برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
سلام دوستان میخواستم بدونم بعد 2 ماه آموزشی گوشی ساده میذارند همرامون باشه یا خیر ؟
کار نشد نداره...قانوناً ممنوعه مخصوصاً اگه خدمتتون تو پادگان باشه ولی نشد نداره!

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
آخه تو آموزشی میدیدم کادری وظیفه ها گوشی دستشون بود.
گوشی رو همه استفاده می کنن ولی از هر کی هم بپرسی میگه ممنوعه :D
روز اول با خود نبر بذار اول با جو اشنا بشی بعد فرصت زیاده :D

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان بد جور به زمین نشستیم
امروز رفتم واسه ثبت نام سربازی یعنی میخواستم اسفند اعزام بشم گفتش اسفند ثبت نامش هفته پیش بود و برای اردیبهشت اعزام هستم با توجه به اینکه لیسانس هستم
میخواستم ببینم اصفهان برم قائمیه میشه بندازم اسفند یا نه ؟
خواهشا هر کسی تجربه ایی در این باره یا پارتی چیزی داره از ما دریغ نکنه ممنون

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
امروز رفتم واسه ثبت نام سربازی یعنی میخواستم اسفند اعزام بشم گفتش اسفند ثبت نامش هفته پیش بود و برای اردیبهشت اعزام هستم با توجه به اینکه لیسانس هستم
قایمیه ی فارس? کدوم بخشش? اگه ۳پاه هست ک من شنیدم فعلا نمیگیرن

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام
هیچ کاری نمیشه کرد ثبت نام کن بعد یه تعجیل بزن برای برج12

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
هیچ کاری نمیشه کرد ثبت نام کن بعد یه تعجیل بزن برای برج12
از چندتا پرسیدم هم همین رو گفتند که باید حتما برگه سبز بیاد بعد اگر بشه یک کاری کرد
حالا به نظرت روزنه ایی هست یا شاید برای تعویض تاریخ از 99 درصد 1 درصد این اتفاق بیوفته

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
از چندتا پرسیدم هم همین رو گفتند که باید حتما برگه سبز بیاد بعد اگر بشه یک کاری کرد
حالا به نظرت روزنه ایی هست یا شاید برای تعویض تاریخ از 99 درصد 1 درصد این اتفاق بیوفته
ببین اگه شرایط عادی بود(یعنی هرکی قبل عید 21 وبعد عید 24 ماه نبود) 50-50 بودکه قبول کنن اما الان که همه در صف رفتنن احتمالش 2-3 درصده!

من خودم دی ارسال کنم و12/1 افتادم و رفتم تعجیل زدم به 10/1 اما الان یک ماه از تعجیلم گذشته وجوابش نیومده!!!!
الان مث سگ پشیمونم چرا؟ چون دارم از استرس میمیرم.یه هفته دیگه مونده به اعزام 10/1 ومحل اموزشی همه مشخص شده اما هنوز من نمیدونم 1/10 قبول شده یا نه که بخواد محل اموزشیم مشخص بشه!

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
هر شهری یه محل داره که نیروها از اونجا ارسال میشن
اعزامی های این سری 3 دی اعزامن همون برگ سفید رو بردار برو داوطلب اعزام شو البته شاید قبول نکن ولی خودت سماجت کنی ارسالت میکنن

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
هر شهری یه محل داره که نیروها از اونجا ارسال میشن
اعزامی های این سری 3 دی اعزامن همون برگ سفید رو بردار برو داوطلب اعزام شو البته شاید قبول نکن ولی خودت سماجت کنی ارسالت میکنن
بهنام جان منظورت **** وظیفه محل سکونته.
من دفترچه رو با دوستان تقریبا تو زمان یکسانی فرستادیم جالبه هر کدوم مون رو به یه جایی شوت کردن (ارتش و **** استان های مختلف، خودت کرمانشاه نیروی انتظامی و ... ).
از 6 7 نفری که واسه سربازی اقدام کردیم انتظار داشتیم حداقل 2 نفری یه جا باشیم ( آرزو بر ما عیب نیست ):general404:

10/3
عجب شيررررررررررر !

Sent from my iPhone using Tapatalk
8/1 دو تا دوستم آموزشی اونجا بودن هنوز ازشون خبری در دست نیست : دی
جدای شوخی از هر کسی که آموزشی اونجا بوده از اوضاع عجب شیر پرسیدم یه جوری قضیه رو پیچونده.

Last edited:

krg.0rg

Registered User
لایک‌ها
23
من دفترچه رو با دوستان تقریبا تو زمان یکسانی فرستادیم جالبه هر کدوم مون رو به یه جایی شوت کردن (تهران ارتش ، زاهدان **** ، خودت کرمانشاه نیروی انتظامی و ... ).
از 6 7 نفری که واسه سربازی اقدام کردیم انتظار داشتیم حداقل 2 نفری یه جا باشیم ( آرزو بر ما عیب نیست ):general404:

8/1 دو تا دوستم آموزشی اونجا بودن هنوز ازشون خبری در دست نیست : دی
جدای شوخی از هر کسی که آموزشی اونجا بوده از اوضاع عجب شیر پرسیدم یه جوری قضیه رو پیچونده.

يعني اصا بهشون مرخصي ندادن ؟؟؟؟؟ امكان نداره چون يكي از فانيلامون اونجاست دو سه بار اومده . پنجشنبه و جمعه ها هم كه اجازه رفتن ميدن. قراره ٢٦ هم ترخيص شن !

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
يعني اصا بهشون مرخصي ندادن ؟؟؟؟؟ امكان نداره چون يكي از فانيلامون اونجاست دو سه بار اومده . پنجشنبه و جمعه ها هم كه اجازه رفتن ميدن. قراره ٢٦ هم ترخيص شن !

نه بابا چرا مرخصی ندن :)
ولی دیگه خستگی راه و ... باعث میشه هر کی هم مرخصی بیاد بیشتر خونه باشه تا بیرون ، وقت دیدن دوستانش رو هم نداشته باشه.
یکی از آشناها آموزشی تهران بود بهشون که مرخصی میدادن نصف روز تو راه بود نصف روز وقتی خونه می رسید می گرفت می خوابید از اون طرف هم که باید می رفت نصف روز تو راه بود:(

Last edited:

krg.0rg

Registered User
لایک‌ها
23
نه بابا چرا مرخصی ندن :)
ولی دیگه خستگی راه و ... باعث میشه هر کی هم مرخصی بیاد بیشتر خونه باشه تا بیرون ، وقت دیدن دوستانش رو هم نداشته باشه.
یکی از آشناها آموزشی تهران بود بهشون که مرخصی میدادن نصف روز تو راه بود نصف روز وقتی خونه می رسید می گرفت می خوابید از اون طرف هم که باید می رفت نصف روز تو راه بود:(

عجب شير هم عجب شير قديم ( كلا همه چي قديميش خوبه ههههه ) وقتي اسمشو مياوردن مو به تنشون سيخ ميشد . اما الان بنابه گفته هاي ديگران وضعيتش از بسياري از پادگان هاي ديگر مساعدتره فقط اب هواش ازار دهنده ست !

LHoseinL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان، اعزامی 3 دی هستم، لیسانس الکترونیک، ساکن کرج، افتادم 05 کرمان !
ممنون میشم لطف کنید، اطلاعاتی درباره این پادگان به من بدین
فروم رو سرچ کردم، مطالبی رو هم در این باره خوندم، اما اکثرا قدیمی بودن (از دو سال پیش به قبل) و اکثرا هم از این پادگان بد گفتن، و از سخت گیری های اون شکایت کردن.
ممنون میشم اگه کسی امسال تجربه ای از این پادگان داره در اختیار من بذاره.
سپاس

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
من دفترچه رو با دوستان تقریبا تو زمان یکسانی فرستادیم جالبه هر کدوم مون رو به یه جایی شوت کردن (ارتش و **** استان های مختلف، خودت کرمانشاه نیروی انتظامی و ... ).
البته تصحیح میکنم معمولا مرکز استانها اعزام میکنن **** وظیفه مرکز استان
مثلا برای اذربایجان شرقی خیابان امامیه هست که ما هم قراره از اونجا اعزام بشیم
والا نمیدونم بر چه اساس تقسیم میکنن هر کس یه جایی افتاده ایشالا بعد اموزشی برگردونن شهر خودمون

krg.0rg

Registered User
لایک‌ها
23
البته تصحیح میکنم معمولا مرکز استانها اعزام میکنن **** وظیفه مرکز استان
مثلا برای اذربایجان شرقی خیابان امامیه هست که ما هم قراره از اونجا اعزام بشیم
والا نمیدونم بر چه اساس تقسیم میکنن هر کس یه جایی افتاده ایشالا بعد اموزشی برگردونن شهر خودمون

تو برگه ي اعزام من مستقيم نوشته پادگان عجب شير اسمي از اروميه نبرده كه برم اونجا !!!!

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
تو برگه ي اعزام من مستقيم نوشته پادگان عجب شير اسمي از اروميه نبرده كه برم اونجا !!!!

این پست در جواب اون دوستمون بود که میخواست داوطلبی زودتر بره
بله بعضی ها مستقیم خودشون میرن پادگان
فک میکنم بحث مسافت دور و نزدیک اینا باشه
مثلا اعزام من از تبریز هستن به کرمانشاه (تو برگه اینطوری ثبت شده)
اول میرم تبریز از اونجا خودشون با اتوبوس راهی میکنن کرمانشاه

بالا