برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
آقا این سامانه انتقال وجه از کارتهای شتاب به بانک مهر اقتصاد که تو سایتش هست وقتی روش کلیک میکنم مروگر پیغام امنیتی میده نوشته این صفحه ممکن هست جعلی باشه حالا چیکار کنم با فایر فاکس که اصلا باز نمیشه با اینترنت اکسپلورر هم هشدار میده اما باز میشه

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
مردم پول‌هایشان را از بانک‌ها خارج می‌کنند؟

بر اساس تازه ترین مصوبه دولت، تمام دستگاه ها و نهادهایی که از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند، موظف شدند تمامی اطلاعات یارانه بگیران را برای اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها در اختیار دولت با محوریت سازمان هدفمندی یارانه‌ها قرار دهند.
در این مصوبه دولت که با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغیه شده، آمده است: کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای که از بودجه عمومی کشور استفاده می‌نمایند، موظفند اطلاعات مورد درخواست سازمان (سازمان هدفمندی یارانه ها) برای هرگونه اقدام قانونی موضوع تبصره 21 قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور را در اختیار سازمان قرار دهند.
مصوبه جدید دولت در حالی اسحاق جهانگیری ابلاغ شده است که گفته می شود در دولت گذشته نیز مقامات ارشد اجرایی به صورت شفاهی به مقامات ارشد وقت بانکی دستوری برای ارائه اطلاعات بانکی افراد توسط بانک‌های کشور به دستگاه‌های ذی‌ربط صادر کرده بودند اما بانک‌ها زیربار چنین دستوری به دلیل اینکه احتمال خروج گسترده منابع از سیستم بانکی و سلب اعتماد مردم از **** بانکی وجود داشت، نرفتند و با آن مخالفت کردند.

امرسون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
دوستان من امروز رفتم ملت حساب باز کنم کارمندش گفت چندتا حساب مثل جام- مهان-موج مهر هدف و ... داریم کدومشو میخوای لطفآ منو راهنمایی کنید من نیازم بیشتر کوتاه مدت همراه با کارت هست که بتونم واریز و برداشت بکنم----- سوال دیگه نمیشه سقف برداشت از atm را از 200 تومن بیشتر کرد؟ راهی نداره مثلآ بریم تو شعبه ملت درخواست کتبی بدیم که بیشترش کنن یا2تا حساب با یه کارت داشته باشیم که بشه دوتا 200 تومن در روز گرفت؟

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان من امروز رفتم ملت حساب باز کنم کارمندش گفت چندتا حساب مثل جام- مهان-موج مهر هدف و ... داریم کدومشو میخوای لطفآ منو راهنمایی کنید من نیازم بیشتر کوتاه مدت همراه با کارت هست که بتونم واریز و برداشت بکنم----- سوال دیگه نمیشه سقف برداشت از atm را از 200 تومن بیشتر کرد؟ راهی نداره مثلآ بریم تو شعبه ملت درخواست کتبی بدیم که بیشترش کنن یا2تا حساب با یه کارت داشته باشیم که بشه دوتا 200 تومن در روز گرفت؟
بیخیال ملت شو. من 2 تا حساب داشتم بستم. کم ترین ارزش را برای مشتری قایل نیستند.
یه حساب کوتاه مدت بانک آینده باز کن با سود 23 درصد و حداقل مانده مورد نیاز 20 هزار تومان. تا 21 فروردین هم فرصت افتتاح داره.
فکر کنم شعباتش در حد بانک ملی و صادرات هم زیاد باشه. همه امکانات هم داره. کارت شتابی با صدور آنی - اس ام اس بانک - همراه بانک - اینترنت بانک کامل و ...

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
کسی جواب سوا من نمیدم پرسیدم چرا سامانه انتقال وجه از کارتهای شتاب به بانک مهر اقتصاد پیغام هشدار میده

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوست عزیز شما گواهی ssl رو تایید کنید، اگه کروم استفاده کنید گزینه پروسید انی وی رو بزنید.

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
نور چه خبر
کارسازان اینده
30 ملیون تومان 5 ساله 32 درصد هست هنوز؟>
مطمین هستین 30 ملیون حداقل هست؟!مطمین هستین 32 سودش هست//؟

سایت جدیدش چقدر بده CINOOR,IR
شعبه هاش در تهران چرا کم هست
چرا فقط در مناطق مرکزی و جنوب شهر شعبه داره
دلیل خاصی داره!؟نکنه میخواتن پول مردم رو بکشن بالا و نمیخوان با افراد با نفوذ بالاشهری درگیر شن!به خودشون میگن این پایین شهری ها رو خدا زده ما هم بزنیم!
من توهم زدم!؟
خیلی با کلاس دعوت میکنن و بازار گرمی میکنن
مثلا میگن دادش تو بیا 5 ساله باز کن زودتر خواستی ببندی
مشکل نداره
الان روزشمار 24.5 درصده بهت 24 میدیم
بعد از یه سال برای 30 ملیون 29 هست بهت 28.5 میدیم
میخوام ببینم اینها راست هست ودر قرارداد ذکر میشه
منهای نیم درصد بسته به ماندن پول در سپرده!
3 ماهه
6 ماهه
نه ماهه نداره نور
معتبر هست
تو خبرها دیدم در سال 91 خیلی حرف پشتش بود از جریمه چند میلیاردی از اینکه مدیرش پولها رو میبرن در خارج بساز بفروشی!

کسی پشتش هست کلفت!ترجیحا از خود ****!
شعبه که زیاد ندارن دلمون به زمین زیادش خو ش باشه
فیزیکی و در داخل ایران چیزی داره!
پیشگامان کویر یزد هم با این ها هست
اونها سودشون چیجوری هست
در تهران شعبه دارن پیشگامان کویر که بخواد به نور هم تبدیل شه
به شتاب وصل میشه؟
لااقل مثل کوثر با دو تا بانک ملت و سپه نیمخواد قرارداد ببنده

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
نور شعبه مرکزیش که پایین شهر نیست طرفای محمودیه و زعفرانیه است.کلا اکثر موسسه و بانک ها شعبه های اصلیشون گرونترین نقاط شهره.

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
الان سود روز شمار موسسه ارمان و کارسازان اینده چنده؟

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
سود 2 و 3 و 4 ساله نور چقدره؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
دوستان من دوتا سپرده توی بانک سرمایه دارم با نرخ 24 درصد 3 ماهه امروز سود یکشون واریز شد ولی سود اون یکی که یک روز قبل تر هم سپرده شده بود هنوز واریز نشده چه کنم به نظرتون؟

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
دوستان من دوتا سپرده توی بانک سرمایه دارم با نرخ 24 درصد 3 ماهه امروز سود یکشون واریز شد ولی سود اون یکی که یک روز قبل تر هم سپرده شده بود هنوز واریز نشده چه کنم به نظرتون؟
مبلغ حسابتون چقدر بوده؟؟
توی سه ماه چقدر سود بهش تعلق گرفت؟؟؟

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
فرشتگان (آرمان) روزشمار 25 درصد برای بالای 50 میلیون موجودی میده و یکساله هم 29 درصد + نیم درصد هدیه آنی اونم برای بالای 50 میلیون. زیر 50 میلیون را برای کوتاه مدت 23 و یکساله را 27 درصد میده. یکساله اش هم یک حساب 5 ساله است که بعد از یکسال بدون برگشت سود و خسارت می تونید حساب را ببندید.

ولی کارسازان آینده (نور) کوتاه مدت روزشمارش 24.5 درصده با حداقل موجودی 10 هزار تومان. خیلی خوبه
یکساله را برای بالای 30 میلیون 29 درصد و زیر 30 میلیون 27 درصد میده .
و برای 5 ساله هم برای زیر 30 میلیون را 30 درصد ، بالای 30 میلیون را 32 درصد ، بالای 100 میلیون را 33 درصد و بالای 500 میلیون را 34 درصد میده.
کارسازان چون تبدیل به نور داره میشه ، سایت قبلیش را بسته ( karsazanbank.ir ) و قراره سایت موسسه نور را افتتاح کنه.
حدود 35 شعبه در تهران داره. و حدود 300 شعبه در کشور. حدود آدرستون را بگید تا شعبش را بگم. تو اینترنت هم می تونید سرچ کنید.

موسسه نور 3 روز پیش پذیره نویسی در بورس کرد و بعد از عید مجوزش صادر می شه و موسسه آرمان در فروردین پذیره نویسی می کنه
هر دو هم قابل اطمینانند. من کسانی را دیدم که بالای 2 میلیارد سپرده گذاشتند .
موسسسات ثامن ، و ثامن الحجج هم سود یکسالشون 25 درصده (جدیدا نپرسیدم) و اونا هم بعد از سال مجوز قطعی می گیرند

این به روز ترین نرخ سود این دو موسسه بود. امیدوارم جواب سوالاتتون را داده باشم.
کسی حساب باز کرده تو نور
تو سپرده یا نمیزنن مبلغ رو مثل پونک
یا 20 درصد میزنن مثل فاطمی
مشکلی پیش نمیاد در 5 سال زیر حرفشون نمیزنن
20 درصد کجا 32 درصد کجا
چرا 20 درصد نوشتن حالا در فاطمی!

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
مبلغ حسابتون چقدر بوده؟؟
توی سه ماه چقدر سود بهش تعلق گرفت؟؟؟
ماهانه باید 24 درصد میدادن ولی کمتر واریز شده نسبت به مبلغی که حساب کردم بعضیا میگن سود 1 ماه بره بانک سرمایه واریز میشه
کسی اینجا سپرده بانک سرمایه داره؟

babak2127

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان آدرس شعب و شماره تلفن موسسه نور رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تو اینترنت که هر چی سرچ میکنم فقط اخبار ادغام و از این چیزا میاد!
کرج کسی شماره تلفن و آدرس داره یه سر بریم ببینیم چطوریه.

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان آدرس شعب و شماره تلفن موسسه نور رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تو اینترنت که هر چی سرچ میکنم فقط اخبار ادغام و از این چیزا میاد!
کرج کسی شماره تلفن و آدرس داره یه سر بریم ببینیم چطوریه.

آدرس شعب موسسه مالی اعتباری کارسازان اینده رو جستجو کنید . قبل از نور به این اسم بودند
اینم یک لینک شعب

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
ماهانه باید 24 درصد میدادن ولی کمتر واریز شده نسبت به مبلغی که حساب کردم بعضیا میگن سود 1 ماه بره بانک سرمایه واریز میشه
کسی اینجا سپرده بانک سرمایه داره؟

دقت کنید سود اسفند و فروردین یکروز کمتر هست . ( تعدار روز های ماه اسفند یک روز کمتر هست ) . بهمین خاطر کمتر واریز میشود

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
آقا این سامانه انتقال وجه از کارتهای شتاب به بانک مهر اقتصاد که تو سایتش هست وقتی روش کلیک میکنم مروگر پیغام امنیتی میده نوشته این صفحه ممکن هست جعلی باشه حالا چیکار کنم با فایر فاکس که اصلا باز نمیشه با اینترنت اکسپلورر هم هشدار میده اما باز میشه
گواهی https معتبر نیست . و البته کاملا طبیعی هست در ایران 98 درصد اینطوری هست . مشکلی نیست و انجام بدید . فایرفاکس هم دفعه اول که خطا داد میتونسیتد تظیم کنید تا باز بشه ... بهرجهت مشکلی نیست
لینک هم همین هست : https://eft.mehrbank.org/

بالا