برگزیده های پرشین تولز

تمام موارد مربوط به دانشگاه پیام نور : سوالات - اخبار - درخواست ها و ...

saita

Registered User
لایک‌ها
9
فراگیر پیام نور برای ارائه مدارک فرصت میدن یا اینکه تا مدارک کامل نباشه ثبت نام نمیکنن؟

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
سلام دوستان این فراگیر پیام نور در چه رشته هایی میشه رفت تحصیل کرد؟؟؟من کاردانی ناپیوسته نرم افزار دارم...لطفا راهنمایی کنید سریع...در ضمن من در حال خدمت هستم اگه ثبت نام کنم میتونم برم بصورت غیر حضوری؟؟؟؟لطفا سریع جواب بدید.

ferdowsi

Registered User
لایک‌ها
12
بدون کنکور هم میشه دانشگاه پیام نور شرکت کرد؟

paeze91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان لطفا هر کسی میدونه راهنمایی کنه

من ورودی 86 دانشگاه پیام نورم (کارشناسی)الان دو واحد برام باقی مونده تا فارغ التحصیل بشم که این ترم برداشتم چون درس عملی بود نتونستم تک درس بردارم

الان میخوام ثبت نام کنم برای ارشد باید فرم مربوط به معدل رو پر کنم
حالا مشکلم اینه که معدل من همراه با دروس افتاده زیر هس12
با توجه به اینکه برای ثبت نام ارشد نباید معدل زیر 12 باشه و در پیام نور تا قبل ورودی 87 که منم جزئشون باشم معدل تازمانی که فارغ التحصیل نشده ایم همون معدلی هست که با دروس افتادههه اما معدل فارغ التحصیلی بدون دروس افتادس
الان من نمی تونم ارشد ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟

کلا همه جارو زیرو رو کردم هیچ چی پیدا نکردم تو دفترچه پیدا نکردم دانشگاهم به خودشون زحمت نمیدن بگردن دمبال این چیزا

کسی همچین تجربه ای داشته ؟ میشه ثبت نام کنم یا نه:hmm:

Last edited:

paeze91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان

من میخوام از دانشگاه انصراف بدم.برای مدرک کاردانی چند واحد لازم دارم؟

فک میکنم 72 واحد بعضی رشته ها هم 74

دانشجوی پیام نور (ورودی سراسری 90) هستم . آیا اگر انصراف دهم دو سال از شرکت در کنکور سراسری محروم میشم؟
+
یک سوال دیگه م هم اینه که دادن انصراف چگونه هست و چقدر معطلی داره؟

فک نمیکنم محروم بشید از مسئولین دانشگاه سوال کنید مشکل بزرگی نیس

بدون کنکور هم میشه دانشگاه پیام نور شرکت کرد؟

فراگیر میشه تا جایی که میدونم اینطوره که باید چند تا کتاب رو بخونی بعد امتحان این کتابارو بدی قبول شدی راه یافتی

trader.1

Registered User
لایک‌ها
41
مهلت ثبت نام پیام نور (کارشناسی) تموم شدو من ثبت نام نکردم ، کسی میدونه ثبت نام بعدی کی شروع میشه ؟

paeze91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان لطفا هر کسی میدونه راهنمایی کنه

من ورودی 86 دانشگاه پیام نورم (کارشناسی)الان دو واحد برام باقی مونده تا فارغ التحصیل بشم که این ترم برداشتم چون درس عملی بود نتونستم تک درس بردارم

الان میخوام ثبت نام کنم برای ارشد باید فرم مربوط به معدل رو پر کنم
حالا مشکلم اینه که معدل من همراه با دروس افتاده زیر هس12
با توجه به اینکه برای ثبت نام ارشد نباید معدل زیر 12 باشه و در پیام نور تا قبل ورودی 87 که منم جزئشون باشم معدل تازمانی که فارغ التحصیل نشده ایم همون معدلی هست که با دروس افتادههه اما معدل فارغ التحصیلی بدون دروس افتادس
الان من نمی تونم ارشد ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟؟

کلا همه جارو زیرو رو کردم هیچ چی پیدا نکردم تو دفترچه پیدا نکردم دانشگاهم به خودشون زحمت نمیدن بگردن دمبال این چیزا

کسی همچین تجربه ای داشته ؟ میشه ثبت نام کنم یا نه:hmm:

نبود :eek:

gaara13

Registered User
لایک‌ها
658
دانشجوی پیام نور (ورودی سراسری 90) هستم . آیا اگر انصراف دهم دو سال از شرکت در کنکور سراسری محروم میشم؟
+
یک سوال دیگه م هم اینه که دادن انصراف چگونه هست و چقدر معطلی داره؟
محرومیت فقط برای دانشگاههای دولتی شامل میشه
برای اون دسته دانشگاههایی که پول شهریه میگیرن مشمول این محرومیت نیستن حتی شبانه

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
سلام.
قبول شدن تو آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور مهندسی نرم افزار سخته؟ چقدر باید وقت گذاشت برا خوندن کتاباش؟

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
دوستان چند روز دیگه امتحان دارم,به داد برسید,نمونه سوالات رشته کامپیوتر رو با جواب میخوام,کسی نداره؟جایی نیست که جواب هم داشته باشه؟تشکر
بعد این که میگن چند ترم پشت سر هم مشروطی,اخراجی,درسته؟چند ترم باید مشروط شیم؟

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
خوب فرض میکنیم تو این 2 هفته کسی جواب سوال مارو نمیدونسته,اما یه سوال دیگه
توپیام نور چند ترم متاولی میشه مشروط شد؟بعد تعدادش که تموم شد,راهی هم هست یا واقعا اخراج؟

p3dr4m

Registered User
لایک‌ها
3
.........................

Last edited:

masoudies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان چند روز دیگه امتحان دارم,به داد برسید,نمونه سوالات رشته کامپیوتر رو با جواب میخوام,کسی نداره؟جایی نیست که جواب هم داشته باشه؟تشکر

دوست عزیز فکر نمیکنم از این مجموعه کاملتر پیدا کنید
http://2ghadam.ir/demo/computer-payamenoor

yasinya3in

Registered User
لایک‌ها
32
دانشگاه پیام نور دانشگاهیه که دانشجو رو مجبور میکنه که کتاب مورد نظر رو بخونه بدون هیچ دوز و کلکی در این دانشگاه ها از گرفتن نمره های مفتی خبری نیست

javane

Registered User
لایک‌ها
13
خوب فرض میکنیم تو این 2 هفته کسی جواب سوال مارو نمیدونسته,اما یه سوال دیگه
توپیام نور چند ترم متاولی میشه مشروط شد؟بعد تعدادش که تموم شد,راهی هم هست یا واقعا اخراج؟

دوست عزیز توی پیام نور اخراج وجود نداره !!

هر تعداد هم که مشروط بشی اخراج نمیشی . خیالت راحت باشه

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
تمام نمونه سوالات پیام نور رو میتونید از لینک دانلود کنید.بعد اینکه تا جایی که من اطلاع دارم تو پیام نور مشروطی اخراجی نداره.

PNUNA.COM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[h=1] شرایط جدید اخذ و محاسبه نمره درس حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم پیام نور [/h] پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس « حفظ جزء 30 قرآن کریم » دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس بخشنامه جدید سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم اعلام شد.

شرایط جدید اخذ و نحوه محاسبه نمره درس جز۳۰ قرآن کریم به شرح زیر می باشد:

۱- درس مذکور در در صورت اخذ نمره قبولی در معدل کل ۱۰۰% دارای تاثیر مثبت میباشد وباعث افزایش در میانگین کل می گردد.
۲- تعداد واحد درس فوق در سقف واحد اخذ شده در نیمسال جاری محاسبه نخواهد شد. ۳-درس مذکور فاقد شهریه متغیر میباشد.
تذکر: شایان ذکر است دانشجویانی که در نیمسال های گذشته نسبت به اخذ درس جز ۳۰ قرآن کریم اقدام نموده اند میتوانند در :

گزارش ۱۰۰ (کارنامه کلی) -> خلاصه وضعیت تحصیلی ->معدل کل

نسبت به مشاهده تغییرات مثبت درس مذکور در معدل کل اقدام نمایند.

نکــــــــــــات مهـــــــــــــــــم : - منبع مورد مطالعه این درس، آیات جز ء ٣٠ قرآن کریم مطالعه و حفظ شود. - دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا نیز، می توانند این واحد درسی را انتخاب نمایند. - این درس در حال حاضر کاملا اختیاری می باشد و هیچ الزامی در گذراندن این درس نیست.قابل تطبیق نیست و نمی توان بجای درس اختیاری دیگری آن را گذراند.

برای مشاهده بخشنامه در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید

PNUNA.COM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
[h=1] تغییر زمان ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه [/h] پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال 92 دانشگاه پیام نور به اواخر آذرماه موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس خبر منتشر شده از سوی سخنگوی سازمان سنجش مبنی بر « آبان ماه ۹۲ ، ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور » ، تاریخ ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت سال ۹۲ دانشگاه پیام نور از آبان ماه به اواخر آذرماه ۱۳۹۲ موکول شد.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز تکمیل ظرفیت کنکور ۹۲ از امروز، گفت: نظر به اینکه بعضی از دانشگاه‌ها و موسسات پس از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۲ علاوه بر ظرفیت‌های مندرج در دفترچه‌های راهنمای رشته‌های تحصیلی دفترچه شماره ۲ برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده‌اند یا متقاضی تکمیل ظرفیت در برخی رشته‌ها هستند، زمانی برای تکمیل ظرفیت این دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد:‌برای تکمیل ظرفیت مربوط به رشته‌‌های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، اطلاعیه لازم توسط سازمان سنجش در اواخر آذرماه منتشر می‌شود که زمان دقیق انتشار این اطلاعیه‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تصریح کرد: فهرست اسامی تمام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت اواخر دی ماه ۹۲ اعلام می‌شود.

پیام نورنا : زمان ثبت نام دوره بعدی بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیز در همان اواخر آذرماه تا اوایل دی ماه انجام خواهد بود. هنوز تاریخ دقیقی برای ثبت نام اعلام نشده است.

* برای اطلاع از آخرین و مهمترین اخبار دانشگاه پیام نور در « خبرنامه سایت پیام نورنا » عضو شوید تا جدیدترین و مهمترین خبرهای دانشگاه پیام نور به ایمیل شما ارسال گردد.

بالا