برگزیده های پرشین تولز

پوشش زنده کنفرانس اپل امشب ساعت 21:30 به فارسی

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
7 ساعت و نیم دیگه مونده...
مشتاقانه منتظرم
دوستان یکی از وبسایت های جامع و خوب پارسی کنفرانس اپل رو به طور زنده پوشش میده
http://www.zoomit.ir/

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
حالا کو تا بیاد برسه ایران و ما بخریــــــــم
لعنت به این جهان سومی بودن:hmm:

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
آرزو بر جوانان عیب نیست:Dبچه سفارش می دن از خارج لاکشو می گیرن .چند ماهی نگاش می کنن و لذت می برن تا آنلاکش بیاد:blush:

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
فکر کنم تا اون موقع دلار به 3000 تومان برسه و سه برابر قیمت اصل گوشی باید پول بدیم.
اصلا آقایون یه پیشنهاد بریم با این ترفندهایی که ویزا می گیرن بعد میرن دلار دولتی می گیرن 1000 دلار دولتی بگیریم .دو تا هم آیفون می شه خرید.خوبه ها:blush:

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
ممنون دوست عزیز

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
خواهش می کنم .اینم یه نظره دیگه

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
470
احتمالا فضاش باطل شده...

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
الان هم بنظر من حقیر چیزی نمیتونه با آیفون ۴ اس رقابت کنه!
داداش شما بزرگی اما احساستی برخورد نکنیم.نه تنها من بلکه هیجکی نمیتونه منکر خوبیای ایفون شه.پارسال دقیقا همین موقع ها بود اپل بعد از معرفی اس2 خواست ایفون 5 رو معرفی کنه که 4 اس رو رو کرد.تو یوتیوب و خیلی از نقد بررسبگی ها میتونید ببینید 4 اس از اس2شکست خورد به جز موارد انحصاری اپل که مختص خوش بود.الانم اس3 هست که مقایسش با 4 اس کار ناحقیه جون یک نسل با هم تفوت دارن هرجند هنوزم گوشیای جدید رو با 4 اس مقایسه میکنند.
تا ببینیم امشب اپل امشب جه میکنه که اینطور بوش میاد قرار غافلگیر کنه همه رو.اون چیزایی که گفتم جیزی از ارزش اپل کم نمیکنه.واقعا نمیشه تو اینجور مقایسه کردن یک گوشی برتر و مطلق رو به عنوان برنده معرفی کرد.
منم خودم به شخه اندروید بازم به ولی مشتاقانه منتظر سورپرایز امشب اپل هستم.

hamedone1375

Registered User
لایک‌ها
185
دوستان تو سایت اپل فیلم کنفرانس رو میذارن یا نه؟؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
داداش شما بزرگی اما احساستی برخورد نکنیم.نه تنها من بلکه هیجکی نمیتونه منکر خوبیای ایفون شه.پارسال دقیقا همین موقع ها بود اپل بعد از معرفی اس2 خواست ایفون 5 رو معرفی کنه که 4 اس رو رو کرد.تو یوتیوب و خیلی از نقد بررسبگی ها میتونید ببینید 4 اس از اس2شکست خورد به جز موارد انحصاری اپل که مختص خوش بود.الانم اس3 هست که مقایسش با 4 اس کار ناحقیه جون یک نسل با هم تفوت دارن هرجند هنوزم گوشیای جدید رو با 4 اس مقایسه میکنند.
تا ببینیم امشب اپل امشب جه میکنه که اینطور بوش میاد قرار غافلگیر کنه همه رو.اون چیزایی که گفتم جیزی از ارزش اپل کم نمیکنه.واقعا نمیشه تو اینجور مقایسه کردن یک گوشی برتر و مطلق رو به عنوان برنده معرفی کرد.
منم خودم به شخه اندروید بازم به ولی مشتاقانه منتظر سورپرایز امشب اپل هستم.

با بخشی از حرفت موافقم ولی به نظرم هیچی ایفون نمیشه

Omids

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تا شروع کنفرانس Apple Media Event با عنوان it’s almost here تنها چند ساعت زمان داریم ، احتمالا در کنفرانس امشب علاوه بر معرفی نسل ششم آیفون ، با امکانات iOS 6 هم بیشتر آشنا میشویم ، ضمن اینکه معرفی نسل جدید آیپادها هم تقریبا قطعی است.

این کنفرانس هم به مانند گذشته در مکس بصورت زنده کاور خواهد شد و شما میتونید گزارش زنده و لحظه به لحظه آن را در اینجا مشاهده کنید …

لینک خبر در پرتال

آپدیت ۱ : Apple Online Store از دسترس خارج شد

تنها چند ساعت تا Media Event باقیمانده ، از هم اکنون فروشگاه آنلاین اپل بسته شده و در هنگام باز کردن این بخش از سایت اپل شما با پیام : ” فروشگاه بزودی به روز رسانی میشود ! ” رو به رو خواهید شد .

اپل معمولا پیش از هر کنفرانس و معرفی محصول (یا محصولات) جدید خود ، فروشگاه را از دسترس خارج میکند ، تا پس از پایان کنفرانس ، فروشگاه با محصول (یا محصولات) جدید در دسترس قرار بگیرد .

علاوه بر این ، این موضوع نشان میدهد که احتمالا پیش فروش نسل ششم آیفون ، از همین امشب آغاز خواهد شد .

لینک خبر در پرتال

آپدیت ۲ : آیکون های iOS در بنر کنفرانس Media Event

دو روز پیش یکی از کاربران Mac Rumors ، مطلب جالبی درباره بنری که اپل در نمای محل برگزاری کنفرانس Media Event (ساختمان مرکز هنری یربا بوئنا در سانفرانسیسکو) نصب کرده بیان کرد .

قسمت های مشخص شده در عکس بالا ، به سه آیکون ” iTunes ” ، ” Music ” و ” Game Center ” در iOS شباهت زیادی دارند و ظاهرا آیکون Game Center بصورت برعکس قرار گرفته .

اگر هر قسمت از این بنر را یک آیکون در نظر بگیریم :

با دو آیکون ناشناخته رو به رو میشید ، که احتمالا از App های جدید iOS 6 هستن.

اگه یکم بیشتر به این بنر دقت کنیم ، این سؤال به ذهن میاد که‌ : ” چرا آیکون ها بصورت عمودی کشیده شدن ؟ ” و اگه شایعاتی که مدت هاست در نت پخش شده را هم در نظر بگیریم ، میشه اینطوری نتیجه گرفت که ، احتمالا صفحه نمایش نسل بعدی آیفون و آیپاد تاچ بزرگتر (کشیده تر) از قبل خواهد بود .

لینک خبر در پرتال

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
33 دقیقه دیگه فقط مونده...
امیدوارم اپل محصولی رو معرفی کنه که انتظارات رو براورده کنه

Mazi