برگزیده های پرشین تولز

دریافت پذیرش برای ادامه تحصیل در خارج (اروپا ,استرلیا ,کانادا و آمریکا

falang

Registered User
لایک‌ها
382
یک سوال کلی که همیشه برای من مبهم هست!
چرا افراد اصرار به تحصیل در خارج از کشور دارن؟ (در حالی که بورس هم نمیشن و باید کلی هزینه کنن)
میشه مزایاش رو توضیح بدید
حرف درستیه
بیشتر به خاطر تبلیغات غلت ونادرست
و فکر اشتباه برخی از دانشجویان

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
سوال خوبی هست فقط الان زمانش نیست بعدا خدمت تون عرض میکنم

جوابش رو باید از خود کسانی که این تصمیم رو میگرن سوال کنید .

در واقع جوابش مربوط به آینده هست . کسی که حال رو میبینه و کسی که به آینده فکر میکنه ؟

هر دو طرف هم درست فکر میکنند اما خوب طرز فکر ها متفاوت هست .

یکی میشه دکتر هولاکویی . یکی میشه دکتر روازاده . یکی میشه دکتر احمدی نژاد . یکی میشه دکتر فیروز نادری .... از این یکی ها خیلی زیادن ....

همشون هم خوب اند ... گل هستند ... ملت هم عاشقوشون هستند ... خودشون عاشق ایران و ایرانی بودن شون هستند .

حالا چه فرقی میکنه که کجا هستند ... ایران اند یا رفتن ... فرقی میکنه ؟

نکته مهم این هست که هیچ محدودیتی در حقیقیت وجود نداره و کسی این محدودیت رو ایجاد میکنه خود ما هستیم ...

برای اینکه بحث تاپیک منحرف نشه لطفا جوابی به این پست ندید ... تشکر

در ضمن این سایت هم پوزییشن ها ( بورس ) رو هر چند وقت معرفی میکنه وقت کردید سر بزنید

2012 2013 College Scholarships, PhD Scholarships, Postdoctoral, Graduate International Scholarships Fellowships

این بخش اش هم مربوط به ایران هست:

Iran Scholarships : 2012 2013 College Scholarships, PhD Scholarships, Postdoctoral, Graduate International Scholarships Fellowships

BOROUNKA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه عزیزان
یه سوال داشتم اونم اینکه:
من شنیدم دو سال تحصیل تو دانشگاه های اینگلیسی زبان به اندازه IELTS 7 ارزش داره اونم به صورت مادام العمر آیا این واقعیت داره؟
و اگر داره شامل دانشگاه های بین الملی داخل ایران که توش انگلیسی تدریس میشه هم هست؟

french fries

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam man alan 16 salame mikham dabirestanam k tamum shod beram amrica kolan che karayi hast k bayad anjam bedam darsamam khube tizhushan mikhunam,reshtamam tajrobie.mishe rahnamyim konin?tnx

omidnike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من معذرت میخوام نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یانه ولی اگه کمک کنید ممنون میشم خیلی وقته که دنبالشم ولی جواب نگرفتمن من 19 سالمه کارت معافیت از سربازی هم دارم دیپلم دوره متوسطه رشته کامپیوتر 89-88 رو دارم هزینشم دارم فقط زبان انگلیسیم تعریفی نداره خواهش میکنم بگید با این شرایط میتونم خارج از کشور تحصیل کنم کشورشم فرقی نداره کانادا انگلستان امریکا مالزی اتریش اگه میتونم باید چیکار کنم چا اقدامی انجام بدم ؟ اگرم نه چرا نمیتوم و باز باید چه اقدامی انجام بدم ممنون میشم اگه کمک کنیدhttp://f.ptcdn.org/images/smilies2/sadsmiley.gif

Donya Nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ۲ سال هست که تو انگلیس درس می‌خونم، سالِ ۱۰،۱۱ را اینجا خوندم و مدرکِ GCSE دارم، در کنارش دیپلمِ سالِ سومِ دبیرستانِ ایران را هم دارم.
برای ساله بعد foundation course را در دانشگاه و در کنارش پیش دانشگاهیِ ایرانی‌ را هم می‌خونم.
برای اقدام به ادامه یه تحصیل در رشتهٔ "مهندسی‌ پزشکی‌""" در کانادا، چه مدارکی لازم هست!؟آیا مدارکِ تحصیلی‌ِ من کافی‌ هست؟
با تشکر:)

Donya Nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
man taghriban 2 sale ke oomadam Uk dars mikhoonam.
agar man jaye shoma budam uk ro entekhab nemikardam, chon ham kheeeeeeeeily geroone, ham baraye ma irani ha jaleb nist, ya hadde aghal baraye man khoob nabud!
shahrie ye daneshgah ha jadidan afzayesh peida karde, az £12000 be balast!!
hazine ye zendegi o khoone o maliat ham ke kheily rafte bala, maliat inja roo hame chi tasir mizare, va maliat az 17% be 21% afzayesh peida kard!!!!!
:|

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
برای اقدام به ادامه یه تحصیل در رشتهٔ "مهندسی‌ پزشکی‌""" در کانادا، چه مدارکی لازم هست!؟آیا مدارکِ تحصیلی‌ِ من کافی‌ هست؟

arefe rad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من لیسانس معماری از دانشگاه دولتی دارم و 3 سال سابقه کار،میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل و البته بورس شدن اگه نمره IELTS بالا نباشه میشه اونجا ادادمه داد؟چند باید باشه؟
نمره من 5.5 شده

آرمین میرزایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین استاد آیلتس/ iellts ایران کیه؟!
من دو سال تمام دنبال یه استاد خوب بودم
هر جا رفتم سرخورده شده بودم و کاملا پشیمون. اما یکی از بچه ها که مقیم استرالیاست به من دکتر احمدرضا توکلی رو معرفی کردن.
بهترین با تلفظ کاملا بریتیش و یک نیتیو واقعی ایشون توی پرس تی وی هم مشغولند. انسانی بسیار خاکی و اول که دیدمشون باورم نمی شد ایشون ایرانین...بسیار عالی و پر اطلاع ...
سایتشون. IELTSTAKER.COM | Ahmadreza Tavakoli's web site :: New English Learning Method | IELTS | Tehran | تدریس خصوصی آیلتس درشهرک غرب وسعادت آباد کتابهای رو هم گذاشتن واسه دانلود رایگان با توضیحاتی در مورد منابع مفید.

آرمین میرزایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر جا رفتم سرخورده شده بودم و کاملا پشیمون. اما یکی از بچه ها که مقیم استرالیاست به من دکتر احمدرضا توکلی رو معرفی کردن.
بهترین با تلفظ کاملا بریتیش و یک نیتیو واقعی ایشون توی پرس تی وی هم مشغولند. انسانی بسیار خاکی و اول که دیدمشون باورم نمی شد ایشون ایرانین...بسیار عالی و پر اطلاع ...
سایتشون. IELTSTAKER.COM | Ahmadreza Tavakoli's web site :: New English Learning Method | IELTS | Tehran | تدریس خصوصی آیلتس درشهرک غرب وسعادت آباد کتابهای رو هم گذاشتن واسه دانلود رایگان با توضیحاتی در مورد منابع مفید.

آرمین میرزایی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

alitaroosheh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

چند تا سوال داشتم:

1. من کلی این تاپیک رو ور انداز کردم نوشته بودید موسسه و سایتمون راه میافته ولی من لینکی ... آدرسی ندیدم... یه بار دیگه اشاره میکنید ... فکر کنم مدت زیادی از شروع تاپیک میگذره یکم گیج کننده شده

2. من مدتیه دنبال پذیرش در آلمان هستم. من کاردانی از دانشگاه شهرستان دارم با دو ترم ممتازی و معدل کل 16.8 و کارشناسی ناپیوسه شهرستان هم دارم با معدل کل 14.2 ... اینطور که تحقیق کردم آلمان دانشگاه آزاد رو قبول نداره و فقط دوره کالج حذف میشه. من نصف درسهای تخصصیم رو توی دانشگاه نمره بالا گرفتم حتی چند تا نمره 20 و 19 هم دارم

میخواستم راهنماییم کنید اولا این موضوع درسته و هیچ شانسی برای مدرک دانشگاه آزاد نیست که دوباره از اول نخونیم یا احتمال اینکه واحدی از درسهای مدرکم مورد قبول واقع بشه چقدره
دوم اینکه میخواستم بطور کلی این شانس رو برای کانادا و استرالیا برام ارزیابی کنید (در واقع مشکلم اینه که میخوام بدونم کدوم کشور واحد بیشتری از من قبول میکنه صرف نظر از زبان و هزینه ها)
سوم اینکه مدارکی مثل ثبت اختراع ، مدارک شغلی و رزومه قوی و موضوع پایان نامه و این جور چیزا تاثیری توی شانس پذیرش داره

ممنون میشم اگه به این سوالهام پاسخ بدید

sapientia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
دوستان من مدرک کارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه سراسری دارم ، اما مدرک کارشناسی من از حوزه علمیه بوده( که باهاش کنکور ارشد شرکت کردم)
میخواستم بدونم اگر بخوام از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش بگیرم با وجود این مساله امکانش هست یا خیر؟
یعنی اینکه مدرک کارشناسیم از دانشگاه نبوده آیا مشکلی برام درست میکنه ؟
اصلا همچین فردی رو پذیرش میکنن؟
لطفا اگر کشورهای مختلف فرق میکنه در مورد آمریکا ، انگلیس، و فرانسه وضعیت رو بفرمایید.
از راهنماییتون بسیار سپاسگذارم.

ferdowsi

Registered User
لایک‌ها
12
سلام من لیسانسم ایران گرفتم زبانم هم بد نیست ولی مدرک زبان ندارم بااین شرایط میتونم به پذیرش واسه ارشد امیدوار باشم؟کشورش خیلی مهم نیست

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
سلام من لیسانسم ایران گرفتم زبانم هم بد نیست ولی مدرک زبان ندارم بااین شرایط میتونم به پذیرش واسه ارشد امیدوار باشم؟کشورش خیلی مهم نیست
یکی از شرایط های پذیرش گرفتن توی کشور های اروپایی و امریکایی مدرک زبان اون کشور یا ایلتس هست

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
همسرم فوق دیپلم رشته نرم افزار هست. 33 ساله. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نرم افزار یا IT قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داریم

1- آیا در مقطع کارشناسی محدویت سنی وجود داره؟
2- آیا اول باید به کالج رفت بعد دانشگاه پذیرش گرفت یا مستقیم هم میشود برای دانشگاه اقدام کرد؟
3- به همراه اجازه/ویزای کار داده میشود؟

4- این سوال خیلی خیلی مهم : آیا برای من و همسرم که کسب و کارمان اینترنتی هست، محدودیتی در کار دانشجویی هست؟

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
همسرم فوق دیپلم رشته نرم افزار هست. 33 ساله. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی نرم افزار یا IT قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داریم

1- آیا در مقطع کارشناسی محدویت سنی وجود داره؟
2- آیا اول باید به کالج رفت بعد دانشگاه پذیرش گرفت یا مستقیم هم میشود برای دانشگاه اقدام کرد؟
3- به همراه اجازه/ویزای کار داده میشود؟

4- این سوال خیلی خیلی مهم : آیا برای من و همسرم که کسب و کارمان اینترنتی هست، محدودیتی در کار دانشجویی هست؟

هر کشوری قوانین اش متفاوت هست ...

اول مقصد تون رو باید مشخص کنید ...

اما برای کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیتی در هیچ کجا وجود نداره :)

بالا