برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به این بخش

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
محسن جان بابت تاپیک عنوان جدید رو برات پ . خ کردم
ugly002.gif
زدی تایک منو ترکوندی :دی یه پ خ میدادی قفلش نمی کردی بعد عنوانش رو عوض میکردیم
rose3.gif
باز شد تاپیک ...

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام
عیدتون مبارک با تاخیر زیاد ! امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید ...
و بعد از اون ... از اونجایی که من چند وقتی نبودم اگه مشکلی هست یا هر چیزی که نیاز به رسیدگی من داره بی زحمت یه اطلاع بدید ...

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
طی صحبتی که با اقای بهمن شد

نیاز هست بخش بورس به طور جدا گانه ایجاد بشه

و قرار هست تا اون زمان تاپیک های بورس مهم بشه و بعد از گسترش انتقال داده بشه به بخش جدید

این دو تاپیک رو لطفا مهم کنید

http://forum.persiantools.com/t254938.html

http://forum.persiantools.com/t174168.html

با تشکر / حجت

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
تاپیک دوم به نظر فعالیتش زیاد هست و مهم ، استیکی کردم
تاپیک اول هم به نظر من باید پاک بشه با توجه به اینکه موضوعش تکراریه ... اگه مشکلی نیست که اونو پاک کنم ...

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
خیر قرار هست چند تاپیک اموزشی قرار بگیره که یک بخش جامع درست کنیم

همین این تاپیک هم تاپیک های بعدی نیاز هست

تاپیک دوم در اینده تغییر میکنه و فعلا برای نگه داشتن روال قبل تا زمان جا به جایی کامل فعال هست

اگه نیاز هست اون هم سریعا تغییر بدیم که باعث دوباره کاری نشه

با تشکر / حجت

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
محسن جان تاپیکها موضوعش فرق میکنه یکیش آموزشی هستش و یکی دیگش تقریبا حالت سوال و جواب و بررسی سهم ها .
اگه لطف کنید پاکش نکنید که ادامه پیدا کنه
ممنون

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
محسن جان تاپیکها موضوعش فرق میکنه یکیش آموزشی هستش و یکی دیگش تقریبا حالت سوال و جواب و بررسی سهم ها .
اگه لطف کنید پاکش نکنید که ادامه پیدا کنه
ممنون
نه من که اصراری نداشتم روی پاک کردنش ، فقط از این بابت که به نظر یکی میومد موضوع ها گفتم شاید بهتر باشه با هم مرج بشن ...
به حال من تفاوتی نمی کنه

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
نه من که اصراری نداشتم روی پاک کردنش ، فقط از این بابت که به نظر یکی میومد موضوع ها گفتم شاید بهتر باشه با هم مرج بشن ...
به حال من تفاوتی نمی کنه

مرسی .لطف کردی

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
با سلام

دوستان عزیز چرا کزینه لایک در تاپیکهای این بخش فعال نیست ؟

ارادتمند

somebody314

Registered User
لایک‌ها
61
این لیست تاپیکهای استیکی شده 10-15 تا تاپیک که فکر میکنم چندتاش بیشتر فعال نیست. نمیشه موارد غیرفعال رو از این حالت در بیارین. توی هر صفحه لیست تاپیکها یک صفحه کامل شده این لیست.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
این لیست تاپیکهای استیکی شده 10-15 تا تاپیک که فکر میکنم چندتاش بیشتر فعال نیست. نمیشه موارد غیرفعال رو از این حالت در بیارین. توی هر صفحه لیست تاپیکها یک صفحه کامل شده این لیست.

صد البته همین امروز رسیدگی میکنم . اگر پیشنهادی درباره تاپیک ها دارید بدید همین امروز اقدام میکنم
10977796058717344600.gif

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام

به نظر من یک زیر مجموعه برای این بخش درست کنید که تاپیک هایی با عنوان نیاز به سرمایه گذار و سرمایه گذاری و شراکت و ... در اون بخش زده بشه

گفتگوی آزاد هم قبلا یه زیر بخش داشت با نام کار و زندگی اونجوری منظورمه

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام

به نظر من یک زیر مجموعه برای این بخش درست کنید که تاپیک هایی با عنوان نیاز به سرمایه گذار و سرمایه گذاری و شراکت و ... در اون بخش زده بشه

گفتگوی آزاد هم قبلا یه زیر بخش داشت با نام کار و زندگی اونجوری منظورمه

حتما مطرح میکنم سعادت جان

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
صد البته همین امروز رسیدگی میکنم . اگر پیشنهادی درباره تاپیک ها دارید بدید همین امروز اقدام میکنم
10977796058717344600.gif

من میخوام بدونم شما چرا اینجوری برخورد می کنید؟

پست من رو برای چی حذف کردی؟ ارانیکو الان 2 روز اصلا قیمت تو سایتش نیست من فقط یک خبر مربوط به صرافی ها رو گذاشتم ، شما خودت مگه قوانین رو رعایت میکنی؟ بارها شما خودت پست سیاسی زدی و به شعور همه توهین کردی.
الان این چیه تو امضات گذاشتی؟ با قوانین هماهنگه!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
اخیراً سخت گیری ها خیلی زیاد شده :( پس های طنز پاک شد و به این معترض نیستم (هرچند در این زمینه هم به نظر شخصی من نباید زیاد سخت گیری میشد) :) ولی بعضی از پست های جدی هم سریعاً حذف میشن
در حالی که پست های صرفاً اقتصادی و بازاری هستند!
موفق و پیروز باشید

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
تاپیک طلا و سکه و ارز رو چرا باز نمیکنید؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
من میخوام بدونم شما چرا اینجوری برخورد می کنید؟

پست من رو برای چی حذف کردی؟ ارانیکو الان 2 روز اصلا قیمت تو سایتش نیست من فقط یک خبر مربوط به صرافی ها رو گذاشتم ، شما خودت مگه قوانین رو رعایت میکنی؟ بارها شما خودت پست سیاسی زدی و به شعور همه توهین کردی.
الان این چیه تو امضات گذاشتی؟ با قوانین هماهنگه!

ارانیکو حسین جان سایتی هست که کلا قصد از راه اندازیش اعلام نرخ ارز بوده در ضمن در این باره مفصل توضیح داده شد که چرا اجازه ایندکس آدرس های این سایتها رو در پی تی نمیدم . قوانین انجمن نه تنها توسط من بلکه با چک کامل 2 ادمین دیگه این بخش نوشته شده در ضمن ارانیکو خبر گذاری نیست . استفاده از Code هم کار سختی نیست . اینقدر پست ویرایش کردم که پاک نکنم دیگه خسته شدم من بعد از این نمی خوایید پستتون پاک شه سعی کنید به قوانین بخش احترام بزارید پستتون پاک نمیشه اگر سیاسی هم نوشتم سیاسی که بر بازار تاثیر داره نوشتم به هیچ عنوان کشش جناحی نداشته می تونید توی پست هام ببینید کلا تره برای سیاسیت و علی الخصوص جناح های اون چه موافق و چه مخالف خرد نمیکنم . در ضمن امضای من برای قربانی شدن 3 بخش از پی تی هست . اعتراضی هست کاملا خاموش بدون هیچ گونه داد و بیداد ! مگه در این امضا به شخص شما توهین شده ؟ کاملا هم با قوانین هماهنگ هست برید قوانین مربوط به امضاء رو بخونید یک عکس و نهایت 3 سطر با لینک تازه مال بنده لینک به خارج هم نداره و فقط نوشته هست . من این امضا رو بر دارم اگر داره واسه کسائی مثل شما ایجاد مزاحمت میکنه :eek: من بعد از این هر کاربری من جمله شما بند به بند تاپیک قوانین رو رعایت نکنه + پاک شدن پست 100% با ایشون برخورد میشه . اگر توضیحات من بازم شما رو مجاب نکرد این بخش 2 مدیر داره در همین تاپیک این نوشته رو کوت کنید تا 2 مدیر دیگه به شما توضیحات تکمیلی بدن

تاپیک طلا و سکه و ارز رو چرا باز نمیکنید؟

تاپیک ارز رو ادمین کل فروم یا بهتر بگیم صاحب کل پرشین تولز بدون هماهنگی با من بست بعدش در این باره بحث شد هنوز هم والا قضیه رو هوا هست که باز میشه یا نه !
تاپیک سکه رو من بستم گرامی چون سکه تابعی از انس جهانی و ارز به قیمت بازار آزاد هست نه بازار دولتی بانک مرکزی . ممکن بود شاهد واکنش هایی باشیم در تاپیک سکه که هیچ توجیه عقلانی نداشت و کلا بشه میتینگ سیاسی که ربطی هم به بسته شدن تاپیک ها نداشت و دیدید که در این چند روز کلا این بخش میتینگ سیاسی بود !

من دوست دارم تاپیک سکه رو باز کنم ولی همون جور که خدمتتون عرض کردم سکه تابع چی و چی هست نمیشه تاپیک ارز رو بست و تاپیک سکه رو باز گذاشت بعد ممکن هست بازم تاپیک سکه در یک لحظه اونم بدون اطلاع من بازم بسته بشه !

Last edited:
بالا