برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به این بخش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سعی کنید از این حالتی که شما و چند نفر دیگه درش قرار گرفتید خارج بشید و واقعیت پیرامون رو ببینید

پس شما میفرمایید اگر همون سورسی که دوستان قیمت ها رو ازش کپی/ پیست میکنن قیمت دلار رو 70 ریال اعلام کرد، هیچکس حق نداره اعلام کنه چون فیک هست و دستوری اومده پایین، اما اگر همون سایت قیمت دلار رو افزایشی کرد باید ثانیه به ثانیه، لحظه به لحظه تاپیک آپدیت بشه و قیمت ها رو جهت اطلاع رسانی :D به اطلاع عموم برسانند؟؟

اون مواردی هم که شما گفتی دوست عزیز من خودم میدونم و آگاه هستم، و خدمتت هم عرض کردم:

من نه اصلا کاری به بالا رفتن دارم و نه پایین اومدن، و نه میگم بالا رفتن ِ واقعی هست و نه میگم پایین اومدن ِ فیک هست و داره دستکاری میشه.. من فقط صحبتم سر اینه که اگر واقعا این دوستان هدفشون اطلاع رسانی هست باید زمانی هم که میاد پایین ( حتی به صورت فیک ) اطلاع رسانی کنند.

بعضی از شغل ها و بیزنس ها بر اساس همین قیمت های لحظه ای دارن کار میکنند، حتی اگر فیک باشه و واسه یک هفته باشه، پس واسشون مهمه که آخرین قیمت دلار چقدره، بازم تاکید میکنم حتی اگر به صورت فیک اومده باشه پایین...

فکر کنم خیلی واضح و روشن توضیح دادم، امیدوارم دوستان باز نیان بگن قیمت واقعی دلار 100 هزار تومان هست و این قیمتا فیک ِ... :)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
@Captive
به نظر منم مثقال دیگه مثل قبل نیست اکثر موقع ها بالاتر از بازاره
نکته جالب اینه که بعد از اعلام نرخ صرافی ملی که حدود10 تا 10 و نیم صبح هست . چند دقیقه بعد مثقال هم شروع میکنه نرخ زدن (معمولا نرخ صرافی ملی رو + 300 تومن میکنه)
در صورتی که خرید و فروش ها معمولا 11 و نیم به بعد شروع میشه . صراف های دبی زودتر از 11 و نیم من ندیدم نرخ بدن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
@Captive
به نظر منم مثقال دیگه مثل قبل نیست اکثر موقع ها بالاتر از بازاره
نکته جالب اینه که بعد از اعلام نرخ صرافی ملی که حدود10 تا 10 و نیم صبح هست . چند دقیقه بعد مثقال هم شروع میکنه نرخ زدن (معمولا نرخ صرافی ملی رو + 300 تومن میکنه)
در صورتی که خرید و فروش ها معمولا 11 و نیم به بعد شروع میشه . صراف های دبی زودتر از 11 و نیم من ندیدم نرخ بدن

اصولا واسه در آوردن قیمت نباید به یک سورس اکتفا کرد، ولی سورس های معتبر میتونن کمک کنن تا افراد به قیمت واقعی نزدیک بشن.

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
مدیران بخش اگر دوست دارن اینجا همیشه پر رونق باشه و پست خورش بره بالا، دعا کنند حداقل روزی 0.5% دلار و طلا بره بالا وگرنه هیچکس هیچ پستی نمیذاره، فقط کافیه افزایش پیدا کنه ثانیه به ثانیه قیمت آپدیت شده میذارن ( جهت اطلاع رسانی البته :eek: )

آره قربونش :D
سلام
دلیلش اینکه بلد نیستن از پایین اومدن دلار و طلا و ..... سود کنن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام
دلیلش اینکه بلد نیستن از پایین اومدن دلار و طلا و ..... سود کنن

آفرین، دقیقا حرف منم همینه اما بعضی ها نمکشون زیاد هست و حرف های من رو جوری که خودشون دوست دارن تحلیل میکنند... دلار از 19 شده، 10 و از 10 شده 15+ و دوباره اومده روی 12... حالا حساب کنید کسی که از 10هزار تومان نگه داشته و روی 19 نفروخته، روی 15 هم نفروخته الان چقدر ضرر کرده.. در صورتی که اگر کسی تحلیل بلد بوده این ریزش ها رو هم پیش بینی میکرد اوضاع فرق میکرد...

پ.ن: یکی 2 تا از دوستان رو البته دیدم که یکمی منطقی تر پست میذارن و تعصبی به بحث ارز و بالا و پایین رفتانش نگاه نمیکنند...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
حملات جدید من به بخش کار و سرمایه و تجارت و دیگر بخش ها. :D

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
نادان را از هر طرف نوشتم نادان بود. بهتر بود میذاشتید در جهل و نادانی خود بماند. :D:)
من انقدری شعور داشتم که وقتی فهمیدم اشتباه کردم پستمو حذف کردم
ولی تو انقدر بی شعور و بی تربیت هستی که همیشه خودتو بالاتر از همه میبینی در صورتی که هیچی نیستی فقط ادعایی
از فهم و شعور و علم ودانستن و تربیت و شعور خانوادگی زیاد حرف میزنی

به قول معروف مردم از نداشته هاشون زیاد حرف میزنن !

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
جالبه این بخش کسب و کار همه جور طبقه‌بندی و تاپیک با موضوعاتی که مربوط به مسکن و ارز و طلا و ... میشه را داره ولی یه تاپی در مورد صنعت نداره. یعنی صنعتگر بودن همینقدر نکوهیده و ناپسنده در این خراب شده.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
جالبه این بخش کسب و کار همه جور طبقه‌بندی و تاپیک با موضوعاتی که مربوط به مسکن و ارز و طلا و ... میشه را داره ولی یه تاپی در مورد صنعت نداره. یعنی صنعتگر بودن همینقدر نکوهیده و ناپسنده در این خراب شده.

من به نمایندگی از سایر کاربران از شما دعوت میکنم یک تاپیک در این خصوص ایجاد کنید (با توجه به سابقه شما تاپیکی که توسط شما شروع بشه اعتبار بیشتری خواهد داشت)172.gif
تاپیک رو هم استیکی میکنیم

بالا