر هست

من با هدفون های زیادی آهنگ گوش دادم از برند های مختلف اما واقعا beats wireless نسبت به همه اونها بهتر هست

از آرمین عزیز هم تشکر میکنم

موفق باشی داداش

لطف داری
مبارکت باشه

smra81

Registered User
لایک‌ها
5
سلام داداش.اگه تعویض داری با تور پخ بده.

amir0831

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منم هدفون Ibeats خواستم با تخقیف.فقط یک سوال داشتم این هدفون الان تو سایتهای خارجی مثل امازون قیمت 100 دلار داره که میشه 350 هزار تومن.پس چجوری شما میدین 95 تومن .؟؟؟
ممنون اگه راهنمایی کنین

pryousefi

Registered User
لایک‌ها
0
salam man gushim s3 hast
mikhastam bebinam mishe kari kard hamun keyfiat sedaei ke beats ruye HTC mide ru gushimam bede
ya masalan hedfoni hast ke in keyfiato vase s3 bede?

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
منم هدفون Ibeats خواستم با تخقیف.فقط یک سوال داشتم این هدفون الان تو سایتهای خارجی مثل امازون قیمت 100 دلار داره که میشه 350 هزار تومن.پس چجوری شما میدین 95 تومن .؟؟؟
ممنون اگه راهنمایی کنین

ابرفون iBeats چند مدل داره
اون مدلي كه تو سايت Beats , Amazon براي فروش هست با قيمت 100 دلار با اون iBeats كه 95 تومنه فرق داره
اون iBeats كه شما ديدين قيمتش 530 تومنه
اون مدلي كه 95 تومن هست جزو مدل هاي رسمي بيتس نيست و براي گوشي هاي htc sensation توليد ميشده توسط htc و چون مدل رسمي نيست قيمت جهاني نداره
ولي قيمتش حدود 25 دلار هست
Black New iBeats in Ear Headphones Headset with Microphone for HTC | eBay

salam man gushim s3 hast
mikhastam bebinam mishe kari kard hamun keyfiat sedaei ke beats ruye HTC mide ru gushimam bede
ya masalan hedfoni hast ke in keyfiato vase s3 bede?

سلام
خير براي گلكسي همچين چيزي وجود نداره
علت اين تفاوت براي اينه كه براي داشتن صداي مناسب روي هدفون بايد خروجي سخت افزاري دستگاه قوي باشه
دليل اينكه ايفون حتي مدل هاي اوليه اش يا ايپاد يا ايپد با اينكه مثل htc نرم افزار اكولايزر بيتس ندارن ولي باز هم صداي خيلي بهتري از htc ميدن همين مساله هست كه خروجي محصولات اپل بسيار قوي هست ولي خروجي گوشي هاي سامسونگ مثل اپل و htc قدرت ندارن كه بتونن هدفون رو بخوبي درايو كنن
يه سري نرم افزار ها هست كه اين مساله رو به صورت نرم افزاري تا حدودي بهبود ميده
اگه استفاده حرفه اي ميخواهين بكنين بايد يه امپليفاير هدفون جيبي بگيرين تا صدا رو براتون تقويت كنه
اونوقت ميتونين گوشي رو به حرفه اي ترين هدفون ها هم وصل كنين و صداي عالي بگيرين

amir0831

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون .اگه میشه قیمت اخر رو برام پخ کن .با اگه با این قیمت هدفون بهتره دیگه ای هم هست ممنون میشم راهنمایی کنید

Ali.v

Registered User
لایک‌ها
4
سلام آقا آرمین خوبین؟

بین تور و آی بیتس کدوم بهتره از نظر کیفیت صدا؟ برای mp4 پلیر میخوام (Sony NWZ A800)

مرسی

بالا