برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در مورد خرید تلویزیون سه بعدی 46 اینچ FULL HD

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
من برای خرید تلویزیون سه بعدی 46 اینچ full hd دچار سر درگمی شدم.
مدلهای NX720 و EX720 سونی رو از نزدیک دیدم و به نظرم خوب بودن .
کیفیت تصویر le8300x sharp رو هم دیدم خوب بود .
حالا با توجه به اینکه کیفیت تصویر 3D و دوام tv برام خیلییی مهمه با حداکثر بودجه 2700 کدوم رو بخرم ؟؟؟؟
لطفا" اگه مدل بهتری هم میشناسید راهنماییم کنید .
ممنون

saman148

Registered User
لایک‌ها
39
هيچ تي وي به پاي VT30 panasonic نميرسه ولي 50 اينچه و فكر كنم يكم بيشتر از بودرجتون ولي واقعا بي نظيره

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوستان
من برای خرید تلویزیون سه بعدی 46 اینچ full hd دچار سر درگمی شدم.
مدلهای NX720 و EX720 سونی رو از نزدیک دیدم و به نظرم خوب بودن .
کیفیت تصویر le8300x sharp رو هم دیدم خوب بود .
حالا با توجه به اینکه کیفیت تصویر 3D و دوام tv برام خیلییی مهمه با حداکثر بودجه 2700 کدوم رو بخرم ؟؟؟؟
لطفا" اگه مدل بهتری هم میشناسید راهنماییم کنید .
ممنون

مدل NX720 سونی جزء مدلهای خیلی خوبش هست اما اگه بخوام با le8300x مقایسش کنم با توجه به اینکه دوام و کیفیت tv برات مهمه باید بگم که le8300 واقعا" سرتره . پنل le8300 ژاپنی هست و این tv دارای تکنولوژی کواترونه که اینها باعث ایجاد تصاویری بی نظیر با رنگهای طبیعی شده و اگه این دو tv که هر دوشون جزء بهترینها هستن رو از نزدیک مقایسه کنی خودت به کیفیت خوب تصاویر 2d و 3d مدل le8300 پی میبری . 46 اینچ این مدل قیمتش 2650 تومن هست و یکسری هدایای ویژه به همراهش میدن که قیمت هدایاش حدود 500 تومنه .

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
هيچ تي وي به پاي VT30 panasonic نميرسه ولي 50 اينچه و فكر كنم يكم بيشتر از بودجتون ولي واقعا بي نظيره
ممنون بابت راهنماییت سامان عزیز . vt30 رو از نزدیک دیدم یکی از بهترین پلاسماهایی هست که تا الان دیدم ولی نمیخوام پلاسما بخرم چون این بودجه رو به زحمت جور کردم و میخوام یه عمر برام کار کنه ولی حتی بهترین پلاسماها دوام و عمر طولانی ندارن و یک مورد دیگه اینکه میترسم مشکل جا موندگی تصویرش توی دراز مدت اذیتم کنه و از خریدم پشیمون بشم.

rjhmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
بنظر من سری 9 سامسونگ بگیر( البته باید از دبی سفارش بدی ) . درنمایشگاه صوتی تصویری لاس وگاس بهترین تی وی شناخته شده دارای سی پی یو دو هسته ای و قابلیت اپگرید سخت افزاری دراینده.این سری دارای مادربوردیست که سی پی یو ، رم، و چیپ تصویری قابل ارتقاع داره واینده میتونی چیپ 4K که بیاد روش نصب کنی، از لحاظ کیفیت تصویر وامکانات جانبی بینظیره.دوکنترل داره، یکیش با نمایشگرکه تصویر درحال پخش رو نشون میده

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان من با توجه به تحقیقاتی که کردم و مقایسه تصویری که از نزدیک توی فروشگاهها داشتم تازه فهمیدم که مرغوبیت پنلهاش ژاپنی چقدرررر توی کیفیت تصویر تاثیر مثبت میذاره و چون دوام tv هم برام خیلییی مهمه و بودجم هم توی این مدت افزایش پیدا کرده دیگه کاملا" مصمم هستم که یه tv خوب با شرایطی که قبلا" گفتم و با پنل مرغوب تهیه کنم. لطفا" قبل از بالارفتن قیمت دلار راهنماییم کنید .
ممنون

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
قیمت ها که رو به پایین اومدن هست...

بنظر من 6960 سمسونگ بگیر، ناموس تلویزیونه ! دی

مصرف برق درحالت عادی 100 وات. درحالت اکو 40 وات !!!

سه تا USB3 !!

WIFI !!!

Web Browser !

همراه این مدل یک کیبورد QWERT بیسیم هم هست، نمیدونم تو ایران کیبوردش هم میدن یا نه...

کیفیت تصویر که خدا ! کیفیت قطعات هم بنده خدا ! هوشمند هم هست ! کلی هم برنامه فارسی براش اومده و همینطوری داره میاد !

از یه چیز سمسونگ خیلی خوشم میاد اینکه ریموتش کنترل تلویزیون هاش هم حتی بکلایت داره !!! قبلا فقط برای دکمه های ولوم و چنل بکلایت میزاشتن ولی الان کل دکمه ها بکلایت دارن !

نمیدونم دیگه از یه تلویزیون چه انتظاری میشه داشت...

خداییش یه امکاناتی توی تلویزیونهاش میزاره که آدم بعضی وقتها اینجوری میشه :blink:

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
مرسی از راهنماییت alfredo جان آره خوشبختانه قیمتها کم شد ولی نمیخوام سامسونگ بگیرم . راستش اولش خودم هم قصد خرید سامسونگ رو داشتم ولی وقتی توی نمایندگی های سونی و شارپ و پاناسونیک رفتم و کیفیت تصویر این tv ها رو از نزدیک دیدم کاملا" بیخیال سامسونگ شدم چون اصلا" با اونها قابل مقایسه نبود . راستش من از تصاویر با رنگهای طبیعی و ملایم لذت میبرم و سامسونگ توی کیفیت تصاویر اون چیزی نیست که من میخوام واسه همین بعد از 3-2 روز تحقیق و رفتن به نمایندگیهای مختلف و مقایسه تصاویر، الان بین برندهای سونی و شارپ و پاناسونیک دنبال tv میگردم . اگه شما یا دوستان توی این زمینه بهم کمک کنید و چند تا مدل معرفی کنید خیلییی ممنون میشم .

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
توی تاپیکها خوندم که تلویزیونهای سونی ضعفشون توی پخش فرمتها از طریق usb هست و من برام پخش فیلم و mkv خیلی مهمه . دیروز فهمیدم که مدلهای سونی که توی رنج بودجه من هستن پنلشون ژاپنی نیست و مدلهای بالاتر و گرون قیمت سونی مثل سری hx و ... هستن که پنلشون ژاپنیه . اینها درسته ؟

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
شارپ le8300x دقیقا" همون چیزیه که تو میخوای . با توجه به چیزایی که گفتی راجع به خرید le8300x شک نکن . پنل ژاپنی + کیفیت تصویر عالی + مجهز به تکنولوژی کواترون و در نتیجه نمایش رنگهای زنده و طبیعی + گارانتی معتبر +گیرنده دیجیتال داخلی + پخش انواع فرمتها از usb مثل :

• قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP

• قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

• قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

لینک مشخصات le8300 شارپ :
ماديران - Sharp Home theater HT-CN9900DVW-مشخصات، بررسي و خريد-سينمای خانگی شارپ

subzero7111

Registered User
لایک‌ها
61
نه عزیز نه سامسونگ بگیر نه سونی فقط LG بگیر
من خودم 6940 سامسونگ رو خریدم تو کیفیت تصویر در حالت عادی که خیلی خداست در حالت 3d تصویر کمی لرزش داره و بعد از یه ربع چشم درد میشی!
تازه فهمیدم تبلیغایی که LG میکرد راست بوده!!! میگفت لرزش تصویر ! سردرد! سنگینیه عینک!! و....!
اما lg هم عینکاش سبکه هم تصویر نمی لرزه و .... ! و البته قیمت عینکاش دونه ای 15 هزار هستش ولی سامسونگ و سونی 100 تومن به بالاست!!
اگه از lg خوشت نیومد sharp رو بگیر ! بهترین برند tv 3d در اروپا هستش! فعلا هم که تکنولوژی 4 رنگ رو داره که هنوز هیچکی نداره
موفق باشی

ali2411

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام من هنوز نتونستم یه برند خوب انتخاب کنم ولی یکسالی هست که در پی انتخاب تی وی خوب هستم چهار بار هم رفتم بانه حتی یک بار یدونه ال ای دی گروندیک آلمان برای یکی از فامیلامون خریدم خیلی خیلی جالب بود اینو میگم اگر برای من مسئله اینترنت نبود حتما فیلیپس می خریدم یعنی بی هیچ عنوان شک نکن در مورد کیفیت تصویر حتی من تو بانه هیتاچی شارپ توشیبا رو چک کردم یک ماه پیش رفتم بانه گروندیک پیدا نکردم ولی مارکهای جالب فیلیپس موجود بود.
اگر اطلاعاتی در مرد اینترنت تی وی داری سری به اینجا بزن http://forum.persiantools.com/t255824.html

Last edited:

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
نه عزیز نه سامسونگ بگیر نه سونی فقط LG بگیر
من خودم 6940 سامسونگ رو خریدم تو کیفیت تصویر در حالت عادی که خیلی خداست در حالت 3d تصویر کمی لرزش داره و بعد از یه ربع چشم درد میشی!
تازه فهمیدم تبلیغایی که LG میکرد راست بوده!!! میگفت لرزش تصویر ! سردرد! سنگینیه عینک!! و....!
اما lg هم عینکاش سبکه هم تصویر نمی لرزه و .... ! و البته قیمت عینکاش دونه ای 15 هزار هستش ولی سامسونگ و سونی 100 تومن به بالاست!!
اگه از lg خوشت نیومد sharp رو بگیر ! بهترین برند tv 3d در اروپا هستش! فعلا هم که تکنولوژی 4 رنگ رو داره که هنوز هیچکی نداره
موفق باشی
راستش من مشکل اساسی که با LG دارم اینه که اصلا" از کیفیت و رنگ تصاویرش خوشم نمیاد . به نظرم رنگ تصاویرش خیلییی تند و غیر طبیعیه ولی با نظرت در مورد le8300x موافقم . این مدت همش به نمایندگیهای مختلف سر زدم ولی کیفیت تصویر le8300 از همه بهتر بود و اینکه به نظرم تکنولوژی 4 رنگش باعث شده این Tv رنگهای بیشتری تولید کنه و نمایش رنگهای طبیعیش و نزدیک به واقعیتش بیشتر بشه . طی یکی دو روز آینده دیگه میخوام تلویزیونم رو بخرم . احتمالا" همین le8300 رو بخرم ، دوستان کسی پیشنهادی نداره ؟؟؟

itfanz

Registered User
لایک‌ها
33
راجع به le8300x شک نکن . کیفیت تصویرش عالیه . من هم چند وقت دنبال یه tv خوب بودم و بالاخره همین مدل رو خریدم . حدود 570 تومن هم باهاش هدایای ویژه میدن . پنلش ژاپنی هست .گارانتیش هم که مادیرانه و معتبره .

ali2411

Registered User
لایک‌ها
0
راجع به le8300x شک نکن . کیفیت تصویرش عالیه . من هم چند وقت دنبال یه tv خوب بودم و بالاخره همین مدل رو خریدم . حدود 570 تومن هم باهاش هدایای ویژه میدن . پنلش ژاپنی هست .گارانتیش هم که مادیرانه و معتبره .

سلام من میخام برم بانه بخرم
لطفا تجربیات استفاده از این تی وی رو (le8300x) و یک عکس از ریموت کنترلش رو بعد از مطالعه این تایپیک http://forum.persiantools.com/t255824.html برام بگو خواهش می کنم چون بین سونی ex720 . سامسونگ d8000, d7000 , LG 47LW98000
فيليپس (مدل "46 PFL8606) , فيليپس (مدل "47 PFL7606 , موندم راهنمایم کنید و پخش فرمتها از یو اس پی برام ملاک نیست

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوست عزيز اين مدل از شارپ رو خريدين ؟

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان من بالاخره le8300x sharp رو خریدم . باید بگم که واقعا" از انتخابم راضیم . یه مدت زیادی پرس و جو کردم ولی ارزش داشت چون بالاخره یه tv خوب خریدم و هزینم رو پای یه tv مرغوب با امکانات و گارانتی خوب گذاشتم . هر کی میاد خونمون و کیفیت تصویر تلویزیونم رو میبینه میگه واقعا" معلومه یه پنل ژاپنی مرغوب داره که توی کیفیت تصویر تلویزیون تاثیر مستقیم گذاشته . اکثر فرمتها رو هم از usb اش پخش میکنه و این خیلی راضیم میکنه . یه فیلم 3D هم باهاش دیدم که رضایتم رو از خرید این tv چند برابر کرد . خلاصه اینکه دلم نیومد توی تاپیک نیام و از دوستانی که راهنماییم کردن تشکر نکنم و به بقیه هم توصیه میکنم یه بار این tv رو از نزدیک ببینن تا بودجشون رو صرف یه tv با دوام و با کیفیت کنن :)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
مبارکتون باشه.
چند خریدید؟ هدیه و از این جور چیزها هم داشت؟

دوستان من بالاخره le8300x sharp رو خریدم . باید بگم که واقعا" از انتخابم راضیم . یه مدت زیادی پرس و جو کردم ولی ارزش داشت چون بالاخره یه tv خوب خریدم و هزینم رو پای یه tv مرغوب با امکانات و گارانتی خوب گذاشتم . هر کی میاد خونمون و کیفیت تصویر تلویزیونم رو میبینه میگه واقعا" معلومه یه پنل ژاپنی مرغوب داره که توی کیفیت تصویر تلویزیون تاثیر مستقیم گذاشته . اکثر فرمتها رو هم از usb اش پخش میکنه و این خیلی راضیم میکنه . یه فیلم 3D هم باهاش دیدم که رضایتم رو از خرید این tv چند برابر کرد . خلاصه اینکه دلم نیومد توی تاپیک نیام و از دوستانی که راهنماییم کردن تشکر نکنم و به بقیه هم توصیه میکنم یه بار این tv رو از نزدیک ببینن تا بودجشون رو صرف یه tv با دوام و با کیفیت کنن :)

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
مبارکتون باشه.

این مدلی رو که شما خریدید، یکی از آشناهای ما هم داره، ولی نه کیفیت خیلی فوق العاده ای ازش دیدم نه دیزاین جالبی داره نه سه بعدی درست و حسابی داره نه رابط کاربری جالب !

فرمت هایی هم که پخش میکنه توی کیفیت های بالا دچار نویز زیاد ! و ریپ زدن و بلور شدن و... هستند !

نظر شخصی : این برند هرچند ژاپنی و بسیار با دوام هست ! ولی از نظر امکانات و کیفیت تصویر، حتی حریف الجی نمیشه ! این 4 رنگش هم فقط جنجال تبلیغاتیه...

تنها مزیتش ژاپنی بودنشه ! (احتمالا عمرش زیاده و خراب نمیشه !)

پ ن : الآن هرکی میرسه یه چیزی بار ما میکنه ! ولی من اینارو میگم که فردا یه آدم بدبخت از دنیا بی خبر نیاد اینهارو بخونه و فکر کنه چه خبره و خلاصه باعث اشتباه در انتخابش بشه !

پ ن2: از دست من ناراحت نشید، احتمالا من هم بخاطر کم تجربگی و عدم اطلاع از حقیقت و دانش این برند و تکنولوژی و ... و کلا همه چیزهای دیگه، این اراجیف رو سرهم کردم ! شما زیاد جدی نگیرید...

بالا