برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
میدون **** بریم مشخص میشه کجا افتادیم؟ +10 رفتم میگن هنوز سیستم ـشون باز نشده باید باز میشده تاحالا ...

نه فعلا زپوده.
اطلاعات فعلا نیومده.
من یادمه 16 رفتم.
احتمالا تا پایان هفته یا حداکثر اوایل هفته تو پلیس +10 میاد.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
دوستان خواهشا سوالمو پاسخ بديد ضروريه.
1) روز اول که بخوام برم اموزشى دقيقا چه مدارکى بايد با خودم ببرم؟

.........توجه; بنده در حال حاضر (اصل برگه سبز) و( کپى مدارکى که روز اول در پليس +10 درخواست دادم رو دارم).اصل اين مدارک که پليس +10 بهم پس داد رو متاسفانه در اختيار ندارم و فقط کپيشه.....
خواهشا راهنماييم کنيد چيکار کنم؟

مرسى

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2

برگه سبز
برگه سفید
شماره کارت سپه

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
چند روز پیش تو صبحگاه گروهانمون یه نامه که از ستاد کل اومده بود خوندن .: با توجه به افزایش خودکشی کارکنان وظیفه در یگان های تابعه آجا ....( من فکر کردم میخواد بگه که برسی بشه ببینن چرا چنین اتفاقایی می افته . بگه به بهداشت روان سربازا توجه بشه یا بگه سخت گیری بیمورد نشه ) بگید چی گفت بچه ها ....؟؟ گفت اطلاع رسانی بشه اونایی که خودکشی میکنن دیگه بیمه عمر به خانوادشون تعلق نمیگیره ..؟؟؟؟ واقعا واسه خودم به شدت متاسف شدم که سرباز چنین مملکتی هستم.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
چند روز پیش تو صبحگاه گروهانمون یه نامه که از ستاد کل اومده بود خوندن .: با توجه به افزایش خودکشی کارکنان وظیفه در یگان های تابعه آجا ....( من فکر کردم میخواد بگه که برسی بشه ببینن چرا چنین اتفاقایی می افته . بگه به بهداشت روان سربازا توجه بشه یا بگه سخت گیری بیمورد نشه ) بگید چی گفت بچه ها ....؟؟ گفت اطلاع رسانی بشه اونایی که خودکشی میکنن دیگه بیمه عمر به خانوادشون تعلق نمیگیره ..؟؟؟؟ واقعا واسه خودم به شدت متاسف شدم که سرباز چنین مملکتی هستم.

توی پادگان ما همچین اتفاقی افتاد و از همه تست روانی گرفتند...سال 89

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
برگه سبز
برگه سفید
شماره کارت سپه

امضای این موتورو ببین :D باووووووووووووووو از الان نبود نکش زشته،بزار حضورت برسه زیر 1 ماه حدااااااااااااااااقل:D

اژدر اونورا نمیای؟!آدرسش رو نداری؟

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
بچه ها چند روز ديگه تقدير دو سالمون رقم ميخوره بقولى:D بنظرتون ارتش يا نيروى انتظامى بهتره؟ خوبى ها و بدى هاشون چيه؟

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
اونايى که اول ابان 92 اعزام ميشن،اين پست رو لايک کنند يه امار بياد دستمون!

مرسى:rolleyes:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

بچه محل ما رو ، رفته بوده مرخصی بگیره از محل خدمتش ، فرماندش مست بوده با تیر زده کشته جوان بدبخت رو !( مرخصی واسه حنابندان خودش )

che226

Registered User
لایک‌ها
419
بچه محل ما رو ، رفته بوده مرخصی بگیره از محل خدمتش ، فرماندش مست بوده با تیر زده کشته جوان بدبخت رو !( مرخصی واسه حنابندان خودش )

:blink:
این یه جفت گوش ما روزی یه خبر عجیب نشنوه کر میشه

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
امضای این موتورو ببین :D باووووووووووووووو از الان نبود نکش زشته،بزار حضورت برسه زیر 1 ماه حدااااااااااااااااقل:D

اژدر اونورا نمیای؟!آدرسش رو نداری؟

نبود نیست :دی
سرویس شدم خدایی تو این 10 ماه اندازه 10 سال پیر شدم
تاره من بهترینشم شهر خودم هر روز خونه وای به حال بقیه

ادرسش رو ندارم
یوزرمم فک کنم بسته باشن تا حالا

Last edited:

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
[نی QUOTE=cinablue;8293736]توی پادگان ما همچین اتفاقی افتاد و از همه تست روانی گرفتند...سال 89[/QUOTE]

همه اینا چرته . این اوزیای دهاتی میفهمن بیماری اعصاب چیه .. من سر این نگهبانی و سر و کله زدن با این سرباز صفرها مشکل پیدا کردم بیمارستان اعصاب خودشون بهم معافیت از نگهبانی داد . به من گفتن یا امضا کن چیزیت نیست و یا نامتو میزنیم بری تیم های منطقه ای خدمت کنی قدر عافیتو بدونی . منم مجبور شدم امضا کنم . دارم نگهبانی میدم بازم بیماریم داره عود میکنه

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208

تازه این یادشون رفته که هزینه آموبولانسی که اگه حملش کنن به جایی + هزینه تیر ، چیزی که شلیک شده رو هم از خانواده میگیرن و جنازه رو نحویلشون میدن.

نه باوا؟؟؟؟؟؟؟

[نی QUOTE=cinablue;8293736]توی پادگان ما همچین اتفاقی افتاد و از همه تست روانی گرفتند...سال 89

همه اینا چرته . این اوزیای دهاتی میفهمن بیماری اعصاب چیه .. من سر این نگهبانی و سر و کله زدن با این سرباز صفرها مشکل پیدا کردم بیمارستان اعصاب خودشون بهم معافیت از نگهبانی داد . به من گفتن یا امضا کن چیزیت نیست و یا نامتو میزنیم بری تیم های منطقه ای خدمت کنی قدر عافیتو بدونی . منم مجبور شدم امضا کنم . دارم نگهبانی میدم بازم بیماریم داره عود میکنه[/QUOTE]

نگهبانی چی میدی؟

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
سلام.
بچه ها منم اول آبان اعزامم.پلیس +10 گفت ده روز قبل اعزام بیا برگه ای که نوشته آموزشی کجا افتادی رو بگیر.
من تهرانم.یه سوال دارم که وقتی تو اون برگه معلوم میشه کجا افتادم،اول آبان مستقیم باید برم اونجا یا باید برم **** وظیفه میدون ****؟
یه سوالم دارم که چه وسایلی باید با خودم ببرم؟
مرسی.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
[نی QUOTE=cinablue;8293736]توی پادگان ما همچین اتفاقی افتاد و از همه تست روانی گرفتند...سال 89

همه اینا چرته . این اوزیای دهاتی میفهمن بیماری اعصاب چیه .. من سر این نگهبانی و سر و کله زدن با این سرباز صفرها مشکل پیدا کردم بیمارستان اعصاب خودشون بهم معافیت از نگهبانی داد . به من گفتن یا امضا کن چیزیت نیست و یا نامتو میزنیم بری تیم های منطقه ای خدمت کنی قدر عافیتو بدونی . منم مجبور شدم امضا کنم . دارم نگهبانی میدم بازم بیماریم داره عود میکنه

از کل پادگان + خود ما هم تست گرفتند

پادگان با پادگان ارگان با ارگان فرق داره

جایی که ما بودیم از نظر رسیدگی سطح نسبتا خوبی داشت

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
سلام.
بچه ها منم اول آبان اعزامم.پلیس +10 گفت ده روز قبل اعزام بیا برگه ای که نوشته آموزشی کجا افتادی رو بگیر.
من تهرانم.یه سوال دارم که وقتی تو اون برگه معلوم میشه کجا افتادم،اول آبان مستقیم باید برم اونجا یا باید برم **** وظیفه میدون ****؟
یه سوالم دارم که چه وسایلی باید با خودم ببرم؟
مرسی.

سوال اولتو نميدونم.
سوال دومتم جوابشو تو تاپيک ديدم و همچنين صفحه اول اين تاپيک موجوده. چيزى کم و کسر داره دوستان محبت کنند اضافه کنند،چون پست ماله خيلى وقت پيشه

کليه اقلام مورد نياز در آموزشي سربازي
1-صابون :
درسته صابون رو بايد خودشون بدن، اما به ما که ندادن.2 تا صابون سبز بخرين يکي براي حمام يکي هم براي شسشتوي سر و صورت و اينها
2-ليف:
يکي از صابون ها رو از الان داخل ليف بگذاريد تا يادتون نره
3-شامپو:
شامپوي به درد نخور ميدن.شما شامپوي هميشگي خودتون روببريد
4-مدارک لازم:
هر چي که فکر ميکنيد به کارتون مياد رو ببريد..از تمام مدارکتون کپي رو همين الان تهيه کنيد و با خودتون ببريد.هر مدرکي که به نظرتون مهمه رو ببريد
مثلا کارت ملي و کپي-برگه سبز و سفيد و کپي هاشون-6 قطعه عکس لازمه حتما-کپي صفحات شناسنامه-برگه واکسيانسيون و ترجيحا يک کپي-مدارک پزشکي تون رو ترجيحا کپي هم ازشون داشته باشيد و هر چي به نظرتون لازمه
5- پول نقد و عابر بانک:
خيلي جاها داخل مرکز اموزشي سخته بخواهين برين و از عابر بانک پول بگيرين.پيشنهاد ميکنم حتما 50 تومن نقد تو جيبتون براي حداقل 30-40 روز اول باشه.ضمن اينکه کاملا بايد مراقبش باشيد
6- قفل:
خوب هر نفر يک کمد داره که بايد حتما با خودتون قفل کوچيک سيار ببريد و همين که وسايلتون رو داخل کمد گذاشتين همش قفل رو درش باشه.مخصوصا که تو جيب لباستون پول نقد هم دارين
7-دفترچه جيبي:
تو اين دفترچه کليه اطلاعات ضروريتون رو بنويسيد قبل اينکه بريد، مثل تمام شماره تلفن هايي که فکر ميکنيد شايد به کارتون بياد
هم شماره کارت و هم شماره حساب کارتهاي عابرتون رو هم توي دفتر بنويسيد که لازم ميشه.مخصوصا شماره حساب هاتون
8-لباسهاي مورد نياز:
هيچ لباسي نياز نداريد چون مرکز دو دست لباس زير سفيد بهتون ميده و يک دست لباس بافتني با سلوار سبز و اجازه هم نميده جز اونها چيزي ديگه تن کنيد

توجه:
با توجه به اينکه شايد دو دست زير پوش و لباس کم باشه واسه خيلي ها،مثل من بريد دو دست زير پوش و شورت سفيد کاملا و کاملا ساده بدون هيچ طرحي بگيريد.زير پوش ها ساده و استين دار و شورت ها ساده و بلند و پا دار!يعني در مجموع شما صاحب 4 دست زيرپوش تو اموزشي ميشيد و هيچ وقت لنگ نميمونيد
9-حوله:
حوله به اندازه ايي باشه که خيلي بزرگ نباشه که کل ساکتون رو بگيره و بردنش اذيتتون کنه.حوله اندازه ايي باشه که بتونيد دور کمرتون ببندين واسه بعد حموم تا بتونيد شورتتون رو عوض کنيد.چون حمام عموميه
توجه:
يک حوله کوچيک بهتون داده ميشه که اون رو براي شستن سر وصورت هميشه استفاده کنيد
10-پک کامل از قرص ها و دارو ها:
مريضي در ايايشگاه بسيار بالاست مواردي که ميگم رو حتما داشته باشيد اونم حداقل دو بسته
سرماخوردگي-استامينوفن کودئين-کلداستاپ-کو اموکسي کلاو(اين کمي گرونه، اگه خواستين نخرينش)-اموکسي سيلين-شربت ضد سرفه هم براي حالت سرفه با خلط و هم براي سرفه بدون خلط-ويتامين ث-ايبو پروفن يا ژلوفن...اگه قرص شخصي ديگه اي هم خودتون دارين که ببرين
پماد بتامتازون-پماد پيروکسيکام-کرم ضد افتاب-پماد آ.د-وازلين براي جلوگيري از خشکي پوستتون
11- کتاب:
من به هيچ وجه بردن کتاب رو توصيه نميکنم چون باور کنيد اصلا نميخونيدش!فقط دو تا دفتر تر و تميز ببريد...يکي براي خاطرات و ديگري دفترتون باشه براي کلاسهايي که ميريد
اگه خيلي کتاب خون هستيد فقط يک کتاب مثل رمان ببريد
12-خودکار:
حتما 3 تا خودکار ببريد اونجا حودکار خيلي راحت گم ميشه!
برچسب بخريد اسمتون رو روش بنويسد و دور خودکار بپيچيدش
13-دفترچه بيمه
14- کارت عابر:
هم عابر بانک سپه اتون رو ببريد هم اگه کارت ديگري از بانک ديگري داريد ببريد که اگه يه وقتي لنگ موندين به خونه بگين براتون پول واريز کنن
15- ژيلت خوب
من يه ژيلت گرفتم نزديک 2 تومن..4 تا پره داره و قشنگ چند ماه جواب ميده فقط حتما بايد خود تميز شه تا کند نشه

توجه مهم: زدن ريش از ته کاملا خلاف هستاما روز اولي که دارين چون اولش هست کسي نميتونه بهتون گير بده پس کاملا سه تيغ کنيد که بعد يه مدت ريشتون خيلي بلند خواهد شد
موي سر رو سعي کنيد با صفر بزنيد.هر چي کوتاه تر بهتر.چون اونجا اگه بلند باشه بايد با همون ريش تراش اونها کوتاه کنيد که اصلا تميز و بهداشتي نيست.پس توصيه ميکنم تا ميشه کوتاه کنيد که ديرتر بلند بشه.ضمنا سر رو تيغ نزنيد
روز قبلش هم کاملا بهداشت رو رعايت کنيد و موهاي زائد بدنتون رو بزنيد
تو سربازي هم نگيريد سه تيغ کنيد ها.هر وقت بردنتون حموم با ژيلت فقط صورتتون رو خط بگيري مثلا زير گردن و گونه هاتون.همين و نه بيشتر

16-کش يک بسته براي گتر کردن پايين شلوار يک بسته بخريد،حدود 1 متري ميشه...که بعدا به دوستهاتون هم بتونيد بديد
17-دستمال مربعي شکل تميز ترجيحا سفيد نباشه که زود کثيفي رو نشون بده براي تميز کردن پوتين اجباريه
18-واکس :
ميدن بهتون اما به درد نخوره...بريد يک واکس اماده مشکي بخريد که واکس زدن کفشتون زمان نبره...اسپري نخريد فقط واکس اماده.هزار يا 1500 تومنه
اگه واسک اماده هم نخريديد فقط واکس بلدرچين بگيريد
19-فرچه براي تميز کردن لباسهاي نظاميتون...با دست شستن خيلي سخته
20-تايد:
يک بسته تايد بگيريد.چون شايد مقواش خراب شه پيشنهاد ميکنم تايدتون رو همش رو داخل يک بطري اب معدني بريزيد و بعد داخل ساکتون بگذاريد ببريد سربازي
21-موبايل:
اصلا نبريد چون ميگيرن ازتون و تا پايان دوره دو ماهه ديگه بهتون نميدن.فقط اعصاب خورديش واستون ميمونه.پس نبريد
توصيه:اگه محل اموزشي از خونتون زياده وقتي رسيدين شهر مقصد بريد تو شهرش و دو تا کارت تلفن همون استان رو بخريد.دونه اي 1800 تومنه.بعد همونجا به خونه زنگ بزنيد و بگيد رسيديد تا خيالشون راحت بشه بعد به سمت پادگان حرکت کنيد
22-ساعت:
اگه دارين حتما ببرين...وقتي نگهباني ميدين اگه ساعت داشته باشين و بدونين چقدر مونده پست تون تموم بشه،خوبه
23-مواد خوراکي:
بريد مثلا 1 کيلو تنقلات بخريد.مثلا نيم کيلوم خرما خشک يه بسته شکلات-پسته يا توت خشک به مقدار مثلا يک کيلو-بعد همه اينها رو با هم قاطي کنيد.حالا تو 4 تا قسمت مساوي تقسيم کنيد و هر کدوم رو داخل يه مشما بگذاريد.در واقع هر مشما واسه يک هفته-10 روزتون هست.تا هيچ وقت اونجا بدون تنقلات نباشيد.روزي يه مشت کوچيک تو جيبتون بريزيد تا شب هر وقت ضعف کردين سريع يه توت يا شکلات داشته باشين که بخورين..حواستون به جيرتون باشه که زود تمومش نکنيد.من اينقدر هواسم بود که اضافه هم اوردم!
بسيکوييت ساقه طلايي يه چند بسته و کلوچه هايي که کم حجم هم هستن چند تا بخرين و ببرين
24-اسپري خوش بو کننده
چيز بدي نيست اگه يه موقع مرخصي چند ساعته حتي دادن...بزنيد که بوي بد ندين
25-يک عدد چاقو و ليوان نشکن
ليوان اصلا شيشه اي نباشه و حتما دسته دار باشه
يه چاقو هم ببريد که صبحانه کره بود يا پنير و امثالهم راحت باشين
26-در باز کن مخصوص کنسرو
نريد در باز کن نوشابه بخريد ها..در باز کن واسه کنسرو باشه چون يه وعده تن ماهي ميدن اونجا هي منت اين و اون رو نکشيد واسه باز کردن کنسروتون
27- چوب لباسي.
تو کمد بالاش يه ميله دارين ميتونيد چوب لباسي اونجا بگذارين و لباس سبز يا همين لباس نظاميتون رو توش بگذاريد و سريع برش دارين..خيلي چيز خوبيه کلا
28-يه دونه از اين کيف پلاستيکي هاي آ 4 که دکمه دارن هم بگيرين تمام مدارکتون رو توي اون بگذاريد.هر وقت لازم داشتين تو ساک هي دنبالش نگردين
29-مسواک و خمير دندان و نخ دندان:
توجه:مسواک و خمير دندون نو ميدن اما اگه دوست دارين شما مسواک و خمير دندون شخصي خودتون رو ببريد
خيلي شبها خسته اين حوصله مسواک رو نداريد پس نخ دندون حتما ببريد
30-قيچي و ناخن گير:
از اين قيچي کوچولو ها زنها ابروهاشون رو ميگيرن!جايي خواستين کش رو ببرين يا نخ هاي اضافه رو لباسي که بهتون رو دادن،به کار مياد
ناخن گيرم واجبه چون هميشه بازديد ميشين و بايد ناخن هاتون کوتاه باشه همشون
31-پيرهن:
با پيرهن استين بلند بريد و پيرهن استين کوتاه اصلا با خودتون نبريد
حداکثر هم 2 تا چون جا گيره.ترجيحا نخي ببريد که زير وسايل چروک نشه و خواستين جايي برين ضايع نباشه
32-سنجاق:
براي انکادر کردن تخت حتما لازم ميشه.اون پتو و ملافه زيري رو حتما از زير با سنجاق به تخت ثابت کنيد که هر روز مجبور نشين درستش کنيد.حدود 40 تا دونه سنجاق ببريد کافيه براتون
33-سوزن ته گرد
يه چند تا داشته باشين توي ميدون تير واسه چسبوندن قلق به سيبل به کمکتون مياد
34-بوگير کفش
اگه دوست دارين ميتونيد 2-3 تا بوگير واسه پوتين بگيريد هر 2-3 روز يکبار به اندازه يه قاشق چاي خوري بريزيد کف پوتين هاتون که خيلي بد بو نشن
35-سانديس
مخصوصا کسايي که بيرجند ميرم با توجه به مشکلاتي که بوفه اونجا داره پيشنهاد ميکنم حتما يه 5 تا 10 تا سانديس با خودتون ببريد که عصر ها با کلوچه اي چيزي بخوريد
36-پودر شربت
به هر حال سانديس جا گير هست ديگه.اما پودر شربت بسته اي هست ميتونيد 20-30 تا بخريد.ميريزيد تو اب و هم ميزنيد شربت ميشه و ميخوريد
37-ابليمو
اگه اهلش هستين يه شيشه کوچيک ببريد هواستون باشه درش پلمپ باشه که به وسايلتون گند نزنه.چيز خيلي ضروري نيست.سليقه اي هست
38-ماژيک مخصوص سي دي يا وايت برد
روي همه وسايلتون اسمتون روبنويسيد.کف ليوان،داخل کلاهتون،پشت شلوارتون،پشت يقه لباستون.حتي روي کلاه بافتني که بهتون ميدن مثلا از داخل يه علامتي بگذارين که بفهمين مال خودتونه اگه کسي برش داشت
39-مهر
مهر و جا نمازي بر نداريد، خودشون بهتون ميدن.خيالتون راحت!
40-يه دونه چسب نواري يا شيشه اي
مثلا اتيکت تخت و کم رو ميخواهيد بچسبونيد.سريع ميچسبونيد.چون کوچيکه خودتون ببريد خوبه هر چند خيلي کارايي نداره
41-کلاه:
با کلاه بريد.چون يه موقع مرخصي ميدن داخل شهر،کلاه شخصي نداشته باشين افتاب سرتون رو ميسوزونه
42-جا لباسي اهن ربايي
داخل کمد از نظر فضا خيلي محدوديت دارين.هي بايد ساک رو جا به جا کنيد تا چيزي که ميخواهين رو پيدا کنيد.واسه اينکه اذيت نشين چند تا جا لباسي اهن ربايي بخريد به بالاي داخل کمد بچسبونيد و بعضي وسايل ضروري که هر روز ازش استفاده ميکنيد رو داخل مشما بگذاريد و به اونها اويزون کنيد
مثلا تو يه مشما بشقاب و قاشق و ليوانتون باشه و که سريع برش دارين.يه مشما ديگه رو ميتونيد واسه داروهاتون بگذاريد و پماد ها
43-مشما هاي دسته دار
که يکي از کاربدهاش رو تا ايتم قبلي گفتم.يه 7-8 تا داشته باشين خوب هم ازشون مراقبت کنيد تا دسته هاش پاره نشن
44- مشما فريزر
يک بسته کامل
هم وسايلتون رو بايد داخلشون بگذاريد هم براي خوردن غذا.چون اونجا بهداشت ضعيفه.ميتونيد دو تا مشما رو بشقاب بکشيد بعد غذا رو روي اون بخوريد وقتي غذاتون رو خورديد مشما رو از روي بشقاب برداريد.اينجوري ديگه لازم نيست هر روز بشقاب بشوريد که اتفاقا چون بايد تو صف بايسيتيد کار وقت گيريه!
45-پاکت مشما
از اين پاکت مشما هستن که مغازه دار ها موقع فروض اجناس مثل لباس بهتون ميدن.يه مشما همچين بزرگ و محکم ديگه.چون وقتي حمام ميريد بايد تمام وسايل لازم رو با خودتون ببريد ديگه.پس به يه مشما بزرگ نياز داريد واسه حمام رفتن که حوله و ليف و صابون لباس زير و لباس بافتني هات رو توش بگذاري
46-اسکاج
هر چقدر هم که رو بشقاب مشما بکشين موقع غذا خوردن باز هم اون بقلوي يا بشقاب کثيف ميشه براي حفظ سلامت خودتون هر چند روز يکبار بشوريدش.پس اسکاج ببريد که تميزه تميز بتونيد بشوريد با تايدي که برده ايد

=====
خوب اینم از پستی که قولش رو داده بودم.همچین پستی کمبودش رو حس میکردم.امیدوارم به کار همه دوستان در اینده بخوره
اگه چیز دیگه ایی یادم امد توی همین پست به اقلام فوق اضافه میکنم
اگه خواستین کاربرد وسایل فوق رو هم توی دفترچتون بنویسید که به موقع بتونید از وسایل گفته شده استفاده کنید

technano

Registered User
لایک‌ها
316
بـــــــــــــــــــله ...
امروز رفتم **** برده .... کجا افتاده باشم خوبه ؟05 کرمان !!
2 ماه پیش رفتم **** ...نماینده ولی فقیه تو **** پذیرشم کرد !!!!
بعد من با لیسانس و صادره از تهران افتادم 05 کرمان
گه به این مملکت ... گه به این شانس .... گه به این زندگی

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
بـــــــــــــــــــله ...
امروز رفتم **** برده .... کجا افتاده باشم خوبه ؟05 کرمان !!
2 ماه پیش رفتم **** ...نماینده ولی فقیه تو **** پذیرشم کرد !!!!
بعد من با لیسانس و صادره از تهران افتادم 05 کرمان
گه به این مملکت ... گه به این شانس .... گه به این زندگی

از کجا فهمیدی کجا افتادی؟
من 13 ام رفتم پلیس+10 گفت 20 ام میاد نامه که کجا افتادی.

حالا اول آبان مستقیم باید بری پادگان کرمان یا اول باید بری میدون ****؟

technano

Registered User
لایک‌ها
316
از کجا فهمیدی کجا افتادی؟
من 13 ام رفتم پلیس+10 گفت 20 ام میاد نامه که کجا افتادی.

حالا اول آبان مستقیم باید بری پادگان کرمان یا اول باید بری میدون ****؟
رفتم **** وظیفه
حال داری برو ... میری اونجا کد ملی میگی بهت میگه افتادی 05 کرمان !!
95% لیسانسه ها افتادن نیرو زمینی ... شما اگر مرداد فرستادی بدون افتادی 05
کسایی که زود میفرستن رو میدن این خراب شده ها اونایی کع دیر تر میدن 01 02

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
رفتم **** وظیفه

من 5 مرداد اینطورا بود پست کردم.یه حرکتایی زدم واسه ****.
یه آمار میگیرم خبر میدم.خدا بخیر کنه.

Iman.ms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
رفتم **** وظیفه

به نظرم برعکس باشه
من 5 مرداد و دوستم 10 مرداد دفترچه را فرستادیم و هر دو 02 افتادیم و یه دوستای دیگم دیر فرستاد و اعزامش برج 10 شد، تعجیل زد و 05 کرمان افتاد

بالا