برگزیده های پرشین تولز

پوشش زنده کنفرانس اپل امشب ساعت 21:30 به فارسی

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
WWDC2012.gif

دوستان و همراهان نسل جدید موبایل ها ؛ امروز کنفرانس اپل با نام Apple Media Event برای معرفی بهترین گجت دنیا برگزار خواهد شد.

پس با پوشش زنده این کنفرانس با ما باشید.
وعده ما ساعت ۲۱:۳۰ امشب
پوشش زنده کنفرانس اپل | پرتال نسل جدید موبایل ها

با تشکر تیم تحریریه انجمن Mobile4Persian

Last edited:

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
اپل تصمیم دارد همچون سال گذشته در ادامه برنامه بازیافت خود، گوشی‌های قدیمی را از کاربرانش به قیمتی معقول خریداری کند تا بتوانند با صرف اندکی هزینه بیشتر مدل جدید آیفون را خریداری نمایند. سال گذشته سقف مبلغ پرداختی برای گوشی‌‌های آیفون ۴ سالم ۲۰۰ دلار بود. این سقف برای آیفون 4S به ۳۴۵ دلار رسیده که بسیار منصفانه‌تر به نظر می‌رسد.
اپل چهارشنبه ساعت 21:30 دقیقه آیفون نسل بعدی خود را معرفی خواهد کرد. اگر به این می‌اندیشید که گوشی کنونی‌تان را بفروشید، تا مدل جدید را خریداری نمایید، اپل برای این کار به شما کمک می‌کند. این کمپانی بسته به شرایط گوشی تا سقف ۳۴۵ دلار در ازای گوشی قدیمی‌تان به شما تقدیم می‌کند.

با استفاده از برنامه
بازیافت اپل
، می‌توانید مدل، رنگ و شرایط کلی گوشی آیفون 4S (و دیگر محصولات اپل) را در
ویزارد آنلاین
این برنامه انتخاب نمایید، و در نهایت ارزش دستگاه خود را مشاهده کنید.
اگر شما قیمت نمایش داده شده را منصفانه می‌دانید و قصد فروش دارید، دستگاهتان را به همراه کابل آن برای اپل ارسال نمایید و در ازای آن به میزان مبلغ توافق شده در فروشگاه اپل اعتبار دریافت کنید، که می‌توان با استفاده از آن کلیه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اپل را خریداری نمود.

i329_appleoldiphones1.jpg

این سرویس در ایالات متحده و بریتانیا راه‌اندازی شده است و همانطور که انتظار می‌رود، قیمت یاد شده بنا به این که آیا آیفون دارای خط و خش‌ است یا مثلا در آب افتاده باشد و... تغییر می‌کند. ممکن است بتوانید در فروشگاه‌های دیگر که محصولات دست دوم را می‌فروشند، دستگاهتان را با قیمت بالاتری به فروش برسانید ولی فروش محصول به خود اپل این مزیت را دارد که دیگر پولتان را در جاهای دیگر هدر نمی‌دهید و فقط از آن برای خرید آیفون بعدی استفاده خواهید کرد (البته شاید این موضوع برای برخی افراد یک نکته منفی باشد).
اپل می‌گوید که فراهم کننده این سرویس ارزش دستگاه را وقتی به دستش برسد مشخص می‌کند و به عنوان اعتبار هدیه پرداخت می‌نماید، پس اگر در فرم اینترنتی مطالب غیرواقعی وارد کنید، مبلغ اعلام شده را دریافت نخواهید کرد.

سال گذشته اپل پس از معرفی آیفون 4S تا ۲۰۰ دلار بابت هر گوشی آیفون 4 پرداخت می‌نمود.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
i317_TheNewiPhone610x457.jpg

حتما هنوز هم این سئوال در ذهن شماست که چرا اپل،نام آخرین تبلت خود را آیپد جدید (the new iPad) گذاشت و مثلا چرا اپل نام آن را آیپد ۳ نگذاشت. خب، Phil Schiller از شرکت اپل جواب این سئوال را به خوبی داده است. او می گوید، “ما نمی خواهیم قابل پیش بینی باشیم.“
در مورد آیفون جدید یا آیفون ۵ نیز وضع به همین صورت است.هنوز دقیقا مشخص نیست که نام این دستگاه چه خواهد بود. اما به تازگی وبسایت فون آرنا تصویری که مربوط به فروشگاه موبایل Best Buy می باشد را بدست آورده که به وضوح در این تصویر عبارت “Cases for The New iPhone” مشخص شده است.
اگر این تصویر واقعیت داشته باشد، به نظر می رسد که اپل از نامی شبیه به آیپد جدید برای نسل ششم آیفون استفاده خواهد کرد و آن را “The New iPhone” یا “آیفون جدید” خواهد نامید.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
به گفته منابع آگاه از MacRumors پیش فروش نسل بعدی آیفون یعنی iPhone 5 در روز 14 سپتامبر یا همان بیست چهارم شهریور آغاز خواهد شد.
در گذشته پیش فروش آیفون پس از پایان کنفرانس شروع می شد ؛ ولی ظاهرا این بار اپل قصد رکورد شکنی شگفت انگیزی دارد و در حال افزایش ظرفیت پیش فروش این دستگاه اعجاب انگیز می باشد.
i328_91258640.jpg

i327_91260640.jpg

به قول دوستی iPhone 5 گجتی است که بیشترین انتظار را برای آن کشیده ایم ؛ پس شکی نیست که اپل امشب سنگ تمام خواهد گذاشت.
rtfm.gif

وعده ما امشب ساعت ۲۲:۳۰ با پوشش زنده کنفرانس اپل
give_heart.gif

منبع:

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
دوست عزیز طبق آخرین اعلام به ساعت ایران ساعت 21:30 دقیقه خواهد بود شما یک ساعتی جلو هستید.مواظب باشید عقب نمونید:blush:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,465
ساعت رو براتون درست کردم تو عنوان تاپیک ....

موفق باشید....همین که با اون انجمن کذایی ! ایفون فعلا کاری ندارید خیلی خوبه:دی من از سایت شما میبینم امشب

iphone

Registered User
لایک‌ها
188

موفق باشید....همین که با اون انجمن کذایی ! ایفون فعلا کاری ندارید خیلی خوبه:دی من از سایت شما میبینم امشب

انجمن ایفون رو خو ب اومدی
ای کاش جایی بود فیلمشو میذاشت

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
از تلویزیون ایران پخش میشه یا نه ؟؟؟

نه دوست من از هیچ کانالی پخش نمیشه ؛ من فکر می کنم این طوری هیجان انگیز تر باشه.:rolleyes:

ممنون مازیار جان لطف کردی ؛ آره دیگه در خدمتیم داداش :D

۱۰۰ در ۱۰۰ همه ی برنامه های تلویزیونی قطع میشه بخاطر کنفرانش!ولی امشب امیدوارم با ی غول استثنایی مواجه بشیم!

به نظر منم امشب اپل می خواد غوغا کنه یه چیزی معرفی کنی که حالا حالا آندویید و ویندوز فون و .... نتونند بهش برسند.

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
خدمت همه عزیزان عرض کنم که تلویزیون ایران پخش نمی کنه ولی ممکنه فردا 20:30 اشاره ای کنه:blush:من هم سعی می کنم که اگه فیلمی در سایت هایی که سراغ دارم چه خارجی چه ایرانی پخش شد سریع برای دوستان قرار بدم.

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
به نظر منم امشب اپل می خواد غوغا کنه یه چیزی معرفی کنی که حالا حالا آندویید و ویندوز فون و .... نتونند بهش برسند.
الان هم بنظر من حقیر چیزی نمیتونه با آیفون ۴ اس رقابت کنه!

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
خدمت همه عزیزان عرض کنم که تلویزیون ایران پخش نمی کنه ولی ممکنه فردا 20:30 اشاره ای کنه:blush:من هم سعی می کنم که اگه فیلمی در سایت هایی که سراغ دارم چه خارجی چه ایرانی پخش شد سریع برای دوستان قرار بدم.

هیچ کانالی در دنیا پخش نمی کنه دوست من ؛ سیاست همیشگی اپل هست.
ولی به جاش از فرداش ویدیوی keynote در اینترنت پخش میشه و ان شاالله برای دانلود عزیزان قرارش میدم.

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
درسته اگر کسی واقعا آیفون باز باشه میدونه چه امکانات و سرعت و ... در این گوشی قرار داره.البته 4 اس ها اوایل مشکلاتی داشت از جمله داغ کردن و انتن ندادن و باطری که حامو گرفته بود اما بعدش بهبود یافت و برگشت به اوج

sepehr5768

Registered User
لایک‌ها
56
درسته اگر کسی واقعا آیفون باز باشه میدونه چه امکانات و سرعت و ... در این گوشی قرار داره.البته 4 اس ها اوایل مشکلاتی داشت از جمله داغ کردن و انتن ندادن و باطری که حامو گرفته بود اما بعدش بهبود یافت و برگشت به اوج

هر وسیله ای اول دچار ی سری باگ هست اینکه چیز خیلی مهمی نیست !

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
عزیزم این ها جز باگ به حساب نمی یان.باگ نرم افزاریه.اینها سخت افزاریه که بعد با استفاده از نرم افزار تونست مشکلاتشو حل کنه وگرنه قرار بود جمع آوری بشه که ضربه خیلی بدی به اپل می خورد.
مثلا آنتن دهیشو با استفاده از اپراطورها تونست حل کنه و بعد آپ داد
داغ کردن گوشی هم به دلیل سخت افزاری بود که مجبور شد با دادن اپ جدید سبک ترش کنه و به اون توانی که می خواستن نتونه برسه
و....

بالا