برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان یه سوال فوری من ١٩ بهمن اعزامم تا جایی که یادم میاد سالها پیش تکمیلی رفتم ولی بسیج فعال ندارم فقط کلی سابقه دارم میخواستم ببینم از کجا و چطوری باید کارت سبزم رو بگیرم که اموزشی نرم؟ با ١٢ سال سابقه بسیج عادی هیچی کسری نمیدن؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام دوستان یه سوال فوری من ١٩ بهمن اعزامم تا جایی که یادم میاد سالها پیش تکمیلی رفتم ولی بسیج فعال ندارم فقط کلی سابقه دارم میخواستم ببینم از کجا و چطوری باید کارت سبزم رو بگیرم که اموزشی نرم؟ با ١٢ سال سابقه بسیج عادی هیچی کسری نمیدن؟

سلام
باید بری همون جایی که عضو بودی سراغ کارهات، اگه بیوفتی نیروی انتظامی یا ارتش باید آموزشی رو در هر صورت بری ولی بجای دوره تکمیلی که رفتی دو ماه از خود خدمتت کسر میکن (دوره یگان).
قبلا میدادن الان فکر کنم فقط به اعضای فعال کسری تعلق میگیره.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
**** بودنش که **** افتاد یعنی پذیرش گرفتم ... یکی از بچه ها میگفت باید بری همون پادگانی که تکمیلی رفتی نامه بگیری و ... خیلی دردرسر داره معلومم نیست اصلا به نتیجه برسه ... باید بیخیالش بشم ظاهرا ... فقط باید دلم رو خوش کنم شاید محض خاطر این همه سابقه یه کسری ای چیزی بدن ...

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
**** بودنش که **** افتاد یعنی پذیرش گرفتم ... یکی از بچه ها میگفت باید بری همون پادگانی که تکمیلی رفتی نامه بگیری و ... خیلی دردرسر داره معلومم نیست اصلا به نتیجه برسه ... باید بیخیالش بشم ظاهرا ... فقط باید دلم رو خوش کنم شاید محض خاطر این همه سابقه یه کسری ای چیزی بدن ...

تا وقتی برگه ت نیاد نمیشه 100% بگی **** هستی (حتی اگه پذیرش گرفته باشی) هیچ وقت تو خدمت به چیزی مطمئن نباش!
هرچقدر هم دردسر داشته باشه به نظر من ارزشش رو داره اینو زمانی میفهمی که توی یه شهر دیگه خدمت کنی.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من درسم تموم شده اما نامه ای که از دانشگاه مبنی بر لیسانسه بودنم باید بگیرم 1.5-2.5دیگه حاضر میشه.حالا من میتونم با گواهی دیپلم دفترچه رو پرکنم و ارسال کنم بعدا که گواهی دانشگاه رو گرفتم اونو به یه طریقی جایگزین کنم.چون الان به خاطر سربازی پا در هوا موندم و کاری هم نمیتونم بکنم.

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
دوستان من درسم تموم شده اما نامه ای که از دانشگاه مبنی بر لیسانسه بودنم باید بگیرم 1.5-2.5دیگه حاضر میشه.حالا من میتونم با گواهی دیپلم دفترچه رو پرکنم و ارسال کنم بعدا که گواهی دانشگاه رو گرفتم اونو به یه طریقی جایگزین کنم.چون الان به خاطر سربازی پا در هوا موندم و کاری هم نمیتونم بکنم.

نه نمیتونید چون این مدت لیسانس رو معافیت تحصیلی استفاده کردید و برای اثبات این مورد هم باید گواهی پایان دوره کارشناسی از دانشگاه بگیرید

فرستاده شده از GT-I9082ِ من با Tapatalk

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
اگر عادی بودی که بیخیالش باش چون اصلا نمیدن، اگر فعال بودی طبق قانون جدید فاصله آخرین فعالیتت تا تاریخ اعزام نباید بیشتر از 6ماه باشه وگرنه بهت تعلق نمیگیره مگر اینکه خیلی پارتی کلفتی داشته باشی چون پرونده ها میرن بسیج مرکزی استان بررسی میشن، خیلیم اینور و اونورت میکنن، اگر خیلی ازش میگذره بیخیالش شو

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
سلام دوستان، یه سوال داشتم

افرادی که توی یگان خدمتی واقع در شهر خودشون خدمت میکنن معمولا میتونن بعد از ساعات اداری برگردن خونه، درسته؟ (به یگان مربوطه هم ارتباط داره البته)
حالا میخواستم بدونم برای سایر افراد که توو شهر خودشون خدمت نمیکنن وضعیت به چه صورت هست؟
وضع آسایشگاه چطوره ؟ مثل آموزشیه ؟ 9/5 شب خاموشی ؟
فکر کنم دوسال زندانی باشیم از این قرار ...؟؟؟؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام دوستان، یه سوال داشتم

افرادی که توی یگان خدمتی واقع در شهر خودشون خدمت میکنن معمولا میتونن بعد از ساعات اداری برگردن خونه، درسته؟ (به یگان مربوطه هم ارتباط داره البته)
حالا میخواستم بدونم برای سایر افراد که توو شهر خودشون خدمت نمیکنن وضعیت به چه صورت هست؟
وضع آسایشگاه چطوره ؟ مثل آموزشیه ؟ 9/5 شب خاموشی ؟
فکر کنم دوسال زندانی باشیم از این قرار ...؟؟؟؟

سلام
بستگی داره کجا بیوفتی، اگه نیروی انتظامی باشی که امکانش کمه تایم اداری باشی (چون اکثر جاهاش نگهبانی و ... داره مگه اینکه بیوفتی ستاد مرکزی و ...) ولی ارتش و **** بعد از تایم اداری معمولا خونه ای به جز یکی دو شب در ماه که ممکنه نگهبان باشی، اگه بومی نباشی بله آسایشگاه میدن و اینکه چطور باشه بستگی به جایی که افتادی داره.
تقریبا بله!

ali sam

Registered User
لایک‌ها
29
قاشق اضافه یادتون نره...الکی با خودتون چیز اضافه نبرین

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
آقا بالاخره ما نفهمیدیم چه قدر کسری بهمون تعلق میگیره از پدر ... خود بنیاد شهید هم نمیدونه هردفعه یه چیزی میگه توروخدا یکی یه خبر موثق به ما بده ... کسری بسیجمون که کلا مالید ...
پدرم 5 درصد جانبازی داره با 6 ماه آزادگی روی هم چند ماه بهمون کسری میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
آقا بالاخره ما نفهمیدیم چه قدر کسری بهمون تعلق میگیره از پدر ... خود بنیاد شهید هم نمیدونه هردفعه یه چیزی میگه توروخدا یکی یه خبر موثق به ما بده ... کسری بسیجمون که کلا مالید ...
پدرم 5 درصد جانبازی داره با 6 ماه آزادگی روی هم چند ماه بهمون کسری میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر متولد 72 به قبلی طبق این جدول:
http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=325&newsview=1111

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام اقایون
این پسر عمو ما با رفیقمون نامه محل خدمتشون اومد .
هر 2 نوشته منطقه هوایی اصفهان
کسی با اینجا اشنایی داره ؟
خوبه ؟ بده؟
بعد از اموزشی هر 2 همین جا هستن؟ با این نکته که هر 2 تک پسرن ؟
......
شانسو نیگا ما گفتیم میوفتن یه جا دور ادم میشن صاف افتادن شهر خودشون :|

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دمت گرم دادا
رفتم بنیاد شهید و دنبال کارا و مدارکشم خیلی کار نداره فقط یه دو تا سوال دارم ممنون میشم دقیق جواب بدی بهم
سوال اول اینکه :بنیاد گفت مدارک رو که آوردی ما دو تا نامه میدیم بهت یکی برای **** وظیفه یکی هم برای یگان خدمتی ت
فقط گفت مطمئن شو از اسم یگانت و عنوانش رو درست بگو اگه اشتباه بشه بعدا دیگه نمیشه درستش کرد و ...
حالا من موندم
جایی که برام پذیرش گرفته شده تو **** "ستاد فرماندهی کل ****" هست و یگان خدمتی م ظاهرا یه جا تو سیستم دیدم نوشته بود دانشگاه افسری امام حسین(تهران اتوبان بابایی)
آموزشی هم که افتادم شیروان(خراسان شمالی)
بالاخره بگم متن نامه رو به چه عنوانی بنویسه ؟؟؟ میترسم برم برگردم از دانشگاه بیفتم یه جا دیگه حساب کتاب که نداره ...
و سوال دوم هم اینکه کسی با پادگان شهید بهشتی شیروان آشنایی داره ؟؟؟؟؟؟

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
دمت گرم دادا
رفتم بنیاد شهید و دنبال کارا و مدارکشم خیلی کار نداره فقط یه دو تا سوال دارم ممنون میشم دقیق جواب بدی بهم
سوال اول اینکه :بنیاد گفت مدارک رو که آوردی ما دو تا نامه میدیم بهت یکی برای **** وظیفه یکی هم برای یگان خدمتی ت
فقط گفت مطمئن شو از اسم یگانت و عنوانش رو درست بگو اگه اشتباه بشه بعدا دیگه نمیشه درستش کرد و ...
حالا من موندم
جایی که برام پذیرش گرفته شده تو **** "ستاد فرماندهی کل ****" هست و یگان خدمتی م ظاهرا یه جا تو سیستم دیدم نوشته بود دانشگاه افسری امام حسین(تهران اتوبان بابایی)
آموزشی هم که افتادم شیروان(خراسان شمالی)
بالاخره بگم متن نامه رو به چه عنوانی بنویسه ؟؟؟ میترسم برم برگردم از دانشگاه بیفتم یه جا دیگه حساب کتاب که نداره ...
و سوال دوم هم اینکه کسی با پادگان شهید بهشتی شیروان آشنایی داره ؟؟؟؟؟؟
ببین داداش منم دقیقا مثله شما هستم، چندجا درخواست پذیرش و امریه دارم، بهم گفتن برو آموزشی بعد از آموزشی که اومدی و مطمئن بودی یگانت کجاست بیا، چون باید یه گواهی از یگانی که قراره دوران خدمتت و توش سپری کنی ببری **** که برات درخواست کسری بدن، خودتم که میگی حساب کتاب نداره و کار شوخی برداریم نیست نامه بخوره برات به اسم یه یگان بعد بیوفتی جای دیگه باید خر بیاری و باقالی بار کنی...

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
ببین داداش منم دقیقا مثله شما هستم، چندجا درخواست پذیرش و امریه دارم، بهم گفتن برو آموزشی بعد از آموزشی که اومدی و مطمئن بودی یگانت کجاست بیا، چون باید یه گواهی از یگانی که قراره دوران خدمتت و توش سپری کنی ببری **** که برات درخواست کسری بدن، خودتم که میگی حساب کتاب نداره و کار شوخی برداریم نیست نامه بخوره برات به اسم یه یگان بعد بیوفتی جای دیگه باید خر بیاری و باقالی بار کنی...
آخه برم آموزشی برگردم میشه اونور سال باز معلوم نیست چه خوابی واسه سربازای بدبخت ببینن همین قانونم عوض میکنن ... اون وقت همین دو ماه هم میپره ...

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
آخه برم آموزشی برگردم میشه اونور سال باز معلوم نیست چه خوابی واسه سربازای بدبخت ببینن همین قانونم عوض میکنن ... اون وقت همین دو ماه هم میپره ...
منم نگرانیم همینه متاسفانه و خیلی میترسم...! ولی راهی نیست دیگه، مگر اینکه آدم کاملا مطمئن باشه کجا خدمت میکنه! حالا راهیم پیدا کردی ما هم بی خبر نزار...

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
راستش من یعه جورایی مطمئنم
حقیقتش من اول میخواستم هوافضا پذیرش بگرم اونجا آشنا داشتم
رفتیم اونجا با هم پیش سرهنگ مسئول بخش جذب سرباز خلاصه اسم ما رو زد تو سیستم گفت تورو قبلا جذب کردن مرکزش ستاد کل بوده یگانتم افتادی دانشگاه امام حسین ... آقای فلانی هم پذیرشت کرده و ...
رو این حساب میگم مطمئنم افتادم دانشگاه امام حسین ولی باز ته دلم میگه رو حرف اینا حساب نکن بری آموزشی برگردی یهو دیدی انداختنت یه جا دیگه ...
ولی من بمیرم نمیزارم کسری م بیفته برای اونور سال حتی اگه شده اسم یگان رو اشتباه بزنم میزنم ولی اونورسال نه ... هیچی حساب کتاب نداره شک نکنید تو سال 93 تمام اینها برداشته میشه و نهایتا همون کسری بسیج رو بزارن باشه ....

بالا