برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

emaz3629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .

من دوره کد خوردم بروجرد . رسته استحکامات و عمران .

کسی میدونه اونجا چه جوریه ؟ شرایط پادگان ؟ مرخصی ؟ نگهبانیاش ؟

اگه کسی میدونه خواهشا بگه .

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام.رفیقم متولد 74 هست **** وظیفه براش نامه زده 19 دی اعزام شه.(یعنی خودش دفترچه پست نکرده و براش نامه اومده).حالا چنتا سوال دارم :
1- اگه نره سرباز فراری محسوب میشه ؟ 2 - اگه نره اضافه میخوره؟ 3 - اگه نره میتونه دانشگاه بره؟ 4 - قبل از 19 دی و یا بعد از آن( چه اگه بره و چه اگه نره) میتونه درخواست معافیت ایثارگران بده؟( آخه مجموع سابقه جبهه و درصد جانبازی پدرش از 30 بیشتره و ضمنا رفیقم تک فرزند ذکور خانواده شونه)
مرسی از دوستان
(( راستی دوستم 3 ترم دانشگاه خونده بعد انصراف داده و برای معافیت پزشکی اقدام کرده ولی **** وظیفه قبول نکرده و درخواستش رد شده و گفته باید 19 دی اعزام شی.))

Last edited:

prn

Registered User
لایک‌ها
2,742
سلام
افتادم **** تهران
تكميلي دارم
ب نظرتون چطوره؟
چهارشنبه چه ميكنن؟ ب نظرتون ميفرستن خونمون؟
مازندراني ام
سلام برادر گرامی .
الان کجا ادرس زده برات !بعدش چطور پذیرشی هستی که تکمیلی داری افتادی تهران،این خودش داستانی هست!
احتمالا جیرتونو میدن بعد دکمتونو میزنن !

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سلام.جریان کد خوردن رشته ها چیه؟مثلا کد بخوره چی میشه؟

سلام
یه سری رشته ها که به طور مستقیم مورد نیاز ارتش نباشن احتمال داره که دوره کد بخورن، یه دوره دو ماه ست مشابه آموزشی تقریبا.

Morteza@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من چهارشنبه اعزامم 05 کرمان ارتش.
لباس و پوتین رو اونجا میدن درسته؟ کلا یه راهنمایی میکنید...

The Blind Owl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
72
دوستان من چهارشنبه اعزامم 05 کرمان ارتش.
لباس و پوتین رو اونجا میدن درسته؟ کلا یه راهنمایی میکنید...

لباس و پوتین و پتو و یه سری چیزای استحقاقی خودشون میدن(من وزارت دفاع هستم به ما که دادن) شما سعی کن خیلی با خودت بار سنگین نبری چون فقط اذیت میشی و متاسفانه دزدی هم فراوونه( تو گروهان ما چند مورد داشتیم) من توصیه می کنم یه مسواک و خمیردندون خوب و یه صابون مناسب که بشه باهاش موی سر رو هم شستشو کرد ببری(شامپو بردن ممنوعه معمولا. شامپویی که خودشون میدن هم به شدت افتضاحه) و در مجموع به جز تیغ و این داستانهایی که گیر میدن مابقی وسایل نظافتی و بهداشتی رو ببر.من زیاد کرمان رو نمیشناسم ولی با توجه به شرایط آب و هوایی بارتو ببند.
زیاد هم خوراکی جات نبر روز اول. دژبان های عزیز بیشترشو بالا میکشن. پول هم حواست باشه زیاد نبر و سعی کن بیشتر تو کارتت باشه تا وقتی اومدی بیرون استفاده کنی اونجا خیلی نبر چون متاسفانه بارها دزدی دیدم.

آقا میگن الان که خدمت قراره اضافه بشه به تبعش کسری هایی مثل مدرک هم اضافه میشه آره؟

بعید بدونم کسری مدرک تحصیلی اضافه بشه چون هیچ چیزی در این باره گفته نشده. با توجه به اینکه سیاست کنونی کشور حامی افزایش جمعیت هستش مطمئنا همونطور که اعلام شده کسری ها و تشویقات بیشتر به ازدواج و فرزندآوری تعلق میگیره.
کسری رزمندگی پدر(تو یگان ما بهش میگن قانون بابا جومونگی) همچنان سر جاش هست. هرچند ممکنه در بعضی موارد کم بشه ازش.
کسری بسیج هم بخوای نخوای همچنان هست و این عزیزان سعادت اینکه مدت کامل قانونی به کشور عزیزمون خدمت کنند رو از دست میدن.
مورد دیگه ای تغییر نکرده تا جایی که بنده تو این ۲۰ ماه خدمتم اطلاع دارم.

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
از دوستان ممنون میشم اگر کسی جواب سوال هایی که در صفحه قبلی پرسیدم رو میدونه جواب بده.مرسی

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام.رفیقم متولد 74 هست **** وظیفه براش نامه زده 19 دی اعزام شه.(یعنی خودش دفترچه پست نکرده و براش نامه اومده).حالا چنتا سوال دارم :
1- اگه نره سرباز فراری محسوب میشه ؟ 2 - اگه نره اضافه میخوره؟ 3 - اگه نره میتونه دانشگاه بره؟ 4 - قبل از 19 دی و یا بعد از آن( چه اگه بره و چه اگه نره) میتونه درخواست معافیت ایثارگران بده؟( آخه مجموع سابقه جبهه و درصد جانبازی پدرش از 30 بیشتره و ضمنا رفیقم تک فرزند ذکور خانواده شونه)
مرسی از دوستان
(( راستی دوستم 3 ترم دانشگاه خونده بعد انصراف داده و برای معافیت پزشکی اقدام کرده ولی **** وظیفه قبول نکرده و درخواستش رد شده و گفته باید 19 دی اعزام شی.))

سلام
وقتی برای معافیت پزشکی اقدام کرده دفترچه پست کرده و برای اینکه درخواستش رد شده براش برگ اعزام اومده.

1و2 - اگه نره غیبت و اضافه میخوره.
3-دانشگاه هم نمیتونه بره مگر اینکه بره سربازی و مثلا وسطاش دانشگاه قبول بشه که ترخیص می کنن میره دانشگاه ولی نره 19 دی دانشگاه دیگه نمیتونه ثبت نام کنه.
4- معافیت ایثارگران شامل متولدین 73 به قبل میشه و به دوست شما که متولد 74 هست تعلق نمیگیره.

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
وقتی برای معافیت پزشکی اقدام کرده دفترچه پست کرده و برای اینکه درخواستش رد شده براش برگ اعزام اومده.

1و2 - اگه نره غیبت و اضافه میخوره.
3-دانشگاه هم نمیتونه بره مگر اینکه بره سربازی و مثلا وسطاش دانشگاه قبول بشه که ترخیص می کنن میره دانشگاه ولی نره 19 دی دانشگاه دیگه نمیتونه ثبت نام کنه.
4- معافیت ایثارگران شامل متولدین 73 به قبل میشه و به دوست شما که متولد 74 هست تعلق نمیگیره.
بعد اگه نره سرباز فراری محسوب میشه؟

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
10 ماه پیرم تو مهرآباد در اومد
هرکی سوالی درباره نيروي هوايي داره بپرسه

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان سلام
**** تو کرج پادگان آموزشی داره؟
اوضاش چطوره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
با پارتی افتادی اونجا یا همین طوری؟
نمیشه خودمون مثل **** پذیرش توی نیروی هوایی بگیریم؟
اموزشيم ستاري بود ولي يگان افتادم مهرآباد پارتی نداشتم آخه بدترین پایگاه نیرو هوایی مگه پارتی میخواد
پذیرش ندارن شانسيه

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
آقایون **** دیگه دوره آموزشیش رو داره جمع میکنه و داره دوره تکمیلی بسیج رو جایگزینش میکنه...پادگانای آموزشی هم که داره خیلی دور اقتاده و سخت هستش دزفول و اردکان یزذ و آباده و.... که خیلی کم نیرو میگیرن الان هرکی بخوادسپاه بیفته باید دوره تکمیلی داشته باشه

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
آقایون **** دیگه دوره آموزشیش رو داره جمع میکنه و داره دوره تکمیلی بسیج رو جایگزینش میکنه...پادگانای آموزشی هم که داره خیلی دور اقتاده و سخت هستش دزفول و اردکان یزذ و آباده و.... که خیلی کم نیرو میگیرن الان هرکی بخوادسپاه بیفته باید دوره تکمیلی داشته باشه
راستش یکی از آشناهامون گفته خواستم دفترچه بفرستم، بهش خبر بدم...گفت برام پادگان آموزشی **** تو کرج درست میکنه که نزدیک باشم و اینا... :general505:

بالا