برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
با سلام
دوستان من پذيرش **** گرفته بودم اما به دلايل نا معلومي افتادم نيرو انتظامي جهرم، آيا ميتونم برم پليس +10 و درخواست تمديد بدم براي ارديبهشت 93 ؟ با درخواست تمديد به راحتي موافقت ميشه يا اينكه بايد دليل محكمي داشت؟ :(

دقيقاً منم به همين وضع گرفتار شدم !!!!
پارتيم گفت ٩٥٪ اوكي ميشه ولي افتادم نيرو انتظامي !!! چرا ؟؟
از پليس +١٠ پرسيدم گفتن هيچ كاري نميشه كرد !
من نميدونم چرا برگ سفيدم اينقدر زود اومد ميگفتن ٥-٦ روز قبل اعزام ولي حدود ٢٠ روز قبل اومده كه !!!

حالا جهرم چه جور جاييه ؟!! سخته !!؟
Sent from my i5

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
پس چرا هنوز برگه من نیومده؟ الان پلیس +10 برم بهم میگن؟

technano

Registered User
لایک‌ها
316
دوستانی که افتادن به جای **** ارتش یا نیرو انتظامی زیاد قصه نخورن ... **** مثل قبل نیست مخصوصا هوا فضا ... حداقل تو نیرو انتظامی یکم به درجه ـتون بها میدن (لیسانسه ها)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دوستانی که پذیرش **** گرفته بودن و نتونستن برن
علتش اینه که **** استانشون سهمیه جذب اونها رو نداشته، مثلا برای برج 12، **** ولی عصر خوزستان سهمیه جذب بچه های کارشناسی ارشد رو نداره.

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
دوستانی که افتادن به جای **** ارتش یا نیرو انتظامی زیاد قصه نخورن ... **** مثل قبل نیست مخصوصا هوا فضا ... حداقل تو نیرو انتظامی یکم به درجه ـتون بها میدن (لیسانسه ها)

بديش اينه شايد بيوفتم زاهدان يا لب مرز با اينكه تك پسوم و اينكه بايد از ساعت 7 برم سر چهارراه تا ٩ شب !!!
ولي **** ٨ تا ٢ بود ...آه .....

Sent from my i5

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
دوستان منکه تک پسرم باید مدرکی چیزی باخودم ببرم ؟

taktaaz1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان هنوز فرصت برا درخواست تمدید هست؟ منظورم اینه موافقت میشه با اینکه کدها خورده شده؟
من از پلیس +10 امروز پرسیدم گفتن میشه درخواست داد اما موافقت نمیشه! پرسیدم چرا؟ گفت نمیدونم
حتی اگه دلیلی داشته باشم مثل نامه پزشکی؟ کسی هست تمدید کرده باشه؟

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
علیرضا این چه حرفیه!!!!!!!!!!!!
حالا بگی ارتش یه چیزی! اونم نه همه جاش!
نیرو انتظامی و ارزش درجه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
تو که تو جای خوب افتادی چرا این حرف رو میزنی؟؟؟!!!
ناشکری نکن پسر ، جایی که تو هستی و وضعیت الانت آرزوی خیلی از اون بدبخت هاییه که دارن سر 4 راه وایمیستن! (تازه نگفتم پست رو برجک بتنی مرزبانی ناجا!)

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
بیوفتی نیروی انتظامی بندازنت سر چهارراه باید نماز شکر بخونی ! :eek: یه دوستی دارم با لیسانس افتاده لب مرز ! :confused:

technano

Registered User
لایک‌ها
316
بديش اينه شايد بيوفتم زاهدان يا لب مرز با اينكه تك پسوم و اينكه بايد از ساعت 7 برم سر چهارراه تا ٩ شب !!!
ولي **** ٨ تا ٢ بود ...آه .....

Sent from my i5
6:30 تا 2:30 البته
علیرضا این چه حرفیه!!!!!!!!!!!!
حالا بگی ارتش یه چیزی! اونم نه همه جاش!
نیرو انتظامی و ارزش درجه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
تو که تو جای خوب افتادی چرا این حرف رو میزنی؟؟؟!!!
ناشکری نکن پسر ، جایی که تو هستی و وضعیت الانت آرزوی خیلی از اون بدبخت هاییه که دارن سر 4 راه وایمیستن! (تازه نگفتم پست رو برجک بتنی مرزبانی ناجا!)
دیشب 2 پاس رفتم رو برجک !!! با افسری 2 پاس دادم بعد 4 تا سرباز صفر اومدن برا ما شاخه شونه میکشن ... یعنی پیشمون شدم از اومدنم ... خیلی خیلی گند خورده بهش
حالا پست میدیم خیالی نیست ولی اینکه یه سرباز صفر بیاد چرت بهت بگه نتونی بهش چیزی بگی سخته ...

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
داداش به خاطر اینکه 2 تا سرباز صفر اول خدمتت بهت شعر و ور گفتن ناراحت شدی و میگی هوافضا شخمیه؟؟؟!!!!!!! والا که پدر صاحب بچه منو همین سرباز صفرها اول خدمتم درآوردن ولی الان همشون زیر دستم تشریف دارن! (حالا ما که مثل خودشون عقده ای نیستیم دهنشون رو مورد عنایت قرار بدیم)
قبل خدمت بهت چی گفتم؟! یادته؟ گفتم کل دید و ذهنیتت رو موقعی که داری میای خدمت عوض کن . روش زندگیت رو تغییر بده
با همون درجه افسری منم 5 روز مداوم به صورت 2-4 وسط بیابون های کهریزک بدون نور رفتم بالای برجک! پاسبخشم هم یه سرباز صفر بود!

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
پس من با اين حساب اشدم رو بخونم ؟ يعني ديگه هيچ راهي واسه تغيير مكانش نيست !!؟

Sent from my i5

technano

Registered User
لایک‌ها
316
داداش به خاطر اینکه 2 تا سرباز صفر اول خدمتت بهت شعر و ور گفتن ناراحت شدی و میگی هوافضا شخمیه؟؟؟!!!!!!! والا که پدر صاحب بچه منو همین سرباز صفرها اول خدمتم درآوردن ولی الان همشون زیر دستم تشریف دارن! (حالا ما که مثل خودشون عقده ای نیستیم دهنشون رو مورد عنایت قرار بدیم)
قبل خدمت بهت چی گفتم؟! یادته؟ گفتم کل دید و ذهنیتت رو موقعی که داری میای خدمت عوض کن . روش زندگیت رو تغییر بده
با همون درجه افسری منم 5 روز مداوم به صورت 2-4 وسط بیابون های کهریزک بدون نور رفتم بالای برجک! پاسبخشم هم یه سرباز صفر بود!
چی بگم ... حالا تا ما پایه بشیم خیلی میگذره ... خیلی بده

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
همه داداش گلم :D
آقا ما شنبه 6 صبح باید میدون **** باشیم بالاخره چیکار کنیم؟؟؟؟ وسایل ورداریم و ببریم همون روز ؟؟؟ همون روز اعزامیم ؟؟؟ یا لخت بریم ؟؟؟؟؟؟

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
همه داداش گلم :D
آقا ما شنبه 6 صبح باید میدون **** باشیم بالاخره چیکار کنیم؟؟؟؟ وسایل ورداریم و ببریم همون روز ؟؟؟ همون روز اعزامیم ؟؟؟ یا لخت بریم ؟؟؟؟؟؟
با خودت یه دست لباس ببر اما اونجا بهت همه چی میدن
(خودم ک شنبه اعزامم و دوستام اینو گفتن)

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
با خودت یه دست لباس ببر اما اونجا بهت همه چی میدن
(خودم ک شنبه اعزامم و دوستام اینو گفتن)
ممنون اما متوجه عرض بنده نشدید
من فقط میخوام بدونم همون شنبه اعزامیم یا مرخصی میدن میگن فلان روز فلان ساعت فلان جا باشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
ممنون اما متوجه عرض بنده نشدید
من فقط میخوام بدونم همون شنبه اعزامیم یا مرخصی میدن میگن فلان روز فلان ساعت فلان جا باشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فک کنم اعزام میکنن چون دلیلی نداره ک بگن بیاید اونجا بعد بگن برین این روز بیاین

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
02 تهران افتادم، چطوره؟ مسئول **** وظیفه که بهم گفت جای بسیار خوبی افتادی :D

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
رفقا سلام
علی رغم میل باطنیم ، آموزشیم خورده : مرکز آموزشی ولیعصر تبریز / نیروی انتظامی / اعزامی 1 - 12 -1392
1- چطور جایی هست ؟
2- من لیسانس دارم میگن دوره کد میخوری درسته ؟
3- اعزامم یک اسفند هست ، میشه خودم شخصی برم تبریز به پادگان معرفی کنم خودمو یا باید حتما با بقیه اعزام بشم از کرج ؟
4- بنظرتون الان تا کی منو نگه میدارن ؟ 28 اسفند؟ یا عید هم نگه میدارن ؟
5- در کل خدمت تو نیروی انتظامی چطوره؟
6- وسایل شخصی در چه حد بردارم ؟
7- وزن من یه مقدار بالاست ، بنظرتون اینا عقده ای هستن اذیت کنن ؟ یا نه مثل آدم برخورد میکنن ؟

پوزش سوالاتم پراکندست ، واقعا اوضاع روحی خوبی ندارم !

• Like
Reactions: rms
بالا