برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
412
فقط پارسال گرفته
دوره‌های قبلشم نگرفته
کسی رو میشناسی ۱\۱۲ بخواد بره اونجا

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
دوست عزیز من اونجام
فارغ التحصیل هر دوماه یکبار میگیره
دوره 226 که ما هستیم فارغ التحصیل داره اما دوره قبل نداش بروایتی برج 1 سال93 میگیره..
خاطره :
ما که دیپلمه هستیم افتادیم اونجا کلی سینه خیزو غلت خوردیم حال داد البت سر کلاس تاکتیک انجامش داد استاادش
همین استاد با فارغ التحصیل کلاس داشت 25 نفر از 55نفر بالا اوردن آمبولانس بود که میومد میرف :)) :)) آما بچه های دیپلمه فقط یکی پاش مو برداشت // کلا سوسول بازی در نیارید :D

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نه سایت هنگ کرده بود.. دکمه ارسال چندین بار عمل کرده! PT ئه دیگه!

Mohamad26

Registered User
لایک‌ها
35
دوستان من فوق دیپلم دارم. اواخر بهمن پست کنم کی اعزام میشم ؟ یه سری میگن اول اردیبهشت. درسته ؟

و اینکه یه سری میگن پذیرش نمیشه شد دیگه و یه سری میگن میشه. چطوریه جریان ؟ یه طرفی هست به ما گفت اگر تاریخ اعزامت بخوره 2 اردیبهشت پذیرشت میکنیم.

پیشاپیش ممنون از دوستان

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
ديروز رفتيم تا عصر نگه داشتن بعدش ولمون كردن (پايگاه سوم شكاري همدان )
آموزشي هايي ك اونجا بودن ميگفتن پدرشونو درآوردن خدابخير كنه....

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
منم امروز 5 باید باشم ترمینال جنوب بریم کرمان اونجا نمیرم دیگه نمیمیرم :دی

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ديروز رفتيم تا عصر نگه داشتن بعدش ولمون كردن (پايگاه سوم شكاري همدان )
آموزشي هايي ك اونجا بودن ميگفتن پدرشونو درآوردن خدابخير كنه....
چیا بهتون دادن؟
چیا گفتن بخرید ؟
شما هم مثل ما صندلی باید ببرید؟:eek:
پوتین از 41 بالاتر بود؟ :D
چقدر شما رو نگه داشتن:confused: ناهارتون دادن؟:rolleyes:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فقط پارسال گرفته
دوره‌های قبلشم نگرفته
کسی رو میشناسی ۱\۱۲ بخواد بره اونجا

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk
با چه سند و مدرکی میگی دوره های قبلش رو نگرفته؟؟؟!!!!!!!! 7تا شون الان تو یگان قسمت ما افتادن (آمار خیلـــــــــــــــــــــــــی بالاتر از این حرفاست که فقط 7تاشون رو تو پادگان ما دژبان کردن)
امسال هم اسفند پذیرش داشته

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دوست عزیز من اونجام
فارغ التحصیل هر دوماه یکبار میگیره
دوره 226 که ما هستیم فارغ التحصیل داره اما دوره قبل نداش بروایتی برج 1 سال93 میگیره..
خاطره :
ما که دیپلمه هستیم افتادیم اونجا کلی سینه خیزو غلت خوردیم حال داد البت سر کلاس تاکتیک انجامش داد استاادش
همین استاد با فارغ التحصیل کلاس داشت 25 نفر از 55نفر بالا اوردن آمبولانس بود که میومد میرف :)) :)) آما بچه های دیپلمه فقط یکی پاش مو برداشت // کلا سوسول بازی در نیارید :D
دوره 224 هم فارغ التحصیل داشته (به شایعات توجه نکنید)
در مورد سوسول بازی گفتی ، واقعا برای اون بچه هایی که بالا آوردن متاسفم........ همون آقای ع.ق پدر جد گردان ما رو پارسال جوری درآورد که دل دیپلمه ها برای ما بدجور می سوخت اما هیچکسی بالا نیاورد و دست و پاش نشکست!
من نمیدونم طرف تو عمرش ورزش نکرده!؟! که اینجوری میاد آموزشی!

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
412
در مورد سوسول بازی گفتی ، واقعا برای اون بچه هایی که بالا آوردن متاسفم........ همون آقای ع.ق پدر جد گردان ما رو پارسال جوری درآورد که دل دیپلمه ها برای ما بدجور می سوخت اما هیچکسی بالا نیاورد و دست و پاش نشکست!

ولی من که الان از میان دوره اومدم از همین اردکان یزد کل پادگان رو شخم زدم فقط فارغ التحصیل این دوره یعنی 226 داشت .. 2دوره بعد یعنی 228هم داره..
موتورهای جدید هم که الان اومدن دگ توپادگان دارن چرخ میزنن خخخ :D . . . بله اقای ع.ق که تاج سرهستن ... با ما دیپلمه ها که عالی برخورد میکنه .. مدرک که شخصیت نمیاره :D ..
درکل خوووب داره میگذره 25ام ک بریم فقط 20روزمون میمونه که اونم یه هفتش اردوگاهه یه هفتش هم امتحانات درساس یه هفته هم که کارهای عملی مث تیر اندازی و عوارض زمین و اردو برد بلند هست وسلام

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
ولی من که الان از میان دوره اومدم از همین اردکان یزد کل پادگان رو شخم زدم فقط فارغ التحصیل این دوره یعنی 226 داشت .. 2دوره بعد یعنی 228هم داره..
موتورهای جدید هم که الان اومدن دگ توپادگان دارن چرخ میزنن خخخ :D . . . بله اقای ع.ق که تاج سرهستن ... با ما دیپلمه ها که عالی برخورد میکنه .. مدرک که شخصیت نمیاره :D ..
درکل خوووب داره میگذره 25ام ک بریم فقط 20روزمون میمونه که اونم یه هفتش اردوگاهه یه هفتش هم امتحانات درساس یه هفته هم که کارهای عملی مث تیر اندازی و عوارض زمین و اردو برد بلند هست وسلام
فکر نمی کنم تو پستی که گذاشتم حرفی از شخصیت دادن میزان تحصیلات به افراد باشه!
ع . ق همون پارسال هم به ما میگفت که من تو این پادگان پدر فارغ التحصیل رو درمیارم و کاری با بقیه ندارم! اون تاج سر رو هم تو اردو بیشتر زیارتش میکنید!(البته اگه مثل زمان ما حس و حالش رو داشته باشه)
راستی ممکنه چند روز قبل از اردو بهتون خشم شب بزنن (جا نخوری ، تا میتونی اون شب بخند)
دوره فارغ التحصیل بعدی 12/1 میاد نه الان! که شما دنبالشی!
اینشالا بقیه دوره هم برات خوش بگذره

reza-h8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان تو آموزشی میشم بنا به یه دلایل مرخصی گرفت؟ پدر من هفته دیگه عمل داره و عمل سختی هم هست...یه هفته ای باید مراقبت های ویژه بخوابه...اگه مثلا عمل با اعزامم تداخل کنه میتونم اونجا درخواست بدم برای مرخصی چندروزه؟ مدارک بیماری و بیمارستان رو ببرم؟
اصا همچین چیزی داریم؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دوستان تو آموزشی میشم بنا به یه دلایل مرخصی گرفت؟ پدر من هفته دیگه عمل داره و عمل سختی هم هست...یه هفته ای باید مراقبت های ویژه بخوابه...اگه مثلا عمل با اعزامم تداخل کنه میتونم اونجا درخواست بدم برای مرخصی چندروزه؟ مدارک بیماری و بیمارستان رو ببرم؟
اصا همچین چیزی داریم؟
اصولا توی آموزشی مرخصی وجود نداره، مگر اینکه به دلایل تعطیلی خاصی مثل ایام عید خودشون بچه ها رو مرخص کنند یا پنجشنبه و جمعه ها هم شامل تعطیلی آخر هفته ها بشه. شاید در موارد خاص بشه اما راهکار قانونی فکر نکنم!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اقا یکی اینو جواب بده
موافیت پزشکی اگه داشته باشی
جایی ادمو استخدام نمیکنه؟
لطفا اگه کاملا اطلاع دارید جواب بدید

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
اقا یکی اینو جواب بده
موافیت پزشکی اگه داشته باشی
جایی ادمو استخدام نمیکنه؟
لطفا اگه کاملا اطلاع دارید جواب بدید
بستگی به ارگانش داره، به عنوان مثال فکر کنم راهنمایی و رانندگی معافیت پزشکی داشته باشی استخدام نمیکنن

• Like
Reactions: usl

taktaaz1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزيز همه كه مثل هم نيستن، قدرت جسماني و حتي رواني افراد با هم فرق داره...شما برا طرز فكرت متاسف باش
واسه بقيه نسخه نپيچ!

• Like
Reactions: usl

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دوست عزيز همه كه مثل هم نيستن، قدرت جسماني و حتي رواني افراد با هم فرق داره...شما برا طرز فكرت متاسف باش
واسه بقيه نسخه نپيچ!
تمرین ها و کارهای عملی اونجا به هیچ عنوان اجباری نیست که طرف بخواد به زور بره و حالش بد شه! (حداقل در مورد گردان فارغ التحصیل)
کسی هم از شما نخواست راجع به جوابی که به شما داده نشده اظهار وجود کنی!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بستگی به ارگانش داره، به عنوان مثال فکر کنم راهنمایی و رانندگی معافیت پزشکی داشته باشی استخدام نمیکنن
امروز یه دکتری mri منو دید گفت دیسکت افتضاح باطل شده شک نکن 100 در سگ معافی
من اولش خوشحال شدم بعد یاد کار افتادم خورد تو حالم
خانواده میگه تا کارشناسی رو بگیری 3 ترم دیگه مونده حتما بهتر میشی زورم شده میفرستیمت بری
الان من موندم برم یا نه:(
میترسم نرم بعد موقیت کاری بخوره نشه بعد افسردگی بگیرم این همه درس خوندیم هیچی به هیچی
مطمعنن راهنمایی رانندگی و خلبانی ... که به فیزیک جسمانی خیلی سخت گیرن نمیزارن
ولی میترسم کلا اصلا هیچ جا استخدام نکنن معافیت پزشکی رو

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
412
فکر نمی کنم تو پستی که گذاشتم حرفی از شخصیت دادن میزان تحصیلات به افراد باشه!
ع . ق همون پارسال هم به ما میگفت که من تو این پادگان پدر فارغ التحصیل رو درمیارم و کاری با بقیه ندارم! اون تاج سر رو هم تو اردو بیشتر زیارتش میکنید!(البته اگه مثل زمان ما حس و حالش رو داشته باشه)
راستی ممکنه چند روز قبل از اردو بهتون خشم شب بزنن (جا نخوری ، تا میتونی اون شب بخند)
دوره فارغ التحصیل بعدی 12/1 میاد نه الان! که شما دنبالشی!
اینشالا بقیه دوره هم برات خوش بگذره
بله اونو خود ع.ق و... میگن
خوب باشید خوبه بد باشید بد .....
بله باید پدرشونو دربیارن ... تو اموزشی فرقی نداره مدرکت چیه مهم اینه که اموزشی اومدی...
نه جا نمیخوریم اماده ایم ..
من که دنبالش نیسم خطاب به چند پست قبلی گفتم کی میاد..
ایشالله خوش میگذره..

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اساتید
دیپلم درجش چی میشه؟ :rolleyes:
از درجه دیپلم هم درجه ای کم تر هست یا دیپلم کف درجه هاست ؟ o_O

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
412