برگزیده های پرشین تولز

eMule

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام به شما دوستان

من به تازه گی با این نرم افزار آشنا شدم چند تا سوال داشتم لطفا من راهنمایی کنید !!!!

اول چگونه می توان در eMule سرعت بیشتری داشته باشیم !!!!

دوم هم چگونه می توان به وسیله این dvb ها دانلود کرد یعنی همون مثل دانلود افلاین در اینترنت ماهواره ای

لطفا را هنمایی کنید باشگر !!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
برای بالا رفتن سرعت ایمول باید توی قسمت Option بعد extended توی قسمت max new connection عدد 30 یا 35 و توی قسمت max half open connetion از 30 تا 50 بنویسی البته باید پچی هم برای باز کردن این کانکشن ها دانلود کنی... بعدش هر چقدر مدت زمان بیشتری ایمول باز باشه تو توی صف رتبت میره بالاتر و هرچقدر هم آپلود بیشتر انجام بدی امتیاز بیشتری برای دانلود از همون کاربر رو دریافت میکنی...یعنی با دانلود تورنت فرق میکنه... توی قسمت Connecton توی مربع Hard limit اگر سرعتت 256 یا بالاتر هست عددی بین 500 تا 800 رو بنویس و اگر 128 یا پایین تر هستی عددی بین 150 تا 300 رو بنویس توی Max Connection هم همیشه سعی کن بین 50 تا 150 رقم کمتر تر از Hard limit بنویسی
301.gif

اگر یه دو هفته ای صبر کنی من و یکی از بچه های همین فروم داریم ایمول رو ترجمه میکنیم دیگه آخراشه توی نسخه بعد ایمول فارسی هم اضافه میشه اونموقع راحت میشی...
124.gif

موفق باشی
283.gif

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
از شما دوست عزیز واقعا تشکر می کنم
من یک مشکل دیگه ام دارم چرا بعد جستو جو و انتخاب برای دانلود
بعضی از فایل ها دانلود نمیشه چرا !!!

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
از شما دوست عزیز واقعا تشکر می کنم
من یک مشکل دیگه ام دارم چرا بعد جستو جو و انتخاب برای دانلود
بعضی از فایل ها دانلود نمیشه چرا !!!
بشتر توضیح بده دانلود نمیشه یعنی چی ! سورسش کمه یا توی صف راهت نمیدن یا لو آیدی هست کدومش؟

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
وقتی فایل را انتخاب می کنم بعد از آن مقدار speed ثابت دانلود نمی کنه یعنی حتی 1kbs سرعت نمیره

همین جوری ثابت البته نه همه فایل ها مثلا فایل های موزیک یا تصویری یا حجم زیاد

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
وقتی فایل را انتخاب می کنم بعد از آن مقدار speed ثابت دانلود نمی کنه یعنی حتی 1kbs سرعت نمیره

همین جوری ثابت البته نه همه فایل ها مثلا فایل های موزیک یا تصویری یا حجم زیاد
خوب چون تازه کاری میگم وگرنه خیلی چیز بدیهی هست...
ببین وقتی تو فایلی رو میگیری ایمول شروع میکنه لیست کاربرایی که توی صف دانلود هستن یا سرور هایی که فایلها بصورت کامل روشون هست رو پسدا میکنه....
بعد بر طبق سرعت تو و امتیاز آپلود تو و میزان دسترسی و نزدیکی آیپی تو به کاربرهای دیگه شروع میکنه به صف بندی تو... اگر به راهنمای ایمول توجه کنی اینا رو همشو نوشته...
این رو بدون که وقتی یه فایلی که سورسش کم هست رو بخوای دانلود کنی به صف های طولانی تری برخورد میکنی... برای همین تا نوبت تو بشه خیلی طول میکشه در این صورت هیچ اطلاعاتی رد و بدل نمیشه ...
برای ایلهای با زیر سورس 100 که حجمشون زیاد باشه شاید تا10 تا 12 ساعت طول بکشه که یک یوزر به تو اجازه دانلود بده...
برای امتیاز گرفتن ضریبهایی هست مثل مقدار آپلود و مدت زمان توی صف بودن
مثلا اگه به یک یوزر 1 مگابایت فایل فرستاده باشی و 1 ساعت هم توی صف باشی ... به مدت هر دقیقه توی صف بودن ضریب 2 و آپلود هر 100 کیلوبایت ضریب 1 داره... که با بالا رفتن این اعداد میتونی بیای جلوی صف
کاری که من میکنم اینه حدود 3 تا 4 روز کامپوتر رو روشن میگذارم برای دانلود تا توی صف اول بشم بعدش سرعت دانلودم حتی از تورنت هم بالاتر میره بعضی وقتها میبینی 16 یوزر همزمان تکه های فایلی رو برات میفرستن!
فکر کنم به اندازه کافی توضیح داده باشم...
موفق باشی

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
راستی ریکامند ایمول دوتا چیز هست اگه خونده باشی!
یکی اینکه حداقل 5 تا فایل مختلف همزمان برای دانلود داشته باشی(من میگم 10 تا )
دومی هم اینه که ایمول (همون قاطر) هیچ وقت دوست نداره کسی بهش زل بزنه پس سعی کن بندازیش توی سیس ترای و بجای زیر و رو کردن صف ها و منو هاش و تنظیماتش بزاری خودش بارشو اینور اونور ببره...بیشتر کسایی که به ایمول زل زدن دیوونه شدن! بجای این کارا مثل من بیا توی اینترنت چرخ بزن ...

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
فکر میکنم یه راهنمایی دیگه هم این باشه که به سروری وصل بشی که ping ش کم باشه خیلی مهمه

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
فکر میکنم یه راهنمایی دیگه هم این باشه که به سروری وصل بشی که ping ش کم باشه خیلی مهمه
دقیقا
درسته ولی اینجوری ممکنه به سرور های خالی یا بدرد نخور وصل بشه توی ایمول اگه پینگ بین 500 تا 2000 هم باشه مشکلی نیست
بعد از اینکه Razor Back 2 رو از کار انداختن بهترین سرور ها edonkey 2 بعدش edonkey 1 سعی کن صفحه سرور رو روی مقدار حجم فایلهای اون سرور بچینی بعدشم روی پینگ

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
از شما دوست عزیز کمال تشکر دارم واقعا عالی بود
تمام کارهای که گفته بودید انجام دادم و خوب کار میکنه ولی هنوز نمی دونم چرا سرعت خوب نیست مثلا رو 2kbs یا 3kbs

m_jahangiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام نمي ونم چرا مدتي كه نمي تونم از emule استفاده كنم چون تعداد سرور رو صفر نشون ميده:(

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
سلام نمي ونم چرا مدتي كه نمي تونم از emule استفاده كنم چون تعداد سرور رو صفر نشون ميده:(
این کاری که میگم بکن ..
برو توی ایمول صفحه سرور توی قسمت Update این آدرس رو کپی کن بعد update رو بزن
اگرم حال نداشتی همین آدرسی که هست رو دانلود کن بعد کپی کن توی فولدر Config ایمول بعد ایمول رو اجرا کن همه چیز درست میشه http://esel-paradies.de/server/server.met

شما هم که سرعتت کمه به تعداد سورس فایلت نگاه کن بعضی از فایلها اینجورین بیچارت میکنن منم الان باهاشون درگیرم... اگه دیدی توی تورنت همون فایل هست از تورنت دانلود کن

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
شما هم که سرعتت کمه به تعداد سورس فایلت نگاه کن بعضی از فایلها اینجورین بیچارت میکنن منم الان باهاشون درگیرم... اگه دیدی توی تورنت همون فایل هست از تورنت دانلود کن

با سلام دوباره
من همون طور که گفتید سورس نگاه کردم ولی چیزی در لسیت نبود خالی- و بخشید من منظورتون از تورنت نفهدمیدم !!!؟؟؟؟

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
خدایش راست می گید این ایمول ادم دیوونه می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
تورنت یه شبکه دیگه برای اشتراک گذاشتن فایل هاست! ولش کن اصلا ... اگه سورسی توش نیست پاکش کنی بهتره چون کسی نیست اون فایل رو بهت بده...

m_jahangiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کاری که میگم بکن ..
برو توی ایمول صفحه سرور توی قسمت Update این آدرس رو کپی کن بعد update رو بزن
اگرم حال نداشتی همین آدرسی که هست رو دانلود کن بعد کپی کن توی فولدر Config ایمول بعد ایمول رو اجرا کن همه چیز درست میشه http://esel-paradies.de/server/server.met

خيلي ممنون درست شد:D

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام به شما
من بازم سوال دارم
من فایل ها ای سورس 1.2.3 دانلود مکنم یا حتی بیشتر ولی بازم سرعت کم
راستی من از دیال آپ استفاده می کنم فکر کنم مشکل مال همینه (اگه از کافی نت استفاده کنم سرعت بهتر میشه ؟ )

ken

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرورهاتونو بر اساس current user ( با max users اشتباه نشه) sort کنین. بعد اونایی رو که بیشترینن انتخاب کنین.
اولویتشونو ببرین رو high وببرینشون توی static list تا هیچوقت از لیست سروراتون پاک نشن.

در ضمن توصیه من donkeyserver ها هستن. البته نه اونایی که google نکبت آورده تو کار P2P موش بدوونه (که آدرساشون با 72.51 شروع میشه). از اونا فاصله بگیرین.
برین سراغ donkey server های اصلی بویژه donkey server 2 (که ادرساشون با 62.241 شروع میشه) و بذارین تو static list و حالشو ببرین.

بالا