برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arya66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان من دیروز شخصا به این چند بانک و موسسه که دوستان اشاره کردن سر زدم.موردی که مورد نظر استارتر محترم هست بانک دی هست من خودمم اونجا حساب باز کردم با کارت عضو شتاب ۱۹ درصد روز شمار هست طرح اشتیاق فکر کنم.فقط گفت حداقل که قابل برداشت نیست ۵۰ هزار تومان است. سود به همون حساب واریز میشه و تلفن بانک موبایل بانک و اینترنتم داره که گفت برا اینترنتی دستگاه رمز ساز میخواد ۴۴ هزار تومانم پولشه بدون کارت که دفترچه ای باشه ۲۰ درصد.
مهر هم با همین شرایط ۱۸ درصد فقط کارتش عضو شتاب نیست و حداقل هم ۱۰ هزار تومان را نگه می دارد.
قوامین هم که ۱۸ درصد و کارت نمیده فقط دفترچه که هر ماه میتونی بری سودتو ازشون بگیری تو این مدتم یکم ثواب کردیم برا چندتا پیر زن فیش برداشت سود پر کردم که یعنی اگه ۲۵ درصدم سود بدن من پول نمیزاشتم بسکی شلوغ بود و بی کلاس .... بعد با مسئولش صحبت کردم گفتم چرا کارت نمیدین گفت تو برناممون هست ولی کار می بره ! سینا هم گفت فقط برا سودش کارت میدیم و برای اصل پولتون دفترچه .

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
توی دی حساب دارم و کارت هم گرفتم و تلفن بانکم دارم

مساله اینجاس که آیا باید برم یه حساب دیگه واز کنم یا همین حسابی که دارم سود 19% بهش تعلق میگیره ؟

زنگ میزنم بانک دی کسی جواب نمیده و تو سیتشونم ننوشته

شعبش هم تا خونمون 1 ساعت راهه

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
سلام
من کلّ تاپیکو خوندم.به همه ی موسسه ها و بانکای با سود کوتاه مدّت بالا اشاره کردید جزء موسسه ی مالی و اعتباری فرشتگان که من توش حساب دارم.زیر نظر بانک مرکزی هم هست.20% روز شمار.قرار سیستمه عابربانکش هم راه اندازی کنن.یه خوبی که داره خیلی با کلاسه :ی مخصوصا کارمندای بانوانشون :wub::heart::p:D

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
توی دی حساب دارم و کارت هم گرفتم و تلفن بانکم دارم

مساله اینجاس که آیا باید برم یه حساب دیگه واز کنم یا همین حسابی که دارم سود 19% بهش تعلق میگیره ؟

زنگ میزنم بانک دی کسی جواب نمیده و تو سیتشونم ننوشته

شعبش هم تا خونمون 1 ساعت راهه

اگه حسابتون کوتاه مدت باشه دیگه لازم نیست کاری کنید
تو بانک دی اول شماره حساب های کوتاه مدت 02 هست
اگر حساب جاری باشه 01 و حساب قرض الحسنه باشه 03 هست
فقط حساب کوتاه مدت روز شمار 19 درصد سود داره

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اگه حسابتون کوتاه مدت باشه دیگه لازم نیست کاری کنید
تو بانک دی اول شماره حساب های کوتاه مدت 02 هست
اگر حساب جاری باشه 01 و حساب قرض الحسنه باشه 03 هست
فقط حساب کوتاه مدت روز شمار 19 درصد سود داره

میتونی روز دقیق واریز سود رو بگی تا 100.000 تومن امتحانی بریزم و سودش رو حساب کنم ؟

با 02 شروع میشه حساب دی بانک من
2i1d1co.gif

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
این موسسه مالی اعتباری مهر چجوریاس؟
خوبه یا نه؟!؟

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
میتونی روز دقیق واریز سود رو بگی تا 100.000 تومن امتحانی بریزم و سودش رو حساب کنم ؟

با 02 شروع میشه حساب دی بانک من
2i1d1co.gif

شما روزی که واریز می کنید 30 روز بعد سود واریز میشه
مثلا 29 فروردین واریز کنید 29 اردیبهشت سود واریز میشه
موجودی حساب هم نباید کمتر از 50000 تومن بشه ...

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
شما روزی که واریز می کنید 30 روز بعد سود واریز میشه
مثلا 29 فروردین واریز کنید 29 اردیبهشت سود واریز میشه
موجودی حساب هم نباید کمتر از 50000 تومن بشه ...
ممنون

با بانک تماس گرفتم . جواب دادن ؛ گفتم چجوریاس گفتن این حسابت که علیرغم اینکه با 02 آغاز میشه 7% هست ؛ باید بری شعبه و یه حساب جدید افتتاح کنی به نام اشتیاق 4 که تا پایان اردیبهشت قابل افتتاحه.

اون موقه میشه 19% - 20% بگیری

دوستان به نظرم فعلاً بانک دی ، بهترین بانک برای سرمایه گذاری کوتاه مدت هست که بیشترین سود رو به سپرده میده
همینطور ، اینترنت بانک و تلفن بانک هم داره کاملاً شبیه بانک ملی و از اونجایی که انتقال سه طرفه وجه توسط بانک مرکزی هم آزاد شده ، مشکلی با کمبود ATM های بانک دی نیست ...

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
ممنون

با بانک تماس گرفتم . جواب دادن ؛ گفتم چجوریاس گفتن این حسابت که علیرغم اینکه با 02 آغاز میشه 7% هست ؛ باید بری شعبه و یه حساب جدید افتتاح کنی به نام اشتیاق 4 که تا پایان اردیبهشت قابل افتتاحه.

اون موقه میشه 19% - 20% بگیری

دوستان به نظرم فعلاً بانک دی ، بهترین بانک برای سرمایه گذاری کوتاه مدت هست که بیشترین سود رو به سپرده میده
همینطور ، اینترنت بانک و تلفن بانک هم داره کاملاً شبیه بانک ملی و از اونجایی که انتقال سه طرفه وجه توسط بانک مرکزی هم آزاد شده ، مشکلی با کمبود ATM های بانک دی نیست ...

بان ک دی عضو شتابه!؟!؟
چند درصد میده!؟!؟؟
بانک شهر عضو شتابه۱۸درصد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
هم شهر دارم هم دی

بانک شهر از نظر اینترنت بانک بهتر از دی هست سود دی هم یه درصد بیشتره فک کنم

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
حاجی از من میشنوی تو این دور و زمونه پولت رو تو بانک نزار چون روز به روز ارزش پول میاد پایین . یه عزیزی میگفت اگر نون خشک هم بخریم و فردا بفروشیم ارزش پولمون بیشتر حفظ میشه :D

Behzad Varedi

Registered User
لایک‌ها
10
حاجی از من میشنوی تو این دور و زمونه پولت رو تو بانک نزار چون روز به روز ارزش پول میاد پایین . یه عزیزی میگفت اگر نون خشک هم بخریم و فردا بفروشیم ارزش پولمون بیشتر حفظ میشه :D

كاملا موافقم !
پيشنهاد ميكنم پولت رو دلار كني و حساب ارزي باز كني سود هم بهت ميده

موفق باشي

Sent from my iPad using Tapatalk

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459

كاملا موافقم !

موفق باشي

ارجاع میدم شما رو به پست اول تاپیک :blush:

Behzad Varedi

Registered User
لایک‌ها
10

اوه ! معذرت ميخوام پست اول رو نديده بودم

والا سود كوتاه مدت درست حسابي فقط اين موسسه ها ميدن كه شما فرموديد نميخواهيد، چون به شتاب هم متصل نيستن، لذا بنده از ارائه راهكار انصراف ميدم :دي

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اوه ! معذرت ميخوام پست اول رو نديده بودم

والا سود كوتاه مدت درست حسابي فقط اين موسسه ها ميدن كه شما فرموديد نميخواهيد، چون به شتاب هم متصل نيستن، لذا بنده از ارائه راهكار انصراف ميدم :دي

ما مخلصیم ... اونقدم عقلم کم نی که بذارم بانک بخوابه :)
چون پول دائم تو گردش هست فکر این هستم که توی همون چند روز بیکار بودن هم بهش سودی تعلق بگیره :p

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
كاملا موافقم !
موفق باشي

اصلا و به هیچ وجه حساب ارزی باز نکنید :eek: سال پیش من با زور و دعوا دلارهام رو از حساب کشیدم بیرون ! نمیخواستن بدن . بعدشم میخواستن به ریال بدن اونم به قیمت دولتی :eek: به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم

حاجی شرمنده من فقط تایتل رو خوندم :blush:
من الان چند سالی هست یه مقدار پس انداز تو موسسه صالحین میزارم که الان بانک آینده شده و به شبکه شتاب هم وصل شده . چند وقت پیش رفتم عابر بانک بگیرم که گفتن بعده چند هفته صادر میکنیم . به عابر بانک فکر کنم اگه اشتباه نکنم سود روز شمار 20 درصد میده باز باید خبرش رو بگیرم چون تازه بانک شده خودشون هم نمیدونن :D

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ما مخلصیم ... اونقدم عقلم کم نی که بذارم بانک بخوابه :)
چون پول دائم تو گردش هست فکر این هستم که توی همون چند روز بیکار بودن هم بهش سودی تعلق بگیره :p

احسان جان زمینه کاریت چی هست ؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
احسان جان زمینه کاریت چی هست ؟

با تشکر از اینکه این فرصت رو در اختیار بنده قرار دادید
4628.gif

مدیریت چند سایت و فروشگاه اینترنتی + خرید و فروش ملک + تولید پارچه در اصفهان + خرید و فروش سکه طلا ، چهار شغل اصلی بنده هست به ترتیب نوشتن اولویت دارن
ugly_irre.gif

این سوالی که مطرح کردم رو برای کار پارچه میخواستم
sarcastic_hanend.gif
بطور کلی همه کاره و هیش کاره هستم و اکثر وقتم آزاده
905.gif

اصلا و به هیچ وجه حساب ارزی باز نکنید :eek: سال پیش من با زور و دعوا دلارهام رو از حساب کشیدم بیرون ! نمیخواستن بدن . بعدشم میخواستن به ریال بدن اونم به قیمت دولتی :eek: به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم

حاجی شرمنده من فقط تایتل رو خوندم :blush:
من الان چند سالی هست یه مقدار پس انداز تو موسسه صالحین میزارم که الان بانک آینده شده و به شبکه شتاب هم وصل شده . چند وقت پیش رفتم عابر بانک بگیرم که گفتن بعده چند هفته صادر میکنیم . به عابر بانک فکر کنم اگه اشتباه نکنم سود روز شمار 20 درصد میده باز باید خبرش رو بگیرم چون تازه بانک شده خودشون هم نمیدونن :D

من چاکرتم ؛ خدا به پولت برکت بده.

منتظرم
ugly_wink.gif

بالا