برگزیده های پرشین تولز

نحوه گرفتن وام ۵۰۰ میلیونی

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
سلام، دوستانی که وام ۵۰۰ میلیون تومانی یا همون ۵ میلیارد ریالی گرفتند لطفا تجربشون رو بگن یا دوستانی که اطلاع دارن بفرمایید چطور و از چه راههایی میشه این وام رو گرفت؟ پیش نیازهاش چیه و چه شرایطی لازمه؟ همچنین شرایط بازپرداختش چطوریه معمولا؟ و از کجاها میشه این وام رو تهیه کرد؟

خب ۵۰۰ میلیون الان پول زیادی نیست یه زمانی رویایی بود مثلا ۲۰ سال پیش واسه ۵۰۰ میلیون فکر میکنم از روشی بجز ارتباط با مجلس این کار میسر نبود. ولی الان یه ماشین ۳۰هزار دلاری که هرآدم معمولی شاغلی توی دنیا میتونه بخره اینجا بالای ۲۰۰میلیون آب میخوره یا یه خونه ی کوچیک تو تهران ۵۰۰ میلیونه تازه اگه پیدا کنی!
سوال اینه که واسه چه کاری؟ خب ۵۰۰میلیون وام برای خوشگذرونی و خرج کردن که نیست،برای اجرای یه پروژه و یه ایده ی تجاری و کاری هستش. هر آدمی یکمی بجنبه میتونه با ۵۰۰ تومن براحتی قسطش رو بده. سوال اولیه اینه که این وام رو از کجا و چطور میشه تهیه کرد؟ (اسپانسر؟ بانک؟ موسسه های مالی؟)

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
داییم رو سند خونه ما 500میلیون وام 6ساله گرفت واسه مرغداریش
الان سند خونمون تو رهن بانکه و داییم نتونه قسط وام رو بده بانک خونمونو مصادره میکنه
یه همچین بابایی داریم ما. من هنوز اسو پاسم این یسره داره به اینو اون کمک میکنه

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
بهترین و مطمئن ترین روش ، «سکه» هست!
بسته به مبلغ وام چند عدد سکه ناقابل میدی به رییس شعبه و بقیه اش حله!
البته پیدا کردن شعبه ای که بتونه چنین اعتباری بده و شما یک آشناییتی با رییسش داشته باشی کمی مشکله! ولی نشدنی نیست ، خیلی ها اینکار را کرده اند.

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
داییم رو سند خونه ما 500میلیون وام 6ساله گرفت واسه مرغداریش
الان سند خونمون تو رهن بانکه و داییم نتونه قسط وام رو بده بانک خونمونو مصادره میکنه
یه همچین بابایی داریم ما. من هنوز اسو پاسم این یسره داره به اینو اون کمک میکنه
یعنی داره حدود ۷ تومن قسط ماهانه میده، بستگی به بهرش داره.
شما هم دلت پره ها :)

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
البته پیدا کردن شعبه ای که بتونه چنین اعتباری بده و شما یک آشناییتی با رییسش داشته باشی کمی مشکله! ولی نشدنی نیست ، خیلی ها اینکار را کرده اند.
واسه 500تومن مثلا چنتا سکه باید بدیم؟
تو پاکت بریزیم یا مشما بدیم؟ یا همینجوری بریزیم تو جیبش؟
بعد سکه هارو بگیره و بگه من چیزی نگرفتم وام هم نده دستمون به کجا بنده؟

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
روش سکه! جالب بود!
یعنی چی سکه؟ یعنی نمیشه تراول داد؟ اونکه جلوش بیشتره. بنظر شما همین پول دادن به رعیس بانک (که اسمشو میذاریم نشان دادن حسن نیت :D) خودش باعث آشناییت نمیشه؟
میشه بیشتر توضیح بدید. فرضا الان من رفتم بانک به رعیس میگم ۵۰۰ میلیون وام میخوام و مثلا دوتا سکه هم گذاشتم رو میزش، خب الان این اوکی یه؟ یعنی چیز دیگه ای نمیخواد؟ طرح توجیهی و ازین چیزا؟؟

pejerz85

Registered User
لایک‌ها
41

حالا من به درست وغلطش کاری ندارم هرچند که خودم موافق رشوه دهی نیستم ولی به این کشکی هم که فک می کنید نیست.
اگه شرایط پرداخت وام رو نداشته باشید حرف رئیس هم مهم نیست.یه نفر همینطوری شده بود .خونش متراژ پایین بوده رئیس بانک گفته بوده بهش وام بالا بهت میدیم ولی موقع انجام کار ، کارشناس ارزش ملک رو پایین تخمین زده و بهش وام رو ندادن!! میگفت کارمنده برگشت به رئیس گفت نمیشه اونم چیزی نگفت.

amireza21

Registered User
لایک‌ها
34
سکه و این حرفا کشکه باور نکنید

شما باید فقط و فقط به رییس بانک نشون بدی به این پول احتیاجی نداری و فردا روزی با خیال راحت میتونی برگردونیش

همین اگه فکر کنه محتاجی ابدا نمیده بت

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بفرمایید به چه منظوری میخواید راهنمایی کنم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
حالا من به درست وغلطش کاری ندارم هرچند که خودم موافق رشوه دهی نیستم ولی به این کشکی هم که فک می کنید نیست.
اگه شرایط پرداخت وام رو نداشته باشید حرف رئیس هم مهم نیست.یه نفر همینطوری شده بود .خونش متراژ پایین بوده رئیس بانک گفته بوده بهش وام بالا بهت میدیم ولی موقع انجام کار ، کارشناس ارزش ملک رو پایین تخمین زده و بهش وام رو ندادن!! میگفت کارمنده برگشت به رئیس گفت نمیشه اونم چیزی نگفت.
خب کسی با رشوه موافق نیست ولی وقتی تنها چارست! اگه راه ممکن دیگه ای هست بفرمایید گوش میکنیم.
و فکر نمیکنم به این کشکی ها هم رعیس بزنه زیر قولش. رعیس خودش همه ی قوانین رو میدونه و قبل اینکه چیزی بهش بدیم یا بعد اینکه دادیم کلی قول و تضمین میگیریم ازش! و تابحال نشنیدم کسی (مبلغ حسن نیت) داده باشه و اینطوری دورش زده باشن!

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
بفرمایید به چه منظوری میخواید راهنمایی کنم.
خب همین دیگه، خیلی مهمه به چه منظوری خرج میشه؟
البته گفتم واسه خرج کردن نیست برای بیزینس و تجارت هستش.

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
سکه و این حرفا کشکه باور نکنید

شما باید فقط و فقط به رییس بانک نشون بدی به این پول احتیاجی نداری و فردا روزی با خیال راحت میتونی برگردونیش

همین اگه فکر کنه محتاجی ابدا نمیده بت
خیلی جالبه. یعنی چی احتیاج نداری؟ خب اگه احتیاج نبود که وام نمیگرفت. میشه بیشتر توضیح بدی؟
منظورت اینه که نشون نده خیلی لنگه و کارش گیره؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بله که مهمه. شما اگر وام برای کار صنعتی میخوای یا کشاورزی فرق میکنه؟ برای ایجادی یا تکمیل توسعه یا سرمایه درگردش فرق میکنه. برا خرید مسکن خب فرق میکنه.
برای پول درگردش کار خودتون و اینها همین طور.
مثلا اگر پول سریع میخواید و سند دارید موسسه ثامن سریعا روی سند مسکونی میده بهتون تا پنج سال هم تقسیط میکنه. درصدش هم بیست وهشت
بقیه موارد هم که تخصصی میشه باید دقیق بفرمایید کمکتون کنم چی میخواید و چی کار باید انجام بدید

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
شما که هنوز رییس رو "رعیس" مینویسی 500 میلیون برای چته ؟

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
بله که مهمه. شما اگر وام برای کار صنعتی میخوای یا کشاورزی فرق میکنه؟ برای ایجادی یا تکمیل توسعه یا سرمایه درگردش فرق میکنه. برا خرید مسکن خب فرق میکنه.
برای پول درگردش کار خودتون و اینها همین طور.
مثلا اگر پول سریع میخواید و سند دارید موسسه ثامن سریعا روی سند مسکونی میده بهتون تا پنج سال هم تقسیط میکنه. درصدش هم بیست وهشت
بقیه موارد هم که تخصصی میشه باید دقیق بفرمایید کمکتون کنم چی میخواید و چی کار باید انجام بدید

ببینید فرض کنید میخوام بیشترش رو روی مشارکت در ساخت بذارم (یک پاساژ تجاری توی پاسدارانه) و البته یه تزریق مالی به شرکت نرم افزاری برای توسعه و تبلیغات.
سوال اینجاست که دلیل وام باید چی گفته بشه. مثلا به مشارکت در ساخت و ساز وام میدن؟ یا مثلا برای توسعه شرکت خصوصی وام میدن؟

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
شما که هنوز رییس رو "رعیس" مینویسی 500 میلیون برای چته ؟
آقا این چه طرز صحبته؟
ببخشید که توی مک روی کیبورد فارسی عین کوچیک نداره (یا زدنش مکافاته) رییس هم نیست رئیسه. شما هم نظری دارید بفرمایید گوش میدیم، وگرنه لطفا تماشا کنید و اطلاعاتتون بره، تاپیک سرگرمی نیست. :)

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
ببینید فرض کنید میخوام بیشترش رو روی مشارکت در ساخت بذارم (یک پاساژ تجاری توی پاسدارانه) و البته یه تزریق مالی به شرکت نرم افزاری برای توسعه و تبلیغات.
سوال اینجاست که دلیل وام باید چی گفته بشه. مثلا به مشارکت در ساخت و ساز وام میدن؟ یا مثلا برای توسعه شرکت خصوصی وام میدن؟
در مورد سرمايه گذاري تو كار مسكن بيشتر فكر كن، الان گنده هاش دارن پولاشونو ميكشن بيرون از اين كار، يه برج ساز ميشناسم تو ولنجك كار مي كنه، مي گه سازنده ها همه دارن مي فروشن ملكاشونو الان خودشم داره همه رو پيش فروش مي كنه، ميگه اين تموم بشه ديگه نميسازم (اين بابا حدود ٦٠ ميليارد سرمايه تو كار ساخت و ساز داشت، الان ميگه حتي اگه يه روز زودتر بكشم بيرون كلي جلو مي افتم)

Sent from my iPad using Tapatalk

بالا