• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دو نمونه Light Painting خیلی عجله ای !!!
اگزیف :
F/9
25 sec
ISO:400
0 Step
24MM
No Flash

7kdws6orvp6wketicvkg.jpg

f/11
15sec
ISO : 6400
+1 Step
18MM
No Flash

gq6e531x32g99ylutapx.jpg

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
بنده زیاد وارد نیستم به نوع عکاسی پرتره چون خودش دنیایی است ولی با توجه به چند عکس اخیر شما یکم خلاقیت در عکس ها کم است به طوری که همش یک حالت چهره همش یک کادربندی محدود و همه و همه یک حس یکسان بودن رو القا میکنه نمیدونم شاید من اینطوری حس میکنم.. میتونید از نمونه عکس های خارجی استفاده کنید به نظر من پرتره سیاه و سفید خیلی خیلی بهتره چون حس واقع گرایی عکس رو میبینیم و شاهد رنگ های دستکاری شده و ادیت شده نیستیم..
کپی برداری از نمونه عکس های خارجی بعضی مواقع به نفع است در صورتی که باعث پیشرفت بشه...
ببخشید خیلی پر حرفی کردم از این نمونه عکسهای زیر میتونید کمک بگیرید :
نمایش لینک
در هر صورت امیدوارم در کارتون موفق باشید..
سلام خدمت شما
خيلى ممنون از پيشنهاداتتون

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
یک نمونه عکس Star trails همین چند ساعت پیش

6cq1eljy11ci615uaizv.jpg

f/4.5
30sec
ISO : 3200
0 Step
18MM
متشکل از 201 عکس
با وجود آلودگی هوا و اینکه بالا پشتبون خونه گرفتم بد نشد!!

sp_taksetareh

Registered User
لایک‌ها
2,894
mehrdad486
کاکو کاراتو تحسین میکنم
اما شما که زحمت میکشی توی زمان بندی مناسب عکاسی کن که زحماتت هدر نره
منظورم رد قطبی بود
عکس خوبیه اما اگه یه شب که مهتابی نباشه عکاسی میکردی چند برابر الان ستاره تو عکس بود
جسارت منو ببخشید

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
mehrdad486
کاکو کاراتو تحسین میکنم
اما شما که زحمت میکشی توی زمان بندی مناسب عکاسی کن که زحماتت هدر نره
منظورم رد قطبی بود
عکس خوبیه اما اگه یه شب که مهتابی نباشه عکاسی میکردی چند برابر الان ستاره تو عکس بود
جسارت منو ببخشید
خیلی سلام
من چاکرتم داداش این حرفا چیه شما استاد ما هستی عزیز..
مشکل شهر ما اینه که یا همیشه آلودست یا همیشه ابره :D (اراک) نا سلامتی اولین شهر آلوده جهان شدیم ها این همه افتخار برای کشور می آفرینیم :D بیشترین سرطانی ها هم داریم!!!!
متاسفانه کلی کمین کردم که همین هم گیرم بیاد ... الان 10 شبه منتظرم هوا صاف بشه!! و اینکه ساعت 1 شروع کردم تا ساعت 3 و ساعت 6 باید میرفتم سر کار خلاصه دیگه جور نشد از این به بعد حتما به نصیحت شما گوش میدم...
راستی کاکو ما خیلی شیرازی هارو دوست داریم ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام خدمت همه
اولین تجربه ی بنده در عکاسی ماکرو
nokon D3200
reverse 18_55

دادا دمت گرم خیلی عالیه من که اولین بارم که ماکرو گرفتم تصویر موجود هم نمیدیدم خیلی خوب شده :)
ولی فقط یک سوال برند جدید زدی ؟ D: دوربین NOKON?
:)

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
دادا دمت گرم خیلی عالیه من که اولین بارم که ماکرو گرفتم تصویر موجود هم نمیدیدم خیلی خوب شده :)
ولی فقط یک سوال برند جدید زدی ؟ D: دوربین NOKON?
:)
ممنونم لطف دارید دوست من :)
رینگو امروز تهیه کردم برای تست چند تا عکس همینجوری گرفتم .البته از قبلش تا حدودی در مورد ماکرو گرافی مطالعه داشتم.از نظر تجهیزات هم جز وسایل نور پردازی (سافت باکس و فلش اکسترنال و...)که اونم با یه قوطی شیر خودم یکی درست کردم مابقی رو به عنوان ملزمات عکاسی ماکرو بودند تا حدودی در اختیار داشتم.
اقا چه اشکالی داره وقتی چین قراره برندهای کپی با مارک nikkon یا cannonرو وارد بازار کنه ما هم یه برند از خودمون بسازیم اسمشو بزاریمnokon:Dالبته ایدش با یه اشتباه تایپی رسید به ذهنم:D

Last edited:

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
ممنونم لطف دارید دوست من :)
رینگو امروز تهیه کردم برای تست چند تا عکس همینجوری گرفتم .البته از قبلش تا حدودی در مورد ماکرو گرافی مطالعه داشتم.از نظر تجهیزات هم جز وسایل نور پردازی (سافت باکس و فلش اکسترنال و...)که اونم با یه قوطی شیر خودم یکی درست کردم مابقی رو به عنوان ملزمات عکاسی ماکرو بودند تا حدودی در اختیار داشتم.
اقا چه اشکالی داره وقتی چین قراره برندهای کپی با مارک nikkon یا cannonرو وارد بازار کنه ما هم یه برند از خودمون بسازیم اسمشو بزاریمnokon:Dالبته ایدش با یه اشتباه تایپی رسید به ذهنم:D
خواهش میکنم عزیز اتفاقا خیلی خوبه ولی هیچ چیزی مثل تجربه نمیشه حالا بهتر و بهتر هم میشه 100% بنده هم از یک جعبه لامپ به عنوان سافت باکس استفاده کردم ... دیگه عکاسیه فقیرانه :D
آواتارتون هم عالیه مخصوصا این عکسش!! :) امیدوارم موفق باشید..

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
آقا از این سافت باکساتون عکس یذارید ببینم چجوری درست میکنید من یه دونه درست کردم روم نمیشه انقدر ضایعست عکس بذارم . یه لامپ 200 وات توشه :D

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
آقا از این سافت باکساتون عکس یذارید ببینم چجوری درست میکنید من یه دونه درست کردم روم نمیشه انقدر ضایعست عکس بذارم . یه لامپ 200 وات توشه :D
داداش خوده خودشه بزاری عکسو انگار برای منو گذاشتی البته برای من 100 واته :D

بالا