برگزیده های پرشین تولز

آخه سامسونگ هم شد سی دی رایتر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
همونطور كه ميدونيد بعضي از شركتها بعد از اينكه از كالاي اونها تعريف شد و يا چندين جايزه از نشريات و سايتهاي معتبر به اونها تعلق گرفت بعد از درج اونها رو box كالا اقدام به پايين اوردن هزينه ي توليد اون كالا ميگيرند و از قطعات نا مرغوب استفاده ميكنند سامسونگ هم ميتونه خارج از اين قضايا نباشه
توي يك مثال سعي ميكنم كه موضوع موافق و يا مخالف بودن بعضي ها از سامسونگ رو رو مشخص كنم به احتمال 90% حتما شخصي رو ديده ايد كه داراي يك پيكان مدل پايين است از نظر صاحب اين ماشين پيكانش از ساير پيكانها كه هيچ بلكه حتي از پرايد و يا دوو هم بهتر است و هميشه كلي تعريف و تمجيد از ماشينش ميكنه كسي كه صاحب پرايد است مطمئنا به او ميخنده هر دوي اينها كاملا از روي تعصب و با عرض معذرت جاهليت اين كار رو انجام ميدن مقايسه ي اين دو ماشين بايد به عهده ي يك كارشناس با مطالعه به نظر من سپرده شود
حال قضيه ي سامسونگ هم به همين صورته 99% كساني كه سامسونگ دارن كاملا از ان راض و ان را در حد plextor ميداند و كساني كه هم ندارند به مخالفت 100% با اون بر مي ايند

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قرار هم همين شد كه سر فرصت يه تحقيق درست حسابي روش بكنيم و قال قضيه رو بكنيم

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
آقا يكي از دوستام رايتر 40 سامسونگ گرفته بابايه رايتر در آورده 200 تا 300 باهاش حداقل رايت زده لامسب هنوزام اينه چي كار مي كنه !

ولي رايترو خيلي وقت پيش خريده يك سال و خورده اي

الان Tdk خيلي عاليه به نظر من

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از faridbahal :
توي يك مثال سعي ميكنم كه موضوع موافق و يا مخالف بودن بعضي ها از سامسونگ رو رو مشخص كنم به احتمال 90% حتما شخصي رو ديده ايد كه داراي يك پيكان مدل پايين است از نظر صاحب اين ماشين پيكانش از ساير پيكانها كه هيچ بلكه حتي از پرايد و يا دوو هم بهتر است و هميشه كلي تعريف و تمجيد از ماشينش ميكنه كسي كه صاحب پرايد است مطمئنا به او ميخنده هر دوي اينها كاملا از روي تعصب و با عرض معذرت جاهليت اين كار رو انجام ميدن مقايسه ي اين دو ماشين بايد به عهده ي يك كارشناس با مطالعه به نظر من سپرده شود
حال قضيه ي سامسونگ هم به همين صورته 99% كساني كه سامسونگ دارن كاملا از ان راض و ان را در حد plextor ميداند و كساني كه هم ندارند به مخالفت 100% با اون بر مي ايند

نه دوست عزيز ...اين مثال شما در اين مورد خاص صدق پيدا نميكنه.چون من كسي نيستم كه اولين يا دومين يا پنجمين درايوم رو خريده باشم و بخوام از جنس خودم تعريف كنم.و بخاطر ارزون بودنش هم نخريدمش.من قبل از اين درايوهاي زيادي داشتم و از جمله ياماها (كه تو مثال شما بنز بايد باشه!) و حالا اينو خريدم چون هرجا دربارش خوندم خوب بود و قبلا هم از اين مارك بسته بودم.
پس مثال شما اينجا درست نيست.
در ضمن شما كه ميگي "مقايسه به كارشناس با مطالعه!" سپرده شه..احتماتلا كامل پستها رو نخوندي چون هرجا من مطلبي نوشتم به همراه لينك از سايهاي معتبر سخت افزاري بوده (كه كارشناس با مطالعه هستن).

كلا من هيچ اصراري از طرفداري از چيزي ندارم.اما دليل كش دادن اين موضوع اينه وقتي دوستان بيان بيدليل و مدرك از جنسي بد بگن من نميتونم اينو قبول كنم.وقتي خلافش رو ميدونم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از hardware :
قرار هم همين شد كه سر فرصت يه تحقيق درست حسابي روش بكنيم و قال قضيه رو بكنيم

والا قال قضيه الان هم كنده شدست : سامسونگ در حد رايترهاي زير 40 تومن "خوب" هست.سريهاي جديد اون هم كمي از قبليها بيكيفيت تر هستند و شايد به ايسوس نرسن اما همچنان نسبت به ماركهايي مثل LG و MSI و غيره برتر هستن.و از اون ضعيفتر خيلي داريم.فراموش نكنيد شما داريد 33 هزار تومن پول ميديد يعني كمتر از پول 3 تا پك CD خام ;) و اصولا در اين رده قيمت مقايسه يك مارك 30 (سامسونگ )تومني با يك مارك 60 تومني (پلكستور) كه دو برابر اون قيمت داره ,معلومه كه صحيح نيست.
ولي باهات موافقم كه اين بحث تموم بشه.البته در صورتيكه مطلبي كه احتياج به تصحيح و توضيح داشته باشه مجددا در اين مورد نوشته نشه.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا هر کسی مطلب جدیدی پیدا کرد تو یه thread جدید توضیح بده البته حداقل یه دو سه هفته دیگه که مطالب با گذشته قاطی نشه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حاجی بعد 20 سال تاپیک رو آپ کردی
241.gif

سال 2023 هست و سی دی و رایتر تقریبا منسوخ شدن
283b.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا