برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
این بند کجا اومده؟ من جایی همچین چیزی ندیدم...

پدر دوستتون از کار افتادگی گرفته و دوستتون کفیل پدرش شده.
سلام دوست عزیز پدر من50 سالشه. برخی اوقات کمر و پای راستش درد میکنه.اینی که میگید"پدر دوستتون از کار افتادگی گرفته و دوستتون کفیل پدرش شده"منظورتون از کار افتادگی چیه؟ یعنی اگر پدر من ازکارافتادگی بیمه ای بگیره من میتونم معاف بشم؟یه کمی این موضوع رو برام باز میکنی؟ممنون میشم...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام دوست عزیز پدر من50 سالشه. برخی اوقات کمر و پای راستش درد میکنه.اینی که میگید"پدر دوستتون از کار افتادگی گرفته و دوستتون کفیل پدرش شده"منظورتون از کار افتادگی چیه؟ یعنی اگر پدر من ازکارافتادگی بیمه ای بگیره من میتونم معاف بشم؟یه کمی این موضوع رو برام باز میکنی؟ممنون میشم...
ممکنه. یک کمیسیون پزشکی هم برای پدرت تشکیل می‌شه و در صورتی که رای مثبت بده معاف می‌شی. رای کمیسیون هم اگر بیمه قبول کرده باشه احتمالا مثبته؛ تا جایی که می‌دونم دیگه بیشتر با بیمه سر و کار داری تا **** وظیفه.. البته پدرت دیگه نمی‌تونه به کار دولتیش ادامه بده و به نوعی وافعا کفیل‌ش می‌شی.
دوست من هم اینطوری معاف شد. اتفاقا حال پدرش وخیم نبود، دو تا عمل روی دست‌هاش انجام داد و از کار افتادگی گرفت و خیلی سریع دوستم معاف شد.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام
دوستان من مادر و پدرم 5 ساله پیش از هم جدا شدند و برادر بزرگتر بنده اون زمان کفالت مادر گرفت . الان هم من کم کم مشمول میشم چون میخوام از دانشگاه انصراف بدم . میخواستم بدونم من هم میتونم کفالت پدر بگیرم ؟ پدر بنده 51 سالشه و شاغل نیست اما من شاغلم . چشم های پدرم به شدت ضعیفه فکر کنم گفت جمعش رو هم 12 13 بود در حدی که میخواد تلوزیون ببینه میره میشینه جلوی جلو بنده خدا . دکتر رفتیم گفت اگه عمل کنین ممکنه کلا کور بشه پدرتون . از اون طرف هم قوز قرنیه چشم داره . من هیچ جوری نمیتونم کفالت پدرم رو بگیرم ؟ مثلا بگم پدر و من با هم زندگی می کنیم و برادر و مادرم هم با هم زندگی می کنن .
امیدی هست ؟
سوال دوم هم اینکه خبری نیست از اینکه میخوان سربازی رو بفروشن یا نه ؟ چندین بار چند جا دیدم که میخوان حرفه ای کنن

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بههههههههه سلام همه کچلا :p
من بعد از 2 هفته اومدم مرخصی :eek:
کسی درباره پادگان هشتم شکاری سوال داره بپرسه :cool:

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
سلام ب همه سربازااااااا
منم بعد 2هفته اومدم اینج
من افتادم پدافند هوایی خاتم الانبیا هرکی سوالی داشت بگه بگم هم از پدافند هوایی هم از سوم شکاری
واقعا جاش خوبه هرکی بیوفته اینجا عشقو حال میکنه

ahmadi68

Registered User
لایک‌ها
101
سلام
آموزشگاه کهریزک سماجا
نیرو یا سازمان به کار گیرنده: دژبان مرکز
چطوره؟!
بعد از اموزشی چیکاره میشیم؟!
من فقط با دویدن + گرما مشکل دارم. تو آموزشی و بعد از اموزشی، چقدر با این دو مورد روبرو میشم؟
ممنونم

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
آموزشگاه کهریزک سماجا
نیرو یا سازمان به کار گیرنده: دژبان مرکز
چطوره؟!
بعد از اموزشی چیکاره میشیم؟!
من فقط با دویدن + گرما مشکل دارم. تو آموزشی و بعد از اموزشی، چقدر با این دو مورد روبرو میشم؟
ممنونم
ابش شوره . پنج شنبه جمعه ها میفرستند خونه البته اگر نگهبان نباشید . پادگان بزرگی داره . توی ورزش صبح گاهی اذیت میشید . تقسیماتش تهران هست . هم توی اموزشی و هم بعد اموزشی باید بدوید . اگر بعد اموزشی بیفتید جمالزاده که نسبت به اموزشی بیشتر باید بدوید . کلا با دیپلم اذیت میشید .

Sent from my HTC One using Tapatalk

ahmadi68

Registered User
لایک‌ها
101
ابش شوره . پنج شنبه جمعه ها میفرستند خونه البته اگر نگهبان نباشید . پادگان بزرگی داره . توی ورزش صبح گاهی اذیت میشید . تقسیماتش تهران هست . هم توی اموزشی و هم بعد اموزشی باید بدوید . اگر بعد اموزشی بیفتید جمالزاده که نسبت به اموزشی بیشتر باید بدوید . کلا با دیپلم اذیت میشید .

ممنونم علی جان
من از دانشگاه انصراف دادم و هنوز میتونم برگردم دانشگاه و سربازی نرم. با این توصیفات بهتره که همون دانشگاه رو برگردم. اره؟
دویدن ها معمولا چند دقیقه (یا چند متر) در هر سری و با چه سرعتی هست حدودا؟!

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
ممنونم علی جان
من از دانشگاه انصراف دادم و هنوز میتونم برگردم دانشگاه و سربازی نرم. با این توصیفات بهتره که همون دانشگاه رو برگردم. اره؟
دویدن ها معمولا چند دقیقه (یا چند متر) در هر سری و با چه سرعتی هست حدودا؟!
اگه بخاطره سربازی میخوای بری دانشگاه بهتره نری . از روی گوگل مپس میدونش رو بیار . توی اموزشی 3 دور دور میدون میزدند . توی جمالزاده 5 دور . کلا نیروی درژبان به امادگی بدن زیاد اهمیت میدن . اگه قد بلندی یا متوسطی داشته باشی رژه زیاد میبرنت . ولی با لیسانس بری جمالزاده اخر عشق و حال هست . میشنی زیر کولر پشت میز و ساعت 1 میری خونه و.... با دیپلم سخته . جمالزاده لیسانس هر دوره 10 تا بیشتر نمیگیره . شما برو 3 ماه خدمت کن بعد بزن بیرون خوبیش اینه که چهار سال دیگه باز میفتی همون پادگان .

ninja_panda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها كسي پرندك اموزشي رفته؟نيرو زميني ارتش؟چه جور جاييه؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
بچه ها می خواستم ببینم این خبر صحت داره؟
04.gif

سردار جزایری: ۵ سرباز ایرانی آزاد شدند

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
با سلام کسی که از روی نمره چشم معاف بشه کلا سربازی نمیره یا معاف از رزمه
میشه توضیح دهید ضمن اینکه الان قانون معافی از روی چشم تغییری نکرده ؟

Navid.vidvid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من نوید هستم برگ اعزامم واسه تاریخ اول اردیبهشته 93...
مدرکم هم کارشناسیه

بنظر من سربازی هم یه دوره ای از زندگیه ماست که دوست دارم سخت نگیرمش با اینکه نزدیک به 2سال از زندگی و برنامه هام عقبم میندازه....
امیدوارم که در مقابل این خدمتی که قراره ما کنیم اون ها هم کمی بیشتر به فکر ما جوون ها باشن ..
دوستان اگه سوالی چیزی داشته باشن تا جایی که بتونم بهتون جواب خواهم داد

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام کچلا من اومدم مرخصی:D:rolleyes:
چه خلوت شده اینجا :(
دوستان عزیز درباره هشتم شکاری سوال دارید بپرسید :oops:

raeisi

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
دوستان هتل ترین پادگان برای آموزشی دیپلمه ها کجاست به نظرتون؟
هرکسی تجربه خودش و شنیده های معتبرشو ذکر کنه فقط

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
اره داداش همين 02
از اين جاي جديدش اماري چيزي ندارين ؟
گردانی که ما هستیم بسیار وضعیتش خرابه! غذای بد و ناکافی و همچنین برخورد بد و فشار زیاد بر سربازان هم وجود داره! حق اعتراض هم به هیچ وجه ندارید بجز در مواردی که دستور خلاف قوانین جمهوری اسلامی و خ یا خلاف شرع اسلام باشه!!

oosfarhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
دوستان هتل ترین پادگان برای آموزشی دیپلمه ها کجاست به نظرتون؟
هرکسی تجربه خودش و شنیده های معتبرشو ذکر کنه فقط
هشتم شکاریه ;)
البته فقط از اصفهان و چهارمحال نیرو میگیره :cool:
در کل پادگان های نیرو هوایی و ترجیحا پادگان هایی که فقط اموزشی برای دیپلم و زیر دیپلم دارند .

بالا