برگزیده های پرشین تولز

آرتور جرج به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد؟؟!

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
این یارو دیگه کیه؟؟ منم اصلا این بابا رو ندیدم:lol:خدا کنه شایعه باشه و گرنه فاتحمون خوندس:lol::lol::lol:

البته باید گفت خلایق هر چه لایق..........

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
این یارو دیگه کیه؟؟ منم اصلا این بابا رو ندیدم:lol:خدا کنه شایعه باشه و گرنه فاتحمون خوندس:lol::lol::lol:

البته باید گفت خلایق هر چه لایق..........
بر طبق اخرین اخبار گفته شد این اقا رو از درون شانسی های لپ لپ در آوردن....

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اوووووووووه عجب سیبیلی داره؟
بیشتر شبیه قصابه تا مربی.
میگن 3بار سکته کرده. :دی

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
بر طبق اخرین اخبار گفته شد این اقا رو از درون شانسی های لپ لپ در آوردن....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

والا اين آقا 20 سال پيش مربي بسيار طراز اول و مطرحي بوده اما تو اين ده ساله اصلا موفق نبوده .

سه سال پيش هم يه سكته ي مشتي كرده كه با توجه به شرايط فوتبال اين مملكت فكر كنم عمدا اونو آوردن تا قبل از موعد اخراج يا بركناري اش سكته ي دوم رو هم بزنه و خلاص . اينجوري مجبور نيستيم مواجبش رو بديم و كلي به نفع جيب بيت المال دولت خدمتگزار ميشه !

اينطوري كه من فهميدم آوردن ايشون نظر و پيشنهاد آقا حشمت مهاجراني ( پدر فوتبال نوين ايران پيش از انقلاب ) بوده كه نكته ي مثبتي محسوب ميشه . اما كارنامه ي اين چند ساله اش اصلا موفق نبوده حتي قرار بوده يه تيم باشگاهي رو ( اسمشو يادم نيست ) هم از دسته ي دو بياره ليگ اول كه نه تنها موفق نشده بلكه اين تيم بخت برگشته با هدايت اين عمو سبيل به دسته ي سوم سقوط كرده :blink:

البته سبيل خيلي مردي داره ;)

اميدوارم با تيم فوتبال ايران بي نهايت موفق باشه . البته اگه طبق معمول آقايون بذارن .:p

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا من همین جا کناره گیریم رو از طرفداری تیم ملی ایران به طور رسمی اعلام می کنم

از این به بعد من طرفدار تیم عربستان هستم.
---------------------
پ.ن: عجب سیـبـیــل هایی داره.... گربه کــُشه

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
خب اين هم عكسهايي از آقاي جرج براي آشنايي بيشتر دوستان

F20-a14.jpg

عجب سیبیلایی داره بعد این که انقدر پیره (61 سال) فقط یکی رو میخواد که دستشو بگیره این ورو اونورش کنه . عجب مربی اوردن این صفایی فراهانی فکر کنم از سیبیلای این خوشش اومده .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خیر سرشون رفتن مربی اوردن....

تیمهای دیگه چیکار میکنن اینا چیکار می کنن

یارو فکر کنم شبانه روز دعا کرده یه کاری پیدا کنه - یه تیمی بیاد سراغش ولو دست 3 -- اینا هم رفتن سراغش

واقعا عقبیم ....................
فقط میشه تاسف خورد.....................

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اوووووووووه عجب سیبیلی داره؟
بیشتر شبیه قصابه تا مربی.
میگن 3بار سکته کرده. :دی

خوب نگران نباشید این بنده خدا با این تفاسیر پاش برسه فرودگاه ایران سکته آخر رو هم زده و صفایی باید بره دنبال یه مربی جدید.

ظاهرا میخوان تیر خلاص رو به این بنده خدا بزنن گفتن بفرستینش ایران بدون درد و خونریزی میکشنش!! :D

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
تیم ملی خاک بر سر بود حالا بدبخت شد رفت !!!

ببین کیو آوردند ... همش باخت ... ببین کی گفتم

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
ببین عربها که از فوتبال هیچ چیزی نمیدونند چه مربیهایی دارند و ما با این همه ادعا ....

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام بچه ها
فكر كنم داريد يكطرفه قضاوت مي كنيد . همش چسبيدين به كارنامه منفي اين بنده خدا . توي يكي از پستهام نوشتم كه در قرن 21 افتخاري نداشته ولي به نظر من قضاوت از روي يك تيم عربي (النصر) كار صحيحي نيست .
سال 2006 هم كه كامرون بالا نيومد تنها تقصير اين بنده خدا نبود . من الان يادم اومد بازي كامرون در آخرين بازيش رو ديدم . حريفش ساحل عاج بود و كامرون تنها يك مساوي ميخواست بره بالا . بازي 2-1 به نفع ساحل عاج بود با دو گل دروگبا ولي بعد از گل دوم كامرون ساحل عاجو كرد توي قوطي و يك گل زد و اين روند رو ادامه داد تا دقيقه 91 يك پنالتي هم گرفت . ولي بازيكن كامرون (فكر كنم كاپيتانش) توپو به تير زد . نكته جالب بعد از بازي بود كه معلوم شد اتوئو هم از زدن پنالتي به اون حساسي انصراف داده . ولي كامرون واقعا زيبا بازي مي كرد.
نهايتا برخلاف نظر دوستان نظر من اينه كه ايشون از مربياني مثل قلعه نوعي يا لوكا بوناچيچ بسيار بهتره . به هر حال تا به ايران نياد و سه چهار تا بازي نكنه نميشه در رابطش نظر خاصي داد. شاد و پيروز باشيد

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
آخرين خبر: ارتور جرج امروز براي عقد قرارداد نهايي وارد ايران مي شود .

چيزي كه مشخصه اينه كه خيلي وقت پيش كار انتخاب مربي تمام شده بود منتها ملتو سر كار گذاشته بودن :f34r:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
آخرين خبر دوم : آقاي ساكت به نقل از باشگاه سپاهان مخالفت خود را از حضور ابراهيم زاده در تيم ملي اعلام كرد . (در خبر ورزشي شبكه خبر بخش خبري ساعت 9:30 امروز)
ظاهرا سپاهانيها از تصميم قبلي خودشون رو كه گفته بودن به خاطر تيم ملي حاضرند ابراهيم زاده را آزاد كنند منصرف شدند.

يك خبر جالب ديگه هم اينكه آقاي شفر آلماني كه از سوي رسانه ها به عنوان يكي از گزينه هاي مربيگري تيم ملي اعلام شده بود ديشب با تيم العين امارات قرارداد بست. :lol:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
! ! !

ايول ، ايول ! واقعا" انتخاب شايسته اي كردن ! :دي

تيم ملي ما يه چوپون كم داشت ! بيا اينم چوپون ديگه چي ميخواين !؟

آخه با كدوم اميد منتظر بهتر از اين بودين ؟ قرار بود واسه تيم ملي اميد اسون گوران اريكسون رو بيارند ، ديدم كه چه شد و به كجا كشيد !! بگوويچ شد مربيش !

همون شب برنامه 90 معلوم بود كه جريان از چه قراره ! بابا بحث امكانات هم يه مقوله جداست ، اينا زورشون مياد پول بدن !

به هر حال ، به نظر من مصطفي دنيزلي صد شرف داشت به اين يارو ! از خداش هم كه بود مربي تيم ملي شه ! چرا نشد ؟ چون زورشون مياد يك ميليون بدن مربي .. !

به هر حال اين مربيه ، سيبيلش كه .. ! اسمش هم قشنگه ! پرتغال هم كشور خوبيه ! دلمون رو فعلا" علل الحساب به همين خوش مي كنيم ! از حشمت مهاجراني بعيده كه اين انتخابش باشه !!

وقتي صفايي اون شب گفت رود گوليت ، من روحم شاد شد ! اونوقت حشمت خان اينو انتخاب كرده !؟

نه آقا باز هم مثه هميشه دلمون رو به ساقهاي بازي كنا خوش مي كنيم !

فقط همينكه قلعه نوعي ريشه كن شد از تيم ملي بابت خرسنديه !

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
عجب اخبار جالبي !

اين شفر هم جدا" آدم جالبيه ها ! خوشم مياد خوب خودش رو قالب اين و اون ميكنه !

شما حساب كنين اون شب ، ميخواستند ثابت كنن كه صفايي اشتباه ميكرده ، ميگفتند كه آقا شفر انتخاب تو بوده و تو رفتي باهاش حرف زدي .. !!!

اين عربهاي خرفت ميرن پول ميدن آشغال ميگيرن ، بلكه فوتبالشون پيشرفت كنه ! اونوخت ما زورمون مياد پول به تراپاتوني و رود گوليت و لوكزامبورگو بديم ... هي روزگار !!!!!!

اما اون يكي خبر .... اون موقع كه ساكت گفت واسه تيم ملي ... جو گرفته بودش بابا ، جام باشگاههاي جهان و .. ! ولي حالا كه ديد تيمش داره گند ميزنه ، عقلش اومده سر جاش احتمالا" !! لووول !

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
.سال 2006 هم كه كامرون بالا نيومد تنها تقصير اين بنده خدا نبود . من الان يادم اومد بازي كامرون در آخرين بازيش رو ديدم . حريفش ساحل عاج بود و كامرون تنها يك مساوي ميخواست بره بالا . بازي 2-1 به نفع ساحل عاج بود با دو گل دروگبا ولي بعد از گل دوم كامرون ساحل عاجو كرد توي قوطي و يك گل زد و اين روند رو ادامه داد تا دقيقه 91 يك پنالتي هم گرفت . ولي بازيكن كامرون (فكر كنم كاپيتانش) توپو به تير زد . نكته جالب بعد از بازي بود كه معلوم شد اتوئو هم از زدن پنالتي به اون حساسي انصراف داده . ولي كامرون واقعا زيبا بازي مي كرد.
آقا تا اونجایی که من یادمه کامرون آخرین بازیش با ساحل عاج نبود... بازی ماقبل آخرش با ساحل عاج بود که موفق شد 3_2 ساحل عاج رو ببره...و به صدر جدول صعود کنه ولی درست در اخرین بازی که به یک پیروزی برای صعود احتیاج داشت نتونست ببره(فکر کنم مصر رو) که در دقیقه ی 91 یه پنالتی رو هم از دست داد (زننده ی ضربه ی پنالتی هم پیر وومه بود)...
حالا گذشته از این حرفا چه ربطی داره؟اینکه کامرون قشنگ بازی میکرد دلیل بر اینه که این آقا مربی خوبیه؟
مگه برونو متسو با سنگال نتایج رویایی نگرفت؟حالا برو ببین داره چیکار میکنه؟
پرستیژش از(( ناثر عبراحیمی :D )) هم کمتر شده...

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
این فردوسی پور یه شبه چیکار کرد!
بعد از برنامه 90 چه سریع مربی رو انتخاب کردن!

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
او پيش از رقابت‌هاي يورو 96، سرمربي‌گري تيم‌ملي سوئيس را بر عهده داشت اما نتوانست اين تيم را به اين رقابت‌ها برساند

او سپس سرمربي تيم ملي پرتغال شد اما در ادامه ناكامي‌هاي خود نتوانست تيم پرستاره پرتغال در آن سال كه از نسل طلايي فوتبال اين كشور تشكيل مي‌شد را به جام جهاني 1998 فرانسه برساند.

او تا سال 2002 در تيم‌هاي باشگاهي مربي‌گري كرد و مهم‌ترين افتخارش در سال‌هاي آخر مربيگري كسب مقام سومي با تيم النصر عربستان در رقابت‌هاي باشگاهي اين كشور بود.

او از سال 2002 تاكنون در هيچ تيمي مربيگري نكرده است.

واقعا مربی فوق العاده ای باید باشه :D:D

بالا