برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
دوستان الان که میگن 7 صبح فلان جا همون لحظه حرکته یا میگن فرداش مثلا؟

فک نمیکنم همون روز اعزام بشید

میگن فردا بیاید

اکثر جاها هم که میرید لباس میدن و چن روز مرخصی برمی گردید

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
من لیسانس مکانیکم.مرداد پست کردم دفترچمو.امروز رفتم **** وظیفه گفتن افتادم 01.

بعد آموزشی یگان کجاها ممکنه بیفتم؟دنبال آشنا باشم واسه تهران؟بدون پارتی چقد احتمال داره بعد آموزشی هم تهران باشم؟

ممنون.
مهندسا این سوالا چیه میپرسید از شما بعیده / ممکنه هر جای ممکن بیفتی هیجکس نمیتونه به تو بگه ممکنه کجا بیفتی
زیاد هم به این آشنا ها نمیشه اعتماد کرد من هیچ آشنایی نداشتم تهران افتادم و چند تا از بچه ها با چند جور پارتی و شرایط افتادن شهرستان

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان الان که میگن 7 صبح فلان جا همون لحظه حرکته یا میگن فرداش مثلا؟
چون مسیر طولانی من میخوام با هواپیما برم

داداش به این جور سوالای شما هزاران بار جواد داده شده
پست های قبلو مرور کنید خوب

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
آره،اسم یه پادگان تو شیرازه :p
توش سرسبزه،برا همون.ولی سفت و سخت میگیرن،میشه جهنم

technano

Registered User
لایک‌ها
316
فک نمیکنم همون روز اعزام بشید

میگن فردا بیاید

اکثر جاها هم که میرید لباس میدن و چن روز مرخصی برمی گردید
میخوام بدونم همون روز وسایل وردارم ببریم یا نه ... یه دفعه بگن هری برید تو اتوبوس حرکت ...

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
دوستان کسی اینجا هست که با لیسانس افتاده باشه 05 ؟ یعنی تهرانی باشه ... کسی رو میشناسید تو آشنا ها ؟
احساس میکنم خودم تنها هستم ... احساس میکنم بهم تجاوز شده ... هیچ جوزه تو کتم نمیره ... میتونم برم **** وظیفه اعتراض؟

05 دوره ما فقط دیپلم به پایین بود و یه گردان هم فوق دیپلم؛ قرار بود همون فوق دیپلمیا رو هم جمعشون کنن؛ فقط بشه دیپلم و پایینتر؛ عجیبه لیسانس گرفته ! اما بهت بگم جای هتلیه و بهت حسابی خوش میگذره... لباس گرم فراموش نشه !

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
میخوام بدونم همون روز وسایل وردارم ببریم یا نه ... یه دفعه بگن هری برید تو اتوبوس حرکت ...

واسه 05 حداقل میگن سه روز بعدش بیا ! من با دیپلم اینجوری شدم که 18ام صبح تو اون ساختمون مسخره بودیم؛ گفتن برین 21ام ترمینال جنوب باشین اتوبوس هست با اتوبوس میبرنتون پادگان؛ من به اتوبوس نرسیدم و با vip رفتم؛ صبح که رسیدم بچه ها رفته بودن داخل و من رو هول هولکی فرستادن داخل بدون گشتن وسایل و بازرسی و این حرفا، یه جورایی به نفعم شد. اتوبوس هم تو راه بچه ها اذیت میکردن ظاهرا و خراب شده و چندجایی هم وایساده حالگیری از بچه ها... من اعزامیم 18/9/90 بود، رفتی یه نت گیر بیار خبر بده کدوم گردان و گروهان هستی بهت بگم چیکار کنی بیشتر بهت خوش بگذره...
به ما بجز هفته اول باقیش رو واقعا خوش گذشت....

technano

Registered User
لایک‌ها
316
واسه 05 حداقل میگن سه روز بعدش بیا ! من با دیپلم اینجوری شدم که 18ام صبح تو اون ساختمون مسخره بودیم؛ گفتن برین 21ام ترمینال جنوب باشین اتوبوس هست با اتوبوس میبرنتون پادگان؛ من به اتوبوس نرسیدم و با vip رفتم؛ صبح که رسیدم بچه ها رفته بودن داخل و من رو هول هولکی فرستادن داخل بدون گشتن وسایل و بازرسی و این حرفا، یه جورایی به نفعم شد. اتوبوس هم تو راه بچه ها اذیت میکردن ظاهرا و خراب شده و چندجایی هم وایساده حالگیری از بچه ها... من اعزامیم 18/9/90 بود، رفتی یه نت گیر بیار خبر بده کدوم گردان و گروهان هستی بهت بگم چیکار کنی بیشتر بهت خوش بگذره...
به ما بجز هفته اول باقیش رو واقعا خوش گذشت....
من داره کم کم مور مور ـم میشه !
آخه هیچکس غیر من ظاهرا از تهران نیوفتاده اونجا با لیسانس !!
میترسم برم تنها باشم اونجا ... لعنتی این فرمانده **** وظیفه دیروز تو اخبار داشت زر زر میکرد که همه بدون استثنا شهر خودشون میوفتن ...
حالا میتونم با هواپیما برم؟اصلا اعصاب ـه اتوبوس رو ندارم ...

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
بچه ها از کجا فهميديد کجا افتاديد؟
من رفتم الان پليس +10 گفت برو يه هفته قبل اعزامت بيا!!

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2

Last edited:

adin111

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان من متاهل هستم
راسته میگن لیسانس ها 25 روز اموزشی میکنن؟ لیسانس هارو یکجا میندازن که همه لیسانس هستند؟ لیسانس ها و متاهل هارو تو شهر خودشون میندازن اموزشی؟

technano

Registered User
لایک‌ها
316
بچه ها از کجا فهميد کجا افتاديد؟
من رفتم الان پليس +10 گفت برو يه هفته قبل اعزامت بيا!!

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk 2
برو **** وظیفه ... +10 ها تا 23 اینا نمیگن

راسته میگن لیسانس ها 25 روز اموزشی میکنن؟ لیسانس هارو یکجا میندازن که همه لیسانس هستند؟ لیسانس ها و متاهل هارو تو شهر خودشون میندازن اموزشی؟
نه آقا کی گفته؟دکتر ها رو هم 25 روز آموزشی نمیکنن ... لیسانسه ها با هم هستن تو آموزشی هم ممکنه شهر خودت باشی ممکنه نباشی

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
شما که متاهلی شاید آموزشی شهر خودتون نباشید،اما اگر مدارک متاهلیتون ثبت بشه حتماً یگان شهر خودتونید.
کلاً دیپلم به بالا باهم اعزام میشن و با همِ آسایشگاشون
اما **** یادمه یه بنده خدایی میگفت فوق لیسانس ها جدان

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
چه سیکل باشی چه دکتر اموزشی 2 ماهه
متاهلم هستی اموزشی معلوم نیست ولی بعدش صد در صد شهر خودتی

وقتی رفتی اموزشی میفتی تو یه گروهان ممکنه فوق دیپلم یا فوق لیسانسم داشته باشید

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
الان من نیروی هوایی ارتشم اگه وسط سربازی دانشگاه قبول شم و برم دفعه بعد دوباره همین جا میافتم یا نه
امکان داره برم نیروی زمینی و... یا اصلا برم نیروی انتظامی و **** ؟

الان یکی از بچه ها تو نیروی انتظامی هست و 3 ماه خدمت حالا می تونه درخواستی بده که بیوفنه ارتش یا **** ؟از من پرسید گفتم فک نکنم میشه همچین کاری کرد ؟ :wacko:

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
الان من نیروی هوایی ارتشم اگه وسط سربازی دانشگاه قبول شم و برم دفعه بعد دوباره همین جا میافتم یا نه
امکان داره برم نیروی زمینی و... یا اصلا برم نیروی انتظامی و **** ؟

الان یکی از بچه ها تو نیروی انتظامی هست و 3 ماه خدمت حالا می تونه درخواستی بده که بیوفنه ارتش یا **** ؟از من پرسید گفتم فک نکنم میشه همچین کاری کرد ؟ :wacko:

شما اگه وسط خدمت بری دانشگاه.دوباره اعزام میشی و معلوم نیست کجا میفتی تا اونجایی که من میدونم شما الان جایی که خدمت میکنی ارتشه و اگه دوباره برگردی میفتی همین ارتش ولی کجاش بیفتی معلوم نیست.قسمت دومشم جواب منفیه

بالا