برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
با ترسیمات متوالی منحنی منکسر ممکن است تغیرات ناگهانی حادث شود !

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,608
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دیروز به خاطر شباهت همین کلمه با سیستم قبلی، متاسفانه یکی از کاربران دچار اشتباه شد و ازش کلاهبرداری شد.

x1yu8qek42diompmm0j3e.jpg

اینم از تاپیکش

حداقل این امتیاز رو از زیر اسم کاربر بردارید و یا به یه کلمه دیگه تغییرش بدید.
اصلن این چی هست؟ واسه چی خوبه؟

یه پیشنهاد هم واسه سیستم امتیاز دهی بازارچه داشتم که اینطوری شاید کمتر ازش سوء استفاده بشه:

هر امتیازی که ردو بدل میشه تا ارجاع نداشته باشه به تاپیک خریدو فروش، تایید نشه.
البته این نیازمند اینه که یه کاربر با سابقه این تایید کردنا رو بر عهده بگیره :).

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
آقا منم امتیازام کم شده 30تا امتیاز داشتم شده 16 تا

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
از نظر من در بازارچه گزینه ویرایش نباشه خیلی بهتره . جلوی بسیاری از سوء استفاده ها گرفته میشه (فقط در بازارچه امکان ویرایش پست نباشه بسیار عالی هست)

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
از نظر من در بازارچه گزینه ویرایش نباشه خیلی بهتره . جلوی بسیاری از سوء استفاده ها گرفته میشه (فقط در بازارچه امکان ویرایش پست نباشه بسیار عالی هست)
دکتر درسته اما وقتی شما و مدیران به پست های ویرایش شده دسترسی دارین چه دلیلی داره که امکان ویرایش برداشته بشه !
بعضی فروشنده ها هم که اجناسشون قیمت بروز میخواد اونا باید چیکار کنن ؟

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
ظاهراً اینا امتیازاتی هستن که سیستم به صورت تشویقی به کاربر میده
مثلا پست شما N تا تشکر بخوره 20 امتیاز و ...

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
دکتر درسته اما وقتی شما و مدیران به پست های ویرایش شده دسترسی دارین چه دلیلی داره که امکان ویرایش برداشته بشه !
بعضی فروشنده ها هم که اجناسشون قیمت بروز میخواد اونا باید چیکار کنن ؟

پست اول اون تاپیک در صورتیکه مال خود استارتر باشه مشکلی نیست قابل ویرایش باشه . ولی الباقی پست ها نیازی نیست . قابل توجه شما من گفتم کاربران نگفتم مدیران . اسمش روش هست یه مدیر . باید بتونه با یه تاپیک یا یک پست هر کاری که میخواد بکنه . مدیر نیازی به سوء استفاده نداره !!!!

دکمه ی ویرایش پایین سمت راست فقط تا 5 دقیقه بعد از ایجاد پست فعاله (که به عنوان مشکل ذکر شده)

تگ اسپویلر هم به صورت پیش فرض نداره باید اضافه بشه

اگر به صورت پیش فرض 5 دقیقه هست خودش کافیه باز هم جلوی بسیاری از سوء استفاده ها گرفته میشه .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
درسته. اسمش رو عوض کنن ک یوزرا اشتباه نکنن.

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
اگر به صورت پیش فرض 5 دقیقه هست خودش کافیه باز هم جلوی بسیاری از سوء استفاده ها گرفته میشه .
آخه وقتی مشکل ساز میشه دکتر جان که من نوعی بخوام پست اول تاپیکم رو ادیت کنم و لیست رو به روز کنم یا قیمت هارو تغییر بدم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
پست اول اون تاپیک در صورتیکه مال خود استارتر باشه مشکلی نیست قابل ویرایش باشه . ولی الباقی پست ها نیازی نیست . قابل توجه شما من گفتم کاربران نگفتم مدیران . اسمش روش هست یه مدیر . باید بتونه با یه تاپیک یا یک پست هر کاری که میخواد بکنه . مدیر نیازی به سوء استفاده نداره !!!!
.
پوزش میخوام .... اما منظورم این بود وقتی که مدیران به پست های ویرایش شده دسترسی داشته باشن میتونن پستهای ویرایش شده ی کاربران رو ببینند ... درسته !؟ یعنی درصورتی که مشکلی بوجود بیاد مدیران میتونن به سوء استفاده کاربر خاطی پی ببرن !
2 مورد پیشنهادی:
1- درمورد امکان ویرایش پست ها اگه بشه بر اساس فعالیت کاربر ، امتیازهای بازارچه و طول مدت عضویت و فروشنده معتبر بودن زمان ویرایش متغییر باشه!
2- اگر ف ی س ب و ک رو نگاه کنید قسمتی که یوزرها برای یک پست نظر میزارن اگه کامنت ویرایش بشه بازهم توسط کاربرا دیده میشه ! مثلا تصویری که گذاشتم ! اگه امکان این باشه رو این سیستم جدیدپیاده سازی بشه خیلی خوبه!

http://overpic.net/viewer.php?file=x8ws5r4xsm3dvdylfvu6u.jpg

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
پست اول که نیاز حتمی به ویرایش داره ، پست های بعدی هم باید یه زمان معقول ویرایش براشون در نظر گرفته بشه .
تو زنفورو فرقی بین پست اول و آخر نیست وقتی یه تنظیماتی برای ویرایش قرار میدی برای همه ی پست ها برقرار میشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
دکی قربونت برم این همه معامله موفق و بدون کلک انجام میشه، نمیشه به خاطر چند تا ... همه رو تو امپاس گذاشت. برای من فروشنده واقعا لازمه این قضیه. مشتری میاد تو تاپیک قیمت پست اول رو نگاه میکنه، حالا من تو صفحه ی فلان گفته باشم قیمتا کم شد چه تاثیری داره؟! مشتری میره !!

pej374

Registered User
لایک‌ها
371
درود
سایتتون عالی شده از هر نظر فقط من این یه مشکل رو دیدم که مثلا یه جنسو فروختید نمیتونید صفحه فروش رو ادیت کنید و جلوی جنس بنوسید که فروخته شد.

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
اگر برای پست آغازین نباشه که خیلی مسخرست! هم آیتمها روز به روز و هفته به هفته تغییر میکنه و هم قیمتها.بخصوص برای تایپیکهای فروش دائمی یا کلی.اینطوری مرتب باید تایپیک جدید بزنیم با مورد جدید و قیمت جدید.
بخصوص برای کابران ویژه که به امکانات ویژه هم دسترسی داشتن هم ویرایش و هم حذف لازم و کاربردی هست.
ضمن اینکه مدیران هروقت بخوان مطالب حذف شده و ویرایش شده رو میبینند و برمیگردونند

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
اقا من میخام مثلا نمونه کارهام رو بیارم پست اول ولی امکان ویرایش نیستش

یه به یه پست چنتا نمونه کار اضافه کنم ولی باز نمیشه ویرایشش کرد

میخوام قیمت ها رو به روز کنم نمیشه ویرایش کرد

بالا