برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
یه بنده خدایی 30 ماه معافیت کفالتش 18 بهمن تموم میشه
بعد کی کارت براش صادر میشه ؟ میخواد سریع پاسپورت بگیره باسه همین باس رو تایمش حساب کنه
اگه کارتش نیومده باشه معافیت کاغذی چیزی میدن که بره پاسپورت بگیره ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,772
دوستان **** خارج از پذیرش کسی رو میگیره
بله .هستن اونجا کسایی که شانسی اومدن ولی درصدش خیلی پایینه .مثلا شانسیا پدرشون جبهه داشته.
خوب امشب میریم تا 12 بهمن که دیگه تموم شه این اموزشی ....:دی

reza-assassin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقا اگه بزنن اضافه خدمت یکی کلا نتونه تحمل کنه و فرار کنه خلاصه تا اخر عمرش دنبالش میان دیگه و اگه بگیرنش یا خودش برگرده باز هم اضافه خدمت میزنن؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
اقا اگه بزنن اضافه خدمت یکی کلا نتونه تحمل کنه و فرار کنه خلاصه تا اخر عمرش دنبالش میان دیگه و اگه بگیرنش یا خودش برگرده باز هم اضافه خدمت میزنن؟

تا یه حدی اضافه خدمت داره بعد از اون اگه بگیرن یا خود فرد بره خودشو معرفی کنه میفرستنش دادگاه **** یا یه مدت میفرستن بازداشت یا اینکه جریمه میزنن به جاش.

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام
دوستان خواهش میکنم چند دقیقه وقت بذارید و بنده رو راهنمایی کنید
از دوستانیکه تو شیراز خدمت میکنن.کدوم پادگان ارتش برای دوره یگان تو شیراز خوبه؟ دلیل؟
و دوستانیکه که تو مراپش تهران,لویزان خدمت میکنن هم تقاضا دارم توضیحاتی در مورد محل خدمتشون بدن؟مثلا تا ساعت چند هستن ؟جاشون راحته؟مرخصی چطوره؟و ...

ممنون میشم بهم جوابی بدید

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
با سلام
دوستان خواهش میکنم چند دقیقه وقت بذارید و بنده رو راهنمایی کنید
از دوستانیکه تو شیراز خدمت میکنن.کدوم پادگان ارتش برای دوره یگان تو شیراز خوبه؟ دلیل؟
و دوستانیکه که تو مراپش تهران,لویزان خدمت میکنن هم تقاضا دارم توضیحاتی در مورد محل خدمتشون بدن؟مثلا تا ساعت چند هستن ؟جاشون راحته؟مرخصی چطوره؟و ...

ممنون میشم بهم جوابی بدید
والله من هنوز اعزام نشدم ولی شیرازی هستم و تا اونجا که میدونم مرکز پیاده باید بهتر باشه .هم تقریبا مرکز شهره هم امکانات همه چیز هست
زرهی فکر نمیکنم خیلی جالب باشه یعنی ازش خوب نشنیدم نسبت به مرکز پیاده
تیپ 55 هوابرد رو نمیدونم جز دوره کد باشه یا نه ولی اگه باشه تکاوریه و از همش بدتره

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
رفتیم تو 8 ماه!

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
آقا این لیست بلندبالا چیه نوشتید دیگه! هیچی لازم نیست ببرید، به منم گفتن فلان ببر بهمان ببر، بردیم روز اول همشو گرفتن چیزاییم که موند براش جا نبود! همه چی میدن حدود 150 کیلو بار بهت میدن که همه چی توش هست زیاد نگران امکانات نباشید :)
اگه انقدر خر شدید که دارید میرید خدمت خودتون باشید و لباساتون!

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
درود
هر کی گفته چرت گفته.شما المثنی برگه سبز را داشته باشید برای کسری می توانید اقدام کنید.هر چی سریعتر اقدام کنید که ساله دیگه از کسری خبری نیست.
برای درآوردن کسری باید بروید یگانی که کارت ایثار یا جانبازی را صادر کرده با در دست داشتن برگه سبز و آخرین مدرک تحصیلی که از دانشگاه گرفتی می توانی اقدام بکنید.
داداش ما رفتیم پرسیدیم باز،یه سری مدارک گفت بیاری+ گواهی از محل خدمت :confused:
گیری کردیم از دست ایناهااا :mad:

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
داداش ما رفتیم پرسیدیم باز،یه سری مدارک گفت بیاری+ گواهی از محل خدمت :confused:
گیری کردیم از دست ایناهااا :mad:
آره.حیلی دردسر داره.
محل خدمت مگر مشخص شده.من با همان المثنی کارت سبز کارامو انجام دادم.

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
آره.حیلی دردسر داره.
محل خدمت مگر مشخص شده.من با همان المثنی کارت سبز کارامو انجام دادم.
منم همینو میگم دیگه، میگن تا محل خدمت معلوم نشه نمیتونیم کاری کنیم چون باید نامه بزنیم به اونجا، من که آخر فروردین که دوره آموزشیم تموم میشه محل خدمتم مشخص میشه:confused:

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
منم همینو میگم دیگه، میگن تا محل خدمت معلوم نشه نمیتونیم کاری کنیم چون باید نامه بزنیم به اونجا، من که آخر فروردین که دوره آموزشیم تموم میشه محل خدمتم مشخص میشه:confused:
کسری شما برای کجاست؟

mf.designing

Registered User
لایک‌ها
12
سلام به دوستان
- من 2 ماه قبل برا پذیرش **** اقدام کردم . اما از چنتا از دوستام که میپرسم میگن **** برا یک اسفند (که تاریخ اعزام منه) لیسانس نمیگیره ! این حرف درسته ؟!
- بعد این برگه تعیین محل خدمت کی به دستم میرسه ؟! آیا تو اون جزئیات اعزام و وسایل مورد نیاز و ... اومده ؟!

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
سلام به دوستان
- من 2 ماه قبل برا پذیرش **** اقدام کردم . اما از چنتا از دوستام که میپرسم میگن **** برا یک اسفند (که تاریخ اعزام منه) لیسانس نمیگیره ! این حرف درسته ؟!
- بعد این برگه تعیین محل خدمت کی به دستم میرسه ؟! آیا تو اون جزئیات اعزام و وسایل مورد نیاز و ... اومده ؟!
من خودم لیسانسم، 1 اسفند هم اعزامم، درخواست پذیرشم دادم به **** هیچ مشکلی نبود
تعیین محل خدمت هم حداکثر 10روز قبل از اعزام برگش میرسه دستت

prn

Registered User
لایک‌ها
2,772
سلوم ما اومدیم مرخصی .فاز بچها اونور خیلی غم بود دیگه اومدم:دی
ارشد شید حتمن خیلی کارا نمیکنید .منو نظافت نمیزدن رفتم پرسیدم قضیه چیه گفتن ارشدا ندارن نگو من ارشد فرهنگی شده بودم خبر نداشتم (اول پرسیده بودن کی میخواد باشه ) :دی
دیشب رزم شبانه رفتیم کر کره خنده بود.میدون تیر متر 100 ،خیلی بالا میزد 70 زدم حالم گرفته شد.
فرمانده گفت وایستید صف .ارشدارو،ارشد چادر انتخواب کرد.گفت کی میخواد تو چادر م.خ(خودم)باشه .حدود 25-30 نفر میخواستن با من باشن (خیلی حال داد)باور نمیکردم بین بچها اینقدر نفوذ کرده باشم(اگه دسته بالایی بود که هیچ 70 درصد رفیقام اسایشگاه بالایی هستن) .با هزار مکافات 11 نفر انتخواب کردم خیلی سخت بود خداییش.ولی تو اردو تجدید دوره نشیم خیلیه:دی
خیلی خاطره هست نمیشه همرو تایپ کرد.رفیقایی که پیدا کردم همه تریپ توش هست از فوق تخصص تا مهندسش و هکر و فلسفه و لر و ترک و شمال و عرب و ....
یعنی گردان ما واقعن همه با هم رفیقن هوا همو دارن.منو به اسم اچار فرانسه میشناسن (هرکی هرچی بخواد براش ردیف میکنم )البته اذیت کنم میشناسنا:دی
خاطره:رفیقمون تو میدون تیر خوابید :دی(کوتاه و جالب)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام به دوستان

بستگی داره، یکی از دوستای منم میخواست برای اسفند پذیرش بگیره بهش گفته بودن نمیشه باید بمونی تا اردیبهشت سال دیگه.
محل خدمت تا یه هفته 10 روز قبل از اعزام میرسه دستت. وسایل و این چیزا رو ننوشته.

بالا