برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
وحید جان روز اولت که نیست اومدی اینجا؛ دومی هم نیست ! خداییش کسی که یک هفته اینجا باشه می دونه چه خبره دیگه ! دیگه از شما بعیده که
این امتیاز میبینی که هیچ ارزش نداره، هیچی ! چیزی که یک ریپورت بدی پاک میشه، به چه دردی می خوره ؟ کلک شرعی ه برای اینکه بگند سیستم نظارت بر فروشگاه رو داریم ! برادر روز روشن قرارداد می بندی چشم توو چشم با طرف جلو ان تا شاهد، اونقدر این کلانتری اون دادسرا اینور اونورت می کنن، خودت بگی غلط کردم گلگی کردم،نوش جونش دزدید ! حالا این چیزی که هر کی می خواد می ده، نمی ده ، مینویسه آخه مشکلم حل شد پاکش کنین .... انگار 4 تا دختر بچه دارن با عروسک های باربیشون مامان بازی می کنن ! فایده اش چیه ؟ می خواد مانع دزدی باشه ؟ یک بخش رسیدگی بود اون هم اونقدر رسیدگی خارج از حد کردند مجبور شدن ببندند !
الکی برای چیزی که ارزش نداره خودت رو ناراحت نکن ! کسی خواست ازت بخره، بخره، نخواست به جهنم ! تو که چیزی از دست نمیدی، اونه که فرصت خوبه خرید رو از دست میده.

من تا الان به شخصه از اقا وحید نزدیک 200تومن خرده ریزه خرید داشتم
داداشم نزدیک1تومن
پسر عمه م هم حدود 300-400تومن
ایشون از طرف ما شدیدا تایید میشن و تو معامله هامون فقط شماره حساب ازشون میگیریم و ادرس میدیم
همین

sent from GALAXY Note 2

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحید جان روز اولت که نیست اومدی اینجا؛ دومی هم نیست ! خداییش کسی که یک هفته اینجا باشه می دونه چه خبره دیگه ! دیگه از شما بعیده که
این امتیاز میبینی که هیچ ارزش نداره، هیچی ! چیزی که یک ریپورت بدی پاک میشه، به چه دردی می خوره ؟ کلک شرعی ه برای اینکه بگند سیستم نظارت بر فروشگاه رو داریم ! برادر روز روشن قرارداد می بندی چشم توو چشم با طرف جلو ان تا شاهد، اونقدر این کلانتری اون دادسرا اینور اونورت می کنن، خودت بگی غلط کردم گلگی کردم،نوش جونش دزدید ! حالا این چیزی که هر کی می خواد می ده، نمی ده ، مینویسه آخه مشکلم حل شد پاکش کنین .... انگار 4 تا دختر بچه دارن با عروسک های باربیشون مامان بازی می کنن ! فایده اش چیه ؟ می خواد مانع دزدی باشه ؟ یک بخش رسیدگی بود اون هم اونقدر رسیدگی خارج از حد کردند مجبور شدن ببندند !
الکی برای چیزی که ارزش نداره خودت رو ناراحت نکن ! کسی خواست ازت بخره، بخره، نخواست به جهنم ! تو که چیزی از دست نمیدی، اونه که فرصت خوبه خرید رو از دست میده.

برادر من خودمم همین حرفو روز اول اجرای این طرح زدم! یعنی همین الانشم حاضرم حذف بشه و نشون داده نه که من 200 تا مثلا امتیاز مثبت دارم! خداوکیلی به 1نفر تو کل این مدت نگفتم بعد از خرید بهم امتیاز بده! پس هیچوقت برام مهم نبوده! ولی میبینی که امتیاز الکی رو ریپورت هم بدی پاک نمیشه! اگر مال همه پاک نمیشد میگفتیم اوکی اینجا نیروی کافی ندارن ولی چرا مال 10 نفر فقط تو همین 1-2 روزه پاک شده و مال من از 1ماه قبل مونده؟ 3تا ریپورت دادم و 3بلرم اینجا پست زدم! لابد دوستان انتظار دارن کاربرا به پاشون بیوفتن! من و امثال اگر نباشیم فرذوم میشه چی؟ 10 تا نیو یوزر که فقط سرهم کلاه میزارن و اسم فروم رو خراب میکنن! دوستانی که الان سنگ بازارچه رو به سینه میزنن یادشون رفته سال 2006 من که فروم اصلا تو بازارچه اش فعالیتی نداشت من نوشتم این فروم کلا میشه یه بازارچه بزرگ و خلاص! هنوزم پستای من هست!
در هر حال کاری که میکنند بازی کردن با اعصاب یوزر های خوش سابقه است!

Last edited:

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
سلام یه امتیاز منفی الکی به خاطر اینکه من به ایشون گفتم تو تاپیک من کارشناسی نکن گرفتم ، اگه میشه حذف بشه ممنونم . . .

ayat_7216

Registered User
لایک‌ها
282
سلام کسی میدونه چرا امتیازها دیر به دیر آپدیت میشه.!!؟مثلا من الان اینجا زده 22 امتیاز ولی مری توی پروفایلم 24 امتیاز دارم.!!؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام کسی میدونه چرا امتیازها دیر به دیر آپدیت میشه.!!؟مثلا من الان اینجا زده 22 امتیاز ولی مری توی پروفایلم 24 امتیاز دارم.!!؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
با یه نفر هر چند معامله ای داشته باشی فقط یه بار امتیازش محسوب میشه.یعنی اگر من با شما ده بار معامله کنم و ده بارم برای هم امتیاز ثبت کنیم فقط یکیش محاسبه میشه.

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290

اقا ایت گل وقتی یه کاربر به شما 2 بار و حتی بیشتر 1000 بارم امتیاز بده همون یبار نشون داده میشه تو قسمت اصلی یعنی زیر اسمتون تو پست اولتون ولی اون ادمایی که دوبار یا بیشتر با جنابعالی معامله داشتن مثل کاربر osman2013 که بهتون دوبار امتیاز مثبت دادن بار دوم اضافه میشه فقط به قسمت Total positive feedback اضافه میشه همین و تو تاپیکتون مشخص نمیشه امیدوارم لپ مطلبو رسونده باشم .

ayat_7216

Registered User
لایک‌ها
282
اقا ایت گل وقتی یه کاربر به شما 2 بار و حتی بیشتر 1000 بارم امتیاز بده همون یبار نشون داده میشه تو قسمت اصلی یعنی زیر اسمتون تو پست اولتون ولی اون ادمایی که دوبار یا بیشتر با جنابعالی معامله داشتن مثل کاربر osman2013 که بهتون دوبار امتیاز مثبت دادن بار دوم اضافه میشه فقط به قسمت Total positive feedback اضافه میشه همین و تو تاپیکتون مشخص نمیشه امیدوارم لپ مطلبو رسونده باشم .
ممنونم بله خیلی مختصر و مفید واقع شد منظورتون.
مچکرم.

mobile-gsm

Registered User
لایک‌ها
152
با سلام خدمت مدیر محترم

چند وقت پیش بنده امتیاز منفی به کاربر mobile gsm دادم به دلیل فروش کالایی که قسمتی ازش مشکل داشت امروز ایشون از من عذر خواهی کردن به دلیل مشکل به وجود آمده و مبلغی رو به عنوان خسارت به حساب من برگشت زدن و میخواستم از شما درخواست کنم امتیاز منفی رو که من به ایشون دادم رو پاک کنید واسشون
http://forum.persiantools.com/itrader.php?u=206909&page=2&pp=15
منتظر هستم
:santa:

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من به این کاربر امتیاز منفی دادم
نمایش مشخصات: navidkid - PersianTools Forums
چرا امتیاز منفی ایشون حذف شده ؟ مگه امتیاز منفی حق خریدار نیست ؟ ازشون سیستم خریدم به من سیستم خراب دادن هیچ جا هم پاسخگو نبودن
الان دیدم امتیاز ایشون حذف شده ؟
این چه وضعیه ؟پس امیتاز رو برای چی گذاشتین ؟؟؟؟؟

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
خسته نباشید من یه مشکلی دارم رمز اکانتمو فراموش کردم اون ایمیلی هم که زدم موقع ثبت نام خیلی وقته بهش سر نزدم رمز اونم فراموش کردم

چطوری می تونم اون ایمیل رو عوض کنم ؟؟​

babak12

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام
بنا به درخواست یکی از دوستان ARR@W و تجدید نظر خودم میخوام امتیاز منفی که بابت خرید هارد به کاربر rax دادم حذف بشه ممنون .

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,712
امتیازات من برگشته ولی کلا قابل تفهیم نیست چی به چیه . اگر کسی از این چیزی فهمید به منم بگه D:

15233932473930948236.jpg

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
امتیازات من برگشته ولی کلا قابل تفهیم نیست چی به چیه . اگر کسی از این چیزی فهمید به منم بگه D:

15233932473930948236.jpg
فکر نکنم این امتیازات، امتیازات بازارچه شما باشه!
البته مطمئن نیستم اما فکر کنم اینها یه چیزی تو مایه های لایک و تشکر هستن

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
همون سیستم قبلی خیلی بهتر بود.لااقل کسانی که امتیاز بالایی داشتند.امتیازشون رو برگردونید تا حقشون ضایع نشه

بالا