برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
آقایون.

کسی‌ هست اینجا که نحوه امریه گرفتن رو برای من شرح بده لطفا؟ من میدونم کجا می‌خوام امریه بگیرم ولی‌ مراحلشو نمی‌دونم. اگه یکی‌ بتونه کمک کنه ممنون میشم.

در ضمن من اعزام مجدد هستم. هرچند پادگانی که من ۳ سال پیش میرفتم الان دیگه بر جا نیست.
یا کلا اگه کسی‌ اعزام مجدد بوده، لطفا بگه چطور اقدام کردند.
ممنون از کمکتون

Last edited:

reza-h8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خسته نباشید... امریم اومد و با ستوان سه ای افتاد تیپ پیاده مکانیزه 116 شهید سرلشکر علی صفوی (قزوین)
چطور جایی هست؟تعریف بد که خیلی شنیدم...
خودم بچه گیلانم...
میخواسم ببینم الان برم اینجا دوباره تقسیم میشم دیگه.درسته؟ کسی اطلاعی از اینجا داره؟ چطوره؟
کجاش خوبه کجاش بده...

راستی کسی میدونه چطو میشه محل هایی که داخل شهر یا استانمون برای سالن های پذیرایی یا مهمان سرا ها یا اداراتی که سرباز نیرو زمینی میگیره رو در آورد؟

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
دارم پیگیر کارای امریه اش میشه. فعلا پیشرفت بد نبوده. برای یکی از زیر مجموعه های وزارت دفاع. رفتم اطلاعات بگیرم. گفتش کد وزارت دفاع می گیری میری جوادنیا و بعدش میایی اینجا.
واسه همین گفتم کد وزارت دفاع چیه. پس اینا خودشون کد وزارت دفاع می دن و ما را می فرستن جوادنیا؟ جوادنیا هم سرچ کردم قزوینه.

کلا نظرتون در مورد جوادنیا و امریه وزارت دفاع شدن چطوره؟ امریه اش و اگر گزینش و استخدام بشم؟
سلام دوست عزیز... منم دقیقآ مثل شما یه جا مراجعه کردم گفتن جوادنیا بیفتی بقیشو میای اینجا !!! گفتم چطور بیفتم اونجا ؟ گفت نمیدونم شانسیه !
اونجایی که شما رفتی ازتون مدارک گرفتن ؟ یا همینجوری گفتن برو کد بگیر !!!!!؟
آقا من الان بخوام وزارت دفاع بیفتم چطوریه ؟؟؟؟؟؟ چی کار کنم ؟؟؟!؟؟؟؟ :general208:
چیزی به اعزامم نمونده .......

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
سلام دوست عزیز... منم دقیقآ مثل شما یه جا مراجعه کردم گفتن جوادنیا بیفتی بقیشو میای اینجا !!! گفتم چطور بیفتم اونجا ؟ گفت نمیدونم شانسیه !
آقا من الان بخوام وزارت دفاع بیفتم چطوریه ؟؟؟؟؟؟ چی کار کنم ؟؟؟!؟؟؟؟ :general208:
والا منم موندم. البته به زودی دوباره میرم. قرار شد یه رزومه ببرم. ولی بیشتر الان دنبال پارتیم.

• Like
Reactions: pm1

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
سلام کسى از دوستان اطلاع نداره کدهارو کى ميزنند و از کجا ميشه زودتر فهميد؟اصلا امکانش هست که فهميد زودتر کد کجا خورده ممنون اگه کسى اطلاع داره راهنمايى کنه...

بنده شنيدم 15روز قبل از اعزام ميخوره...بنده اعزام 1/12هستم

Sent from my K00E using Tapatalk

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
باید برید از یکی از صنایع زیر مجموعه وزارت دفاع یا خود وزارت دفاع امریه بگیری.وزارت دفاع و چنتا از صنایع زیر مجموعه اش مثل صنایع دریایی ، صا ایران و .... سمت میدان نوبنیاد هست.اگر از یکیشون بتونی امریه بگیری بالای 90 درصد میوفتی جوادنیا و اگر جای دیگه ای بیوفتی بدون با امریه ات موافقت نشده.ولی معمولا موافقت میشه.فقط کافیه تو یکی از صنایع دفاع اسمتو ثبت کنن تو سیستمشون.ازت اسم و فامیل و کد ملی و دانشگاه تحصیلتو معدل دانشگاهتو ثبت میکنن.بعد که ثبت کردن کپی برگه سبزتو براشون میبری و تمومه.
جوادنیا تنها پادگان آموزشی وزارت دفاعه.از هر جایی از وزارت دفاع بتونی امریه بگیری میوفتی جوادنیا.
اگر تاریخ اعزامت برج 12 هست بعید میدونم بتونی کاری کنی چرا که برای امریه از هر جایی باید 3 ماه قبل از اعزامت اقدام کنی.الان فکر کنم سهمیه سربازای وزارت دفاع برای برج 12 پر شده.من خودم روزای اول آخر مهر رفتم امریه بگیرم گفتن واسه برج 10 پرشده و دفترچتو یجور پست کن واسه برج 12 اعزام شی.
بازم اگر سوالی داشتی در خدمتم.

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
باید برید از یکی از صنایع زیر مجموعه وزارت دفاع یا خود وزارت دفاع امریه بگیری.وزارت دفاع و چنتا از صنایع زیر مجموعه اش مثل صنایع دریایی ، صا ایران و .... سمت میدان نوبنیاد هست.اگر از یکیشون بتونی امریه بگیری بالای 90 درصد میوفتی جوادنیا و اگر جای دیگه ای بیوفتی بدون با امریه ات موافقت نشده.ولی معمولا موافقت میشه.فقط کافیه تو یکی از صنایع دفاع اسمتو ثبت کنن تو سیستمشون.ازت اسم و فامیل و کد ملی و دانشگاه تحصیلتو معدل دانشگاهتو ثبت میکنن.بعد که ثبت کردن کپی برگه سبزتو براشون میبری و تمومه.
جوادنیا تنها پادگان آموزشی وزارت دفاعه.از هر جایی از وزارت دفاع بتونی امریه بگیری میوفتی جوادنیا.
اگر تاریخ اعزامت برج 12 هست بعید میدونم بتونی کاری کنی چرا که برای امریه از هر جایی باید 3 ماه قبل از اعزامت اقدام کنی.الان فکر کنم سهمیه سربازای وزارت دفاع برای برج 12 پر شده.من خودم روزای اول آخر مهر رفتم امریه بگیرم گفتن واسه برج 10 پرشده و دفترچتو یجور پست کن واسه برج 12 اعزام شی.
بازم اگر سوالی داشتی در خدمتم.
ممنون دوست من ... آره متاسفانه اسفنده ... من همیشه وقت اضافه میرسم نمیدونم چرا !! دو سه ماه پیش بود که رفتم یکی از همین صنایع دریایی ولی منو پیچوندن حتی اسم هم نگرفتن ازم ... فقط گفتن اگه جوادنیا افتادی درخواست میدی میای اینجا کلا همه جا پیچوندنیه ! البته من شهرستانم تهرانو نمیدونم .... شما از زیرمجموعه هاش بطور کامل اطلاع دارید که چی کجاها هست ؟ مثلآ گیلان و مازندران ... غیر از کشتی سازی البته...

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ممنون دوست من ... آره متاسفانه اسفنده ... من همیشه وقت اضافه میرسم نمیدونم چرا !! دو سه ماه پیش بود که رفتم یکی از همین صنایع دریایی ولی منو پیچوندن حتی اسم هم نگرفتن ازم ... فقط گفتن اگه جوادنیا افتادی درخواست میدی میای اینجا کلا همه جا پیچوندنیه ! البته من شهرستانم تهرانو نمیدونم .... شما از زیرمجموعه هاش بطور کامل اطلاع دارید که چی کجاها هست ؟ مثلآ گیلان و مازندران ... غیر از کشتی سازی البته...
تا اونجایی که من میدونم چنتاشون تهران و حومه هستن.شیراز هم هست یه دونه.گیلان هم فقط کشتی سازی رو میدونم(هر چند بعید میدونم امریه بده این کشتی سازی).اگر بتونی امریه بگیری ، چون خونتون دوره احتمالا تو همون جوادنیا بمونی و مربی بشی.یعنی مسوول آموزش دادن به اونایی که آموزشی میان اونجا.

• Like

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
تا اونجایی که من میدونم چنتاشون تهران و حومه هستن.شیراز هم هست یه دونه.گیلان هم فقط کشتی سازی رو میدونم(هر چند بعید میدونم امریه بده این کشتی سازی).اگر بتونی امریه بگیری ، چون خونتون دوره احتمالا تو همون جوادنیا بمونی و مربی بشی.یعنی مسوول آموزش دادن به اونایی که آموزشی میان اونجا.
پس فقط همونه ... گفتم شاید جاهای دیگه هم باشه من ازش خبر ندارم ! فکر کنم بیخیال شم سنگین تره ...! مرسی از راهنماییت...

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
پس فقط همونه ... گفتم شاید جاهای دیگه هم باشه من ازش خبر ندارم ! فکر کنم بیخیال شم سنگین تره ...! مرسی از راهنماییت...
من نگفتم فقط همون یه دونست.من گفتم فقط همونو میشناسم.

• Like

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
چطوری میشه دادا؟ اموزشی اون موقع کجا میفتم؟
شرایطش چیه؟
نیرو هوایی که اموزشیش تهرانه
شرایطشو نمیدونم 2 تا از دوستای من پذیرش گرفته بودن که فوق لیسانس مکانیک و معماری بودن
الانم بهشون دسترسی ندارم شرمنده وگر امارشو واست میگرفتم

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام کسى از دوستان اطلاع نداره کدهارو کى ميزنند و از کجا ميشه زودتر فهميد؟اصلا امکانش هست که فهميد زودتر کد کجا خورده ممنون اگه کسى اطلاع داره راهنمايى کنه...

بنده شنيدم 15روز قبل از اعزام ميخوره...بنده اعزام 1/12هستم

Sent from my K00E using Tapatalk
اگه توی **** وظیفه آشنا داشته باشید میشه زودتر فهمید

parsroid

Registered User
لایک‌ها
2
دوستای گلم اگه اطلاعاتی در مورد مشکل من دارید ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام مهمه تو اون تاپیک مطرح کردم اما کسی جواب نداد جز ی نفر
من سرباز نیرو هواییم و سنم 24 و متاهلم از شانسم با شرایط متاهلی افتادم جایی دور که نمیتونم به زندگیم برسم مشکل اصلیم هم خرج و مخارج زندگیمه که اصلا نمیتونم حتی ی ریالم کار کنم هفته ای یروز میرم خونم چه برسه به کار !!
اونجا که من افتادم به هیچ عنوان انتقالی نمیدنی هرچی صحبت کردم میگن نمیشه البته پارتی میخواد که ما نداریم!
الان به سرم زده برای اعتراضو این حرفا ی شب خود زنی کنم بلکه ی فرجی بشه
میگن خود زنی قضایی میکنن درسته ؟ ی توضیحی میشه بدین
امکان معافی نداره این قضیه ؟؟

reza-h8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خسته نباشید... امریم اومد و با ستوان سه ای افتاد تیپ پیاده مکانیزه 116 شهید سرلشکر علی صفوی (قزوین)
چطور جایی هست؟تعریف بد که خیلی شنیدم...
خودم بچه گیلانم...
میخواسم ببینم الان برم اینجا دوباره تقسیم میشم دیگه.درسته؟ کسی اطلاعی از اینجا داره؟ چطوره؟
کجاش خوبه کجاش بده...

راستی کسی میدونه چطو میشه محل هایی که داخل شهر یا استانمون برای سالن های پذیرایی یا مهمان سرا ها یا اداراتی که سرباز نیرو زمینی میگیره رو در آورد؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
دوستای گلم اگه اطلاعاتی در مورد مشکل من دارید ممنون میشم کمکم کنید خیلی برام مهمه تو اون تاپیک مطرح کردم اما کسی جواب نداد جز ی نفر
من سرباز نیرو هواییم و سنم 24 و متاهلم از شانسم با شرایط متاهلی افتادم جایی دور که نمیتونم به زندگیم برسم مشکل اصلیم هم خرج و مخارج زندگیمه که اصلا نمیتونم حتی ی ریالم کار کنم هفته ای یروز میرم خونم چه برسه به کار !!
اونجا که من افتادم به هیچ عنوان انتقالی نمیدنی هرچی صحبت کردم میگن نمیشه البته پارتی میخواد که ما نداریم!
الان به سرم زده برای اعتراضو این حرفا ی شب خود زنی کنم بلکه ی فرجی بشه
میگن خود زنی قضایی میکنن درسته ؟ ی توضیحی میشه بدین
امکان معافی نداره این قضیه ؟؟
متاهل ها که هر شهری بخوان میوفتن

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
شانس من بیچارس دیگه هیچ کاریم از دستم برنمیاد ......
من بودم یه بار دیگه میرفتم پیش فرمانده ویکم پیاز داغشو زیاد میکردم که اجاره خونه وزنه وبچه گشنن و.. یه جور با زبون بی زبونی بهش میفهموندم که اگه کاری نکنن فرار میکنم.
خود زنی هم نکن چرا به خودت اسیب برسونی؟! اگه شغلت ازاده ودیدی بهت سخت گذشت جیم شو!
البته اگه کسی بتونه دنبال کارات بیفته از تهران خیلی سریع تر کارت راه میفته!

بالا