برگزیده های پرشین تولز

دریافت پذیرش برای ادامه تحصیل در خارج (اروپا ,استرلیا ,کانادا و آمریکا

hi.mahshid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دانشجوی ترم ششم برق الکترونیک دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم تقریبا 2 ترمی باقیمانده می خواستم بدانم آیا امکانش هست این رشته رو بدون پایان رساندن در اینجا در یکی از دانشگاه های خارج نظیر کانادا ادامه دهم (ییعنی فقط واحد هایی که هنوز پاس نکردم رو تو یه دانشگاه دیگه پاس کنم؟).
سرباز هستم ولی انگار با وثیقه میشه پیچید.
ممنون میشم راهنمایی کنید

این کار امکان پذیره ولی‌ فقط نصف واحد‌ها رو قبول می‌کنن.

Mehran_Storm

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من امسال مدرک مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد تهران جنوب میگیرم با معدل 13 . میخوام اگر امکانش باشه برای فوق برم کالیفرنیا - لس آنجلس . کسی میتونه منو راهنمایی کنه که هزینه تحصیلم در سال حدوداً چقدر میشه؟ یا اصلاً میتونم پذیرش بگیرم با این معدل یا خیر.

paperstar

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام ببخشید مهندسی شهرسازی اونطرف معادلش میشه چی؟؟؟
کدوم کشور برای ادامه تحصیل این رشته بهتره؟؟؟

michaelphelps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من لیسانس مکانیک از آزاد دارم سن: 29 همچنین خانمم لیسانس پرستاری داره. خیلی به رشته دندانپزشکی علاقه مند هستم و همچنین علاقه وافری به تحصیل در انگلستان دارم. خیلی هم تحقیق کردم دربارش و میدونم که باید A levels رو بگذرونم و شاید هم امتحان UKCAT . هزینه این رشته هم در انگلیس سالی 26 تومن بغیر از هزینه زندگی است.کل پولی رو هم که میتونم جور کنم وباهاش برم 60 تومن است
حالا چند تا راهنمایی میخواستم مخصوصا از بچه هایی که تو انگلیس هستن.
1- اگه از طریق اعزام پرستار (همسرم) به اونجا اقدام کنم (البته اون اونجا ظاهرا باید 1 سال با هزینه ای حدود 10 تومن کلاس آیلتس وزبان تخصصی پرستاری رو بخونه و آیلتس 7 از اونجا و یا ایران بگیره ) خوبه و آیا راحت تو یه بیمارستان کار گیر میاره و مهمتر اینکه آیا با کار کردن اون و شاید خودم هزینه تحصیل من (دندانپزشکی) در میاد ؟؟؟؟؟

2-آیا من حتما باید A LEVEL رو بگذرونم ؟؟؟؟

3- بچه ها به نظر شما, با 29 سال سن و مدت 5 سالی که دندانپزشکی طول میکشه و همچنین شاید 2 سال دوره A LEVELS زیادی واسه من دیر نیست.؟؟ همنطور که گفتم علاقه زیادی به این رشته دارم
4- یه مسئله دیگه اینه که من شنیدم که اگه یه دانشجویی هر زمانی که بین تحصیلش تو خارج وسط درسش برگرده ایران وزارت علوم اونو تو یکی از دانشگاه های دولتی قبول میکنه منتهی باید مثل دانشگاه آزاد پول بده . درسته؟؟

Last edited:

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام بچه ها
من لیسانس مکانیک از آزاد دارم سن: 29 همچنین خانمم لیسانس پرستاری داره. خیلی به رشته دندانپزشکی علاقه مند هستم و همچنین علاقه وافری به تحصیل در انگلستان دارم. خیلی هم تحقیق کردم دربارش و میدونم که باید A levels رو بگذرونم و شاید هم امتحان UKCAT . هزینه این رشته هم در انگلیس سالی 26 تومن بغیر از هزینه زندگی است.کل پولی رو هم که میتونم جور کنم وباهاش برم 60 تومن است
حالا چند تا راهنمایی میخواستم مخصوصا از بچه هایی که تو انگلیس هستن.
1- اگه از طریق اعزام پرستار (همسرم) به اونجا اقدام کنم (البته اون اونجا ظاهرا باید 1 سال با هزینه ای حدود 10 تومن کلاس آیلتس وزبان تخصصی پرستاری رو بخونه و آیلتس 7 از اونجا و یا ایران بگیره ) خوبه و آیا راحت تو یه بیمارستان کار گیر میاره و مهمتر اینکه آیا با کار کردن اون و شاید خودم هزینه تحصیل من (دندانپزشکی) در میاد ؟؟؟؟؟

2-آیا من حتما باید A LEVEL رو بگذرونم ؟؟؟؟

3- بچه ها به نظر شما, با 29 سال سن و مدت 5 سالی که دندانپزشکی طول میکشه و همچنین شاید 2 سال دوره A LEVELS زیادی واسه من دیر نیست.؟؟ همنطور که گفتم علاقه زیادی به این رشته دارم
4- یه مسئله دیگه اینه که من شنیدم که اگه یه دانشجویی هر زمانی که بین تحصیلش تو خارج وسط درسش برگرده ایران وزارت علوم اونو تو یکی از دانشگاه های دولتی قبول میکنه منتهی باید مثل دانشگاه آزاد پول بده . درسته؟؟

با این شرایطی که میگی چرا برای امریکا اقدام نمیکنی چون پرستار خیلی لازم داره شنیدم یه دوره آموزشی برای دکترا و پرستار میذارند و بعد هم میفرستند سر کار

mahdi.khosravi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

mohsengold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا پویا
من 24 سال سن دارم و مدرک پیش دانشگاهی و معدل دیپلم ام پایین است از نظر پولی مشکل ندارم
می تونم در سویس رشته مدیریت صنعتی پذیرش بگیرم

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
سلام آقا پویا
من 24 سال سن دارم و مدرک پیش دانشگاهی و معدل دیپلم ام پایین است از نظر پولی مشکل ندارم
می تونم در سویس رشته مدیریت صنعتی پذیرش بگیرم

به میتونید با دانشگاه ها مکاتبه کنید

اینجا رو مطالعه کنید

http://switzerland.isyours.com/e/immigration/programs/study///-

shining10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دانشجوي ترم اخر مهندسي مكانيك دانشگاه أزاد هستم.
معدل : ١٤
Ielts : 7.5
ميتونم تا سالي ١٥-٢٠ ميليون هزينه كنم
براي ادامه تحصيل چه كشورى و چه دانشگاهي رو پيشنهاد ميكنيد؟
خودم كانادا و استراليا رو بيشتر دوست دارم.
مرسي

michaelphelps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه ها
من سعی میکنم یه بیگرافی مختصری از خودم بگم بعد از اون از بچه هایی که تو انگلستان هستند تقاضا دارم منو راهنمایی کنند.
من 29 سالمه 4 ساله که ازدواج کردم و بچه ندارم.
مهندسی مکانیک از آزاد دارم الان هم شرایط کاری خوبی دارم توی شرکت دولتی پتروشیمی 3 ساله که کار میکنم (منتهی قراردادی) حدود ماهی 700-800 تومن دارم. (جدیدا یه خونه هم خریدیم.)
خانمم لیسانس پرستاری داره. اونم حدود 5 سالی هست که کار میکنه و درامد خوبی داره و جدیدا هم رسمی دولت شده و توی این 5 سال که تو بیمارستان کار کرده تو بخشهای نوزادان و کودکان بوده و تخصص خوبی تو این بخش ها کسب کرده.
از نظر زبان هم در سطح خوبی هستم(3 سال بدون وقفه تو موسسه کیش زبان خوندم) .
یکی 2 سالی هست تو فکر رفتن به انگلیس هستم اول به خاطر ادامه تحصیل(خوندن زبان تو کالجهای اونجا و شاید فوق لیسانس تو رشته خودم) و بعد شاید موندن.چند تا دغدغه واسه رفتن دارم :
1- چون شرایط نسبتا خوبی تو ایران داریم میترسم بعد از رفتن به چیزهایی که می خوام نرسم و همین چیزها رو هم که داریم از دست داده باشیم.
2-خودم و یا خانمم اونجا میتونیم کار گیر بیاریم.
3-استرس دور شدن از خانواده و شاید غربت گاهی اوغات اذیتم میکنه ولی از این میترسم که بعدا حسرت بخورم که چرا نرفتم و عمرم رو تو ایران و یا توی یه اداره دولتی تلف کردم.

با چند تا از همکارام که اقامت اونجا رو دارن مشورت کردم یکی دو تا از اونها میگن برو و ریسک پذیر باش ولی خیلی از اونها میگن پلهای پشت سرتو خراب نکن و چند ماهی برو و از نزدیک شرایط رو بسنج.
خواهش میکنم راهنماییم کنید تا شاید از این بنبست بیرون بیام.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام به همه بچه ها
من سعی میکنم یه بیگرافی مختصری از خودم بگم بعد از اون از بچه هایی که تو انگلستان هستند تقاضا دارم منو راهنمایی کنند.
مهندسی مکانیک از آزاد دارم الان هم شرایط کاری خوبی دارم توی شرکت دولتی پتروشیمی 3 ساله که کار میکنم (منتهی قراردادی) حدود ماهی 700-800 تومن دارم. (جدیدا یه خونه هم خریدیم.)
خانمم لیسانس پرستاری داره. اونم حدود 5 سالی هست که کار میکنه و درامد خوبی داره و جدیدا هم رسمی دولت شده و توی این 5 سال که تو بیمارستان کار کرده تو بخشهای نوزادان و کودکان بوده و تخصص خوبی تو این بخش ها کسب کرده.
یکی 2 سالی هست تو فکر رفتن به انگلیس هستم اول به خاطر ادامه تحصیل(خوندن زبان تو کالجهای اونجا و شاید فوق لیسانس تو رشته خودم) و بعد شاید موندن.چند تا دغدغه واسه رفتن دارم :
1- چون شرایط نسبتا خوبی تو ایران داریم میترسم بعد از رفتن به چیزهایی که می خوام نرسم و همین چیزها رو هم که داریم از دست داده باشیم.
3-استرس دور شدن از خانواده و شاید غربت گاهی اوغات اذیتم میکنه ولی از این میترسم که بعدا حسرت بخورم که چرا نرفتم و عمرم رو تو ایران و یا توی یه اداره دولتی تلف کردم.

با چند تا از همکارام که اقامت اونجا رو دارن مشورت کردم یکی دو تا از اونها میگن برو و ریسک پذیر باش ولی خیلی از اونها میگن پلهای پشت سرتو خراب نکن و چند ماهی برو و از نزدیک شرایط رو بسنج.
یه سر به اینجا بزن

Nisa-2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه ها

سلام
من توی لندن هستم ... و تقریبا با شرایط شما آمدم ... هیچ کس نمیتونه به شما بگه اومدن اینجا کار خوبیه یا نه ! باید خودتون تجربه کنید ولی بهتون قول میدم 3-4 ماه اول از صبح تا شب به خودتون فحش میدین بابا اینجا دیگه کجاست که من اومدم .... به هر صورت حتما و حتما پل های پشت سرتون رو خراب نکنید .... من خیلی ها میشناسم یه ماهه برگشتن ..خیلی ها عاشق اینجا شدن ...
نظر خود من اینه که نیا اگر از زندگی و کارت راضی هستی ...
موفق باشی

michaelphelps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توی لندن هستم ... و تقریبا با شرایط شما آمدم ... هیچ کس نمیتونه به شما بگه اومدن اینجا کار خوبیه یا نه ! باید خودتون تجربه کنید ولی بهتون قول میدم 3-4 ماه اول از صبح تا شب به خودتون فحش میدین بابا اینجا دیگه کجاست که من اومدم .... به هر صورت حتما و حتما پل های پشت سرتون رو خراب نکنید .... من خیلی ها میشناسم یه ماهه برگشتن ..خیلی ها عاشق اینجا شدن ...
نظر خود من اینه که نیا اگر از زندگی و کارت راضی هستی ...
موفق باشی

خیلی ممنونم از جوابی که دادی.
ولی اگه میشه ، با توجه به شراطی که از خودم گفتم ، میتونی بیشتر توضیح بدی.
میدونم شاید مشاور مهاجرت نباشی ، ولی بهر حال اونجا هستی و میتونی راهنماییم کنی.
ضمنا یه دانشگاهی توی منچستر هست به اسم( Manchester Metropolitan University (MMU که از نظر شهریه نسبت به بقیه دانشگاهها یه دو سه هزارپوندی برای خوندن فوق ارزونتره . چطور دانشگاهیه و یه سوال دیگم اینه که با توجه به شرایطی که تو کامنتهای قبلی از خودم گفتم ، اگه پذیرش از دانشگاههای امریکا بگیرم بهتره و یا انگلستان؟
البته سوالم راجع به همه شرایط برای زندگی توی انگلستان و امریکا هست؟ کلا" کجا میتونه برام بهتر باشه ؟
از نظر هزینه های زندگی، هزینه های تحصیل ، مسافتش نسبت به ایران واسه رفت و آمد ، و آدمهاشون و .....
ممنون میشم از همه بچه ها اگه راهنماییم کنید ضمنا شرایطی رو که از خودم شرح دادم رو در نظر بگیرید مثلا" یه چیزی که واسه خودم و یا همسرم شاید مهم باشه ، پدر و مادرهامون هست و یا یه مسئله دیگه شغلهای تقریبا" Stable که اینجا داریم . آیا واقا" به شرایط ایده آلی که تو سر داریم میرسیم ویا اینکه نمیدونم ، فعلا" صبر کنیم .
الان ما 4 سال که ازدواج کردیم و خانواده هامون واقعا" از ما توقع بچه دارن ولی ما به خاطر این بن بست رفتن از ایران برای تحصیل و یا زندگی ، هنوز یه جورایی هم اونا رو نارحت میکنیم هم خودمون واقعا" شاید دوست داشته باشیم بچه دار شیم .
بهر حال اگه راهنماییم کنید ممنون میشم .

aalaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از وقتی که برای پاسخگویی به سوال من گذاشتید سپاسگزارم

من کارشناسی رشته مشاوره (روانشناسی)دانشگاه تهران خواندم ، و با معدل17 فارغ التحصیل شدم
هم اکنون کلاس زبان می روم ولی مدرکی ندارم و جایی هم کار نکردم
و می خواهم ترجیحا در دانشگاه های بالا آمریکا و بعد کانادا پذیرش بگیرم

بدون فاند هزینه زندگی و تحضیل من چقدر خواهد شد؟ برای دانشگاه جان هاپکینز یا میشیگان در آمریکا و دانشگاه تورتنو در کانادا؟

آیا با توجه به اینکه رشته من که جزو علوم انسانی می باشد امکان فاند و گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای من در آمریکا یا کانادا وجود دارد؟

شما چه دانشگاهی را برای من پیشنهاد می کنید با نوجه به رشته تحصیلی من که امکان گرفتن پذیرش و فاند داشته باشم؟

Last edited:

leila177

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اندکی راجع به من :

من پویا هستم فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تکنولوژی چالمرز , در حال حاظر در سوئد زندگی میکنم ولی هیچ کس از آینده خبر نداره ! شاید برای دکترام برم کانادا یا آمریکا .

تخصص اصلی من search engine ranking and marketing هست البته طراحی وب سایت هم انجام میدیم و خلاصه اینکه بلاخره فهمیدم که تکنولوژی روز دنیا چیه و به کدوم سمت باید حرکت کنم تا موفق باشم

و قصد دارم که دوباره اینجا رو زنده کنم و این دفعه کاملا متفاوت از گذشته اما با همون هدف سابق یعنی راهنمایی دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از رو دارند .

به زودی برمیگردم .​

salam manam vase eghamate kanada mikham azaton soalai porsam age mishe komakam konid/albate vase takhasos
inam id : [email protected]
lotfan komakam konid sariiiiiii.montazeram

saeedbd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای تحصیل در آلمان در مقطع فوق لیسانس در رشته هوافضا

کسی هست که اطلاع دقیق داشته باشه؟

Mahmoudreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hamid physics نوشته :

Ba salam
aval az hame mikhastam az inke be kasani ke mikhahand apply begirand komak mikonid azatun tashakor konam. dovom mikhastam begam ke man daneshjuye arshad physics hastam va mikham baraye US (MIT, Harvard,Princeton &Chicago va niz Yale ya Colombia) apply konam. chon tahghighate elmi va moadel nesbatan khub daram zaheran baraye paziresh gereftan tanha moshkelam ine ke sathe zaban khubi nadaram va bayad ta deadline yani akhar December Forsat daram. ama soal asli man ine ke man ham nemidunam chetori bayad visa begiram, albate manzuram movafeghat sefarat amrica hast na chiz dige. va ham inke ba tavajo be hazine balaye tahsil va zendegi dar masalan MIT ke hodudan 60-70 milion tuman mishe man majburam scholarship begiram vali nemidunam baraye un che bayad kard? age javab bedin mamnun misham.

بله , ما میتونیم برای شما تقاضای بورسیه کنیم , شما باید اطلاعات زیر برای ما ارسال کنید تا درلیست بورسیه ما قرار بگیرید :

1-آخرین مدرک تحصیلی
2- کدام دانشگاه
3-معدل آخرین مدرک تحصیلی
4- وضعیت زبان خارجه , اگر غیر از انگلیسی هست , نام ببرید و مدرکی اگر دارید بگید
5-سابقه کاری
6- کشوری که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید ( پیش فرض همه جا هست )
7-وضعیت مالی ( کمتر از 7.5 میلیون تومان در سال , بین 7.5 تا 12 میلیون در سال , بالای 12 میلیون تومان ) یکی رو ذکر کنید.
8-در چه تاریخی قصد ادامه تحصیل دارید ( ماه و سال )
9-شماره تماس و نام خانوادگی

در اولین زمانی که بورسیه با شرایط شما اعلام شد ما با شما تماس خواهیم گرفت .

به آدرس زیر ایمیل کنید .

نکته : در مورد ویزا آمریکا خودتون باید اقدام کنید و جزو خدمات ما نمی باشد و متاسفانه برای ویزا نمیتونیم کمکتون کنیم .

فیلتر شکن آموزشی علمی فارسی ایران عبور از سانسور ضد جدید

salam dostane aziz manam az inke vaghte por arzeshetono baraye komak be kasani ke mikhahand apply begirand mizarid vaghean mamnonam,man baraye keshvare amrica mikhastam eghdam konam baraye akhze visaye tahsili ya hamon student visa,moadele karshenasim:14:80 has,reshtam computer softwere va mikhastam masteramo IT bekhonam,az daneshgah azat licence gereftam,mishe khaheshan rahnamiym konid,emailam ine:
[email protected]
age kasi inja kare vekalat mikone ya harjore dge balade khaheshan be man mail bezane ,mamnoon

Mahmoudreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam dostane aziz manam az inke vaghte por arzeshetono baraye komak be kasani ke mikhahand apply begirand mizarid vaghean mamnonam,man baraye keshvare amrica mikhastam eghdam konam baraye akhze visaye tahsili ya hamon student visa,moadele karshenasim:14:80 has,reshtam computer softwere va mikhastam mastersamo IT bekhonam,az daneshgah azad licence gereftam alanam daram shadidan zaban mikhonam va khodamo amade mikonam,mishe khaheshan rahnamiym konid,emailam ine:
[email protected]
age kasi inja kare vekalat mikone ya harjore dge balade khaheshan be man mail bezane ,mamnoon
mamnon misham komakam konid montazeram faghat zoodtar bashe mamnon misham

بالا