• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
بله لیسانسم..چون احتمال میدم بعد از اموزشی اذیت میشم اونم 19 ماه پس حتی اگه شده با درختای پادگان به خودم تلقین میکنم که پارکه...ولی بهش فکر میکنم باید 21 ماه دیگه دارم اذیت میشم
داداشم اذیت شدن ندارن بیکاریش بده تو اصلا فکر کن 8 صبح بری 12 ظهر بیایی خیلیم خوش بگذره اما خوب 2 سال زندگیه دیگه ایسالا به خوبی بری بیا فقط یه قولی به خودت بده سرباز زیر دستت دادن بدون برادرات هستند تا جایی که می تونی هواشونو داشته باش خدا هواتو داره یا علی

esemech

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان.
من دوره کد مخابرات و جنگال خوردم رسته ی ارتباط بی سیم در پادگان 401 فاوا لویزان.
از ازادی چه جوری میشه رفت اونجا؟ اتوبوس - مترو - تاکسی
در مورد پادگانش و این دوره یه توضیحی بدین
با چه وضعیتی باید رفت؟
چیا ببریم؟ ولمون میکنن بیایم یا نگهمون میدارن؟
با تشکر
باید سردوشی هم زد لباس ها رو؟

کسی نبود توضیح بده به من؟

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
داداشم اذیت شدن ندارن بیکاریش بده تو اصلا فکر کن 8 صبح بری 12 ظهر بیایی خیلیم خوش بگذره اما خوب 2 سال زندگیه دیگه ایسالا به خوبی بری بیا فقط یه قولی به خودت بده سرباز زیر دستت دادن بدون برادرات هستند تا جایی که می تونی هواشونو داشته باش خدا هواتو داره یا علی
از لحاظ 2 سال به بطالت گذشتن که موافقم واقعا کم نیست خدایا کاری کن گذر زمانش سریع باشه گرچه از عمرم میگذرد..وقتی پادگان بودم رفتار ارشدها مثل برادر خودم حتی مهربانتر بود.چه من چه بقیه اگر سرباز جدید افتاد پیشمون حتما باهاشون برخوردمون خوب باشه مطمئنا بعدها یاد سربازی بیفتن ما رو هم یاد میکنن..یه سوال داشتم اگه ازادی باشم اونجا مترو داره فکر کنم.بخوام برم 01 باید بلیط یکطرفه بگیرم؟کجا باید پیاده شم؟بقیه راه رو پیاده برم یا اتوبوس بگیرم؟

mohammad2284

Registered User
لایک‌ها
123
از لحاظ 2 سال به بطالت گذشتن که موافقم واقعا کم نیست خدایا کاری کن گذر زمانش سریع باشه گرچه از عمرم میگذرد..وقتی پادگان بودم رفتار ارشدها مثل برادر خودم حتی مهربانتر بود.چه من چه بقیه اگر سرباز جدید افتاد پیشمون حتما باهاشون برخوردمون خوب باشه مطمئنا بعدها یاد سربازی بیفتن ما رو هم یاد میکنن..یه سوال داشتم اگه ازادی باشم اونجا مترو داره فکر کنم.بخوام برم 01 باید بلیط یکطرفه بگیرم؟کجا باید پیاده شم؟بقیه راه رو پیاده برم یا اتوبوس بگیرم؟
داداش زير دست داشتن مسوليت داره
همين مسوليت باعث بد رفتاري اجباري ميشه.
اگه بد رژه بريد و هر سوتي ديگه بديد از افسر آموزشتون ميبينن پس مجبورن بهتون سخخت بگيرن.
در مورد مترو بگم سوار مترو کلاهدروز ميشي و ايستگاه نيرو هوايي پياده ميشي.
از اونجا ماشين هست که 500 يا 700 ميگيرن تا 01

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
کسی نبود توضیح بده به من؟
داداش زير دست داشتن مسوليت داره
همين مسوليت باعث بد رفتاري اجباري ميشه.
اگه بد رژه بريد و هر سوتي ديگه بديد از افسر آموزشتون ميبينن پس مجبورن بهتون سخخت بگيرن.
در مورد مترو بگم سوار مترو کلاهدروز ميشي و ايستگاه نيرو هوايي پياده ميشي.
از اونجا ماشين هست که 500 يا 700 ميگيرن تا 01
دادا محمد هیچ شکی نیست به حرفت منم بهش گفتم تا جایی که میتونی ولی خوب انسان بی فرهنگ و رو دار هم پیدا میشه

sajjadsaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:-s
با سرعت داره نزدیک میشه
کسایی که کفایت از آموزش دارن (آموزش تکمیلی)-(پذیرش ****) روز اموزش باید برن برگشونو بدن محل اموزش ؟ یا قبل تر؟ اونجا نگهشون میدارن؟
خودشون میرن یا از هنگ میبرن ؟
:( ؟؟

alioali1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقایون ما بالاخره تونستیم تو 14 ماه خدمت از گروه 22 توپخانه شهرضا انتقالی بگیریم به مرآتو اصفهان (صیاد شیرازی)
کسی میدونه اونجا برای افسر وظیفه چطوره؟؟؟ کدوم یگانش خوبه؟؟؟؟ کجاش بده؟؟؟
اگه بگم بفرستنم دانشکده پدافند هوایی شاهینشهر خوبه؟؟؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
من تیرماه (فکر کنم دهم) فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی(یعنی آخرین نمره اون موقع ثبت شد ولی هنوز مدرکم رو نگرفتم)
کنکور هم امتحان دادم متاسفانه قبول نشدم
از طرفی به هیچ عنوان امکانش نیست برم خدمت در حال حاضر و حتما حتما باید 3-4 سال دیگه اقدام کنم
میخوام بدونم چه راه هایی واسم وجود داره که 3-4 سال زمان بخرم و خدمت نرم؟
البته راهش نسبتا تضمینی باشه، یعنی مثلا نیاز به کنکور سراسری و اینا نباشه چون امکان درس خوندن رو هم ندارم یعنی وقتش رو ندارم اصلا!
ممنون میشم راهنمایی کنین

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
سلام
من تیرماه (فکر کنم دهم) فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی(یعنی آخرین نمره اون موقع ثبت شد ولی هنوز مدرکم رو نگرفتم)
از طرفی به هیچ عنوان امکانش نیست برم خدمت در حال حاضر و حتما حتما باید 3-4 سال دیگه اقدام کنم
البته راهش نسبتا تضمینی باشه، یعنی مثلا نیاز به کنکور سراسری و اینا نباشه چون امکان درس خوندن رو هم ندارم یعنی وقتش رو ندارم اصلا!
ممنون میشم راهنمایی کنین
قانوناً راهی نداره (تا جایی که بنده اطلاع دارم)
تا تیرماه سال آینده معافیت دارید

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
قانوناً راهی نداره (تا جایی که بنده اطلاع دارم)
تا تیرماه سال آینده معافیت دارید
مرسی
خب دانشگاه علمی کاربردی، پیام نور فراگیر یا خلاصه یه دانشگاهی که درس خوندن نخواد و راحت بشه قبول شد تو شهر خودم یا اطراف وجود نداره؟
اصلا رشته و ایناشم مهم نیست، فقط میخوام 4 سالی رو بدون غیبت خدمت نرفته باشم تا بعدش یه خاکی توی سرم بریزم!

hermedass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینجا کسی از یگان 55 توپخانه اصفهان نیست؟؟
محیطش و سختی هاش چطورند؟

javadbaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بچه ها سلام جواد بیکی هستم از یزد ولیسانس حسابداری و اعزامی یک تیر 05 کرمان /دیروز جشن سردوشیمون را گرفتن و امریه ام را گرفتن و دوره کد توپخانه وراکدها شهید سپهبد صیاد شیرازی-فرهنگی-اصفهان خوردم (رسته:پدافند هوایی کد 15200 ) /1-ممکنه بعد دوره کد بیفتم توپخانه44 یا 55 اصفهان ؟2-دوستان از اصفهانی های گروهان خودم که پرسیدم گفتن جای خوبیه و تو خود اصفهانه//نظر شما چیه؟؟//3-دوستان این دوره که آموزشی 05 کرمان بودم بالای 95 درصد بچه های گروهان ما (177 نفر بودیم به غیر از فوق لیسانس ها که همگی رسته اداری و تو شهر خودشون افتادن) دوره کد اصفهان و شیراز خوردیم قضیه یک مقدار مشکوک نیست؟(دوره قبل ما زیر 50 درصد دوره کد خورده بودند)/4-سوال اصلیم اینکه اول دوره فرمانده گردان گفته بود رشته مهندسی نرم افزار و حسابداری کد نمیخورند ولی من خوردم نه من تمام حسابداریهای گروهان ما علت چیست؟؟؟/5-ممکنه بعد دوره کد که تقسیمون میکنن بیفتم قسمت اداری توپخانه؟

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنین
می خوای 3 سال دیگه بری
1 سال که فرصت داری بعد از فارغ التحصیلی، میمونه 2 سالش
وقتی 1سال فرصتت تموم شد، اقدام کن برا معافیت پزشکی، پروندتو کش بده کش بده تا 2 سال
بعدش به هدفت رسیدی.
موضوع برای بهانه پرونده معافیت پزشکی رو هم بگرد پیدا کن، یه موضوعی باشه که بتونی پروندتو کش بدی، تحقیق کن به نتیجه میرسی. ما رو هم دعا کن

javadbaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینجا کسی از یگان 55 توپخانه اصفهان نیست؟؟
محیطش و سختی هاش چطورند؟
دوست عزیز پایه خدمتی چه زمانی هستی؟/مدرکت چیه؟/من دوره کد توپخانه اصفهان خوردم و 10 شهریور باید خودم را معرفی کنم واسه دوره کد امیدوارم بعدش بیفتم اونجا!!!

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
مرسی
خب دانشگاه علمی کاربردی، پیام نور فراگیر یا خلاصه یه دانشگاهی که درس خوندن نخواد و راحت بشه قبول شد تو شهر خودم یا اطراف وجود نداره؟
اصلا رشته و ایناشم مهم نیست، فقط میخوام 4 سالی رو بدون غیبت خدمت نرفته باشم تا بعدش یه خاکی توی سرم بریزم!
چون خودتون گفتید امکان درس خوندن ندارید نگفتم وگرنه فکر کنم بهترین راه همون علمی کاربردی و ... باشه.
البته یبار بیشتر معافیت ادامه تحصیل (ارشد) نمی‌دن...واسه بعدتون مشکل‌زا نباشه!
ارشد فراگیر رو هم میدونم که گذشته مهلت امسالش.

پ.ن: یه پار.تی درست و حسابی همیشه کارگشاست!

بچه ها سلام جواد بیکی هستم از یزد ولیسانس حسابداری و اعزامی یک تیر 05 کرمان 3-دوستان این دوره که آموزشی 05 کرمان بودم بالای 95 درصد بچه های گروهان ما (177 نفر بودیم به غیر از فوق لیسانس ها که همگی رسته اداری و تو شهر خودشون افتادن) دوره کد اصفهان و شیراز خوردیم قضیه یک مقدار مشکوک نیست؟(دوره قبل ما زیر 50 درصد دوره کد خورده بودند)/4-سوال اصلیم اینکه اول دوره فرمانده گردان گفته بود رشته مهندسی نرم افزار و حسابداری کد نمیخورند ولی من خوردم نه من تمام حسابداریهای گروهان ما علت چیست؟؟؟
سلام
تبریک می‌گم ... بنده هم آموزشیم همونجا بود.
۳- دوره‌ی بنده هم همینطور بود.
خیلی از بچه‌های تهران، کد اصفهان خوردن!......مهمه مگه؟!
۴- کد خوردن نه به رشته‌اس...نه به نمره‌اس....نه به مکان آموزشه....

Last edited:

hermedass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها سلام جواد بیکی هستم از یزد ولیسانس حسابداری و اعزامی یک تیر 05 کرمان /دیروز جشن سردوشیمون را گرفتن و امریه ام را گرفتن و دوره کد توپخانه وراکدها شهید سپهبد صیاد شیرازی-فرهنگی-اصفهان خوردم (رسته:پدافند هوایی کد 15200 ) /1-ممکنه بعد دوره کد بیفتم توپخانه44 یا 55 اصفهان ؟2-دوستان از اصفهانی های گروهان خودم که پرسیدم گفتن جای خوبیه و تو خود اصفهانه//نظر شما چیه؟؟//3-دوستان این دوره که آموزشی 05 کرمان بودم بالای 95 درصد بچه های گروهان ما (177 نفر بودیم به غیر از فوق لیسانس ها که همگی رسته اداری و تو شهر خودشون افتادن) دوره کد اصفهان و شیراز خوردیم قضیه یک مقدار مشکوک نیست؟(دوره قبل ما زیر 50 درصد دوره کد خورده بودند)/4-سوال اصلیم اینکه اول دوره فرمانده گردان گفته بود رشته مهندسی نرم افزار و حسابداری کد نمیخورند ولی من خوردم نه من تمام حسابداریهای گروهان ما علت چیست؟؟؟/5-ممکنه بعد دوره کد که تقسیمون میکنن بیفتم قسمت اداری توپخانه؟
1-دقیقا بالای شهر اصفهان قرار داده. از بولینگ و پینت بال داره تا کارتینگ و استخر. دقیقا کنار دانشگاه اصفهان. در قسمت بالای شهر.واینجور که میدونم ساعت 1 میگن برید مرخصی و اصفهان گردی.
2-اون دست خودشونه. فقط نیافتی شاهین شهر که خیلی سخته...دوره کد بستگی مستقیم داره به نیاز ارتش.من هم اعزامی 1/4 بودم همه بچه ها خوردن کرمانشاه..5-بازم نیاز به ارتش برمیگرده. ممکنه بیافتی..

hermedass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز پایه خدمتی چه زمانی هستی؟/مدرکت چیه؟/من دوره کد توپخانه اصفهان خوردم و 10 شهریور باید خودم را معرفی کنم واسه دوره کد امیدوارم بعدش بیفتم اونجا!!!
من اعزامی 1/4 هستم. یگانم افتاده 55. بدون دوره کد. فوق دیپلم عمرانم. رستم خورده عمران و استحکامات. توپخونه چند افتادی؟ مرآتو یا 44 یا 55؟؟؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
چون خودتون گفتید امکان درس خوندن ندارید نگفتم وگرنه فکر کنم بهترین راه همون علمی کاربردی و ... باشه.
ارشد فراگیر رو هم میدونم که گذشته مهلت امسالش.

پ.ن: یه پار.تی درست و حسابی همیشه کارگشاست!
مرسی مرسی
آهان نه منظورم این بود که قبول شدنش خیلی راحت باشه، یعنی فقط یه معافیت تحصیلی بگیرم همین...
فقط این بخش رو متوجه نشدم:
یعنی چی؟ خب کارمو که راه میندازه؟ یعنی معافیت تحصیلیش بدردم میخوره تا 3-4 سال دیگه؟
من اصلا قصد ادامه تحصیل و اینا رو ندارم، کارم کلا با رشته تحصیلیم متفاوت خواهد بود، فقط میخوام 3-4 سالی پایه های بیزینسم رو بسازم و بعدش یه کاری می کنم!!

الان اگه یه خانواده 3 تا پسر داشته باشه، 2 تاشون رفته باشن خدمت، سومیه در چه شرایطی میشه معاف شه؟
مثلا کفالت یا چه میدونم پسر سوم و تهته قاری هستیم :دی

sajjadsaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:-s
با سرعت داره نزدیک میشه
کسایی که کفایت از آموزش دارن (آموزش تکمیلی)-(پذیرش ****) روز اموزش باید برن برگشونو بدن محل اموزش ؟ یا قبل تر؟ اونجا نگهشون میدارن؟
خودشون میرن یا از هنگ میبرن ؟
:( ؟؟

جواب :(

بالا