برگزیده های پرشین تولز

روزانه چند ساعت کار می کنید و میانگین درآمد روزانه ؟

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
حالا به دور از شوخی دوستان یه کمی جدی باشند یه ارزیابی بکنیم ببینیم چی به چیه ! مثل اینکه اینجا در میان دوستان شاغل و نیمه شاغل درآمد من از همه کمتره !:(
نیما تو گفتی 6 ماه 6 تومن ؟!! نگو میلیون که باورم نمیشه ! تو یعنی 6 میلیون پول داشتی بعد تاپیک زدی واسه قرض گرفتن 100 هزار تومن ؟!:blink:
حالا که پولدار شدی یک میلیون قرض میدی؟! می خوام برم اصفهان ! :D
متاسفانه در ایران مردم دوست ندارند کسی با خبر باشه از درامدشون همیشه یا دروغ میگن یا اصلا حرف نمیزنن یا خیلی پایین میگن(پولدارها) یا خیلی بالا(فقرا) و این عادت در جامعه وجود داره فرهنگ سازی هم نمیشه دلایل زیادی هم داره
منظورم نیما خان نیست کلی گفتم از اینجور تاپیک ها زیاد زده شده ولی کسی نمیاد توضیح بده چیکار میکنه و ...
بابا چتونه؟!!! دارم اولیش رو مینویسم.. ایشالا اگه خدا بخواد حداقل شش میلیون فروش میره..
اگه هم نفرین بعضی ها گرفت.. به عنوان یه کار ناقص و نیازمند تصحیح 3 تومن میفروشم..

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
ماشالله همه وضع مالیشون خوبه ها. از روزی( 0تومن به قول aria_ tehran ) ب 250 تو مان داشتیم تا اون بنده خدا که نوشته بود 1.5 تا 2 میلیون یورو درامد در ماه داره
اگر خوب اینقدر وضع مالی خوبه پش چرا اینقدر از گرونی می نالید؟؟

من روزی 15 ساعت تفریحی
درامد هم بماند :)

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
روزی 8 ساعت کار میکنیم... شرکت WiSP داریم......ماهیانه هم بین 1.500.000 الی 2.000.000 یورو درآمد دارم... بخش زیادش هم صرف کمک خرج خانواده ام میشه...

اوه دست مارو هم بگیرید, برنامه نویس وب به دردتون نمی خوره؟ :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
ماشالله همه وضع مالیشون خوبه ها. از روزی 250 تومان داشتیم تا اون بنده خدا که نوشته بود 1.5 تا 2 میلیون یورو درامد در ماه داره
اگر خوب اینقدر وضع مالی خوبه پش چرا اینقدر از گرونی می نالید؟؟

من روزی 15 ساعت تفریحی
درامد هم بماند :)
بهتر بود از 0 تومن هم تو نوشتت استفاده میکردی:D

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دستت رو خدا بگیره ما چه کاره باشیم:D اگه هزینه سفر به کشور سوئد رو داری درخدمتت هستیم:)

فعلا برنامم برای آلمان هستش ولی شاید یه سفر پیش شما هم اومدم (البته 3 سال آینده) :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
دروغ نه شاخ و دم داره نه مالیات
تهران شهری است در سوئد!!!

حتما تو تهران سرویس میدید کاربرا پولش رو به یورو تو سوئد بهتون میدن؟ آورین آورین
126fs3186991.gif

تازه آدمی هم که به قول خودش تو سوئده و شرکت داره و انگلیسی بلده و ... نمیارد سلاح رو بنویسه صلاح مگه داری میگی صلاح مملکت خویش خسروان دانند؟
نمیدونم چرا ما ایرانیا اینجوری هستیم که هیچی نیستیم ولی ادعامون تا آسمون میره و تو خالی بندی هم رو دست نداریم
یاد یکی افتادم که از سال 2009 تا الان داره مشاوره میگیره با 4 میلیارد چی کار کنه
chojinfc.gif

یکی نیست بگه تو اگه 4 میلیارد داشتی اصلا تو فروم نمیومدی که الکی وقت تلف کنی , کدوم میلیاردری تو فروم و اینترنت اومده که تو دومیش باشی و هزاران نفر دیگه
کلا به قول یکی از دوستان
Banane21.gif
تو سوئده و شرکت داره و ماهی 2 میلیون یورو درآمد داره
Banane21.gif

دوست عزیز .. بنده نیازی به دروغ گفتن ندارم... اینجانب علاوه بر WiSP که در تهران دارم - حفاظت امنیت چندتا از شبکه های وایرلس هم در ایران و هم در کشور سوئد را بر عهده دارم... نمیدونم مگه این چه افتخاری است که شما بزرگش میکنید؟ به جای حسادت به شغل یا پیشرف دیگران (منظورم من نیستم) به پیشرفت خودتون فکر کنید... با این طرز تفکر شما کاری به پیش نمیره

اون 2 میلیون یورو هم اشتباه تایپی بود... درستش 2.500 یورو هست;)

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
دوست عزیز .. بنده نیازی به دروغ گفتن ندارم... اینجانب علاوه بر WiSP که در تهران دارم - حفاظت امنیت چندتا از شبکه های وایرلس هم در ایران و هم در کشور سوئد را بر عهده دارم... نمیدونم مگه این چه افتخاری است که شما بزرگش میکنید؟ به جای حسادت به شغل یا پیشرف دیگران (منظورم من نیستم) به پیشرفت خودتون فکر کنید... با این طرز تفکر شما کاری به پیش نمیره

اون 2 میلیون یورو هم اشتباه تایپی بود... درستش 2.500 یورو هست;)
عزیز من من هم نه با شما دشمنی دارم و نه شما رو میشناسم که بخوام شما رو خراب کنم یا چیز دیگه ای ولی شما خودت اگر کسی بیاد بهت بگه 2 میلیون یورو در ماه درآمد داره با یه شرکت باور میکنید؟
من هم اون پستم رو پاک میکنم شما هم پستتون رو که نقل قول کردید پاک کنید

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
الان دیگه شبانه روزی باید کار کرد با این وضعیت گرونی و بی آبی و بی برقی

sanaka

Registered User
لایک‌ها