برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
دوست عزیز منکه افتادم 01 تهران مستقیم برام زده بود برین 01 و برا شما هم که بگتون بیاد میزنه دقیق خیالتون راحت . مگه جای دور بیفتین خدایی نکرده که میگن فلان ساعت فلان جا باشین تا با اتوبوس همگی سربازا برن .
نه زده محل اعزام شهید مدرس
این رفیقایه ما اژانس بودن میگفتم اکثرا سربازا میبرن میدون **** بعد از اونجا میرن پادگان خودشون .منم شک کردم

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
این رفیقایه ما اژانس بودن میگفتم اکثرا سربازا میبرن میدون **** بعد از اونجا میرن پادگان خودشون .منم شک کردم

وقتی مکان مشخص هستش نیازی به رفتن به میدان **** نیستش که برادر عزیزم .

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
یا خدا!!!. مرزبانی استان خودشون یعنی چی؟؟؟ یعنی من که قزوینم میوفتم مرز قزوین؟:lol:. شما کی اونجا بودی؟
داداش ته دلمون خالی کردی

نه اکثرا مال همون استانها بودن
استانهای مرزی
نه بابا نترس الان دیگه اونجوری نیس
من سال ۹۰ اونجا بودم حدودا سی ماه!!! الان کلی تغییر کرده

Sent from my ipad

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

روز اول معمولا میدان **** هست ، صبح می گن کی کجا بره ! ولی برای شهرستانی ها ! شما که کرج و بغل دست تهرانه نمی دونم

ROYAL.YZ

Registered User
لایک‌ها
4
نه اکثرا مال همون استانها بودن
استانهای مرزی
نه بابا نترس الان دیگه اونجوری نیس
من سال ۹۰ اونجا بودم حدودا سی ماه!!! الان کلی تغییر کرده

Sent from my ipad
دمت گرم. اونجا تیغ ژیلت میذارن ببرم؟ چای کیسه ای نمیذارن، نسکافه و پودر قهوه و ... چی؟؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دمت گرم. اونجا تیغ ژیلت میذارن ببرم؟ چای کیسه ای نمیذارن، نسکافه و پودر قهوه و ... چی؟؟

بجز مورد اول باقی موارد به نظرم مشکل نداشته باشه
البته امیدوارم دستورالعمل و برنامه تغییر کرده باشه که برای اینا وقت داشته باشی
ولی ما که وقت دستشویی هم نداشتیم
البته میگم اونموقع تازه لیسانس وارد شهرشون شده بود :دی
هنوز روی عادت دوره های قبل با ما رفتار میکردن و ....
هرکاری داشتیم به بهونه کافی نت مرخصی ساعتی میگرفتیم میرفتیم تو شهر یادش بخیر میگفتیم ثبت نام اینترنتی ازمون ارشده ازمون دکتراس ازمون استخدامیه فلانه بهمانه....
ضمنا حواست باشه نود درصد ادمای تو شهر نظامین!! این مورد رو وقتی میری تو شهر باید بهش دقت کنی حالا بعد متوجه منظورم میشی!

Sent from my ipad

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
بچه ها كسي نيس جواب مارو بده؟
من كد مازاد خوردم و يكشنبه از همدان اعزامم.
به نظرتون اگه دست خودم باشه كجابندازنم بهتره نيرو انتظامي بندازم يا ارتش؟باتوجه به اينكه يه آشناي خوب تو نيرو انتظامي دارم.مدركمم ليسانسه.ميگن ارتش راحتتره ولي ميخواستم بدونم از پسته راحت نيرو انتظاميم بهتره؟

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
به نظرتون اگه دست خودم باشه كجابندازنم بهتره نيرو انتظامي بندازم يا ارتش؟باتوجه به اينكه يه آشناي خوب تو نيرو انتظامي دارم.مدركمم ليسانسه.ميگن ارتش راحتتره ولي ميخواستم بدونم از پسته راحت نيرو انتظاميم بهتره؟

دوست من بچه ها جوابتو دادن فقط باید یکم زحمت میدادی به خودت پستارو بخونی:
دوست عزیز شک نکن ارتش خیلی خیلی به مراتب بهتر از نیرو انتظامی هستش . البته باز جا داریم تا جا ولی در کل ارتش خیلی بهتر هستش شک نکنین . بگین اشناتون نبدازه شمارو ارتش همون همدان الان رفیقم اونجاست کیف میکنه . اموزشیم همون بگو اطراف بندازه دیگه .

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
آقا يه دنيا معذرت من خوندم خدايي ولي نميدونم چرا چيزي پيدانكردم.بااين تپاتالك راحت نيستم.بازم معذرت

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان، قرص و داروهایی که می‌بریم توسط دژبان چک می‌شه؟
یک مقدار آلپرازلام می‌خواهم ببرم ولی تجویز پزشک را پیدا نمی‌کنم. اگر هم پیدا کنم برای تیرماه هست..

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یک مقدار آلپرازلام می‌خواهم ببرم ولی تجویز پزشک را پیدا نمی‌کنم. اگر هم پیدا کنم برای تیرماه هست..

آره چک میشه. معمولا هم میگن مسکن فقط در حد استامینوفن مجازه. ولی شما ببر کی به کیه. قایم کردن قرص کاری نداره.

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

قایمش نکن تو جای خاصی.
قاطی دارو چیزی دیگه اگه داری ببرش.
ولی اگه قایم باشه لای لباس چیزی گیر میدن.
عادی بذارش داخل وسایلت.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108

بدون نسخه که 100% گیر میدند . شما برو پیش یه دکتر بگو نسخشو برات بنویسه ولی در هر صورت قائم نکن ، وقتی قائم میکنی یعنی داری خلاف میکنی ! اصلا دژبانها عاشق اینند که شما اینکارو بکنی بهت گیر بدند .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108

اگه اشنات میتونه کمکت کنه برو نیرو انتظامی ، اگه احتمال میدی نتونه یا نشه برو ارتش ، ارتش واسه لیسانسه ها خیلی خیلی بهتر از **** و نیرو انتظامیه .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
سلام رفقا
یه سوال فنی
یه سرباز با این شرایط ماهی 120 هزار تومن حقوق میگیره ؟! :blink:.
لیسانس عمران از دانشگاه آزاد - متاهل - بدون فرزند - کارت سبز بسیج داشته و آموزشی نرفته - الانم تو **** خدمت میکنه

ما که پارسال همین وقتا سرباز بودیم . حدود 45 میدادند ! متاهل ها هم فک کنم 10-20 ت بیشتر بود !

prn

Registered User
لایک‌ها
2,769
نبود فردا .
من کتاب زبان دارم میبرم وقت میشه خوند .(ادم رفیق بازی هستم :دی)
چیا ببرم .مدارکم کامل ببرم (منظور اینکه اونجا اطمینان هست نزنن )کل مدارک زندگیم تو اونه(کیف مدارک) (بیمه .گواهی نامه ها .کارت ملی و ..عابر بانکو . ووووو)
یه نمیچه استرسم دارن :دی

ROYAL.YZ

Registered User
لایک‌ها
4
نبود فردا .
من کتاب زبان دارم میبرم وقت میشه خوند .(ادم رفیق بازی هستم :دی)
چیا ببرم .مدارکم کامل ببرم (منظور اینکه اونجا اطمینان هست نزنن )کل مدارک زندگیم تو اونه(کیف مدارک) (بیمه .گواهی نامه ها .کارت ملی و ..عابر بانکو . ووووو)
یه نمیچه استرسم دارن :دی
داداش منم فردا اعزامم. اتفاقا منم چندتا کتاب زبان دارم میبرم با خودم. استرسم هم یه کم فکر کنم طبیعی باشه. مدارک فقط با خودم کارت ملی میبرم. خوراکی زیاد دارم میبرم که اونجا یه وقت تلف نشم:lol:. عصری هم میرم که کچل کنم:(. خوش بگذره

بالا