برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

technano

Registered User
لایک‌ها
316
1/12 تو اردکان معروف به دوره طلایی
چون 1 اسفند که برن نیرو ها18 ام میان یعنی 18 روز مرخصی و خدمت پر بعد 18 ام 30 اسفند میرن تا 14 ام از اون ور یه سر میمونن تا 20 اردیبهشت که سر جمع آموزشی ـون 40 روز نمیشه
یه نکته و نصیحت خیلی بزرگ اینکه همین طوری نفرستید قبلش برید پذیرش از **** رو اوکی کنید
اگر کفایت از آموزش دارید هم دیگه آموزشی ـتون میپره و 2 مرتبه درجه ـتون هم میره بالا

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
ممنون داداش. بالاخره یکی پیدا شد که اونجا بوده باشه. شما کی اونجا آموزشی بودی؟ چطور جایی هست؟ مسئولاش خوب رفتار میکنن؟؟ اونجا کسی به کس آقای "تنها" هست؟؟
من تنها نگرانیم اینه که موقع تقسیم بیوفتم مرز:(. احتمال اینکه شهر خودم باشم چقدره؟ شما بعد آموزشی افتادی شهر خودت؟؟ راستی مدرکت چی بود موقع خدمت؟؟ اهل کجایی؟

دوست عزیز، چرا همه سوالاتت رو دوباره پرسیدی؟ همشونو که جواب داده بودم
من با لیسانس
این رو هم توضیح دادم که: 4. موقع تقسیم اول استان رو میگن و ممکنه مرز بیفتی یا داخل شهر یا هر شهرستان دیگه ی اون استان
اون فرد رو هم یادم نیس من چند سال پیش اونجا بودم، مسئولا عوض میشن عزیزم، مثل دانشگاه هست دیگه میره میشینی سر کلاس، نا سلامتی مردی نترس پسر نگران هم نباش، فکر کن داری میری گردش و تفریح،

mvp

Registered User
لایک‌ها
52
الان اگه از خدمت معاف بشی . باید اموزشیو رفت یا نه ؟؟

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوستان
من كد مازاد خوردم و يكشنبه از همدان اعزامم.
به نظرتون اگه دست خودم باشه كجابندازنمم بهتره نيرو انتظامي بندازم يا ارتش؟باتوجه به اينمع يه آشناي خوب تو نيرو انتظامي دارم.مدركمم ليسانسه.ميگن ارتش راحتتره ولي ميخواستم بدونم از پست راحت نيرو انتظاميم بهتره؟

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام دوستان
من كد مازاد خوردم و يكشنبه از همدان اعزامم.
به نظرتون اگه دست خودم باشه كجابندازنمم بهتره نيرو انتظامي بندازم يا ارتش؟باتوجه به اينمع يه آشناي خوب تو نيرو انتظامي دارم.مدركمم ليسانسه.ميگن ارتش راحتتره ولي ميخواستم بدونم از پست راحت نيرو انتظاميم بهتره؟

دوست عزیز شک نکن ارتش خیلی خیلی به مراتب بهتر از نیرو انتظامی هستش . البته باز جا داریم تا جا ولی در کل ارتش خیلی بهتر هستش شک نکنین . بگین اشناتون نبدازه شمارو ارتش همون همدان الان رفیقم اونجاست کیف میکنه . اموزشیم همون بگو اطراف بندازه دیگه .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام رفقا
یه سوال فنی
یه سرباز با این شرایط ماهی 120 هزار تومن حقوق میگیره ؟! :blink:.
لیسانس عمران از دانشگاه آزاد - متاهل - بدون فرزند - کارت سبز بسیج داشته و آموزشی نرفته - الانم تو **** خدمت میکنه

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
سلام رفقا
یه سوال فنی
لیسانس عمران از دانشگاه آزاد - متاهل - بدون فرزند - کارت سبز بسیج داشته و آموزشی نرفته - الانم تو **** خدمت میکنه

سلام
شما حداقل 160 تومن دریافت خواهید کرد.با تشکر از تماس شما _راهنمای 524 :ی (95 تومن حقوق خودتون 80 تومن تاهل 175 تومن که 15 تومنشو کمتر یا بیشتر حق بیمه و لباساتونو ما به ماه قسطی کم میکنن)
یادمه وقتی میخواستم برم آموزش به مدت یک ماه کلّ تاپیکو خوندم.الان 9 ماه خدمتم نیروی دریایی ارتش.(تهران)اول خدا دوم (روحانی) متچکرم :)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دمت گرم. من گفتم مدرکم ارشد شیمی هست و آموزشی افتادم نیروانتظامی مشکین شهر. شنیدم جای خوبیه. فقط میخوام بعد آموزشی قزوین باشم که بتونم در کنارش کار کنم.

به به هتل مشکین
اقا اونجا یه ستوانی هست ۲۵ یا ۶ ساله به نام عیسی توکلی
یکی دیگم هست به نام نوراله زاده اگه بازنشست نشده باشه خیلی باحالن
زمانی که من اونجا بودم اولین دوره ایی بود که تخصصی میگرفتن تاقبلش مرکز عمومی بود و فقط دیپلم و زیر دیپلم میگرفت ما که رفتیم رو زمین غذا میخوردیم رو اسفالت و....
عجب مصیبتی بود خداییش امکاناتش خیلی پایین بود
ضمنا تو کوهه رسما توی سبلانه خیلی سرده و تابستونشم افتابش میسوزونه بدجور
موفق باشی

Sent from my ipad

ROYAL.YZ

Registered User
لایک‌ها
4
به به هتل مشکین
اقا اونجا یه ستوانی هست ۲۵ یا ۶ ساله به نام عیسی توکلی
یکی دیگم هست به نام نوراله زاده اگه بازنشست نشده باشه خیلی باحالن
زمانی که من اونجا بودم اولین دوره ایی بود که تخصصی میگرفتن تاقبلش مرکز عمومی بود و فقط دیپلم و زیر دیپلم میگرفت ما که رفتیم رو زمین غذا میخوردیم رو اسفالت و....
عجب مصیبتی بود خداییش امکاناتش خیلی پایین بود
ضمنا تو کوهه رسما توی سبلانه خیلی سرده و تابستونشم افتابش میسوزونه بدجور
موفق باشی

Sent from my ipad

ایشاالله دیگه تا الان پیشرفت کرده:blink:. یکشنبه برم ببینم چطوری هست. لباس و خوراکی با خودم کلی دارم میبرم:D. شما بعدش کجا تقسیم شدی داداش؟؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
بدترین تقسیمها رو داشت اونموقع
همه افتادن مرزبانی ولی مرزبانیه استان خودشون
فقط ما افتادیم انتظامی که استان خوزستان بودیم
مرزبانی گلستان و خراسان شمالی و جنوبی و رضوی و اذربایجان و سیستان و خوزستان و کردستان تقسیماش بودن

Sent from my ipad

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
اجیل و تنقلات نبر
اگه میبری بدون پوست باشه چون دژبانهاش میگیرن خیلی هم سگن
دارو ببر
لباس گرم داشته باش
ظرف غذاتم گود باشه زمان ما که یقلوی نبود باید ظرف میبردیم توی بشقابم که نمیشه اش خورد

Sent from my ipad

technano

Registered User
لایک‌ها
316
در مورد مشکین شهر بگم جای سردی هست دقیقا بالاترین نقطه شهر هست
شهر نسبتا خوبیه و کبابی های خوبی داره :D
ما هر سال 2 3 باری میریم مشکین البته تو این فصل برف بیاد زیر نیم متر نمیاد :D
خلاصه که غیر سرما بعیده چیز سختی دیگه ای وچود داشته باشه ... هرچند الان همه جا سرده ما تو اردکان هم با سرما دسته پنجه نرم میکنیم وسط کویر !!

ROYAL.YZ

Registered User
لایک‌ها
4
بدترین تقسیمها رو داشت اونموقع
همه افتادن مرزبانی ولی مرزبانیه استان خودشون
فقط ما افتادیم انتظامی که استان خوزستان بودیم
مرزبانی گلستان و خراسان شمالی و جنوبی و رضوی و اذربایجان و سیستان و خوزستان و کردستان تقسیماش بودن

Sent from my ipad
یا خدا!!!. مرزبانی استان خودشون یعنی چی؟؟؟ یعنی من که قزوینم میوفتم مرز قزوین؟:lol:. شما کی اونجا بودی؟
داداش ته دلمون خالی کردی

Last edited:

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام رفقا
یه سوال فنی

دوست عزیز این حرفایی که میزنن 160 خواهین گرفت یا میگیرینو ول کنین همش الکیه من الان پایه بالا ارتشم دیگه با اینهمه سابقه در ارتش که وظیفم بهم بعد اینهمه مدت 80 بزور میدن خیالت راحت اونم با ستوان دوییا شما که ستوان سه هستین تهش 62 بدن پایتون بره بالاتر شاید بزور 70 بدن نهایت .

از 120 که میگن کلی هزینه بیمه و ... کم میشه به من 80 میدن همین .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,786
اقا من برم 1 دی پادگان یا برم میدون ****؟

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
اقا من برم 1 دی پادگان یا برم میدون ****؟

دوست عزیز منکه افتادم 01 تهران مستقیم برام زده بود برین 01 و برا شما هم که بگتون بیاد میزنه دقیق خیالتون راحت . مگه جای دور بیفتین خدایی نکرده که میگن فلان ساعت فلان جا باشین تا با اتوبوس همگی سربازا برن .

بالا