برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک از اساتید ایپاد باز

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان من میخام با اپ استور ایپاد 5 برنامه هارو دانلود کنم و برا برادرمم بریزم و یبار برا خودم و یبارم برا داداشم دانلود نکنم ، یکی از دوستان گفت که میتونی با روش زیر که پر رنگ کردم گفت خروجی بگیری و راحت برا ایفون و ایپد داداشتم بریزی .

اگر اپ از اپ استور دانلود کنید، می تونید به کمک آیتونز یا آیتولز خروجی بگیرید و برای برادرتون هم نصب کنید.

خوب الان سوال اصلی من اینه من کل بازیا و برنامه هارو با ایپاد خود دانلود کردم خوب الان میخام رو ایفون 5 یا ایپد ایر داداشم نصب کنمش با برنامه ایتونز چطور از برنامه های خودم که دانلود کردم خروجی بگیرم که راحت بتونم رو ایفون یا ایپد ایر داداشمم نصب کنم .

ممنون میشم اگه اموزش خاصی و ساده برا گرفتن خروجی هست برام بزارین ممنون میشم و از چطور حالا خروجیو گرفتم ازون خروجی چطور با برنامه ایتونز برا ریختن داداشم استفاده کنم چون تا الان انجام ندادم .

ممنون میشم تصویری با ایکون یا گفتم دقیق هر قسمت بگین چون حرفه ای نیستم تازه میخام راه بیفتم و الکی یبار برا خودم و یبارم برا داداشم دانلود نکنم تشکر .

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام منم با خوده گوشي دانلود ميكنم ولي شنيدم وقتي گوشيو وصل كني به ايتونز هرچي دانلود كردي منتقل ميشه و ميتوني رو يه جا ديگه نصبش كني

البته نميدونم كجا ميرن يعني منتقل ميكنه ولي فك كنم همونجايي كه وقتي با خوده ايتونز برنامه دانلود ميكني ميرن منتقل ميكنه

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام منم با خوده گوشي دانلود ميكنم ولي شنيدم وقتي گوشيو وصل كني به ايتونز هرچي دانلود كردي منتقل ميشه و ميتوني رو يه جا ديگه نصبش كني

البته نميدونم كجا ميرن يعني منتقل ميكنه ولي فك كنم همونجايي كه وقتي با خوده ايتونز برنامه دانلود ميكني ميرن منتقل ميكنه
من میخام مثلا تو pc خونه ریختم برا خودم ولی برا داداشمو چون خونشون شهرستانه براش با لپ تاپم بریزم اون موقع مهمه که چطور ازون خروجی استفاده کنم تا تو لپ تاپم بیاره رو ایتونز و بشه نصبش کرد کسی بلده خواهشا کمک کنه تشکر .

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
خب برنامه ها ميرن تو يه پوشه ميتوني برنامه ها رو ببري تو همون پوشه تو لپتاپت

فكر كنم اينطوري بشه

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
حالا شاید باشه امتحانش ضرر نداره :دی

بالا