برگزیده های پرشین تولز

نینجوتسو (کارشناسان soroosh potter و bushido)

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان عزیز من عاشق این متن هستم. با حوصله و درک کامل و صحیح بخونینش که خیلی جالبه:
:):):):):););)
نین جوتسو هنر اسرار آمیز سرزمین سایه های بی صدا و مردان تاریکی ، واژه ای هزار معنی که چهره در نقاب زمان فرو برده است نینجا جنگجویانی که به فراموشی سپرده شده اند و سالهاست که شبها بدون شنیدن صدای گامهای بی صدای سلاطین وحشت به سپیده دم می انجامد و دیگر تیغ برنده ستاره های زهرآگین ، قلب آسمان را نمی شکافد . آری آنچه دیروز حقیقت بود امروز افسانه و آنچه دیروز زندگی بود امروز هنر و آن نامی که در دلها وحشت می افزود ، اینک آرامش و بقا .

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
دیشب موقع خواب یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بیام اینجا هم قرار بدم دوستان هم استفاده کنند. این فایلی که پیوست کردم یک کتاب هست. این شما و این اثر بسیار معروف فیلسوف و استراتژیست ژاپنی سان تزو. احتمالا اسم کتاب هنر جنگ رو بسیاری از دوستان شنیدند. این کتاب در واقع حکم پدر علم استراتژی جنگی رو داره. تمام تاکتیک ها و استراتژی هایی که امروزه هم توسط دکترین و فرمانده ها استفاده میشه بر پایه اصولی هست که توی این کتاب مطرح شده. کافیه یه سرچ بکنید همه چیز دستتون میاد. متاسفانه هرچی گشتم pdf فارسی کتاب رو پیدا نکردم. فعلا پی دی اف انگلیسی اون رو قرار میدم اگه فارسیش رو پیدا کردم اون رو قرار میدم تا دوستان استفاده کنند.این کتاب رو از اون جایی قرار میدم که یک نینجا همیشه یک استراتژیست هم هست. یعنی به نظر من یه نینجا بیشتر از این که روی تکنیک ها و قدرت فیزیکیش تکیه کنه ، با عقل و هوش خودش میجنگه و این سبب برتری و تمایز یک نینجاست.

فایل های ضمیمه

• 1903328039_the_art_of_war(1).pdf
    412.2 KB · نمایش ها: 26

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
دیشب موقع خواب یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بیام اینجا هم قرار بدم دوستان هم استفاده کنند. این فایلی که پیوست کردم یک کتاب هست. این شما و این اثر بسیار معروف فیلسوف و استراتژیست ژاپنی سان تزو. احتمالا اسم کتاب هنر جنگ رو بسیاری از دوستان شنیدند. این کتاب در واقع حکم پدر علم استراتژی جنگی رو داره. تمام تاکتیک ها و استراتژی هایی که امروزه هم توسط دکترین و فرمانده ها استفاده میشه بر پایه اصولی هست که توی این کتاب مطرح شده. کافیه یه سرچ بکنید همه چیز دستتون میاد. متاسفانه هرچی گشتم pdf فارسی کتاب رو پیدا نکردم. فعلا پی دی اف انگلیسی اون رو قرار میدم اگه فارسیش رو پیدا کردم اون رو قرار میدم تا دوستان استفاده کنند.این کتاب رو از اون جایی قرار میدم که یک نینجا همیشه یک استراتژیست هم هست. یعنی به نظر من یه نینجا بیشتر از این که روی تکنیک ها و قدرت فیزیکیش تکیه کنه ، با عقل و هوش خودش میجنگه و این سبب برتری و تمایز یک نینجاست.
عاشق این کتابم.
در مورد این شخص شما درست میگین،لطفا دنبال فایل pdf فارسی اون نباشید چون نیست!!!!
من این کتاب رو چندسال پیش خریدم و تا الان 8 دفعه خوندمش!
استراتژی یعنی سان تزو

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
عاشق این کتابم.
در مورد این شخص شما درست میگین،لطفا دنبال فایل pdf فارسی اون نباشید چون نیست!!!!
من این کتاب رو چندسال پیش خریدم و تا الان 8 دفعه خوندمش!
استراتژی یعنی سان تزو
این کتاب از اون کتابهاییه کهشما میتونید بارها با دقت مطالعش کنید ولی دفعه بعدی که مطالعش میکنید دوباره نکته جدیدی رو بهتون یاد میده. به دوستانی که انگلیسیشون خوبه توصیه میکنم از دست ندند این کتاب رو

shinobi_isfahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود دوستان....مدتی هست که بحث کردن با نینجا رنجر کاران اعصابمو خرد کرده...خودم اطلاعاتی ازاین رشته دارم ولی اگر میشه کمی بیشتر توضیح بدین ((از نظر حرکات و سلاح و...))خودم که به شخصه اصلا از این سبک خوشم نمیاد چون کارشون رو دیدم یه ماکی درست نمیتونن بزن(چه بسا که اصلا نمیزنن و به جاش از غلت استفاده میکنن و همچنین طریقه گامائه گرفتن هاشون مثلا ایچی مونچینو گامائه رو اصن نمیتونن با استیل وایسن)) همچنین بعضی حرف هایی در رابطه با کانچو عزیز جناب اقای اکبر فرجی میزنن که اصلا خوشم نمیاد و سعی در تخریب شخصیت ایشون و این رشته اصیل ((نینجوتسو)) دارن:(

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
درود دوستان....مدتی هست که بحث کردن با نینجا رنجر کاران اعصابمو خرد کرده...خودم اطلاعاتی ازاین رشته دارم ولی اگر میشه کمی بیشتر توضیح بدین ((از نظر حرکات و سلاح و...))خودم که به شخصه اصلا از این سبک خوشم نمیاد چون کارشون رو دیدم یه ماکی درست نمیتونن بزن(چه بسا که اصلا نمیزنن و به جاش از غلت استفاده میکنن و همچنین طریقه گامائه گرفتن هاشون مثلا ایچی مونچینو گامائه رو اصن نمیتونن با استیل وایسن)) همچنین بعضی حرف هایی در رابطه با کانچو عزیز جناب اقای اکبر فرجی میزنن که اصلا خوشم نمیاد و سعی در تخریب شخصیت ایشون و این رشته اصیل ((نینجوتسو)) دارن:(
منم زیاد اطلاعات ندارم چون تا حالا توی کلاساشون شرکت نکردم. اینقدر میدونم که آقای خنجری که یکی از شاگردای قدیمی آقای فرجی بودن با آقای فرجی مشکل پیدا میکنن و میرن واسه خودشون سبکی پایه گذاری میکنن به نام نینجا رنجر. حالا این که مگه یه سنسی میتونه واسه خودش توی نینجوتسو دست ببره ، یا اگه دست برد میتونه اسم خودش رو بزاره کانچو بماند! چون ایشون خودشون رو کانچو میدونن! در هر حال ، فرق نینجا رنجر اینه که رشته های رزمی رینگی هم باهاش قاطی شده این طور که دوستان میگن. مثلا کیک بوکسینگ. چند تا عکس هم از سنسی هاشون دیدم که داشتن راپل آماده میکردن و یه فرق دیگه ای هم که دارن اینه که سنسی هاشون با لباس نظامی عکس میگیرن! کمربندهاشدن هم به اینصورته: سفید زرد نارنجی سبز آبی بنفش قرمز قهوه ای مشکی

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
آهان چیز جالبی که هست توی یک سری باشگاهاشون تمرین تیراندازی هم میبرند شاگردانشون رو

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
سوال از استاد میلاد: استاد توی نینجوتسو آموزشی به نام تامی شی واری داریم؟؟؟ معنیش چیه این کلمه؟؟؟
و حالا که بحث نینجا رنجر شد این عکس تقدیم به شما: شیهان بارتوش و کانچو! خنجری

فایل های ضمیمه

• 13747573339.jpg
    13747573339.jpg
    38.2 KB · نمایش ها: 20
Last edited:

shinobi_isfahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان یه پرسش دیگه اینکه این شیهان بارتوش خودشون پیش سوک هاتسومی کار میکردن اونوقت چی شد که اومدن به پیش اقای خنجری و دان 4 گرفتن؟!!و چرا اینکه نینجا رنجر کاران اینقد به ایشون مینازند؟؟
با سپاس

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
دوستان یه پرسش دیگه اینکه این شیهان بارتوش خودشون پیش سوک هاتسومی کار میکردن اونوقت چی شد که اومدن به پیش اقای خنجری و دان 4 گرفتن؟!!و چرا اینکه نینجا رنجر کاران اینقد به ایشون مینازند؟؟
با سپاس
والا من هم نمیدونم. قضیه شیهان بارتوش هم حرف زیاده در موردش من اگه بخوام بگم فقط باید از این و اون نقل قول کنم. جناب ببر سیاه در این مورد اطلاعات کامل دارن. منتظر ایشون میمونیم تا اگر صلاح دونستن پاسخ بدند.

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سوال از استاد میلاد: استاد توی نینجوتسو آموزشی به نام تامی شی واری داریم؟؟؟ معنیش چیه این کلمه؟؟؟
با سلام
ببر سیاه در جنگل قدرت یکه تاز و بی همتاست. حال که همه اینها از ببر سیاه خواهند ترسید.
در نینجوتسو تامشی واری نداریم . تامشی واری مربوط به سبکهای اکیناوایی هست. که شیوه شکستن اجسام سخت مثل چوب و..... آموزش داده میشه. که قلق و روش های خاصی هم داره
با تشکر
ببر سیاه

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
منم زیاد اطلاعات ندارم چون تا حالا توی کلاساشون شرکت نکردم. اینقدر میدونم که آقای خنجری که یکی از شاگردای قدیمی آقای فرجی بودن با آقای فرجی مشکل پیدا میکنن و میرن واسه خودشون سبکی پایه گذاری میکنن به نام نینجا رنجر. حالا این که مگه یه سنسی میتونه واسه خودش توی نینجوتسو دست ببره ، یا اگه دست برد میتونه اسم خودش رو بزاره کانچو بماند! چون ایشون خودشون رو کانچو میدونن! در هر حال ، فرق نینجا رنجر اینه که رشته های رزمی رینگی هم باهاش قاطی شده این طور که دوستان میگن. مثلا کیک بوکسینگ. چند تا عکس هم از سنسی هاشون دیدم که داشتن راپل آماده میکردن و یه فرق دیگه ای هم که دارن اینه که سنسی هاشون با لباس نظامی عکس میگیرن! کمربندهاشدن هم به اینصورته: سفید زرد نارنجی سبز آبی بنفش قرمز قهوه ای مشکی
آقای فیروز خنجری ، از شاگردان قدیم کانچو فرجی بودند. که خیلی با استاد فرجی برو بیا داشتند. همچنین تمام حکامی که گرفتند از استاد فرجی گرفتند و جالب اینجاست که یه بار که به سایت نینجا رنجر رفتم دیدم نوشته حکم دان فلان از کانچو فرجی . حکم مربیگری فلان از کانچو فرجی . البته شاید حکم های دیگه ای هم داشته باشن. و و و و یه چیز جالبتر اینکه تاسیس سک در ایران و راه اندازی یه سبک جدید کار زیاد سختی نیست. فقط پول میخواد. شما اگر پول داشته باشی و کار بلد باشی ، میتونییه سبک راه بندازی و اسمشو مث بقیه از خودت انتخاب کنی. مثلا طرف اومده سبک راه انداخته اسمشو گذاشته نینجافاشو به من هم میگه یه دونه کلیپ یا فیلم از کارات واسم بفرست تا مربیگری بفرسم واستو نملایندگی استانتونو بهت بدم..:D
چمیدونم والا. از اینجور سبک ها زیاده. بعدش هم آقای خنجری پایه گذار سبک نینجا رنجر نیستن ها. آقای خنجری بوجود آورنده و بنیانگذار این سبک هستند.

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
با سپاس
از این بارتوش متنفرم. بعضی چیز ها رو شنیدم. بعضی چیز هارو دیدم ازش. مثلا بنده خدایی بود که ازش خیلی مطمئنم که راست میگه. میگفت این آقا اومده بوده ایران. بصورت غیر قانونی در بعضی شهر ها و دوجو های اصفهان سمینار های غیر قانونی گذاشته بوده. در دوجو های آقایون. در دوجو های بانوان!!!!!
و در یکی از همین سمینار ها به قول خودش عاشق یه دختر ایرانی میشه توی یکی از این دوجو ها. باهاش ازدواج میکنه و میبرش کشور خودش. بعد از چند مدت به دختره زنگ میزنن میگن وضعیت زندگیتون چطوره؟ اون بیچاره هم میگه: بارتوش خیلیییی آدم کثیفیه. هر روز توی کاباره هاست و شب مست میاد خونه و من فقط باید جمع و جورش کنم و اذیتم میکنه و ... در حال حاضر هم مثل ایکه طلاق گرفتن...

من هم شنیدم. اما شنیدن کی بود مانند دیدن... از آدم معتبری هم شنیدم. )()()( در ضمن آقای بارتوش به قولی دان ده دارن از بوجینکان ژاپن. و نیازی به دان چهار ندارن که بخوان از آقای خنجری بگیرن. و همچنین این آقا مخالف سرسخت آقای فرجی هستند و طرز فکر خیلی ها رو در مورد نینجوتسو تغییر دادند(البته قابل ذکر هست که بگم طرز فکر مردم رو در مورد نینجوتسو تغییر دادند ، نه آقای فرجی و بوجینکان).
شاید واسه همین نینجارنجریا از این آقا خوششون میاد:(

shinobi_isfahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نماینده نینجوتسو اصفهان هم تغییر کرد و نماینده جدید سنسی اسماعیل سلیمیان هستند....راستی تای کای با حضور استاد فرجی 2 اسفند در اصفهان برگزار میشه:)

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
نماینده نینجوتسو اصفهان هم تغییر کرد و نماینده جدید سنسی اسماعیل سلیمیان هستند....راستی تای کای با حضور استاد فرجی 2 اسفند در اصفهان برگزار میشه:)
بسیار عالی. نماینده قبلی آقای خواجو بودند یا صفیان؟؟؟؟؟!!!؟!؟!؟!
آقای سلیمیان خیلی آشنا نیستم باهاشون اگه امکانش هست یه توضیح بدید در مورد کارهاشون

سمینار هایی که توی اصفهان برگزار میشه چطور اطلاع رسانی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shinobi_isfahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بسیار عالی. نماینده قبلی آقای خواجو بودند یا صفیان؟؟؟؟؟!!!؟!؟!؟!
آقای سلیمیان خیلی آشنا نیستم باهاشون اگه امکانش هست یه توضیح بدید در مورد کارهاشون

سمینار هایی که توی اصفهان برگزار میشه چطور اطلاع رسانی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود بر شما...نماینده قبلی جناب اقای محمد علی دهقانی بودند و دبیر سبک((در دوره اقای دهقانی و دوره جدید چون باز انتخاب شده اند)) سنسی صفیان بودند و هستند....راستشو بخواین خودم هم با ایشون اشنایی زیادی ندارم....من از سمینار استاد فرجی رو از وبسایت سنسی صفیان ((نینجوتسو کاران منطقه 13)) با خبر شدم:)

Last edited:

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
درود بر شما...نماینده قبلی جناب اقای محمد علی دهقانی بودند و دبیر سبک((در دوره اقای دهقانی و دوره جدید چون باز انتخاب شده اند)) سنسی صفیان بودند و هستند....راستشو بخواین خودم هم با ایشون اشنایی زیادی ندارم....من از سمینار استاد فرجی رو از وبسایت سنسی صفیان ((نینجوتسو کاران منطقه 13)) با خبر شدم:)
برید استاژ آقای فرجی رو ولی به نیت یادگرفتن هنر های رزمی نه یاد گرفتن نینجوتسو چون نینجوتسو یاد نمیدند.

shinobi_isfahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
درود...ببخشید منظورتون رو متوجه نشدم:؟
منظورشون این هست که ایشون بوجینکان بودو تایجوتسو قراره باهاتون کار کنند. شما راهتون رو ادامه بدید. راه خودتون ، راه مستقیم ، روزی به نینجوتسو خواهید رسید:)

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
برید استاژ آقای فرجی رو ولی به نیت یادگرفتن هنر های رزمی نه یاد گرفتن نینجوتسو چون نینجوتسو یاد نمیدند.
آقا سروش ، اجازه بدید خودشون به نینجوتسو برسن. با عرق ریختن و زحمت زیاد;)

بالا